Prehistoria gen > Xbox

Niedocenione gry na xbox'a

(1/7) > >>

siudym:
Zazwyczaj nie zakladam takich lamerskich tematow typu "mam konsole x i nie wiem w co grac, co wybrac?", jednak chodzi nieco o cos innego... :lol:

Ostatnio sporo czytam recek, sprawdzam screeny malo znanych gier na kloca, slabo ocenionych/niedocenionych przez wiekszasc recenzentow. Jak ktos zna jakas taka gre, ktora ogolnie uznawana jest za sreniak lub nawet crap, a jednak okazala sie fajna/dobra, to piszcie. ;)

Gomez:
Serious Sam nie rozumie dlaczego ta gra przeszła bez echa, ja wracam do niej regularnie i przechodze ją ponownie sam lub z kumplem polecam. ;)

Hubi:
Niedocenianą grą jest według mnie Psychonauts. Tytuł na maksa oryginalny i zabawny, jednak niewielu w to grało. A warto, zapewniam.

No tak, zapomniałem o Oddworld Stranger's Wrath :D

piraNja:
Oddworld Stranger's Wrath ten sam przypadek co powyzej.

siudym:
Gry, ktore wymieniliscie akurat znam od dawna, sa oczywiscie rewelacyjne, zwlaszcza oddworld.
Ja ostatnio pogralem nieco w malo znana gre PHANTOM DUST, czytalem nieco o niej i mialem zupelnie inny obraz tej gry, niz
ten, ktory zobaczylem grajac juz w nia. :) Pozytywne zaskoczenie, gra jest swietna, bardzo dobra grafika, wiele detali, fenomenalnie udzwiekowiona i z wspanialym klimatem zniszczonego swiata. Zaskoczyla mnie tez mozliwosc niszczenie elementow otoczenia, "strzelajac" (tu sa moce, nie ma gunow) np. w sciany mozna robic w nich spore wyrwy, wiele elementow tak da sie niszczyc, nawet podloze. Gra to dynamiczny RPG, walki w czasie rzeczywistym (biegamy, skaczemy, niszczymy itd ;) ).
Gra wyszla tylko na XBOX1, a pod wzgledem wykonania to jedna z ladniejszych gier na ixa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej