Prehistoria gen > GameBoy Advance

GBA... Kupić, nie kupić?

(1/8) > >>

selene:
Zastanawiam się, czy kupić sobie GBA... Kusi mnie już od jakiegoś czasu ale nadal nie jestem pewna czy...  :?

Jak radzicie? Kupić, czy czekać na PSP? Dlaczego kupiliście swojego GBA, albo dlaczego go nie kupiliście? ;)

Mati16:
Wiesz jesli lubisz tego typu zabawki to nawet nie nienamyslaj:)Nie przejmuj sie ze za niedlugo wyjdzie psp bo na gba jest tyle swietnych gier ze bedziesz duzo czasu potrzebowal zeby je wszystkie przejsc a jak to juz zrobisz to psp stanieje do takiej ceny ze sobie go kupisz i bedzie na niego duuuzo gier:)

Wolny:
kupuj,ja bym bardzo chciał mieć gba,tyle fajnych oldskulowych gier jak i nowych.Nie namyślaj się.A psp będzie pewnie tak drogi....więc.

Wudi:
Teraz juz lepiej nie kupuj, chyba ze za 150-200zl to spoko, ja kupilem GBA ze wzgledu na piekna grafike :lol: 3 lata temu

Krzych Ayanami:
Cóż... Wydaje mi się, że należałoby sprawę postawić nieco inaczej.
Odpowiedz bowiem na na dwa pytania.


Po pierwsze czy widzisz dla siebie jakieś interesujące pozycję, w które chciałabyś na SP'ku (ponieważ jak sądze, jesli konsolę kupować to najnowszy model)  zagrać.

Po drugie: jesli odpowiedź na pytanie pierwsze brzymi "tak, są takie poyzcje" to jest jeszcza sprawa w której musisz się wypowiedzieć. A mianowicie: czy zależy ci na nich tak bardzo, żeby wydwać na to swoje pieniądze.

Wydaje mi się, że jeśli dotychczas nie zdecydowałaś się na zakup, to żadna gra cię nie przekonała - w związku z czym kupowanie raczej nie ma sensu.
Po za tym - może tylko mi się wydaje - programiści będą coraz bardziej zajęci pisaniem gier na DS'a kosztem własnie SP.

W przypadku PSP to jeśli możliwości tego sprzętu i zapowiedziane pozycje ci odpowiadają, to masz na co czekać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej