Autor Wątek: Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes  (Przeczytany 2747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
« dnia: Maja 12, 2009, 18:43:39 pm »
Cytuj
Firma LucasArts potwierdza, że powstaje produkcja Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes, oparta na serialu animowanym, za którą odpowiada Krome Studios. W grze będzie można wcielić się zarówno w wojowników Jedi, jak i przedstawicieli armii klonów. Deweloperzy przygotują w sumie 30 misji pokazujących wydarzenia pomiędzy pierwszym a drugim sezonem serialu. Jedną z ważniejszych opcji ma być możliwość zabawy w trybie kooperacji. Premiera we wrześniu bieżącego roku na praktycznie wszystkich możliwych platformach, w tym oczywiście na konsoli Xbox 360. W rozwinięciu pierwszy zwiastun.

klik

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2009, 19:45:09 pm »
Czyli coś pomiędzy Lego SW a poważniejszymi produkcjami z tego uniwersum. Dobrze. Gier spod znaku gwiezdnych wojen, nigdy za wiele. Choc osobiście chciałbym zakupić grę osadzoną w tym świecie, która byłaby niezwykle mroczna i brutalna zarazem. RH , raczej tego nie zapewni, ale gra .... już się pewnie sprzedała - magia tytułu.

lupinator

  • Gość

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 09, 2010, 09:36:19 am »
Przeszedłem ją niedawno. Wbrew zakłamanym ocenom dobra gra. Oprawa nawet w połowie taka ładna jak na przedstawionych zdjęciach nie jest - raczej wygląda jak port z PSPka, ale nadrabia muzyką, jak i klimatem SW. Sama gra ma sporo błędów. Poza tym, jeśli kogoś irytowały rozwiązania rodem z PoP, tutaj w furię wpadnie - najgorsze zero - jedynkowe skoki na tej generacji.
Właściwie po pierwszym etapie, gra powędrowała na półkę, jednak dałem jej kolejną szansę, ponieważ trochę wydanych nań pieniędzy było mi szkoda po części, a po wtóre, jakby nie było, to SW.
I faktycznie, nie zawiodła. Grało się niezwykle przyjemnie do końca niemal. Gra oczywiście nie najwyższych lotów, jednak średnia 44% dobitnie ukazuje, iż nie ma się co zdaniem innych sugerować.