Autor Wątek: Tom Clancy's H.A.W.X. 2  (Przeczytany 3361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« dnia: Maja 05, 2010, 21:41:07 pm »


Cytuj
Today, Ubisoft announced that Tom Clancy's H.A.W.X. 2 is being developed by Ubisoft Bucharest. The title will launch in Fall 2010 on Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft, the PlayStation 3 system, the Nintendo Wii system, and Windows PC.

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 plunges fans into an explosive environment where they can become elite aerial soldiers in control of the world's most technologically advanced aircraft. The game will appeal to a wide array of gamers as players will have the chance to control exceptional pilots trained to use cutting edge technology in amazing aerial warfare missions.

"With over one million units sold worldwide, Tom Clancy's H.A.W.X. has become a very successful brand for Ubisoft," stated Bogdan Bridinel, creative director at Ubisoft "This new H.A.W.X. game is directly inspired by Tom Clancy's books, and it will enable fans to once again experience the excitement and intensity that established H.A.W.X. as a successful brand"

For information on Tom Clancy's H.A.W.X. 2 can be found at: www.hawxgame.com

Mrocz

  • Gość
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 06, 2010, 13:31:59 pm »
Jedynka może nie była grą wybitną, choć przyjemnie się dosyć latało....

Nie mniej bardzo cieszę się, że robią część drugą... Gier z tego gatunku ostatnio jest jak na lekarstwo jeżeli poprawią to i owo z jedynki, może wreszcie będą stanowić realną konkurencje dla Ace Combat i wreszcie Namco obudzi się i stworzy swoją grę na PlayStation 3... Już kilka lat ma ta generacja, a żeby nie było Ace Combata na Playstation 3 to totalna porażka...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 09, 2010, 11:41:46 am »
Pierwszy trailer


Niech Was nei zmyli grafika to co tam pokazali to w wiekszosc real-time ;], tylko raczej z PC. Zapowiada sie konkretna, szkoda, ze w tym roku ;p, nie zdaze raczej zupgrade'owac kompa pod nia.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 09, 2010, 14:13:28 pm »
Mnie się jednak wydaje że większość to renderowane scenki  ;) rozgrywki tam o wiele mniej

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 09, 2010, 14:22:00 pm »
Mnie się jednak wydaje że większość to renderowane scenki  ;) rozgrywki tam o wiele mniej
Jedyna cut-scenka to ta ze spadochronem, reszta to wyrywki z gameplaya ;]

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 18, 2010, 22:19:34 pm »
Demo jest już na psn. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu w pełni zlokalizowane (tekst i dialogi)! Dialogi nawet nie raza, wręcz przeciwnie ruski dowódca zaciągając po polsku sprawia fajne wrażenie.
Samo demo to dwie dosyć krótkie misje. Ale po tym co w nich jest widać duży postęp względem jedynki w kwestii atrakcyjności rozgrywki. W końcu są starty, lądowania, tankowanie w powietrzu wszystkie bardzo fajnie pomyślane. Pierwsza misja zwykła walka powietrzna, natomiast druga dużo ciekawsza już. Start z lotniskowca, noktowizor, naprowadzane bomby, nalot na lotnisko.
Póki co nie pasują mi 3 rzeczy. Pierwsza to zmiana HUD w porównaniu do jedynki, ten jest jakiś mniej przejrzysty i intuicyjny. Druga to brak możliwości zmiany kamery w locie, trzeba wchodzić w menu. Trzecia to dosyć dziwne sterawonie, samolot dziwnie pływa przy zmianie kierunku, ale może to kwestia przyzwyczajenia gdyż nie dawno skończyłem jedynke, a tam trochę sztywnej jest.
Ogólnie zapowiada się dużo lepszą gra niż jedynka, po zapowiedzi nowego Ace Combat miałem z niej zrezygnować, ale po dumie chyba trzeba się zastanowić :)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 18, 2010, 22:43:35 pm »
Czyli multi nie ma w demku?

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 18, 2010, 22:47:59 pm »
A nawet nie zwróciłem uwagi :) Ale na 99% bo w menu masz do wyboru opcje i rozpoczęcie gry po którym masz te 2 misje. Ale i tak warto ściągać. Demo 2 giga zajmuje.

lupinator

  • Gość
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 19, 2010, 03:16:49 am »
Właśnie skończyłem demo i całkiem mi się podobało, przy czym jestem totalnym laikiem w kwesitach HAWXowo - Ace Combatowych. Szczególnie druga misja fajna, start, noktowizor, bombardowanie, walka, powrót, lądowanie.
Na plus lokalizacja, całkiem udana i zupełnie nie czuć sztuczności języka, co częste przy dubbingu w grach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tom Clancy's H.A.W.X. 2
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 19, 2010, 18:01:47 pm »
Ogólnie zapowiada się dużo lepszą gra niż jedynka, po zapowiedzi nowego Ace Combat miałem z niej zrezygnować, ale po dumie chyba trzeba się zastanowić :)

Ale straszny fail, że znowu gra nie obsługuje mojego Joytsticka mimo, że PS 3 go widzi x( x(

Znowu kupie wersje PC... Wiem, że to zręcznościówka, ale nawet w taki arcade na Joysticku z przepustnicą lepiej się gra :D