Prehistoria gen > PlayStation

Gry które szczególnie miło pamiętacie, gry w które chcielibyście/gracie do dziś.

(1/20) > >>

Mejs:
Temat typowy na wspominki, na powrót wielkich gier niekoniecznie do dziś pamiętanych. Zadowolony jestem z tego że zawsze miałem oryginalne gry i nigdy nie sprzedawalem więc się trochę uzbierało.

Do dziś ostro zbieram FFy, dwóch wciąż mi brakuje (Origins i 8), to gry ponadczasowe i chyba każdy już wiele o nich pisał.
Stary dobry MGS, nabyłem niedawno w końcu wersje Angielską, Niemiecka jest naprawdę marna "Hier ist Snake".
Od zawsze poteżna ochota na WipeOuta została zaspokojona Wip3outem, jeszcze nie grałem ale to się zbiera.
Mnóstwo dem z Tomb Raiderami się przewineło, jedynka podobnie jak Wip3out.
Crash Team Racing do dzisiaj uważam za grę o klasę lepszą od Mario Carta, mimo że grałem jedynie w demo mogę powiedzieć że jest to relikt piękna gier video. Do tego dochodzi Spyro którego mam jedynie trzecią część, i Crash Bandicoot (jedynie dwójka).

A jakie gry wy poszukujecie? W które chcecie pograć?

Grafoman:
Hm...na dniach chce sobie w końcu zakupić 2gą i 3cią część Resident Evil(wersja gcn). Specjalnie wyrabiałem  wypukła kartę, żeby móc wyrwać te dwie leciwe gierki na brytyjskim amazonie, teraz tylko czekam na przypływ ostatnich funduszy...;-)  Szczególnie dwójkę miło wspominam i chętnie do niej wracam(PC'towy oryginał jeszcze gdzieś tam się kurzy).

Od czasu do czasu lubię też sobie powrócić do kilku gierek na starego, dobrego NES'a. Niestety swojego "pegazusa" sprzedałem wieki temu, jednak za sprawą emulacji często powracam do takich klasyków jak tiny toones  adventures czy duck tales.

Ogólnie starych gierek, do których lubię powrócić jest sporo(czasem miodnością kilka razy przewyższają współczesne, graficzne killery:]) Najmilej z nich wszystkich wspominam jednak grę na PC'ta, a mianowicie trzecią odsłonę serii Heroes of Might and magic. Była to de facto moja pierwsza grą na blaszaka, i po prawdzie do tej pory się w nią zagrywam z wypiekami na twarzy. Coś wspaniałego.

Dino:
Ja bym bardzo chętnie w MGS'a 1 pograł i we wszyściutkie częsci Crasha jakie pojawiły się na PSX.Szkoda, że nie mogę Crasha 1 sobie z PSN ściągnąć, to że nie mieszkam w USA stoi na przeszkodzie -.-

Mejs:
Nie ma co jęczeć ani emulować, trzeba kupić stare graty i cieszyć się masą wspaniałych tytułów które się omineło, wychodzę z założenia że nie ma co gonić nowych tytułów póki nie pozna się tych starych hitów, i to pozna tak naprawdę, na konsoli oryginalnej!

behemoth:
Galerians pamięta ktoś ten horror ? chodziło się chłopakiem który posiadał zdolności paranolmalne gra była dość popularna bo nawet zrobili anime na jej podstawie  :smile:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej