Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 507916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« dnia: Października 31, 2006, 08:46:22 am »
Na wstepie pragnalbym się zabrać za WTC .Niedawno była rocznica , lamenty i żal i dlaczego to zrobili .No właśnie moi mili czy to aby napewno sprawka Binladena i jego bojowników z afgańskiego buszmenu ? Media w Polsce przedstawiły tylko jedną i słuszną dla rządu wersje wydarzeń . Polska jako bliski przyjaciel i sojusznik USA nie śmie tego negować . Moherowe berety łykną to jak mlode pelikany ale reszta nie powina byc tak wiarygodna wzgledem naszym mediom  . Jest kilka waznych argumentow obalajacych teorie Busha ,ale najważnnieszymi powiny byc dwa . Typ mający wpływyw z WTC dzien przed zamachem ubezpieczył budynek w szczegolnosci przed atakiem samolotu !!!.Dwa - jak ogromne budynki , ktorych materialy budowalne mozna liczyć w milionach kilogramach zelbetonu i stali sypie sie po 5 10 minutach jakby to byla atomówka .

Przed dysksują radziłbym sie zapoznać z chociaż jednym dokumentem , ktory nie jest tak przychylny Georgowi .Polecam stronke  http://www.loosechange911.com/
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2011, 15:39:34 pm wysłana przez Lupi »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #1 dnia: Października 31, 2006, 14:02:50 pm »
Raz- taki temat już chyba był.
Dwa- wałkowaliśmy to już nie raz.
Trzy- większość tych dowodów spiskowych jest mocno naciągana.
Cztery- tak- są przypuszczenia że to była akcja przeprowadzona przez amerykanów (najwięcej zarobił właściciel WTC- któremu ubezpieczenie bodajże się kończyło po kilkudziesięciu latach, a odnowienie go to mała fortuna).

Czy ludzie będą chcieli to wałkować?

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2006, 14:04:49 pm »
Cytat: "_Music"
Czy ludzie będą chcieli to wałkować?


Nie :)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #3 dnia: Października 31, 2006, 14:33:44 pm »
Cytat: "_Music"
Raz- taki temat już chyba był.
Dwa- wałkowaliśmy to już nie raz.

o ile mnie pamięć nie myli akurat tego wątku nie poruszalismy . Przynajmniej na łamach tego forum .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #4 dnia: Października 31, 2006, 17:07:53 pm »
9/11 ^_^
Z tej sprawy pomijając wszystkie, mniej lub bardziej naciągane dowody, najbardziej dziwi mnie upadek WTC7. Dlaczego akurat on upadł, a nie te dookoła nego (on stał po drugiej ulicy od dwóch wież)? Dlaczego zawaliły się tylko i wyłącznie wieże kompleksu WTC (i to wszystkie 7)? hmmm...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 01, 2006, 08:12:40 am »
zauważcie jeszcze co się stało z Pentagonem . Niby wielka kupa gruzu ale na wierzchu znajdowal sie tylko szczątkowe elementy .A w budynek przy*ierdolił boeing  :shock: . Cały samolot jakby wyparował , he he .Inny smieszny motyw to dziura w scianie po drugiej stronie komplexu .Wielkości szafy , lul .  Ja tylko się zastanawiam jakim trzeba być konowałem by w taki perfidny oszukiwać obywateli .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2006, 17:37:11 pm »
Akurat sprawa z Pentagonem bardzo mnie zainteresowala. Kiedys widzialem na internecie filmik budzacy wilkie watpliwosci, a jakis czas temu pokazywali cos podobnego w wiadomosciach.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2006, 18:11:54 pm »
Cytat: "Hubi"
jakis czas temu pokazywali cos podobnego w wiadomosciach.

 a to ciekawe bo zazwyczaj publiczna liże tyłki USA .Przynajmniej z mojego punktu widzenia .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2006, 19:03:46 pm »
Jak  was interesują takie tematy bardzo polecam ksiażkę "ONI rządzą światem" Jim Marrs, gidze autor własnie tłumaczy działąnie różnorakich "spisków".

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 02, 2006, 19:42:41 pm »
Normalnie jak The Patriots :D, my jesteśmy tylko małymi biednymi pionkami :D oni "ŻONDZĄ" :D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 02, 2006, 21:24:22 pm »
Cytat: "jay jay"
zauważcie jeszcze co się stało z Pentagonem . Niby wielka kupa gruzu ale na wierzchu znajdowal sie tylko szczątkowe elementy .A w budynek przy*ierdolił boeing  :shock: . Cały samolot jakby wyparował , he he .Inny smieszny motyw to dziura w scianie po drugiej stronie komplexu .Wielkości szafy , lul .  Ja tylko się zastanawiam jakim trzeba być konowałem by w taki perfidny oszukiwać obywateli .


to zajebiscie duza musiala byc ta dziura;))


Mnie ogolnie rozwala motyw, ze zrobili sobie z tak duzej tragedii kolejna komercyjna zabawke ._.
Fryty tyty dotknij pyty

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 03, 2006, 07:49:45 am »
Cytat: "szafa"
Mnie ogolnie rozwala motyw, ze zrobili sobie z tak duzej tragedii kolejna komercyjna zabawke ._.

masz na mysli filmy World Trade Center i Lot 93 ?Kasa i slawa zawsze była pierwszorzędna , tak było jest i będzie .
Z drugiej strony dobrze ,że nie ma żadnego tabu bo by cię ubili (vide Politkowska w Rosji) .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

svonston

  • Gość
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 04, 2006, 12:29:15 pm »
Jezeli ktos nie ogladal, to polecam film "11 wrzesnia - niewygodne fakty"

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 30, 2006, 08:50:46 am »
jedziemy z kolejnym wątkiem .Tym razem  Polska .

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3763428.html

W każdej kopalni instaluje się takie zmyslne urządzonka , ktore informują na bieżąco co się dzieje w kopalni .Jesli ma wystapić tapniecie daje sygnal a wtenczas gornicy spierniczają gdzie pieprz rośnie .Mają wystarczającą ilośc czasu by wywlec się na powierzchnie bezpiecznie .Czemu ten mechanizm nie zadziałal tym razem ? Czy może była to świadome mission impossible mające na celu wzbogacic o pare ładnych banknotow dyrekcje ?Niewykluczone .
Czuć świndlem na odległośc .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 01, 2006, 17:00:53 pm »
Podobno dyrekcja przekręcała liczniki aby nie zamykać szybów.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 02, 2006, 12:39:48 pm »
Co do 11 wrzeŚnia - podobno wszyscy Żydzi pracujący w wtc akurat tego dnia nie przyszła do pracy (a trochę ich było) :P


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 12, 2007, 22:16:43 pm »
No Rosji może się dostać po pipie . Brytyjska prokuratura już oznajmia , że to Moskwa za tym zabójstwem stała . A Putinowi chciwośc wyszła bokiem bo teraz polonem oddychają turyści w samolotach . U*ierdolił dwa trzech ludzi ale nie uda mu się zwalczyć wszystkich opozycjonistów . Niewykluczone ,że świat dowie się o nowum obliczu dobrego tatusia Putina .

Współpracownikowi Litwinienki udało się
http://wiadomosci.onet.pl/1443843,12,item.html
Opublikowane: Grudzień 03, 2006, 09:03:16
Temat powraca niczym bumerang za sprawą jednego , acz bardzo ważnego dokumentu .
http://www.zeitgeistmovie.com/

Ja nie mam pytań  :shock: :shock: :shock:











Poza jednym . Kiedy koniec świata ??
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 12, 2007, 22:52:18 pm »
O ja ten filmik dąłem w szokuję  :-D

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 12, 2007, 23:02:52 pm »
Wydaję się wam że twórcy spisków, wami nie manipulują ?! Ogarnijcie się trochę

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 12, 2007, 23:10:13 pm »
A niby po co mieliby to robić? Ogarnij się trochę

A Zeitgeist genialny, najlepszy jest motyw z tymi chipami i Unią Północnoamerykańską :shock:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 12, 2007, 23:12:08 pm »
Równie dobrze, po co ludzie gadają że są porywani przez kosmitów itp. Liczą że zyskają jakikolwiek rozgłos

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 12, 2007, 23:19:26 pm »
po co ludzie gadają że są porywani przez kosmitów itp.

Bo widocznie są.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 12, 2007, 23:25:04 pm »
No fakt fakt, tu masz rację  :lol:

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 12, 2007, 23:29:57 pm »
Myślisz że w całym wszechświecie istnieje tylko jedna cywilizacja? :lol:

Ilekroć ktoś się mnie pyta czy wierze w UFO odpowiadam mu, że nie jest to kwestia wiary tylko wiedzy. Polecam chociażby strony Nautilusa.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 12, 2007, 23:34:33 pm »
Dobra spuszczam z tonu, bo i tak sie nie dogadamy

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 12, 2007, 23:42:39 pm »
No też tak myślę. Przecież Ty i tak nie potrafisz pisać nic innego oprócz jednozdaniowców :P

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 12, 2007, 23:50:00 pm »
Odpi**** sie chłopcze od moich wypowiedzi, przynajmniej nie jestem tak ograniczony, żeby wypisywać sobie PS3rox omG itp

Spidey^

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 13, 2007, 01:48:44 am »
17-letni dzieciak mówi do mnie chłopcze :lol:

EOT

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 13, 2007, 07:37:49 am »
No Rosji może się dostać po pipie . Brytyjska prokuratura już oznajmia , że to Moskwa za tym zabójstwem stała . A Putinowi chciwośc wyszła bokiem bo teraz polonem oddychają turyści w samolotach . U*ierdolił dwa trzech ludzi ale nie uda mu się zwalczyć wszystkich opozycjonistów . Niewykluczone ,że świat dowie się o nowum obliczu dobrego tatusia Putina .

Współpracownikowi Litwinienki udało się
http://wiadomosci.onet.pl/1443843,12,item.html
Opublikowane: Grudzień 03, 2006, 09:03:16
Temat powraca niczym bumerang za sprawą jednego , acz bardzo ważnego dokumentu .
http://www.zeitgeistmovie.com/

Ja nie mam pytań  :shock: :shock: :shock:


Poza jednym . Kiedy koniec świata ??

Rosji nic się nie dostanie... każdy na Rosję szczeka, ale jak co do czego przychodzi, to siedzą pokornie w ciszy.Rosja może nie jest potęgą nowoczesnych technologii, chociaż kto ich tam wie, ale ma niesamowity potencjał militarny, nie sądze żeby ktokolwiek na świecie odważył się podnieśc na nich łape, zresztą kto miałby to zrobic, nieudolna unia europejska, czy mocne tylko w buzi USA, które jest waleczne, ale tylko ze słabszymi... tak więc nie widze nikogo, kto mógłby cokolwiek wymusic na Rosji, która de facto, jest bardzo zżyta, ma swoje wartości których pilnie strzeże, nie pozwalajac emigrantom na to, aby ich wartości były równo lub wyżej mierzone od  Rosyjskich, przez co są silni jako naród.

Co do filmu, bardzo ciekawie zrobiony, całkiem mocne argumenty, chociaż można wyczuc nutę propagandy, czepiając się jednej religii... chrześcijańskiej co ostatnio modne, podkreślając cały czas że wszystko będzie tak jak za Hitlera, jakby to Hitler był jedynym złem w historii , a że za jego panowania wymordowano najwiecej ludzi, w tak krótkim czasie, to efekt dostepnego arsenału wówczas, oraz opieszałość Aliantów, zresztą co ciekawe Niemcy atakując Polaków,byli dośc słabo uzbrojeni, w porównaniu z armią Francuską, a przecież do tego należy liczyc jeszcze UK chociaż te już słabiej wyglądało pod względem uzbrojenia, mimo tego faktu nawet nie drgneli palcem... conajmniej pół roku zajęło Hitlerowi odpowiednie uzbrojenie swojej armii, tyle czasu miała Francja i Anglia, na załatwienie sprawy, ile milionów istnień można było uratowac, widocznie chcieli tej wojny, tutaj można się dopatrywac pewnych podobieństw i faktów z filmu. Kolejnym motywem gdzie czuc nutę propagandy, to jak podkreślali podzacz wojny zginęło ileś tam Żydów... no tak inne nacje się nie liczą, o Polakach to nawet nie wspominam, ponieważ ci nie mniej od Żydów się nacierpieli, Kolejna nutka propagandy to sprawa rasizmu, oczywiście biali źli ludzie nękający cały świat i obrazki KKK, ostatnio oglądałem program na discovery, gdzie był poruszony ten problem, i jak się okazuje najczęściej gwałcone kobiety na tle rasowym, to własnie białe... kolejne żniwo fałszywej tolerancji europy zachodniej i USA, ja to tak odbieram bynajmniej. Co do grupy trzymającej władze nad światem... cóż całkiem możliwa sytauacja, patrząc na to co się wyprawia na świecie, i musze przyznac, że czasami cieszę się gdy słysze, że Polska jest  jak to mówią niektóre "polaczki" (tu z pogardą bo inaczej nie można)   "zaściankiem" europy, bo ta zaściankowośc może się jeszcze kiedyś okazac wybawieniem ;) ... tyle odemnie w tym temacie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 13, 2007, 08:51:01 am »
wątek religijny zignorowałęm , żaden pacan mi nie wmówi w cam mam wierzyć , a co nie . Martwi mnie najbardziej ostatni wątek filmu - jedn rząd . Wszystko zasklepaia się w logiczną całość , Rosja wysyła swoich agentów do Czeczeni by wywołać wojenke , Amerykańce zabijają swoich obywateli w WTC , mają pretekst do kolejnych wojen  gdzie tam też giną w głównej mierze kobiety i dzieci , nie terroryści . Właśnie , terroryzm , słowo klucz , objaśniające nam sztuke manipulacji ludzi elity (za tych powinni się bracia Kaczyńscy ). Zmieniają się z dnia na dzień ustawy polepszająca bezpieczeństwo społeczeństwa ;] przed kim ? przed tajnymi agentami ich własnego rządu  :!: Nie wiem jak wy , ale ja śmiem twierdzić ,że większym zbrodniarzem jest Bush niż Hitler . Mein Fuerher nie ukrywał się ze swoimi zapędami , a ten cep kładzie milioy ludzkich istnień po to by mieć jeszcze większą władze . I ma , tu artykulik http://globaleconomy.pl/content/view/290/28/ , i następny http://www.humanevents.com/article.php?id=14965 a tu filmik . Ludzie , to się już powoli zaczyna . Za kilka/naście lat będziemy mieć jeden globalny rząd . Wtedy zatęskniecie za braćmi .


Zapomniałbym o najważniejszym http://www.jaysnet.com/6661world.html . Morze textu

Yebane o tym pisze nawet wikipedia  :shock:
Cytuj
World government is the concept of a political body that would make, interpret and enforce international law. Inherent to the concept of a world government is the idea that nations would be required to pool or surrender (depending on point of view) sovereignty over some areas. In effect, a world government would add another level of administration above the existing national governments or provide coordination over areas national governments are not capable of adequately addressing as independent polities.

To date, no nation has officially put forward plans for a world government, although some people do see international institutions (such as the International Criminal Court, United Nations and International Monetary Fund) and various supranational and continental unions (such as European Union, South American Union and Asian Union) as the beginning elements of a world government system. An organization comprised of legislators from various nations known as Parliamentarians for Global Action have promoted ideas of democratic global governance, though such promotion has varied in its scope and intensity during the organization's history.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2007, 09:13:38 am wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 13, 2007, 12:37:12 pm »
A ja polecam poczytac o przepowiedniach na rok 2012 :D mozna sie poschizowac, oczywiscie jesli ktos wierzy w takie sprawy:D

tu tez troszke o koncu swiata
http://www.projekt-cheops.com/

a tu o poczatku swiata i o jego koncu :D
http://www.nibirux.prv.pl/


jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 14, 2007, 19:33:44 pm »
odnośnie jeszcze Zeitgeist . Powstały już stronki przeciwko Unii pólnocno amerykańskiej http://www.stopthenorthamericanunion.com/ . Jest grubo ,a niewykluczone ,że dotychczasowe zamieszki antyglobalistów bedą miłym wspomnieniem elit .

I jeszcze jedno . Zastanawia mnie dlaczego , nie  ma podanych nazwisk autorów dokumentu .Strach przed ludzmi zza kurtyny czy  może ucieczka od odpowiedzialności ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 03, 2007, 13:52:04 pm »
odnośnie jeszcze Zeitgeist . Powstały już stronki przeciwko Unii pólnocno amerykańskiej http://www.stopthenorthamericanunion.com/ . Jest grubo ,a niewykluczone ,że dotychczasowe zamieszki antyglobalistów bedą miłym wspomnieniem elit .

I jeszcze jedno . Zastanawia mnie dlaczego , nie  ma podanych nazwisk autorów dokumentu .Strach przed ludzmi zza kurtyny czy  może ucieczka od odpowiedzialności ?

Jeżeli bierzemy że dokument mówi nam prawdę, to raczej na pewno strach przed tym że może dla nich to się źle skończyć.
Stworzyli dosłownie encyklopedie wiedzy jaka tajona jest przed całą ludzkością, jeśli ich przypuszczenia i fakty które podali są prawdą nie wróży dobrej przyszłości dla świata. Jeżeli ten dokument trafi do większości ludzi na tym globie w co akurat nie wierzę, będziemy mogli się spodziewać ze strony telewizji dementowania tego filmu.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 03, 2007, 15:34:23 pm »
Niestety , necik ma ograniczoną siłe rażenia dlatego też mało ludzi dowie się o tym niecnym procederze .  Manifestacje są , głównie w Stanach , ale o nich zwykło się w naszym mediach nie mówić  :cool: . Dobrze by było aby coraz więcej pojawiało się takich dokumentów traktujacych nie tylko o 9 11 , ale równiez o konszachtach grubych ryb tego świata . A żeby tak się stało autorzy muszą skumulowac troche wiekszego pieniążków by film wszedł na ekrany kin . Wtedy dopiero rozpocznie się myslenie i ruszy machina .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 17, 2007, 20:34:56 pm »
A tutaj coś dla zielonych fanatyków ( globalne ocieplenie :lol: )

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 18, 2007, 01:26:40 am »
dyrdymały.......

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:55:15 pm »
dyrdymały...... ponieważ ? ponieważ Mikke nie choruje na tropikalne choroby z Filipin ?   :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 23, 2008, 21:03:00 pm »
Cytuj
[Agencje wywiadowcze wiedzą, że była to wewnętrzna robota]

Były prezydent Włoch, Francesko Cossiga, ten sam człowiek, który wyjawił detale tzw. Operacjii Gladio wystąpił ostatnio publicznie w jednym z najbardziej respektowanym dzienniku włoskim oznajmiając, że ataki 9/11 były przeprowadzone przez CIA/Mossad oraz, że owa wiadomość jest powszechnie znana pomiędzy światowymi agencjami wywiadowczymi. Celem ataku było przygotowanie publiczności USA do agresji na Irak oraz Afganistan.

Cossiga posiadał opinię oraz dużą dozę szacunku jako rzadki polityk, znany z UCZCIWOŚCI.

Jego prawdomówność poważnie zaniepokoiła włoskie siły polityczne, kiedy Cossiga wyjawił sekrety Operacji Gladio - tajemniczej organizacji prowokacyjnej sieci, nadzorowanej przez NATO, która przeprowadzała ataki bombowe w Europie na przełomie lat 60-80.

Szczególnie uderzyło polityków to, że według podawanych informacji przez Cossigę, za ataki te były obarczane winą lokalne opozycje w stosunku do rządu.

W Marcu 2001 roku agent Organizacji Gladio, Vincenzo Vinciguerra stwierdził w zaprzysiężonym oświadczeniu, że

"Musisz atakować cywilów, ludzi, mężczyzn, kobiety, dzieci, niewinnych ludzi, ludzi nieznanych i zupełnie nie uwikłanych w żadną polityczną zabawę. Powód jest raczej prosty: zmusić... obywateli, aby zwrócili się do władz z prośbą o większe bezpieczeństwo.

Rewelacje Cossigi pojawiły się ostatnio w Corriere della Sera, najstarszym i najbadziej zaufanym dziennikiem.

"[Bin Laden podobno się przyznał] że Al Kaida zaatakowała dwie wieże w Nowym Jorku i rzekomo on jest autorem ataków. Tymczasem wszystkie [agencje wywiadowcze] USA oraz Europy... teraz doskonale wiedzą, że ów straszliwy atak został zaplanowany oraz zrealizowany przez CIA, Mossad oraz przy pomocy świata Syjonistów aby oskarżyć kraje arabskie i w ten sposób przekonać zachodnie siły, aby wzięły udział w... Iraku i Afganistanie.
Orginał wiadomości http://www.corriere.it/politica/07_novembre_30/osama_berlusconi_cossiga_27f4ccee-9f55-11dc-8807-0003ba99c53b.shtml


Zatkało kakao ?  :twisted:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 23, 2008, 21:19:35 pm »
Jeśli chodzi o sam fakt to dla mnie to nic nowego. Nie wiem jak naiwnym trzeba być żeby uwierzyć w bajkę że dwa budynki (właściwie to trzy bo jeszcze nr.7) zawalają się od uderzenia samolotów podczas gdy nigdy w historii inżynierii żaden drapacz chmur nie zawalił się od kolizji z samolotem. W jednym przypadku (chyba budynek Chryslera) pożar był o wiele większy i strawił znacznie więcej budynku niż w przypadku WTC a i tak się nie zawalił.
Natomiast sama informacja że był prezydent Włoch o tym mówi jest nieco szokująca. Ale to dobrze. Może trochę więcej naiwniaków przejrzy na oczy.

lupinator

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 23, 2008, 21:37:31 pm »
Może kiedyś winni zostaną ukarani. Chociaż nie ma odpowiedniej kary za takie ludobójstwo.