Autor Wątek: Co was w życiu napawa optymizmem?  (Przeczytany 1139265 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2680 dnia: Października 29, 2008, 21:52:41 pm »
Kurde, pamiętam tę grę. Była firmowo wgrana na mojego pegasusa (oryginalnego). POodobnie jak setezer - zrobie loda jeśli ktoś mi napisze jak się ta gra nazywała :x

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2681 dnia: Października 29, 2008, 21:53:12 pm »
KARATEKA!!!



!!!

Cytuj
Mam dziurę w pamięci - taka gra, w której jako karateka idzie się w prawo, prosta grafika... nie zasnę, jak nie przypomnę sobie. Pomocy.
Tytuł tej gry, to Karateka...

Cytuj
POodobnie jak setezer - zrobie loda jeśli ktoś mi napisze jak się ta gra nazywała :x
Hej, hej, hola hola. Ja loda robić nie zamierzałem.

Obejrzyjcie ten film, kurde... jakie zwroty akcji, reżyseria - mistrzostwo świata.

Pamiętam jak mały dzieciak jarałem się każdą animacją i chciałem przejść tę grę za wszelką cenę. Ma to coś.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 21:57:37 pm wysłana przez setezer »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2682 dnia: Października 29, 2008, 21:53:33 pm »
Kurde, pamiętam tę grę. Była firmowo wgrana na mojego pegasusa (oryginalnego). POodobnie jak setezer - zrobie loda jeśli ktoś mi napisze jak się ta gra nazywała :x
To na pewno Ci nie powiem :mad:

Marins

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2683 dnia: Października 29, 2008, 21:54:27 pm »
Kurde, pamiętam tę grę. Była firmowo wgrana na mojego pegasusa (oryginalnego). POodobnie jak setezer - zrobie loda jeśli ktoś mi napisze jak się ta gra nazywała :x
To na pewno Ci nie powiem :mad:

Skuś się ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2684 dnia: Października 29, 2008, 21:58:37 pm »

Optymizmem napawa mnie fakt że mam już połowę kasy na Orange Boxa...albo 1/4 na Bioshocka.

Krótki i na temat: Bierz OB!
Długa piłka i gol: Bierz Bioshocka, chyba że jesteś fanem HL'a.
A optymizmem napawa mnie, że jutro będe robił trofea w Dead Space'sie 8)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2685 dnia: Października 30, 2008, 22:15:35 pm »
Kolejny odcinek "Londyńczyków". Wreszcie cała prawda o emigracji. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2686 dnia: Października 30, 2008, 22:25:20 pm »
Kolejny odcinek "Londyńczyków". Wreszcie cała prawda o emigracji. ;)

marna prowokacja... ale zabieram sie za sciaganie, jak obejrze to ocenie...

btw. po dwoch pierwszych odcinkach, powiem ze ciekawy serial, ale z rzeczywistoscia ma wspolengo tyle co Prison Break, Burn Notice, Lost i cala reszta :D w koncu Londynczycy zastapili Lost na TVP  8) 8) 8) 8) no ale ty jestes gosciem ktory wierzy ze w WTC uderzyl "spisek" kierowany przez rzad USA :) wiec...  :cool: :cool: :cool:
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 22:29:18 pm wysłana przez LoNdEk »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2687 dnia: Października 30, 2008, 22:30:09 pm »
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=4510.msg393509#msg393509

 :lol: :lol: :lol: A nie mówiłem.

PS. LoNdEk a Ty wierzyłeś w UFO. :P To dopiero zabawne.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2008, 22:34:37 pm wysłana przez MarcePan »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2688 dnia: Października 30, 2008, 22:33:35 pm »
Napawa mnie optymizmem okoliczność, że jutro mam wolne :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2689 dnia: Października 30, 2008, 22:35:23 pm »
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=4510.msg393509#msg393509

 :lol: :lol: :lol: A nie mówiłem.

wlasnie najpierw przeczytalem twoj post " W co was ostatnio rozsmieszylo" wiec zajrzalem tu :D dlatego napisalem, marna prowokacja... :D a co mysle o serialu to napisalem w poscie wyzej :) napewno mi nie "podnosi cisnienia", raczej bawi i moze ku twojemu zdziwieniu, ogladamy go ze znajomymi z duzym zaciekawieniem i z usmiechem na ustach...ale mimo, ze nasza tv probuje cos sklecic to daleko im do poziomu serialow z USA czy UK, nie ci aktorzy nie ten budzet, ale optymizmem napawaja chociaz takie proby. peace...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2690 dnia: Października 30, 2008, 22:45:08 pm »
Oglądałeś może dwa pierwsze 'sezony' Oficera? Mój ulubiony serial <3.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2691 dnia: Października 30, 2008, 23:29:59 pm »
Oglądałeś może dwa pierwsze 'sezony' Oficera? Mój ulubiony serial <3.

Nie nie ogldalem ... ( albo i ogladalem, ale juz nie pamietam ), ale jaki by nie byl, to przeciez nasza kinematografia jest bardzo slaba w porownaniu z USA czy UK, ale nie ma w tym nic dziwnego, skoro budzety tych produkcji sa tak rozne... ale tak jak pisalem wczesniej, optymizmem napawa to, ze coraz lepiej sobie radzimy w tej branzy i moze za kilka lat przy dobrych wiatrach podniesiemy poziom naszych produkcji - bo po za kinowymi wersjami lektur nic wielkiego ostatnio sie nie pojawialo, mamy ten atut, ze nasza historia jest barwna, wielu mielismy tez wybitnych "wieszczow" wiec jest sporo dziel/wydarzen do zfilmowania - i w takim wypadku pewny zysk z dzieciakow i szkol  :) ... choc przyznam. ze jest kilka dobrych polskich filmow, a to ze nie sa znane szerzej na zachodzie to raczej wina dyskusyjnej jakosci "promocji"...

@ Marcepan w UFO wierzylem ( czas przeszly - i to dosc odlegly ) a ty jeszcze niedawno na forum broniles teorii o spisku rzadu USA :) wiec niezbyt dobre porownanie ziooom :)

Marins

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2692 dnia: Października 30, 2008, 23:34:45 pm »
@ Marcepan w UFO wierzylem ( czas przeszly - i to dosc odlegly ) a ty jeszcze niedawno na forum broniles teorii o spisku rzadu USA :) wiec niezbyt dobre porownanie ziooom :)

Nie zaczynajmy tej dyskusji ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2693 dnia: Października 30, 2008, 23:37:23 pm »
@ Marcepan w UFO wierzylem ( czas przeszly - i to dosc odlegly ) a ty jeszcze niedawno na forum broniles teorii o spisku rzadu USA :) wiec niezbyt dobre porownanie ziooom :)

Ta teoria broni się sama. Wystarczy zadać sobie parę pytań. Poza tym, jakbyś nie zauważył to nie jestem jedynym, któremu ten cały atak terrorystyczny z 11 września, nie pasuje do tego co widziałem w tv.

PS. Kończąc OT, to mam radę dla Ciebie. Wyluzuj z tą ślepą obroną emigracji. Ja sobie żart strzeliłem a Ty złapałeś taką spinę że nie wiem czy się śmiać czy płakać zioooooooom.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2694 dnia: Października 31, 2008, 00:20:16 am »
Duuuuuuude!

Dosyc o emigracji.
Emigruję jutro na weekend do domu, zabieram książkę do socjologii, więc napawa optymizmem że nareszcie jej się nauczę i to na zaś.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2695 dnia: Października 31, 2008, 01:34:59 am »
A mnie napawa optymizmem, to że przyszedłem dziś do domu bez lima pod okiem. :P
A było gorąco...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2696 dnia: Października 31, 2008, 07:51:51 am »
Trafiłeś na grupkę łysych patriotów w narodowych dresach?

Napawa optymizmem że nareszcie fajny koncert się w kraku szykuje- www.myspace.com/noheavenawaitsushttp://www.myspace.com/johndoe
I wstęp dyszka- sweet!
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2008, 07:57:13 am wysłana przez _Music »

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2697 dnia: Października 31, 2008, 08:17:06 am »
Byłem raz na NHAU jakieś 2 lata temu. Bida, ale fajne gostki.



Zresztą tak to jest już z mosh-core'ami. Teraz tak słucham i styl dość mocno zmienili, ale wciąż mnei nie porywa. Kraków przeżywa teraz spory kryzys koncertowy, neistety.

EDIT: WIdzę, że Drown My Day jeszcze jest. Stawiam, że Spook to robi. Jak ktoś lubi grindowe świniaki to DMD się spodoba ;).
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2008, 08:19:15 am wysłana przez tarniak »

oscyp

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2698 dnia: Października 31, 2008, 09:33:36 am »
Za dwa tygodnie w piątek koncert Madballa, oraz jeszcze następniejszy piątek i Rootsi. Cieszy również niezmiernie mój pierwszy czysty weekend od pół roku, poważnie.
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2008, 09:50:11 am wysłana przez oscyp »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2699 dnia: Października 31, 2008, 11:13:33 am »
@ Marcepan w UFO wierzylem ( czas przeszly - i to dosc odlegly ) a ty jeszcze niedawno na forum broniles teorii o spisku rzadu USA :) wiec niezbyt dobre porownanie ziooom :)
PS. Kończąc OT, to mam radę dla Ciebie. Wyluzuj z tą ślepą obroną emigracji. Ja sobie żart strzeliłem a Ty złapałeś taką spinę że nie wiem czy się śmiać czy płakać zioooooooom.

nie bronie slepo emigracji, ale to jest lekko wku*wiajace, kiedy ktos kto zna ja jedynie z TV i opowiesci wypowiada sie na jej temat ... to tak jak jakis anglik by mowil, ze Polska jest w Azji jakims krajem 3-ego swiata, albo ze pewnie ciagle tam nie mamy lazienek i podlog w domach, ze wogole zacofany strasznie kraj a zamiast samochodow "furmanki" po wybojach jezdza itd. mozna tak pisac i pisac...gosc poki sam sie nie przekona jak jest naprawde ma skrzywiony obraz rzeczywistosc, a z emigracjia wyglada to tak samo, ale co ja sie mecze .... ehhhh...


Cytuj
OT:
Ta teoria broni się sama. Wystarczy zadać sobie parę pytań. Poza tym, jakbyś nie zauważył to nie jestem jedynym, któremu ten cały atak terrorystyczny z 11 września, nie pasuje do tego co widziałem w tv.

hahaha... broni sie sama?? lol... Chyba nie mowisz o tym panie "niby" z MIT ?! Gdzie nie ma go na liscie ani studentow ani wykladowcow tej uczelni :) Ty wiesz ile ludzi na swiecie ciagle wierzy w UFO ?! Ilu naukowcow werzy w istnienie pozaziemskiego zycia?! Ile jest przypadku potwierdzonych przez wojsko kontaktow z niezidentyfikowanymi obiektami ?! Co najzabawniejsze, choc juz dawno wyroslem z tego, to mimo wszystko wiecej jest dowodow mogacych potwierdzic UFO niz to, ze za atakiem na WTC stal spisek rzadu USA.
Koniec OT.


A optymizmem napawa mnie za*ebista pogoda. Jest slonecznie, ale i mrozno (teraz ok 2 stopni C), do tego sucho - bez deszczowo i bezwietrznie, kocham taka pogode... i wlasnie ze spaceru wrocilem... to napawa mnie optymizmem... no i jeszcze snieg przedwczoraj, w zeszlym roku tylko raz spadl snieg w Londynie i to na jeden - dwa dni i to dopiero grudzien - styczen, a teraz tak wczesnie :) mam nadzieje, ze w tym roku bedzie go tu wiecej :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2700 dnia: Października 31, 2008, 11:18:02 am »
Cytuj
EDIT: WIdzę, że Drown My Day jeszcze jest. Stawiam, że Spook to robi. Jak ktoś lubi grindowe świniaki to DMD się spodoba .

A to już trochę mocniejsze, ale także mi się widzi, przynajmniej z tych kilku kawałków co przesłuchałem.

Ano posucha w takich rzeczach w kraku, dlatego się docenia każdą ciekawszą inicjatywę (nie licząc Anathemy, ale ta mnie nie porywa).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2701 dnia: Października 31, 2008, 11:23:08 am »
Widzę że Londusiowi jeszcze ciśnienie nie spadło. :lol: Ja sobie tutaj żartem zarzuciłem a chłopak spinę taka złapał że głowa mała. Już spokojnie, spokojnie, wszyscy wiemy że wyjazdy to najlepsza rzecz na świecie i podjąłeś najlepszą decyzję jaką można w życiu podjąć. Koniec tego OT.

PS. Ponad 70% amerykanów żąda ponownego śledztwa w sprawie WTC. To by było na tyle w tym temacie. :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2702 dnia: Października 31, 2008, 11:24:16 am »
Polecam przeglądać dział Zapowiedzi imprez na

http://forum.hard-core.pl . W wielu miastach dzieje się sporo w kwestiach koncertowych, w w/w linku raczej metal, hardcore, punk, więc polecam jeśli ktoś lubi takie kilmaty. Jeśli ktoś chciałby się zarejestrować, to teraz jest tam system polecania użytkowników, więc pisać jak coś. :cool:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2703 dnia: Października 31, 2008, 11:26:55 am »
Ponad 70% amerykanów jest mocno jebniętyc*, skoro myśli że nawet jakby było dodatkowe śledztwo to rząd amerykański by się sam pogrążył( o ile oczywiście maczał w tym palce).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2704 dnia: Października 31, 2008, 11:30:32 am »
Ponad 70% amerykanów jest mocno jebniętyc*, skoro myśli że nawet jakby było dodatkowe śledztwo to rząd amerykański by się sam pogrążył( o ile oczywiście maczał w tym palce).

To swoją drogą, ale skala tych żądań mówi sama za siebie. Ludzie zaczęli patrzeć na to już bez tych wielkich emocji jakie towarzyszyły społeczeństwu niedługo po atakach. Dostrzegli wiele sprzeczności, które same nasuwają pytania.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2705 dnia: Października 31, 2008, 11:36:52 am »
dla mnie jedyną sprzeczność stanowi sprawa pentagonu, reszta jest całkowicie z palca wyssana.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2706 dnia: Października 31, 2008, 11:40:17 am »
Skoro tak twierdzisz to ok. Dla mnie znalezienie paszportu rzekomego porywacza, w gruzach WTC jest, delikatnie mówiąc dziwna. Podobnie zawalenie się budynku nr 7.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2707 dnia: Października 31, 2008, 11:44:29 am »
Widzę że Londusiowi jeszcze ciśnienie nie spadło. :lol: Ja sobie tutaj żartem zarzuciłem a chłopak spinę taka złapał że głowa mała. Już spokojnie, spokojnie, wszyscy wiemy że wyjazdy to najlepsza rzecz na świecie i podjąłeś najlepszą decyzję jaką można w życiu podjąć. Koniec tego OT.

Ja sie nie "spinam" wierz mi, pisze to raczej z usmiechem na ustach i to mnie napawa optymizmem, ciezko mnie sprowokowac... :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2708 dnia: Października 31, 2008, 11:48:13 am »
To bardzo się cieszę. :) Pozdro.

Optymizmem napawa mnie Mirror's Edge. Gra mnie rozwaliła. Zupełnie niespodziewany zakup mi wyskoczył.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2709 dnia: Października 31, 2008, 12:39:05 pm »
Optymizmem napawa mnie to, że dziś powiedziałem stop alkoholowi i spędzam wieczór z konsolą  8)

Marins

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2710 dnia: Października 31, 2008, 13:11:28 pm »
Weekend  8-) i wszystko jasne.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2711 dnia: Listopada 01, 2008, 13:02:11 pm »
Optymizmem napawa mnie to, że zaraz idę do babci na zajebisty obiadek  8)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2712 dnia: Listopada 02, 2008, 12:14:40 pm »
A mnie, że właśnie zakupiłem na allegro nówkę-sztukę, płytę Reflection Eternal za śmieszne pieniądze...

oscyp

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2713 dnia: Listopada 02, 2008, 13:09:46 pm »
Ej LoNdEk, takie pytanie mam, Twoja ksywa internetowa pochodzi od nazwy aktualnego miejsca zamieszkania? Jeśli tak to wygrywasz złotą malinę w kategorii Profil na Forum za wybitne osiągnięcia w dziedzinach pseudonimu internetowego i avatara, ja natomiast z miejsca pierdolne fikcyjne konto WarSzAwEk z avatarem przedstawiającym "WarsZwAwek" na tle żółto-czerwonego ikarusa względnie na tle:
 

svonston

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2714 dnia: Listopada 02, 2008, 13:16:32 pm »
Rozkurwił mnie ten post doszczętnie. XD

Diuk

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2715 dnia: Listopada 02, 2008, 13:26:49 pm »
Kur.a, dopiero teraz zaczaiłem, że londek to od Londynu, uh...  :oops:

A pogoda piękna.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2716 dnia: Listopada 02, 2008, 15:06:28 pm »
Ej LoNdEk, takie pytanie mam, Twoja ksywa internetowa pochodzi od nazwy aktualnego miejsca zamieszkania? Jeśli tak to wygrywasz złotą malinę w kategorii Profil na Forum za wybitne osiągnięcia w dziedzinach pseudonimu internetowego i avatara, ja natomiast z miejsca pierdolne fikcyjne konto WarSzAwEk z avatarem przedstawiającym "WarsZwAwek" na tle żółto-czerwonego ikarusa względnie na tle:
 

hehehe... tak tez mozna... uznalem ze czerwony "fak" troszke zbyt wulgarny jest ... a tobie widze wyobrazni brakuje na awatara :) tu masz malo orginalna, ale zawsze to jakas propozycja (zdjecie ponizej). W sumie nie wiem co sie czepiasz :) ?? Londyn - Londek, Oscypek - Oscyp :) i w sumie masz refleks chlopie :). Sam zaznaczyles, jest to moja "ksywka internetowa", a dokladniej uzywana tylko na GO. Wiec wyluzuj. I tak mieszkam w Londynie, jesli nie miales pewnosci, to teraz mozesz odetchnac.





btw. mialem na poczatku nick'a : Londoner, ale bana zarobilem :/

svonston

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2717 dnia: Listopada 02, 2008, 15:18:19 pm »
btw. mialem na poczatku nick'a : Londoner, ale bana zarobilem :/
To teraz drugi banik za multikonto. 8)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2718 dnia: Listopada 02, 2008, 15:30:34 pm »
btw. mialem na poczatku nick'a : Londoner, ale bana zarobilem :/
To teraz drugi banik za multikonto. 8)

hahah... ale nie trolluje wiec jest OK i przypuszczam, ze moderacja nie bedzie sie czepiac :P

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #2719 dnia: Listopada 02, 2008, 17:08:05 pm »
Cytuj
Cytat: oscyp  Dzisiaj o 13:09:46
Ej LoNdEk, takie pytanie mam, Twoja ksywa internetowa pochodzi od nazwy aktualnego miejsca zamieszkania? Jeśli tak to wygrywasz złotą malinę w kategorii Profil na Forum za wybitne osiągnięcia w dziedzinach pseudonimu internetowego i avatara, ja natomiast z miejsca pierdolne fikcyjne konto WarSzAwEk z avatarem przedstawiającym "WarsZwAwek" na tle żółto-czerwonego ikarusa względnie na tle:
 

hehehe... tak tez mozna... uznalem ze czerwony "fak" troszke zbyt wulgarny jest ... a tobie widze wyobrazni brakuje na awatara :) tu masz malo orginalna, ale zawsze to jakas propozycja (zdjecie ponizej). W sumie nie wiem co sie czepiasz :) ?? Londyn - Londek, Oscypek - Oscyp :) i w sumie masz refleks chlopie :). Sam zaznaczyles, jest to moja "ksywka internetowa", a dokladniej uzywana tylko na GO. Wiec wyluzuj. I tak mieszkam w Londynie, jesli nie miales pewnosci, to teraz mozesz odetchnac.





btw. mialem na poczatku nick'a : Londoner, ale bana zarobilem :/

Choler, cholera, cholera, Oscypek popsuł mój pomysł na awatar. Echhh...