Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2047761 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16560 dnia: Maja 08, 2017, 07:31:06 am »
Ja ostatnio jestem przeciwnikiem demokracji. Jak pokazał PiS w demokracji ciemny lud wszystko kupi a wybory mogą wygrać ludzie Putina.
No i w koncu fajnie, ze sie oboz z okolic lewej strony przyznaje ze demokracja jest fajna do czasu jak wygrywaja "nasi" :D
Popatrz, a ja nadal czekam aż obóz z okolic PiS przyzna, że Macierewicz to szkodnik, Szyszkowski idiota a Waszczykowski dyletant.
Demokracja jest fajna dopóki jest szanowana przez wszystkich. To podobna sytuacja jak z uchodźcami - nie należy ich traktować według standardów demokratycznych, bo oni srają na demokrację. Tak samo wyborcy PiS.
To nastąpi dopiero wtedy kiedy Grzesio Schetyna i wesoła gromadka przyznają się, że okradali ciebie i innych Polaków na okrągłe miliardy, wpierd..ośmiorniczki na twój koszt i wozili się po świecie, aby robić dobrze tym ze starej UE. Odpowiedz sobie teraz, co będzie szybciej.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16561 dnia: Maja 08, 2017, 09:02:50 am »
Ja ostatnio jestem przeciwnikiem demokracji. Jak pokazał PiS w demokracji ciemny lud wszystko kupi a wybory mogą wygrać ludzie Putina.
No i w koncu fajnie, ze sie oboz z okolic lewej strony przyznaje ze demokracja jest fajna do czasu jak wygrywaja "nasi" :D
Popatrz, a ja nadal czekam aż obóz z okolic PiS przyzna, że Macierewicz to szkodnik, Szyszkowski idiota a Waszczykowski dyletant.
Demokracja jest fajna dopóki jest szanowana przez wszystkich. To podobna sytuacja jak z uchodźcami - nie należy ich traktować według standardów demokratycznych, bo oni srają na demokrację. Tak samo wyborcy PiS.
miotasz sie jak młody 500kilowy byk z łańcuchuchem na rogach. Z jednej strony chciałbyś cos znaczyć z drugiej boisz sie przysapać.
Po pierwsze niebyt młody, po drugie 100 kilowy. O te rogi muszę spytać żonę, ale wpierw muszę
 się zebrać na odwagę.


To nastąpi dopiero wtedy kiedy Grzesio Schetyna i wesoła gromadka przyznają się, że okradali ciebie i innych Polaków na okrągłe miliardy, wpierd..ośmiorniczki na twój koszt i wozili się po świecie, aby robić dobrze tym ze starej UE. Odpowiedz sobie teraz, co będzie szybciej.
Grzesio się nie przyzna ale za to ja chętnie przyznam, że jest to ćwok, który wraz z wesołą gromadką zawiódł oczekiwania wyborców i sprzeniewierzył się gloszonym zasadom. Czy ty jesteś w stanie zdobyć sie na taką krytkę wobec PiS?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16562 dnia: Maja 08, 2017, 09:18:21 am »
Coś mi się o uszy wczoraj obiło, że ZUS mają podnosić. Serio?

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16563 dnia: Maja 08, 2017, 10:13:39 am »
Ja ostatnio jestem przeciwnikiem demokracji. Jak pokazał PiS w demokracji ciemny lud wszystko kupi a wybory mogą wygrać ludzie Putina.
No i w koncu fajnie, ze sie oboz z okolic lewej strony przyznaje ze demokracja jest fajna do czasu jak wygrywaja "nasi" :D
Popatrz, a ja nadal czekam aż obóz z okolic PiS przyzna, że Macierewicz to szkodnik, Szyszkowski idiota a Waszczykowski dyletant.
Demokracja jest fajna dopóki jest szanowana przez wszystkich. To podobna sytuacja jak z uchodźcami - nie należy ich traktować według standardów demokratycznych, bo oni srają na demokrację. Tak samo wyborcy PiS.
miotasz sie jak młody 500kilowy byk z łańcuchuchem na rogach. Z jednej strony chciałbyś cos znaczyć z drugiej boisz sie przysapać.
Po pierwsze niebyt młody, po drugie 100 kilowy. O te rogi muszę spytać żonę, ale wpierw muszę
 się zebrać na odwagę.


To nastąpi dopiero wtedy kiedy Grzesio Schetyna i wesoła gromadka przyznają się, że okradali ciebie i innych Polaków na okrągłe miliardy, wpierd..ośmiorniczki na twój koszt i wozili się po świecie, aby robić dobrze tym ze starej UE. Odpowiedz sobie teraz, co będzie szybciej.
Grzesio się nie przyzna ale za to ja chętnie przyznam, że jest to ćwok, który wraz z wesołą gromadką zawiódł oczekiwania wyborców i sprzeniewierzył się gloszonym zasadom. Czy ty jesteś w stanie zdobyć sie na taką krytkę wobec PiS?
PiS realizuje w 100% swój program, wiec dlaczego mam go krytykować? Tego od nich oczekiwałem ja oraz inni wyborcy. Jedyny żal jaki do nich mam to zbyt małe dokręcenie śruby bankom (podatek) oraz ciągle się nie mogę doczekać podatku od marketów. Dla mnie najważniejsze, że nie kradną jak poprzednicy albo robią to przynajmniej cicho i sprawniej od tamtych. To już wielki plus.
Natomiast jak patrzę na te ryjki oderwanych od koryta platfusów to serce mi rośnie i mam tylko wielką nadzieję, że ten motłoch, nigdy więcej nie wróci do żłoba, bo kraść też trzeba umieć.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16564 dnia: Maja 08, 2017, 11:18:12 am »
Mi nic o tym nie wiadomo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16565 dnia: Maja 08, 2017, 11:18:38 am »
Coś mi się o uszy wczoraj obiło, że ZUS mają podnosić. Serio?

Komu? Kiedy? O ile? Jak zwykle plota z dupy.

Jedyny żal jaki do nich mam to zbyt małe dokręcenie śruby bankom (podatek) oraz ciągle się nie mogę doczekać podatku od marketów.

To plus fakt, że poprzednia ekipa jeszcze nie siedzi w pierdlu - na to mam nadzieję przyjdzie czas kiedy uporają się z nadzwyczajną kastą.

Poza tym wszystko zmierza w najlepszym kierunku 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16566 dnia: Maja 08, 2017, 11:25:53 am »
Tak właśnie szukam w necie informacji o tym ZUSie i jedyne info o podwyżkach znalazłem ze stycznia tego roku. Je**ne media. Już się zesrać chcą tym straszeniem.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16567 dnia: Maja 08, 2017, 11:37:49 am »
Cytuj
PiS realizuje w 100% swój program, wiec dlaczego mam go krytykować? Tego od nich oczekiwałem ja oraz inni wyborcy. Jedyny żal jaki do nich mam to zbyt małe dokręcenie śruby bankom (podatek) oraz ciągle się nie mogę doczekać podatku od marketów. Dla mnie najważniejsze, że nie kradną jak poprzednicy albo robią to przynajmniej cicho i sprawniej od tamtych. To już wielki plus.
Natomiast jak patrzę na te ryjki oderwanych od koryta platfusów to serce mi rośnie i mam tylko wielką nadzieję, że ten motłoch, nigdy więcej nie wróci do żłoba, bo kraść też trzeba umieć.

Jaka niewinność światopoglądowa, serce rośnie. Chyba że to naiwność.

edit:

 Ale nie no, kur** żadnych zastrzeżeń, wszystko tip-top? Macierewicz super, wycinanie drzew rewelacja, Fotyga bis świetnie? Zero refleksji, nic?

No to faktycznie potwierdza, ze nie wszyscy powinni głosować.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2017, 12:43:02 pm wysłana przez Szymku »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16568 dnia: Maja 08, 2017, 11:53:40 am »
Tak właśnie szukam w necie informacji o tym ZUSie i jedyne info o podwyżkach znalazłem ze stycznia tego roku. Je**ne media. Już się zesrać chcą tym straszeniem.


Chyba raczej jakieś mietki-janusze z Twojej pracy straszą i pitolą, bo już nie pierwszy raz "słyszałeś" plotę z dupy. Janusze lubią wymyślać.



RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16569 dnia: Maja 08, 2017, 12:50:14 pm »
Cytuj
PiS realizuje w 100% swój program, wiec dlaczego mam go krytykować? Tego od nich oczekiwałem ja oraz inni wyborcy. Jedyny żal jaki do nich mam to zbyt małe dokręcenie śruby bankom (podatek) oraz ciągle się nie mogę doczekać podatku od marketów. Dla mnie najważniejsze, że nie kradną jak poprzednicy albo robią to przynajmniej cicho i sprawniej od tamtych. To już wielki plus.
Natomiast jak patrzę na te ryjki oderwanych od koryta platfusów to serce mi rośnie i mam tylko wielką nadzieję, że ten motłoch, nigdy więcej nie wróci do żłoba, bo kraść też trzeba umieć.

Jaka niewinność światopoglądowa, serce rośnie. Chyba że to naiwność.

edit:

 Ale nie no, kur** żadnych zastrzeżeń, wszystko tip-top? Macierewicz super, wycinanie drzew rewelacja, Fotyga bis świetnie? Zero refleksji, nic?

No to faktycznie potwierdza, ze nie wszyscy powinni głosować.
Ja wiem, że POowcy wszędzie szukają wrogów narodu, ale Antek jest w porządku. Jak to powiedział jeden z żołnierzy WP o Antku: właściwy człowiek w obecnych czasach. Wy pewnie woleliście Tomcia miękkiego batona, który łykał wszystko co mu kazali.
Wycinanie drzew?! Zbawienie! To już dawno powinno być. Kto przy zdrowych zmysłach wymyślił, abym mając na swojej działce drzewo 3 metrowe, musiał się prosić o jego wycięcie?
Zapomniałeś jeszcze o Misiewiczu. Temacie nr 1 "poprawnych mediów".
Z tym głosowaniem to piszesz o sobie, jak mniemam. Masz rację. Ci co popierają totalną opozycję powinni mieć zabierane DO.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2017, 12:51:48 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16570 dnia: Maja 08, 2017, 13:02:50 pm »
Komuniście Szymusiowi przeszkadza prawo wycięcia drzewa na własnej posesji? Czemu nie jestem zdziwiony? :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16571 dnia: Maja 08, 2017, 13:09:23 pm »
Tak właśnie szukam w necie informacji o tym ZUSie i jedyne info o podwyżkach znalazłem ze stycznia tego roku. Je**ne media. Już się zesrać chcą tym straszeniem.


Chyba raczej jakieś mietki-janusze z Twojej pracy straszą i pitolą, bo już nie pierwszy raz "słyszałeś" plotę z dupy. Janusze lubią wymyślać.




Nie widzisz, że napisałem o mediach? Wczoraj jadąc autem w jakimś radiu obiła mi się o uszy taka informacja i dlatego tutaj zapytałem, bo wiedziałem, że zapewne ktoś tu napisze ile w tym prawdy. To już normalnie nie można na forum o nic zapytać?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16572 dnia: Maja 08, 2017, 13:12:55 pm »
A gdzie jest rysiek?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16573 dnia: Maja 08, 2017, 13:56:27 pm »
A gdzie jest rysiek?
się rozwodzi.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16574 dnia: Maja 08, 2017, 13:59:41 pm »
A gdzie jest rysiek?
się rozwodzi.
no to dobrze, ze przed wyborami majatek na zone przepisał, aby nie ujawniać ile ma 8)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16575 dnia: Maja 08, 2017, 14:02:19 pm »
Zamiast Macierewicza wolałbym średnio rozgarniętą małpę z odbezpieczonym granatem, ale to tylko ja i 99 % pozostałych wyborców. Na tym forum widać przewija się inna opcja.

Irek - dla równowagi - jak będziesz mnie nazywał komunistą, to ja cię będę nazywał sodomitą. Będziemy kwita.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16576 dnia: Maja 08, 2017, 14:15:47 pm »
Macierewicz jaki jest kazdy widzi ale lepszego szefa MONu to ja nie pamietam.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16577 dnia: Maja 08, 2017, 14:36:15 pm »
Wyjaśnię post wyżej. Debil, ale lepszy od innych.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16578 dnia: Maja 08, 2017, 14:48:02 pm »
Zamiast Macierewicza wolałbym średnio rozgarniętą małpę z odbezpieczonym granatem, ale to tylko ja i 99 % pozostałych wyborców.

Kurde tylko 1% głosował na PiS, a jednak wygrali, ale dziwna ta demokracja. Wyjmij głowę z dupy bo echa słuchasz.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16579 dnia: Maja 08, 2017, 14:59:41 pm »
A gdzie jest rysiek?
się rozwodzi.
no to dobrze, ze przed wyborami majatek na zone przepisał, aby nie ujawniać ile ma 8)

no debil. chciał przycwaniaczyć, a wyszło jak zwykle. karma wraca.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16580 dnia: Maja 08, 2017, 15:00:17 pm »
Zamiast Macierewicza wolałbym średnio rozgarniętą małpę z odbezpieczonym granatem, ale to tylko ja i 99 % pozostałych wyborców. Na tym forum widać przewija się inna opcja.

Irek - dla równowagi - jak będziesz mnie nazywał komunistą, to ja cię będę nazywał sodomitą. Będziemy kwita.
Ale 99% czyich wyborców? PO?
Ty się bardziej obawiaj o Francję. Tam preziem został gość z tendencją do obracania babć, którego psycholodzy się obawiają. Ten typ ma arsenał nuklearny w postaci 300 rakietek. Antek przy nim to nawet dla GW i TVN anioł.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16581 dnia: Maja 08, 2017, 15:10:05 pm »
we francji wybór między dżumą a cholerą, jak wszędzie zresztą. moim zdaniem lepiej mieć za sojusznika liberała walącego stare próchno, niż babsko grające na rozpad unii za pieniądze putina.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16582 dnia: Maja 08, 2017, 15:13:54 pm »
Zamiast Macierewicza wolałbym średnio rozgarniętą małpę z odbezpieczonym granatem, ale to tylko ja i 99 % pozostałych wyborców.

Kurde tylko 1% głosował na PiS, a jednak wygrali, ale dziwna ta demokracja. Wyjmij głowę z dupy bo echa słuchasz.
Zaufanie do piss a zaufanie do Macierewicza to 2 rożne rzeczy. Według niedawnych sondaży (bodajże Ibris) ok 80% ankietowanych nie ufa A.M. W dalszej kolejności idą ci niezdecydowani, a zaufanie deklaruje liczba badanych wyrażona 1 cyfrą.
Także naiwnych jest pewnie więcej niż 1%, ale nadal są w zdecydowanej mniejszości.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16583 dnia: Maja 08, 2017, 15:17:12 pm »
Szymuś matematyki uczył się u bufetowej? :lol:


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16584 dnia: Maja 08, 2017, 16:28:59 pm »
(za wikipedią) CBOS- Od 1997 działa na podstawie ustawy z dnia 20 lutego 1997 r. o fundacji – Centrum Badania Opinii Społecznej[2]. Formalnie jest fundacją, nad którą nadzór sprawuje Prezes Rady Ministrów.
Działalność Centrum Badania Opinii Społecznej jest współfinansowana z budżetu państwa w w ramach części 16 – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16585 dnia: Maja 08, 2017, 16:34:04 pm »
Pewnie, lepsze sondażownie finansowane przez Sorosa.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16586 dnia: Maja 08, 2017, 16:40:49 pm »
Zwłaszcza IBRIS, który przez samymi wyborami prezydenckimi dawał Bronkowi 15 punktów procentowych przewagi nad Dudą :lol:

Zresztą nawet wg IBRIS Macierewiczowi ufa 16%, więc mamy kolejną kompromitację komunisty Szymusia.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16587 dnia: Maja 08, 2017, 17:57:12 pm »
Szymuś matematyki uczył się u bufetowej? :lol:


Ja jestem w szoku, że Mateo M. ma 40% poparcia. To chyba pierwszy w historii RP przypadek, aby minister finansów posiadał takie poparcie społeczne.
Matiego można nie lubić (mistrz cięcia kosztów), ale nie można mu odmówić, że jest wyróżniającym się ministrem w rządzie Beaty. Naprawdę gość odwala kawał solidnej roboty (np. zaproszenie Polski na G20 - pozdrowienia dla PO :D). Ma innowacyjne pomysły (pierwszy kraj Europy albo świata, który wypuścił zielone obligacje - nagroda od Time czy tam kogoś), chcę z Polski zrobić coś więcej, niż fabrykę dla roboli za 2k miesięcznie i pola buraczane. Taki Grzesio S. nie pojmuje pomysłów Matiego polegających na chęci rozpoczęcia produkcji polskich dronów, samochodu elektrycznego, wspierania do spółki z Gowinem polskich firm informatyczno-growych i innych, no, ale on jest z epoki rewolucji francuskiej, to mu się nie dziwię.
Na tę chwilę Mati ma wszelkie predyspozycje, aby być najlepszym w tym rządzie, a po następnych wyborach zostać premierem.
Zalewska 28% Przy takiej nagonce to i tak nieźle. Po reformie szkolnictwa, pewnie jej skoczy, ale to dopiero za kilka lat, kiedy wielbiciele tworu zwanego gimnazjum zrozumieją, że większego ogłupienia dzieciarni nikt nie byłby w stanie wymyślić, poza SLD. Rozmawiam czasami z ludźmi w pracy, którzy kończyli gimnazja i LO po reformie i jeśli ktoś mi mówi, że obecnie egzamin maturalny z j. polskiego polega na tym, aby się "wstrzelić" z odpowiedziami w arkusz jakiegoś bęcwała z ministerstwa to się nie dziwię, że młodzież coraz głupsza. Za moich czasów pisało się maturę samodzielnie. Nie było arkuszy, kluczy do nich i innych pierdół. Trzeba było być trochę bardziej kreatywnym, niż obecnie lemingi.
Karczewski myślałem, że będzie miał więcej. Widać po raz kolejny, że Senat w tym kraju, poza długą tradycją, nie ma większego znaczenia i tutaj się zgadzam z częścią polityków, że najwyższy czas to "zamknąć". Karczewski powinien dostać jakąś tekę w przyszłości, bo na pewno o wiele lepiej sprawdza się w roli mediatora czy polityka, niż cipowaty i ciapowaty Kuchciński, którego totalne oszołomstwo łatwo ogrywa.
Radziwiłł i 20% Resort finansów i służba zdrowia to takie pocałunki śmierci. Jak się kogoś nie lubi to daje mu jedną z tych tek.
Dziwne, że nie ma w zestawieniu Bańki. Resort sportu w polskiej polityce to najlepsza i najpewniejsza fucha. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16588 dnia: Maja 08, 2017, 17:57:41 pm »
Tak właśnie szukam w necie informacji o tym ZUSie i jedyne info o podwyżkach znalazłem ze stycznia tego roku. Je**ne media. Już się zesrać chcą tym straszeniem.


Chyba raczej jakieś mietki-janusze z Twojej pracy straszą i pitolą, bo już nie pierwszy raz "słyszałeś" plotę z dupy. Janusze lubią wymyślać.




Nie widzisz, że napisałem o mediach? Wczoraj jadąc autem w jakimś radiu obiła mi się o uszy taka informacja i dlatego tutaj zapytałem, bo wiedziałem, że zapewne ktoś tu napisze ile w tym prawdy. To już normalnie nie można na forum o nic zapytać?

Prawdę mówiąc też nie kumam dojebki do Bobana. Co jest z wami, koledzy?
Fryty tyty dotknij pyty

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16589 dnia: Maja 08, 2017, 18:18:58 pm »
Prawdę mówiąc też nie kumam dojebki do Bobana. Co jest z wami, koledzy?


Szczerze, mnie to tam było lotto co Boban wypisuje, ale to już któryś raz z kolei informacja totalnie z dupy "zasłyszana" przez niego. Oczywiście negatywna.

Nigdy nie usłyszał o obniżce składki itp. Za to ciągle słyszał o jakiś podatkach dla małych marketów, jakiś wzrostach ubezpieczenia, wzrostach OC, jakiś podwyżek akcyzy na paliwo itp. No to dojebałem tak o, żeby mu uszy przetkać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16590 dnia: Maja 08, 2017, 21:27:00 pm »
Tak właśnie szukam w necie informacji o tym ZUSie i jedyne info o podwyżkach znalazłem ze stycznia tego roku. Je**ne media. Już się zesrać chcą tym straszeniem.


Chyba raczej jakieś mietki-janusze z Twojej pracy straszą i pitolą, bo już nie pierwszy raz "słyszałeś" plotę z dupy. Janusze lubią wymyślać.




Nie widzisz, że napisałem o mediach? Wczoraj jadąc autem w jakimś radiu obiła mi się o uszy taka informacja i dlatego tutaj zapytałem, bo wiedziałem, że zapewne ktoś tu napisze ile w tym prawdy. To już normalnie nie można na forum o nic zapytać?

Prawdę mówiąc też nie kumam dojebki do Bobana. Co jest z wami, koledzy?

Bo to Masterek i bez dojebki to dla niego dzień stracony. A potem zdziwko, że forum coraz chujowsze. Tu się już nie da nic normalnie napisać i o nic normalnie zapytać.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16591 dnia: Maja 08, 2017, 21:42:00 pm »
Szymuś matematyki uczył się u bufetowej? :lol:


Ufać politykowi? :lol: Ci na zielono, niezależnie od tego kogo popierają, to jakieś przygłupy, ewentualnie dzieci, które o życiu jeszcze nic nie wiedzą :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16592 dnia: Maja 09, 2017, 00:21:43 am »
Cytuj
Bo to Masterek i bez dojebki to dla niego dzień stracony. A potem zdziwko, że forum coraz chujowsze. Tu się już nie da nic normalnie napisać i o nic normalnie zapytać.
Forum hujowe bo mederacja lewacka. Co nie napiszę to chcą do mnie strzelać a mastera to szkoda komentować.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16593 dnia: Maja 09, 2017, 07:14:33 am »
Janusz za sprzedanie liścia agentowi musi zapłacić 20 tyś.


No i Stonoga w końcu trafił do aresztu na Białołęce. Miesiące obelg i pomówień a karakan wygrał. 
http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2017-05-08/zbigniew-stonoga-za-kratkami-kontrowersyjny-biznesmen-trafil-do-aresztu/

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16594 dnia: Maja 09, 2017, 07:47:07 am »
mamy kolejną kompromitację komunisty Szymusia

O widzę, że nadal piecze. Sodomitów często piecze.

Marins

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16595 dnia: Maja 09, 2017, 08:23:02 am »
 :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16596 dnia: Maja 09, 2017, 08:23:42 am »
Koniec z wyzywaniem od komuchow, sodomitow i innych podobnych. Teraz ostrzegam, ale jak sie to powtorzy to najpierw ban na 1 dzien, a potem bedzie ta liczba stopniowo wzrastac.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16597 dnia: Maja 09, 2017, 08:29:16 am »
Xell obraża innych w co drugim poście to cisza, a teraz wielki pan moderator przybiega z bólem dupy, bo komunistę po imieniu nazwałem :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16598 dnia: Maja 09, 2017, 08:35:50 am »
Forum hujowe bo mederacja lewacka. Co nie napiszę to chcą do mnie strzelać a mastera to szkoda komentować.
Po czym wnosisz, że lewacka. Kto do Ciebie strzela?

Xell obraża innych w co drugim poście to cisza, a teraz wielki pan moderator przybiega z bólem dupy, bo komunistę po imieniu nazwałem
Przecież ma osta obecnie, więc o co płacz?

W polityce już używacie takich wyszukanych określeń, że naprawdę nie wiadomo co kogo obraża, a co nie :lol: Latają hanysy, komunisty, konserwy sodomici etc. i serio - ciężko się w tym połapać. Dasz osta lewej stronie - jesteś konserwą, bronisz prawaków. Dasz osta prawej stronie - jesteś lewakiem do odstrzału. Jak w przedszkolu  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #16599 dnia: Maja 09, 2017, 08:54:51 am »