Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 399103 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #840 dnia: Października 31, 2007, 15:53:13 pm »
Kogoś mocno poniosło z tym logiem Neo Plus

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #841 dnia: Października 31, 2007, 16:03:23 pm »
Można by go jakoś zmniejszyć, albo przesunąć na bok (tak jak reklama Electronic Dreams). Pod tą olbrzymią reklamą N+ to nawet ten banner z recenzją (w tym przypadku PGR4) staje się niewidoczny.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #842 dnia: Października 31, 2007, 16:04:49 pm »
Ktoś nieźle sypnął kaską :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #843 dnia: Października 31, 2007, 16:09:36 pm »
Ja to sobie od razu zablokowałem  :P

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #844 dnia: Listopada 02, 2007, 22:56:19 pm »
Zróbmy sobie 2 tygodniową przerwę od wora bo niektórzy zbytnio się zapędzili i spamują już wszędzie.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #845 dnia: Listopada 02, 2007, 22:59:55 pm »
No co jak co, ale teraz niemalże całe forum jest w spamie. A przynajmniej cały dział "Różne" :?.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #846 dnia: Listopada 02, 2007, 23:01:46 pm »
O to mi chodzi. Się już nie da normalnie pisać. Ja próbuje jakaś bardziej kreatywną wypowiedź napisać to odpowiedz na nią jest
"e tam" "elo" xD

Po wczorajszym dniu totalna masakra.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #847 dnia: Listopada 02, 2007, 23:03:19 pm »
elo






Przepraszam :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #848 dnia: Listopada 02, 2007, 23:13:47 pm »
mnie też denerwuje jak wszyscy wszędzie spamują :/ rozumiem wór (ja ograniczam się tylko do tego tematu) i uważam, że trzeba by coś z tym zrobić...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #849 dnia: Listopada 03, 2007, 00:14:03 am »
Dlatego już wkrótce posypią się najwyżej osty.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #850 dnia: Listopada 03, 2007, 02:31:22 am »
A jest gdzieś temat X?

Jak nie ma to załóż, przedtem poszukaj.
BAZYL JESTEŚ TAKI TĘPY  :lol:

klik!

-------------

klik!

-------------

No rozmawiałem z dentystką na temat terminów w jakich bedę mógł mieć "naprawione" zęby.

 :lol: :lol: :lol: :lol: x1000

Mów normalnie poprostu:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
klik!

-------------

Mój własny

...bo wszystko to iluzją jest i magią... nie warto...

mHrOcHny
klik!





+1 wiadomosc ~~!

Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #851 dnia: Listopada 03, 2007, 13:09:42 pm »
Ja chcę dostać ostrzeżenie od czasu Crasha jako moderatora, serio chcę.

DT też równo spamuje, a teraz zgrywa SBka.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2007, 13:16:19 pm wysłana przez Mejs »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #852 dnia: Listopada 03, 2007, 13:28:12 pm »
Mejs, ty sobie jaja robisz?

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #853 dnia: Listopada 03, 2007, 13:34:20 pm »
Mejs, ty sobie jaja robisz?


Chciałem dostać ostrzeżenie bo wiem że na nię zasługuje. Na tym forum spokojnie można spamować, czekałem na dzień w którym dostanę ostrzeżenie, może mój przykład coś zmieni.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #854 dnia: Listopada 03, 2007, 13:37:48 pm »
Męczennik? To już nie te czasy, by to robiło wrażenie.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #855 dnia: Listopada 03, 2007, 13:39:16 pm »
Męczennik? To już nie te czasy, by to robiło wrażenie.


Ja nie chcę robić wrażenia, ja po prostu chcę zwrócić uwagę na spam samemu spamując. Bo błagania w Księdze Zażaleń nie skutkują.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #856 dnia: Listopada 14, 2007, 15:50:05 pm »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #857 dnia: Listopada 14, 2007, 17:55:37 pm »
Proponuję dać ostrzeżenie Tango, albo bana. Niech lepiej się upewnia komu daje minusy! Rzekomo ja mu dałem wczoraj..!!!! Co za ludzie!!!! ;/
Poprawka: dał mi minusa za: "bezpodstawną zmianę reputacji" którą wysłałem 22 czerwca!!! kiedy był chamski i mnie obrażał.!! Zróbcie coś z tym człowiekiem...
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2007, 18:03:20 pm wysłana przez Krayzie »


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #858 dnia: Listopada 14, 2007, 20:03:13 pm »
Minusami się nie przejmuj. Ja mam dwa bez uzasadnienia i jeden "żeby był remis z plusami" (dzięki Mikes :)) i kilka równie głupich.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #859 dnia: Listopada 14, 2007, 20:18:28 pm »
Szkoda, że wielcy tego forum musieli manifestować swój intelekt dając minusy lub plusy zupełnie bez sensu.

Ta reputacja w założeniach jest rzeczą dobrą, ale w praktyce kompletnie się nie sprawdza. Tak jak komunizm.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #860 dnia: Listopada 14, 2007, 20:39:09 pm »
Nie tyle, że przejmuję się minusem tylko takimi kolesiami co nie potrafią się przyznać do błędu, kiedy dostają minusa za obrazę. Jakieś reguły powinny tutaj obowiązywać... I chyba po to jest ta reputacja.


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #861 dnia: Listopada 15, 2007, 16:24:48 pm »
Moim zdaniem jeśli reputacja już musi być, to bez ujemnej, np. powinien zostać tylko przycisk "Pomógł" jak na niektórych forach. Gdy się komuś w czymś pomoże to się dostaje plusa. Proste i sprawiedliwe.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #862 dnia: Listopada 15, 2007, 16:35:18 pm »
Ja dostałem minusa, za to że napisałem, że Mario nie jest charyzmatyczną postacią.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #863 dnia: Listopada 15, 2007, 16:36:37 pm »
Ja dostałem minusa, za to że napisałem, że Mario nie jest charyzmatyczną postacią.
Ty się ciesz że Wii-boje nie znają Twojego adresu...  :cool:

Hej, fajnie byłoby przystopować te dyskusje o TVkach i rozdzielczości ekranu gdzie tylko się da... na razie to przypomina pozycje "na żabę" - trzech koleżków pier..li a reszta nic nie kuma...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 16:39:46 pm wysłana przez Leenk »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #864 dnia: Listopada 15, 2007, 16:45:08 pm »
Ja dostałem minusa, za to że napisałem, że Mario nie jest charyzmatyczną postacią.

Ciesz się, gdybym miał moda to byś dostał bana na IP.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #865 dnia: Listopada 15, 2007, 16:57:08 pm »
Ja dostałem minusa, za to że napisałem, że Mario nie jest charyzmatyczną postacią.

Ciesz się, gdybym miał moda to byś dostał bana na IP.
Nie widzę uśmieszku w tym tekście, więc się cieszę, że nie jestes modem.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #866 dnia: Listopada 15, 2007, 17:24:12 pm »
Uśmiechnięta emotka skutecznie spieprzyłaby całą ironię, więc sobie podarowałem.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #867 dnia: Listopada 15, 2007, 19:53:15 pm »
Stałe IP autocomu- no to by bolało :]

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #868 dnia: Listopada 20, 2007, 15:00:19 pm »
Dobra, przyznać się, kto zbanował Nightwisha, a tomiemu 18 pozwolił dalej robić burdel?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #869 dnia: Listopada 21, 2007, 17:08:34 pm »
Wlasnie, ja tez lubie czytac komentarze na GO do poduszki, oraz przy porannej herbatce, ale jednak burdel i prowokacje tomiego18 zasluguja na bana
Cytuj
A ja mam kumpla, ktory akurat sciagnal najnowszy firmware i zauwazyl, ze nadal sa problemy (czasami) z ACreed chociaz do tej pory bialego ekranu nie uswiadczyl, za to bugi wystepuja..
Sorki za offtopa, ale wdlg mnie troszke zadziwily nie zbyt wysokie oceny Uncharteda.. Ogolnie ocena powyzej 80% sa dobre, lecz spodziewalem sie duzo ponad 90%,,
IGN - 8,4/10 - 84%
1UP - 8,5/10 - 85%
Gamespot - 8.0/10 - 80%
total playstation- 8.5/10 - 85%
GamePro 4/5 - 80%
To chyba nie sa oceny na ktore byli wszyscy przygotowani prawda?? Podczas gdy oceny MassEffect siegaja wszystkich serwisow sporo ponad 90%, jedyny gamespot dal jej 8,5!! Dla mnie kolejna zla wiesc dla posiadaczy PS3, a dobra dla 360tek..
to jego komentarz pod newsem o updatecie fw w ps3 -> http://www.gameonly.pl/newsy/13163
to jest czysta i zalosna prowokacja, prowokowanie do klotni i imo zasluguje na warna przynajmniej

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #870 dnia: Listopada 23, 2007, 16:23:56 pm »
Proponuję dać ostrzeżenie Tango, albo bana. Niech lepiej się upewnia komu daje minusy! Rzekomo ja mu dałem wczoraj..!!!! Co za ludzie!!!! ;/
Poprawka: dał mi minusa za: "bezpodstawną zmianę reputacji" którą wysłałem 22 czerwca!!! kiedy był chamski i mnie obrażał.!! Zróbcie coś z tym człowiekiem...

Popieram w 100%
Tango nazwał mnie gówniarzem?(do tego dał mi minus w reputacji) a to ja od _Music'a dostałem ostrzeżenie.
Żeby było śmieszniej Lewik mi je zdjął, a _Music dał na nowo, inne,  za sam nie wiem co.
Proponuję coś zrobic z Tango, a _Music'a w ogóle odsunąć od forum, bo On adminem to chyba dobrym nigdy nie będzie.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #871 dnia: Listopada 23, 2007, 18:02:14 pm »
@sOOs: Eh 20 postów, a już chcesz "odsuwać" mojego ulubionego moda.  :smile:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #872 dnia: Listopada 23, 2007, 18:43:24 pm »
@sOOs: Eh 20 postów, a już chcesz "odsuwać" mojego ulubionego moda.  :smile:

wiesz, jakieś zasady zobowiązują. jak się daje ostrzeżenie to chociaż wypada napisac dlaczego, wysłuchac argumentów drugiej strony i dopiero zadecydowac. a nie ostrzeżenie "z dupy" i wal się kolego, bo jesteś nowy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #873 dnia: Listopada 23, 2007, 19:34:16 pm »
Masz niewiele postów, więc możesz przeczytać wszystkie i wywnioskować sobie dlaczego masz osta.
Akcja "zrób to sam".

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #874 dnia: Listopada 23, 2007, 22:08:34 pm »
@sOOs: Eh 20 postów, a już chcesz "odsuwać" mojego ulubionego moda.  :smile:
nie tylko twojego, choć wszyscy modzi na GO są wporzo :)

ej co się dzieje, że czasem pojawia mi (i chyba nie tylko mi) jakiś błąd serwera czy coś? Zróbcie coś!!! PLEASE!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #875 dnia: Listopada 23, 2007, 22:09:46 pm »
Cytuj
ej co się dzieje, że czasem pojawia mi (i chyba nie tylko mi) jakiś błąd serwera czy coś? Zróbcie coś!!! PLEASE!!!
Serwer nie może tyle przetworzyć spamu na sekundę .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #876 dnia: Listopada 23, 2007, 22:11:47 pm »
Cytuj
ej co się dzieje, że czasem pojawia mi (i chyba nie tylko mi) jakiś błąd serwera czy coś? Zróbcie coś!!! PLEASE!!!
Serwer nie może tyle przetworzyć spamu na sekundę .
Aha.... zaraz! to dlatego trzeba zamknąć wór?  :?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #877 dnia: Listopada 23, 2007, 22:13:13 pm »
No .. może tak może nie .. narazie trwa wewnętrzna debata  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #878 dnia: Listopada 23, 2007, 22:20:20 pm »
Szefowie wszystkich szefów sie naradzają? :o

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #879 dnia: Listopada 23, 2007, 22:50:09 pm »
G8 forum GO  :lol: