Current Gen > PlayStation 5

Ratchet & Clank Rift Apart

(1/22) > >>

Sylvan Wielki:

gnysek:
Obejrzałem właśnie na TV w 4K i ... wow, jakie to jest ładne! Ta gra wygląda chyba lepiej niż rendery w przerywnikach na PS3 i PS4...

Koniecznie przyjrzyjcie się fragmentowi między 1:10 a 1:20 - albo film jest montowany z kilku, albo... widać tutaj doczytywanie danych. Jeśli to drugie, to mamy świetne demo tego jak szybko nowa generacja będzie doczytywać dane. Jeśli to będzie tak szybkie, to po prostu kosmos, bo w pół sekundy dostajemy etap z częściowo tylko niskim LOD, a potem już 100% pełnego. Może być też tak, że sam teleport jest wstawką FMV (Ratcheta w 3D można by nakładać, żeby miał aktualny kostium), ale to i tak wciąż robi niezłe wrażenie, bo takie skakanie między światami nie było do tej pory możliwe.

POK:
Graficznie i technologicznie będzie kozak. Pewnie jedna z pierwszych prawdziwie next genowych gier. Liczę jednak na większe zmiany w gameplayu, bo ostatnie ileś tam części to dla mnie odcinanie kuponów.

cappo:
Jestem wielkim fanem Ratchetów i jak dla mnie day one. Marzy mi się rozbudowanie w stylu going commando, albo up your arsenal z gameplayem z remaku lub a crack in time. HAJP MOCNO.

Sylvan Wielki:


 :dance:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej