GameOnly > Różne

To My Pijacy

(1/96) > >>

jay jay:
Tak zwykle bywa ,że Polak kojarzy się albo ze złodziejem albo właśnie z pijakiem .
Pijemy podobnież najwięcej (Ruscy są tylko od nad lepsi ), a młodzież sięga do kielicha już w przedszkolu (za czasów rządów Giertycha !! Kto by pomyłślał ) . Obawy co do pijaństwa zdają sie być niebezpodstawne bo ileż to razy możemy nasłuchać się opinii '' ile wypiłeś ?'' naiebałeś się ??''
albo czytać wpisy na forum gdzie to niepełnoletni wleją w siebie procenty beczkowozami .

Czy to może moda gdzie każdy nawet niepijący musi sie napić  w towarzystwie bo nie będzie cool&brendy

A może to takie czasy gdzie smutki tak bolesne ,że jedyny ulgę i azyl znajdujemy w kielichu .

No , już , czekam , na opine , komentarze , sugestie .

setezer:
Ja nie piję i mam w zadzie, gdy ktoś mi mówi: "No weź napij się, nie pijesz? Ale frajer z ciebie, cienias jesteś". Przerażające jest gdy w podstawówce jacyś cwaniacy przechwalają się ile to wypili piw i wypalili papierosów. Uważam, że każdy kto potrafi pić z umiarem (czyt. budzi się nie we własnych rzygach i nie narobił w gacie we śnie, nie biega podczas pijackiej imprezy bez gaci po ulicy itd.), to może to robić. Jakieś teksty, że to złe dla zdrowia, niedobre, picie w ogóle jest żałosne zachowajcie dla siebie. Tak mówią chyba tylko osoby, których rodzice nie puszczają na dwór bez opieki. Każdy odpowiada za siebie - wyłączając ekstremalnie młodych osobników - i powinien brać pod uwagę konsekwencje swoich czynów. Dla mnie ludzie mogą skakać bez gaci z 8 piętra, o ile mają na to ochotę, a co dopiero pić alkohol, który w umiarze jest nawet zdrowy (czego nie można powiedzieć o skokach z 8 piętra na beton).

dark\:
A tam mowisz o % wsrod dzieci ?  :P

U mnie w szkole co przerwe ponad 100 osob sie wysypuje i ida sobie zapalic :D z czego polowa nawet 16/17 lat nie ma. ^^
A po pytaniu, dlaczego palisz, odpowiedz jest zawsze taka sama - bo tak  :cool:
W ogole najlepsze sa teksty typu - bylem na impreze wypilem 6 piw + setke i nawet pijany nie bylem ( i mowi to 16 latek  :lol: )

jay jay:

--- Cytat: setezer w Czerwca 01, 2007, 18:00:09 pm ---Ja nie piję i mam w zadzie, gdy ktoś mi mówi: "No weź napij się, nie pijesz? Ale frajer z ciebie, cienias jesteś". Przerażające jest gdy w podstawówce jacyś cwaniacy przechwalają się ile to wypili piw i wypalili papierosów. Uważam, że każdy kto potrafi pić z umiarem (czyt. budzi się nie we własnych rzygach i nie narobił w gacie we śnie, nie biega podczas pijackiej imprezy bez gaci po ulicy itd.), to może to robić. Jakieś teksty, że to złe dla zdrowia, niedobre, picie w ogóle jest żałosne zachowajcie dla siebie. Tak mówią chyba tylko osoby, których rodzice nie puszczają na dwór bez opieki. Każdy odpowiada za siebie - wyłączając ekstremalnie młodych osobników - i powinien brać pod uwagę konsekwencje swoich czynów. Dla mnie ludzie mogą skakać bez gaci z 8 piętra, o ile mają na to ochotę, a co dopiero pić alkohol, który w umiarze jest nawet zdrowy (czego nie można powiedzieć o skokach z 8 piętra na beton).

--- Koniec cytatu ---
taak , tyle ,że przez takich jełopów to można zarobić cegłówką w łeb . Mało tego debile prowadzą jeszcze auta czego skutki widzimy podczas wycieczki turystyczno krajoznawczej gdzie co 3 km krzyżyk albo informacja '' 3 zabitych 7 rannych'' . Mogą zapić się na smierć , byle by tylko nie narażali zycia innych .
Co do młodzieży to cięzko jest sklasyfikować kiedy można , w jakich ilościach itp . Wszystkio zazwyczaj wrzucane o jednego wora ,że to wina rodziców , albo nauczycieli co dla mnie jest zdeka absurdalne . Dodajmy ,że alkohol to jedyna póki co legalna ''trucizna'' .

_invictus:

--- Cytat: Dark Templar w Czerwca 01, 2007, 18:10:28 pm ---ponad 100 osob sie wysypuje i ida sobie zapalic :D z czego polowa nawet 16/17 lat nie ma. ^^ [...]

--- Koniec cytatu ---
a potem m.in z moich podatków ma leczenie za free...eh co za kraj

ja nie piję i mam się dobrze, podnoszę niziny statystyczne wraz ze znajomymi (sXe również)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej