Autor Wątek: Ostrzeżenia  (Przeczytany 46137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 13, 2005, 21:36:24 pm »
Kto to jest wogule ten "Ganon"? Były redaktor GO?

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 13, 2005, 21:40:29 pm »
Cytat: "Master_666"
Kto to jest wogule ten "Ganon"? Były redaktor GO?

Nie, skąd pomysł?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 13, 2005, 21:44:37 pm »
Bo pisał coś że teraz pisze dla gry.o2.pl. To pomyślałem że chce wam zrobić nazłość i przeniósł się od was.

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 13, 2005, 21:59:18 pm »
Ganon to jeden z najlepszych (IMO) forumowiczow, chociaz od dawna sie nie udzielal. Po czesci sie z nim zgadzam, ale to forum ma dla mnie wartosc sentymentalna 8).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 13, 2005, 22:07:50 pm »
A ja go chyba pierwszy raz widze. I się z nim nie zgadzam że to nudne forum. Chociarz z tymi "900 postami miesięcznie" cos jest. Prawda Player01? :roll:

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 13, 2005, 22:10:10 pm »
On wie najlepiej  :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:01:56 pm »
ehhh, tarniak sie uwaza za osobe dorosłą i takie pisze posty, choc takim nie jest, no i gdzie tu sprawiedliwosc? Zamknął jeden z najfajniejszych tematów gdzie było duzo postów i fajny klimat aż tu nagle przeszkadzały mu posty Don pedra i lodzika. Litosciii, czy w tych postach były jakies przeklenstwa i obrazanie innych opdób? Moze jak tarniak skonczy swoje dojzewanie i ukonczy te 18 lat to bedzie sie nadawał na moda o sprawach bardziej dorosłych, bo jesli chodzi o sprawy konsolwe to jest jak najbardziej ok.
A jesli chodzi o ostrzezenie dla don pedra to powinno byc wycofane! A tak w ogóle to niech wróci Palli, jedyna powazna osoba z szefów GO i niech tu posprzata, mam nadzieje ze wycofa te ostrzezenie Pedra, bo to nie jest pierwsze i teraz musi bardzo uwazac na takie osoby jak casper, czy tarniak zeby go nie za przeproszeniem wyj***li z tego forum za darmo.
To jest duze forum na które wchodzi duzo osób i powinny cim operowac osoby powazne, które nie sugeruja sie własna opinią tylko tym co jest dopuszczalne i słuszne. Mody robią nie potrzebną kłutnie i tyle, jeśli im sie nie podobają posty to niech napiszą do tej osoby na PW zeby sie troche ograniczyła i tyle. Zadanie moda powinno polegac na utrzymaniu porzadku i nie robienia nie potrzebnych kłutni. Ale niestety tak nie jest. Ja powiem tyle, wróć Palli z tych swoich wakacji (na których netu nie ma) i zrób tu porządek, bo oprócz pilnowania forumowiczów przydało by sie upilnowanie swoich pracowników, czyli moderatorów (oni nie zawsze muszą mieć racje, trzymają się razem i forumowicze mają gówno do powiedzenie, choc ich zdanie jest inne).
P.S Palli jest czlowiekiem którego bede szanował do (mam nadzieje) konca zycia, pisac dla czego nie musze.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:15:17 pm »
Jesli za sprawy "dorosłe" uważasz glupia gadke kilku napaleńców o waginach to jest to zupelnie inny tok rozumowania od mojego. Tyle mam do powiedzenia na ten temat. Ile mozna offtopować? A o ile wiem, w moich postach nie obnoszę się ze swoją dorosłością. ZObacz sobie cytaty przytoczone przez Ganona. TO nie jedyna osoba, która uważa, że forum schodzi na psy. A był to jeden z użytkowników, którzy wyrażali się kulturalnie/na temat/sensownie. Szkoda, że jest takich tak mało.

Jeśli dalej nie wiesz dlaczego temat został zamknięty to popatrz tutaj -> http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1019&start=210 i powiedz mi która z tych wypowiedzi odnosiła się do tematu.

BTW został on założony przez mojego kolegę, więc tym bardziej było mi go trudno zamknąć, ale sami do tego doprowadziliście.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:21:59 pm »
Spoko, przeszkadzają ci offtopy to pozamykaj 80% tematów i zbanuj 50% forumowiczów. Nie mam nic przeciwko, niech oleje polowa ludzi te forum a na pewno wyjdzie wam to na dobre. Nie myslałem ze stane przeciwko tobie Tarny.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:24:25 pm »
Są normy, których przekraczać nie można. Decyzji o zamknięciu topicu nie podjąłem sam. Zresztą nie muszę się tłumaczyć, zorbiłem to co uważałem za słuszne. Możecie założyć jeszcze raz ten temat i rozmawaić w nim sensownie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:29:19 pm »
Dokładnie to o czym pisałem, trzymacie sie razem. Ale nie ma co dyskutowac, nic wielkiego sie nie stanie jak jakis temat zostanie zamkniety, jest wiele innych do obgadania. Peace, i nic do ciebie nie mam jakby co, moze kiedys wypijemy jakies piwko razem z mam nadzieje wudim :D
P.S cofnijcie mu ostrzeznie, zastanowcie sie nad tym.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:29:33 pm »
A czy mod nie moze kasowac postow? Jesli tak, to wystarczylo puscic kilka stron z dymem, bo faktycznie to co sie tam odgrywalo ciezko bylo nazwac dyskusja na temat, co wiecej ciezko bylo to nazwac dyskusja na poziomie. Ja piszac kazdy post mam w myslach to, ze forum odwiedzaja czesto mlodsi uzytkownicy, ktorzy pewnych tresci nie powinni czytac. Jesli w regulaminie pojawi sie: "Odwiedzasz na wlasna odpowiedzialnosc. Na forum spotkac mozna niestosowne slownictwo i frontalna nagosc meska", to nie bede mial nic przeciwko "luzowi". Moze Tarny odblokuj temat i wykasuj zbedne posty. Chociaz na modemie moze to zajac sporo czasu :wink: :D.

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:37:07 pm »
Wiesz Wudi, tak po prawdize, to jeśli ktoś nie zauwazył to ja mam moda tylko na sekcję "Różne" :P. A wykasowanie odpowiedzi na modemie trwa długo, ale robiło się i gorsze rzeczy :D.

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:39:31 pm »
:shock: Dopiero zauwazylem.
W kazdym badz razie jesli dalbys rade to bylo by dobrze. A jak sam sobie nie poradzisz to wezwij kapitana planete (skad on sie wzial teraz w mojej glowie? nie mam pojecia).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:41:29 pm »
Kapitan Planeta przybywaj!!!!!! Woda! Ogien! Ziemia! joooooł!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:41:39 pm »
Cytat: "Player01"
A czy mod nie moze kasowac postow? Jesli tak, to wystarczylo puscic kilka stron z dymem, bo faktycznie to co sie tam odgrywalo ciezko bylo nazwac dyskusja na temat, co wiecej ciezko bylo to nazwac dyskusja na poziomie. Ja piszac kazdy post mam w myslach to, ze forum odwiedzaja czesto mlodsi uzytkownicy, ktorzy pewnych tresci nie powinni czytac. Jesli w regulaminie pojawi sie: "Odwiedzasz na wlasna odpowiedzialnosc. Na forum spotkac mozna niestosowne slownictwo i frontalna nagosc meska", to nie bede mial nic przeciwko "luzowi". Moze Tarny odblokuj temat i wykasuj zbedne posty. Chociaz na modemie moze to zajac sporo czasu :wink: :D.


- fajnie, ale to własie z tobą ciezko prowadzic "dyskusję na poziomie"

- chodzi ci o tych 16-letnich :wink:

- skąd wiesz ze Tarniak ma modem??

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:43:15 pm »
Cytat: "siudym"
skąd wiesz ze Tarniak ma modem

Bo mam :D.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:45:09 pm »
Cytat: "Tarniak"
Bo ma :D.


Bo ja tez mam modem (56kbit) :wink:

Ale w  pracy 2Mbit na szczescie 8)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 13, 2005, 23:57:01 pm »
oo widze że player01 ma ostrzeżenie oraz siudym. Tak krótko tu mnie niebyło. Tarniak wziął się do pracy :roll:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:08:14 am »
Tarniak- wdłg mnie i tak jestes zbyt wyrozumiały dla niektórych osób i tematów... Nie apeluje o wprowadzenie tu żołnierskiej dyscypliny, ale solidniejsze przestrzeganie recedyw chociażby...

Btw. Dajcie mi moda, a zrobię taki porządeczek że głowa mała :roll:  :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:11:40 am »
Nie ma to jak dac moda nie zaufanej osobie z 50 postami :D :D :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:12:59 am »
A mi/ Mam 203 posty

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:16:07 am »
Cytat: "Master_666"
oo widze że player01 ma ostrzeżenie oraz siudym. Tak krótko tu mnie niebyło. Tarniak wziął się do pracy :roll:


dobrze z nim zagadaj to tez ci da jedno 8)  :wink:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:16:46 am »
Wiecie co???Ja i Lodzik jesteśmy drugimi(po Wudim)którzy dorobili sie takiego szumu na forum(chodzi o temat i choć ten nie jest całkowicie dla nas to jednak o nas sie tu gada)
Zgrzeszyłem pisząc coś takiego?Niewiem aczkolwiek zdaje sobie sprawe, że wielu osobom mogło się to niepodobać...Jestem za tym aby strony te wyciąć z forum i po bólu!Skoro są tak "odrażające" to po co mają tu być...Faktem jest, że zaskoczony byłem tym ostrzeżeniem, licze więc na to że sir Tarniak wreszcie mi je usunie...Obawiam sie że jestem tu mało lubiany i w każdej chwili możecie mi przywalić trzecie ostrzeżenie a co za tym idzie...wylot z forum :cry:
Powiem jednak tyle...Wchodząc tu czułem sie na luziku, poznawałem wporzo wiare ale jednak teraz czuje pewną obawę...przed czym?przed rygorem jaki tu zapanuje!Wielka szkoda, ale widocznie tak już tu musi być...Jeszcze raz powiem, że nieczuje winy pisząc teksty typu "dupcia" czy te całe sromy...Skoro jednak modom i dzieciakom się to niepodoba to luz,ja tu władzy nie mam i wiem że niedługo wylece...
Trudno wam dogodzić i albo sie wam podobam albo jestem obojętnym wam albo...jestem do usunięcia...szkoda!

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:18:23 am »
Pedro, ja takich postow jak ty nie pisalem, wiec nie, nie jestes taki jak ja.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:19:00 am »
E tam. Mi się podobasz (nie z wyglądu rzecz jasna 8) ) Fajne teksty piszesz i jeteś szczery 8)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:21:30 am »
Cytat: "Player01"
Pedro, ja takich postow jak ty nie pisalem, wiec nie, nie jestes taki jak ja.

Ale jakoś wyrąbali cie z tego forum prawda???Teraz jesteś poważniaczek a jednak kiedyś szalałeś...

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:25:13 am »
Wkurzam fanow innych firm niz SONY, tak bylo wtedy, tak jest i teraz (chociaz troche mniej). Wtedy dostalem bana w dniu pierwszego swojego zbytniego najechania na kogos (nie uzywalem takich slow jak ty), ostatnio tez dostalem bana za obrazanie uzytkownika(tu juz bylo gorzej, ale nie mialem pomyslu). Nie uzywam takich slow jak ty, zdaje sobie sprawe z tego, ze forum odwiedzaja osoby mlodsze ode mnie i wole sie wycofac niz pisac rzeczy ktore nie maja sensu.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:26:59 am »
Pamietam, byłem pierwszym dzieki któremu Wudi dostał bana :]

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:27:30 am »
Niemają sensu tak?sorry to ty tak uważasz...Co ja niby takiego chamskiego pisze?Ja pierdziele, fakt najechałem mjuzika czego dziś cholernie żałuje(poniosło mnie)ale w tym temacie o laskach z gier...wybaczcie...
Jestem tu jakiś tyran czy co??Postrach forum??

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:32:16 am »
DoniePedro: Twoje teksty typu "ja tam wole standardowo na pieska" sa conajmniej niesmaczne. To porzadne forum, tutaj nie pisze sie o swoich upodobaniach seksualnych (a szczegolnie w tak prostacki sposób), więc przemyślenia traktujące o "waleniu gruchy" zachowaj dla siebie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:35:32 am »
Dobra, zatem poraz wtóry proponuje odblokować temat i wyciąć to co jest "nieapetyczne" - słowem wszystkie, niesmaczne strony
Temat był bardzo ciekawy dopóty, dopóki sie nie rozbudował...I wszystko by było ok, gdyby nie fakt że teksty tego typu są dla was nie na miejscu...Ok, spoko, rozumiem to i jeszcze raz powtarzam...wyeliminujcie to!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:35:52 am »
jesli pedro jest otwarty i czuje potrzebe napisania o waleniu gruchy to niech pisze, to jest co najwyzej smieszne :lol: ja o takiiego rodzaju przezyciach wole nie pisac :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:38:58 am »
a ja proponuje co niektorym isc na forum Neo+ albo PSXextreme i pisac to co pisza tutaj, dostana bana szybciej niz zdaza powiedziec "moderator"................

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:39:29 am »
Dobra, teraz polecą luźne przemyslenia...
 A wiec, forum podobno zeszlo na psy. Rozumiem to i po czesci zgadzam sie z ta teza, ale zwroccie uwage, kto sie ostatnio do tego przycznil. Kiedys mozna bylo porozmaiwac w normalny sposob, jednak wraz z nadejsciem nowych forumwiczow, zaczely pojawiac sie tak bzdurne posty, ze az plakac mi sie chce. Powiem wprost - Don_Pedro i Pan Lodzik: ) "lekko" przeginają i jeśli dalej tak będzie, to bez bana sie nie obejdzie. Przynajmniej tak powinno byc, bo jakis rozsadny poziom powinien zostac utrzymany.

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:39:45 am »
Casper, nie robmy z tego az tak wielkiego wydarzenia. Teksty moga byc wypuszczone okazjonalnie, ale musza byc podane w smakowitej oprawie. Jesli caly post traktuje o dżordżó, na dodatek zdania sa niezbyt poprawnie zlozone, to daje nam zly obraz twojej osoby Don, ja na przyklad (nie bierz tego do siebie, jestem tylko typem z forum) mysle, ze jestes oblesnym gosciem, ktory nigdy nie mial dziewczyny i tasuje sie co noc. To jest moja opinia na ten czas.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:41:36 am »
Ako - No wiesz...wene mam, mam jeszcze mase tekstów, pomysłów i przeżyć z którymi bym się tu podzielił jednak po dzisiejszym będzie to niestety niemożliwe :cry:
Ja też zawsze się z tego śmiałem, ryłem jak cholera, wielu się śmiało - dostałem niejedną pochwałę za swoje teksty...Chciałem wnieść tu trochę żcia, znieść stąd anonimowość, wprowadzić śmiech, zabawe, luzackie klimaty...połączyć więź nas wszystkich - graczy którzy lubią się wypowiadać na temat gier!
Niestety nie udało się, niespodobałem się modom a co za tym idzie...niemoge już tu tak szaleć...przykro mi i wszystkich którzy śmiali się wraz ze mną z moich postów serdecznie tu pozdrawiam, za to tych którzy uważali że są prostackie, dziecinne i niena miejscu...no cóż, widocznie posucha na forum trwać będzie nadal i nic już tego nie zmieni...

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:42:15 am »
Cytat: "Ako"
jesli pedro jest otwarty i czuje potrzebe napisania o waleniu gruchy to niech pisze, to jest co najwyzej smieszne :lol: ja o takiiego rodzaju przezyciach wole nie pisac :D

To nie powinno nawet śmieszyć...

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:43:14 am »
Oła wbiłem paznokiec w zoledzia :cry: .

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:45:11 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Ako - No wiesz...wene mam, mam jeszcze mase tekstów, pomysłów i przeżyć z którymi bym się tu podzielił jednak po dzisiejszym będzie to niestety niemożliwe :cry:
Ja też zawsze się z tego śmiałem, ryłem jak cholera, wielu się śmiałó - dostałem niejedną pochwałę za swoje teksty...Chciałem wnieść tu trochę żcia, znieść stąd anonimowość, wprowadzić śmiech, zabawe, luzackie klimaty...połączyć więź nas wszystkich - graczy którzy lubią się wypowiadać na temat gier!
Niestety nie udało się, niespodobałem się modom a co za tym idzie...niemoge już tu tak szaleć...przykro mi i wszystkich którzy śmiali się wraz ze mną z moich postów serdecznie tu pozdrawiam, za to tych którzy uważali że są prostackie, dziecinne i niena miejscu...no cóż, widocznie posucha na forum trwać będzie nadal i nic już tego nie zmieni...

Jest jednak pewna bareira, której nie powinno się przekraczać, a kto tego nie rozumie, to już jego sprawa. Wiem, że moge zostać uznany za "starego zgreda", ale ja naprawdę chcę porządku i kultury na forum. Czy wymagam aż tak wiele?