Autor Wątek: Batman: Arkham Origins  (Przeczytany 23841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Batman: Arkham Origins
« dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:03:43 pm »
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/04/09/may-cover-revealed-batman-arkham-origins.aspx



Cytuj
Game Informer May Cover Revealed: Batman: Arkham Origins

Warner Bros. Games Montreal has taken the mantle of the bat from Rocksteady Studios this time around for Batman: Arkham Origins. WB Montreal has full access to Rocksteady's custom modified Unreal engine to capture the look and feel of the Arkhamverse. As the title suggests, the game takes place years before both of the previous Arkham titles when a young, unrefined Batman encounters many supervillains for the first time. On our full cover image below, fans will recognize the assassin Deathstroke, who appears for the very first time in a core Arkham game.

Heading up the vision for Arkham Origins is creative director Eric Holmes, known for being the lead designer of open world action hits The Incredible Hulk: Ultimate Destruction and Prototype. A self-professed lover of comics, Holmes even wrote the miniseries Transformers: Megatron Origin for IDW.

Gamers won't have to wait long to experience Batman's lastest adventure. Batman: Arkham Origins releases October 25, 2013 on Wii U, Playstation 3, Xbox 360, and PC.

But that's not all. We also have a feature on the first handheld Arkham game, Batman: Arkham Origins Blackgate. Releasing on 3DS and Vita the same day as the home console version, Blackgate is a completely separate experience that takes place after the events of Arkham Origins. Armature Studio is developing the 2.5-D Metroid-style exploration action game. Industry followers will recognize Armature Studio as the company founded by several of the leads from the Metroid Prime trilogy.

Pierwsze Video:



Cytat z filmiku:
Cytuj
7 najgroźniejszych zabójców z całego świata przybywa podczas Bożego narodzenia do Gotham by zabić Batmana.

Ło żesz !@%#^!%!@#^$!&%#^#!@%*()^&##!

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:08:04 pm »
Nie mogę się doczekać, szkoda że nie Rocksteady, ale z silnikiem poprzednich części każdy deweloper powinien dać radę wypluć fajny prequel. Fajnie że tylko pół roku czekania  8)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:11:49 pm »
Odcinanie kuponów.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:17:15 pm »
Odcinanie kuponów.

Może wyjdzie coś z tego fajnego. Jest strach trochę, bo Rocksteady już tego nie robi tylko WB i o to się trochę boje żeby nie zepsuli tak fajnej serii. Jak gra będzie równie soczysta co poprzednie to biore :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 09, 2013, 18:14:06 pm »
Co może wyjść fajnego z odgrzewanego po raz drugi kotleta - na dodatek odgrzewanego przez jakiegoś trzecioligowego developera bez dorobku? Naughty Dog trzecią część Uncharted klepie samo, seria oferuje przynajmniej zróżnicowane miejscówki, a gracze i tak narzekają. Tutaj mam kolejny raz biegać po szaroburych lokacjach i wykonywać zestaw bliźniaczo podobnych misji? Nuda. Jeśli na następną generację nie klepną sand-boxa z pojazdami i miastem na miarę ostatnich filmów z Batmanem, to mnie już raczej nie zainteresują.

lupinator

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 09, 2013, 19:54:21 pm »
Jeszcze pewno za wiele nie zmienią miasta. Koniec generacji to i kupony długie :angel:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:57:27 pm »
Jeśli na następną generację nie klepną sand-boxa z pojazdami i miastem na miarę ostatnich filmów z Batmanem, to mnie już raczej nie zainteresują.
Masz na myśli rozmach, czy realia? Miejscówki z centrum GTA IV + Netoperek? Słabo. Niech ich ręka boska broni przed przeniesieniem realistycznej wersji Nolana do growego uniwersum. Rocksteady dało radę bardzo z przeniesieniem komiksowych odpowiedników, ale prequel od zupełnie innego studia będzie pewnie ostro odgrzewany.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 09, 2013, 22:42:01 pm »
Rozmach i realia. Wizja Nolana to nie jest znowu GTA IV 1 do 1, a lokacje z dotychczasowych Batmanów kompletnie mi się przejadły. Chętnie przywitam jakieś bogate dzielnice ze strzelistymi wieżowcami i masą szkła.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 09, 2013, 22:56:13 pm »
E tam narzekacie tylko. Pomyślcie o jednym najzajebistsztym elemencie tej gry - to wszystko będzie działo się w święta, więc już widze jak to będzie oczyma wyobraźni. Batman chąc zdążyć do domu na święta by zjeść karpia z rodziną musi pokonać 7 złych zabójców  :angel:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 09, 2013, 23:47:35 pm »
Z jaką rodziną? Z Alfredem co najwyżej.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 10, 2013, 00:00:45 am »







Masa informacji:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 10, 2013, 08:36:15 am »
 :dance: Zajebiscie!!! Jeśli dostaniemy świat choć trochę przypominający rozmiarem to, co było w Prototype to jestem wniebowzięty.

Właśnie GTAV zostało zdetronizowane z fotela lidera najbardziej oczekiwanej gry 2013.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 11, 2013, 10:27:55 am »
Odcinanie kuponów.

Zabawny zarzut do gry na podstawie komiksu będącego jednym wielkim odcinanym od 60 czy 70 lat kuponem. Z Batman: Arkham Origins jest jak z całym Batmanem, to nie ma być coś nowego i świeżego, tylko stary dobry milioner w rajtuzach lejący przestępców. Dla mnie bomba, bo z kolejnych wiadomości wynika że się nie zawiodę i dostanę po prostu większe Arkham City.
Warner Bros. Games Montreal mogą coś zepsuć, ale raaaaaaczej nie powinni, liczę na jakość porównywalną z pobocznymi historiami Kratosa w porównaniu do głównych części i będzie git.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2013, 10:49:24 am »
liczę na jakość porównywalną z pobocznymi historiami Kratosa w porównaniu do głównych części i będzie git
W takim wypadku nie będzie.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 11, 2013, 11:01:37 am »
liczę na jakość porównywalną z pobocznymi historiami Kratosa w porównaniu do głównych części i będzie git
W takim wypadku nie będzie.

Ogrywałeś wersje na psp na psp czy ps3? Na psp to pierwsza klasa - więcej takiej samej mechaniki gry i w miarę dobra, pasująca do serii fabuła. Kupując kolejny tytuł z serii nie można chcieć więcej, w końcu nie dlatego się gra w część siósmą cyklu że się ma parcie na nowości. No chyba że masz na myśli Ascension, to się nie wypowiadam, demo nie wciągnęło i chyba mam dość GoWa. Ale z Arkham tak nie mam.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 11, 2013, 11:03:46 am »
W wersje na psp nie grałem, miałem na myśli Ascention.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 11, 2013, 11:10:54 am »
Zabawny zarzut do gry na podstawie komiksu będącego jednym wielkim odcinanym od 60 czy 70 lat kuponem. Z Batman: Arkham Origins jest jak z całym Batmanem, to nie ma być coś nowego i świeżego, tylko stary dobry milioner w rajtuzach lejący przestępców. Dla mnie bomba, bo z kolejnych wiadomości wynika że się nie zawiodę i dostanę po prostu większe Arkham City.

To wg ciebie mogą co roku klepać to samo bez większych zmian i będzie ok, bo gra jest na podstawie komiksu? Czy gdyby wrzucili większe , tętniące życiem miasto, akcję rozciągnęli na kilka dni (zmienna pora dnia, a nie niekończąca się noc), dodali pojazdy, etc., to Batman przestałby być Batmanem? To jest gra za 200 złotych, a nie komiksowy zeszyt za kilkadziesiąt centów i tutaj skrajna wtórność raczej nie jest wskazana.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 11, 2013, 11:52:00 am »
Zabawny zarzut do gry na podstawie komiksu będącego jednym wielkim odcinanym od 60 czy 70 lat kuponem. Z Batman: Arkham Origins jest jak z całym Batmanem, to nie ma być coś nowego i świeżego, tylko stary dobry milioner w rajtuzach lejący przestępców. Dla mnie bomba, bo z kolejnych wiadomości wynika że się nie zawiodę i dostanę po prostu większe Arkham City.

To wg ciebie mogą co roku klepać to samo bez większych zmian i będzie ok, bo gra jest na podstawie komiksu? Czy gdyby wrzucili większe , tętniące życiem miasto, akcję rozciągnęli na kilka dni (zmienna pora dnia, a nie niekończąca się noc), dodali pojazdy, etc., to Batman przestałby być Batmanem? To jest gra za 200 złotych, a nie komiksowy zeszyt za kilkadziesiąt centów i tutaj skrajna wtórność raczej nie jest wskazana.

Nie, tylko jak kupuję grę z cyferką np 3 albo 5 obok tytułu to nie będę udawał że cenię orginalność i innowacje, bo to śmieszne. W takim bardzo rzadkim przypadku chcę tylko więcej tego, co było dobre w częściach poprzednich (dwukrotnie większy świat to dobry start na początek). A gdy za dorabianie nowej części bierze się mniej doświadczony deweloper, to nie spierdzielenie marki jest już sporym wyzwaniem, które tutaj powinno zostać pokonane  :angel:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 11, 2013, 11:56:07 am »
...akcję rozciągnęli na kilka dni (zmienna pora dnia, a nie niekończąca się noc)...
Na UE3 z wypalonymi cieniami? lol

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 11, 2013, 11:57:41 am »
W wersje na psp nie grałem, miałem na myśli Ascention.

To tu pewnie bym się zgodził, ale zmęczenie materiału GoWem jest też dużo większe... Arkham jest bardziej jak GoW w czasach premier z psp....
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 11, 2013, 18:41:27 pm »
Prawda jest taka, że po każdej grze z Batmanem mam nie dosyt i chce więcej i więcej mało mamy teraz takich gier, więc Iras jak zwykle pierdoli od rzeczy nie pierwszy i ostatni raz, bo co jak co ale Batman nigdy tego robił i mam nadzieje, że robić nie zacznie co innego AC które jest wydawane co roku. Po screenach czuć, że tego nie spierdzielą :) Nr 1 game of this year !

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 12, 2013, 08:37:41 am »
Batman ma jeszcze spore zaplecze fabularne do opowiedzenia. Po God of War III już nie za bardzo było się za co zabierać, więc odgrzewany kotlet w postaci Asciension jak najbardziej na miejscu (niemniej jednak dobrych gier nigdy za wiele).

Na nowego Batmana czekam z niecierpliwością. Arkham City przeszedłem 4 razy i wciąż było mi mało wspaniałego świata wykreowanego przez Rocksteady. Po nowych screenach widać, że klimat lokacji będzie bardzo podobny, a jeśli do tego dostaniemy większy obszar i dużo więcej do roboty, a na to wygląda to jak dla mnie rewelacja.

I trochę dziwne Iras, że rzucasz zarzut o odgrzewany kotlet w czasach, kiedy finansowy sukces marki jest głównym powodem do robienia sequelów, a nie oszukujmy się Arkham City było finansowym sukcesem i bardzo dobrą grą w dodatku.

Marins

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 12, 2013, 08:46:55 am »
Jakby  Rocksteady zrobiło grę o Człowieku pająku na miarę Batmanów swoich to zrobiłbym sobie kapliczkę z ich logiem ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 12, 2013, 09:14:47 am »
Jakby  Rocksteady zrobiło grę o Człowieku pająku na miarę Batmanów swoich to zrobiłbym sobie kapliczkę z ich logiem ;)
Robią zbyt sztywną animację, jak na Pająka. ;)

Marins

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 12, 2013, 09:22:12 am »
Jakby  Rocksteady zrobiło grę o Człowieku pająku na miarę Batmanów swoich to zrobiłbym sobie kapliczkę z ich logiem ;)
Robią zbyt sztywną animację, jak na Pająka. ;)
Poprawili by ją na next genach i cud miód :)

Marins

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 29, 2013, 11:03:20 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 29, 2013, 11:08:34 am »
Ładne bulszociki :angel:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 29, 2013, 12:38:44 pm »
Każda gra to teraz oferuje więc wyjdź  :roll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 29, 2013, 12:50:59 pm »
Ładne bulszociki :angel:

Marins

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 16, 2013, 16:03:25 pm »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 20, 2013, 16:35:13 pm »


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 20, 2013, 16:45:47 pm »
CGI to przejebane mają :D

lupinator

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 20, 2013, 19:23:54 pm »


 :angel:

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 20, 2013, 23:21:27 pm »
Rozjebali system. Jaram się jak nigdy. Zwiastun oglądałem z gęsią skórką na całym ciele.  :D :D :D :D

Kilka potwierdzonych info od osób, które ograły już kod.
- obszar działania jest dwa razy większy, niż ten w Arkham City
- dodano opcję FAST TRAVEL
- potwierdzona obecność Jokera (tym razem bez Marka Hamilla) oraz Bane'a oprócz Black Maska, Deathstroke, Deadshota
- feedback system w walce, ponoć nabijanie go zwiększa ilość otrzymywanego doświadczenia
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2013, 23:31:55 pm wysłana przez LukeSpidey »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 20, 2013, 23:30:15 pm »
Ja bym się wstrzymał z ultra hajpem. Grę tworzy kompletnie nowy zespół i sama nazwa gry może nie wystarczyć aby powtórzyć sukces poprzedniczek.

To tak jakby cieszyć się na wieść o nowym Half-Life, pomijając fakt, że robi go City Interactive.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 20, 2013, 23:32:57 pm »
Koleś ogrywał już część gry dla IGN i stwierdził, że to dokładnie ten sam feeling co przy Arkham Asylum i Arkham City, więc jestem spokojny.

Marins

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 20, 2013, 23:34:44 pm »
Rozjebali system. Jaram się jak nigdy. Zwiastun oglądałem z gęsią skórką na całym ciele.  :D :D :D :D
Wpis

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 20, 2013, 23:41:20 pm »
Ja muszę dać jeszcze jedną szansę AC, bo się odbiłem od tej gry jak piłeczka pingpongowa :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 20, 2013, 23:43:50 pm »
Ja muszę dać jeszcze jedną szansę AC
Ja muszę dać pierwszą, bo nawet jeszcze gry nie odpaliłem, a ją mam.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham Origins
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 20, 2013, 23:45:40 pm »
Ja muszę dać jeszcze jedną szansę AC
Ja muszę dać pierwszą, bo nawet jeszcze gry nie odpaliłem, a ją mam.
Koniecznie. Świetny tytuł, ma swoje momenty, chociaż Arkham Asylum stoi wyżej w moim osobistym rankingu.