Current Gen > Xbox Series X

Forza Horizon 5

<< < (2/19) > >>

Sylvan Wielki:
Wyszło kilka gier wyścigowych na bieżąca generację - przykładem może być ostatni DiRT. Plus nawet to co zaprezentują w 2022r. raczej będzie miało ciężko, ale zobaczymy.

POK:
Szykuje się kolejna znakomita część serii. I najładniejsza gra XSX. Dobrze, że premiera dopiero w listopadzie, bo będę mógł na spokojnie dokończyć 4 część i zrobić sobie trochę przerwy, by nie umrzeć z przejedzenia ;)



--- Cytuj ---
Forza Horizon 5 zadebiutuje na rynku w listopadzie i przyjedzie na Xboksy Series X|S, Xboksy One oraz PC. Deweloperzy potwierdzili, że tytuł w podstawowym trybie zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę na XSX oraz 1080p/30 fps na XSS, ale wprowadzono również opcjonalny wariant pozwalający cieszyć się 60 klatkami. Ray tracing zostanie wykorzystany w Forzavista.

By podkręcić doświadczenia, Playground Games ponownie zastosuje pory roku, które były wprowadzone w Forza Horizon 4, a podczas rozgrywki trafimy na największą mapę w historii serii – autorzy skupili się na gigantycznej różnorodności, która zostanie zaprezentowana poprzez 11 unikalnych biomów. W zależności od terenu, na jakim się znajdziemy, inaczej odczujemy zmiany pogody.

    „Oznacza to, że jeśli jesteś w dżungli podczas wiosny, spodziewaj się obfitych opadów, ale w porze suchej będziesz miał dostęp i możliwość eksploracji obszarów, do których nie dotrzesz w żadnym innym momencie. Żadne dwie pory roku nie będą takie same”.

Forza Horizon 5 zaoferuje najbardziej społecznościowe i połączone doświadczenie, a deweloperzy przygotowali „głęboką i satysfakcjonującą kampanię”, której podstawowym zadaniem jest rozbudowanie festiwalu.

    „Przeżyj głęboką i satysfakcjonującą kampanię, w której poznasz nowe postacie i zadecydujesz o wyniku ich misji Horizon Story. Wyruszysz na wyprawy przez całą mapę, walcząc z żywiołami w setkach najwspanialszych samochodów świata”.

W trybie sieciowym doświadczymy wielu zróżnicowanych wariantów rozgrywki (tradycyjne wyścigi, wyzwania driftu, sesje eliminacji), ale także sprawdzimy swoje umiejętności w Horizon Arcade, czyli szybkich mini-grach.

Playground Games ponownie uwzględniło możliwość upiększania wozów, a w trakcie jazdy natrafimy na opcje, które pozwolą wykorzystać unikalne wzory.

    „Wszystkie te funkcje i wiele więcej składają się na nasze najgłębsze doświadczenie w grze Horizon, obejmujące nowe opcje personalizacji, takie jak 100 nowych felg, setki nowych ulepszeń wizualnych, takich jak zestawy nadwozia, koła i opcje malowania, oraz tysiące ulepszeń osiągów. Całkowicie przebudowaliśmy także interfejs użytkownika dla systemów takich jak tuning i malowanie, aby zwiększyć ich użyteczność i wydajność. Nawet dostosowywanie postaci zostało ulepszone, z bardziej zróżnicowaną obsadą możliwych do wyboru bohaterów, konfigurowalnymi fryzurami, możliwością wyboru protez, zaimków, głosów i ubrań”.

--- Koniec cytatu ---
https://www.ppe.pl/news/158432/forza-horizon-5-zachwyci-oprawa-efektowne-ujecia-z-meksyku-i-garsc-konkretow.html

grzeszczu:
Ojej a co to nie bólu dupy, że cross gen?

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

POK:
Ja byłem przekonany, że to będzie crossgen. Po pokazie w to zwątpiłem, ale teraz widzę, że jednak trafi też na One.

grzeszczu:
Śmiesznie trochę, że na Sony z okazji Gt7 i God od War spadł hejt ze strony internetu, a tutaj nikt nie widzi  takiego problemu. No ale mniejsza z tym, wygląda to świetnie i tylko żal dupę ściska, że z obozu niebieskich nie ma żadnego tytułu, który może podjąć rękawice.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej