Prehistoria gen > Playstation Portable

Lumines

(1/5) > >>

Miazga:
co tu dużo mówić - gra mną zawładnęła. Głupie klocki, cholera, a wciągają jak bagno. Cały czas coś nowego, nowe strategie, nowe skiny, nowe rekordy. Po ok. 30 godzinach napierania nie odblokowałem wszystkich skórek, cały czas mam ochotę grać i grać, poprawiać swoje wyniki. Obecnie mój rekord w challenge mode wynosi trochę ponad 400 000, na czym oczywiście nie poprzestaje - chce wyczesać pół miliona, a potem się zobaczy co dalej :twisted: Luminki są po prostu fenomenalne, wpisują się w życiorys (pół wakacji mi zabrały, pierona), nie dają spać (niesamowicie schizowy efekt, jak po 2 godzinach gry przed położeniem się nie możesz usnąć, bo przed oczami cały czas widzisz spadające klocki), no i są żywym dowodem na to, że liczy się nie tylko dopasiona grafika, bajery, fabuła, mnogość fajnych patentów, tylko gryw, gryw i jeszcze raz gryw. A Lumines grywu jest esencją.

Don_Pedro:
Lumines to przykład gry, która jest olewana na każdym kroku...Powiem szczerze - też bym ją olał widząc obok np:Medievila.Lumines jest świetne ale...dla małego grona odbiorców
Miazga pogrywaj, pogrywaj jak tak bardzo ci się ten szpil podoba!!!

Miazga:
To jedna z tych gier, której fenomenu nie zrozumiesz, póki nie zagrasz. Popykaj godzinkę, a już nie będzie dla ciebie ratunku :twisted:

Player01:
Don nie wiesz co piszesz, Lumines to szal, na calym swiecie ludzie sa opanowywani przez ta gre. Ja sam sie w to zagrywam, i kazdy, kto powie, ze na ta gre nie warto wydawac pieniedzy, bo to tylko klocki zasluguje na soczysta cegle w twarz. Moje wyniki oscyluja kolo wyniku Miazgi, ale osiagam je dosc latwo, nie mam czasu zeby sie wziac za gre jak nalezy.

Miazga:
grasz mało i osiągnąłeś 400 000 punktów? wiesz, nie żebym się uważał za jakiegoś wymiatacza czy coś, ale do tego wyniku potrzeba najmniej kilkunastu godzin gry (ja przy 20 godzine pobiłem ten rekord - wiem, bo akurat wtedy dostałem skina bodajże 45 degrees, którego to otrzymuje sie gdy licznik wskaze 20 godzin), więc jak dla mnie możliwości są dwie - albo grasz dużo, albo te 400 tysiaków co najwyżej ci sie przyśniło ;)

A propos, gre masz na karcie, czy 'ligal werszyn'? :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej