Prehistoria gen > Wii

Metroid Prime 3

(1/24) > >>

ÓFO:
co oczekujecie od 3 części przygód Samus Aran?
Krążą plotki że grywalne demo pojawi się na E3, możemy tylko przypuszczać ze sterowanie będzie odbywać się poprzez pointer(czyt. genialne strowanie).

Nintendo ani nie potwiardza ani nie zaprzecza tych plotek(ale jak nie zaprzecza to pewnie sa one prawdziwe).




--- Cytat: "Game Only" ---Prawdopodobnie pojawi się na E3 specjalna wersja Metroid Prime 2, dostosowana do możliwości nowego kontrolera Revolution.
--- Koniec cytatu ---

Czyżby Sequlestation? ale z nowym sterowaniem.

Sądze że MP3/MP2-dostosowane, będzie dodawane jako gra startowa do Revolution.

Jak narazie to wszystko są spekulacje, niewiele wiadomo.

_ReD_:
Spodziewam sie tego samego co na Cube'a, tylko wiecej, lepiej z obsluga nowego kontrolera nie koniecznie z kosmiczna grafika, oby tylko gra nie stracila uroku i klimatu, ktory miala na kostce.

McJohn:

--- Cytat: "UFO" ---co oczekujecie od 3 części przygud Samus Aran?
--- Koniec cytatu ---


Że będę grał w MP3 z pomocą...visora :P . No co...

A tak na serio, to chciałbym, by gra była tak dobra jak jedynka, z nowym sterowaniem i...ONLINE! ONLINE! ONLINE! Grafika może być nawet taka jak z Metroid Prime, nie miałbym nic przeciwko - ta gra nawet teraz wygląda cholernie dobrze:]

ÓFO:



Są narazie 2 screeny z trailera i Filmik krótki:
LINK:
http://media.revolution.ign.com/media/748/748547/vids_1.html

Już teraz wiemy że to będzie ostatnia częsć Metroida.
Gra napewno będzie first-person shooterem.
Najnowszy Metroid będzie pracował na silniku MP2. Oczywiście na rzecz trzeciej części silnik z Metroid Prime 2 zostanie ulepszony.
Wiadome jest równierz, że muzykę do MP3 skomponuje twórca muzyki z poprzednich Metroid'ów.

Niestety, gra nie zostanie ukończona przed E3, zobaczymy tylko kilka filmików, ale nie renderów tyklo prosto z gry. nientendo chce wypuścić na rynek najlepszą część Metroida ever, i jestem przekonany że z kontrolerem Revolution, będzie to wielka gra. Coś jak Halo dla XBox'a.
Pewne jest że gra ukarze się w 2006 roku, ale to nie jest niespodzianką.

Ja czekam z niecierpliwością.TO BĘDZIE KILLER!  :mrgreen:

McJohn:

--- Cytat: "UFO" ---Gra napewno będzie first-person shooterem.
--- Koniec cytatu ---


JA PROTESTUJĘ! TO JEST FIRST PERSON ADVENTURE!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej