Current Gen > PlayStation 5

Gran Turismo 7

(1/35) > >>

Sylvan Wielki:

gnysek:
Czyżby wracały kultowe trasy? Od razu rzucam kasą.

RyoHazuki:
Brak daty premiery na trailerze.
To obstawiajmy ją. Znając tempo PD stawiam na 2022. :)

gnysek:
No ja zaszaleję i obstawiam marzec 2021 :D Na pewno nie na premierę konsoli, ale patrząc na tempo rozwoju GT Sport, oraz na to, że niektóre trasy trafiły do wersji która jest dostępna na standach w trakcie zawodów, a nie do normalnej, to pewnie są to właśnie jakieś odpady/zubożone wersje powstałe przy okazji GT7 (nie dają ich nam, bo mają niewykończone zakamarki i niedoróbki teksturowe i tryb foto by to ujawnił).

Update:

Dobra, obejrzałem w 4K i.... WOW! Kolejny świetny trailer. Widać kolosalną moim zdaniem różnicę, przede wszystkim inaczej renderowane są drzewa, inne jest w ogóle wszystko na zewnątrz - do tej pory Gran Turismo czasem było zbyt sterylne, teraz wszystko jest takie nieco bardziej matowe, ma świetne cienie i dużo jest w ogóle roślinności, takiej mocno nieregularnej, a nie kopiuj-wklej. Nie wiem tylko, czy nie przesadzono z odbiciami w karoseriach, są prawie jak lustra - chociaż z tym jest problem tylko poza wyścigami, na samej trasie wygląda już spoko. No i widać, że HDR wypala niebo. Spójrzcie też na kokpit w 2:45 - 2:55, jakie piękne nierówności. Momentami niestety są ząbki na karoseriach, ale raz, że to wersja rozwojowa a dwa, że może to youtube a nie gra.

Akurat dzisiaj grałem w Gran Turismo w ciągu dnia, więc łatwo było zauważyć różnice, bo interfejs jest niemal identyczny i w tych samych miejscach nawet wyświetlało nazwiska graczy, okrążenie i czasy - ale gra była zdecydowanie inna, taka bardziej "pełna" wszystkiego i mniej surowa. Od razu czułem, że nie oglądam replayu.

Jestem kupiony, zwłaszcza, że krótkie czasy wczytywania to coś czego w Gran Turismo bardzo brakowało (wiem, powtarzam się z tym SSD).

Cieszy mnie też menu, które przywodzi mi na myśl GT2 i GT4 :) Oby i zawartości było równie wiele. Może w końcu jakieś fajne tryby kariery?

Sylvan Wielki:
Również czekam, choć niestety nie spodziewam się takiego łał ja przy pierwszej odsłonie serii na kultowego PSX. Niestety można też zapomnieć o przełomie graficznym, jak przy przeskoku na PlayStation Drugie przy okazji trzeciego GT, ale .... wygląda ładnie, nawet bardzo.

Szalenie jestem ciekaw konfrontacji z najnowszą Forzą. Niemniej cieszę się, że nie wygłupiają się, jak w przypadku Sport, tylko wygląda na to, że za pełna cenę otrzymamy relatywnie dopracowany produkt z sutą (oby) zawartością. Trzymam kciuki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej