Autor Wątek: GRID: Autosport  (Przeczytany 3585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
GRID: Autosport
« dnia: Kwietnia 22, 2014, 12:19:53 pm »
Zapowiada się powrót do GRID 1 ! Będzie grubo coś czuje! :D
Ciekawi też brak konsol nowej generacji w zapowiedzi? o_O

Oby poprawili model jazdy z GRID 2...

http://www.gram.pl/news/2014/04/22/nowa-gra-codematers-jest-grid-autosport.shtml

Cytuj
GRID: Autosport będzie największą z dotychczas stworzonych odsłon cyklu GRID. Otrzymamy w niej wszystkie funkcjonalności z poprzednich części oraz sporo nowości, w tym wyścigi nocne. Pojawi się także widok z wnętrza pojazdu, którego zabrakło w GRID 2. W trybie kariery będziemy wygrywać kolejne wyścigi i pozyskiwać sponsorów. Multiplayer zaoferuje nam dostęp do klubów wyścigowych, tygodniowych wyzwań oraz rankingów dostępnych poprzez platformę RaceNet.

Zwiastun:


http://www.gram.pl/news/2014/04/22/codemasters-zapowiada-grid-autosport-zobacz-zwiastun.shtml

Cytuj
-GRID 2 skupiało się na opowieści i bardziej przystępnym sterowaniu, ale stało się jasne, że wielu z was nie tego oczekiwało - piszą przedstawiciele Codemasters. - W GRID Autosport skupiliśmy się na stworzeniu sportowej gry wyścigowej, ponieważ wyraziliście takie życzenie. Powrócimy do rozwiązań stosowanych w naszych poprzednich tytułach, zarówno jeśli chodzi o zawartość, jak i sterowanie.

Ja tam się zaczynam jarać... Szkoda, że nie wydają na PS4. Codemasters mają złe podejście, na PS4 póki co samochodówek jak na lekarstwo i wydanie takiego tytułu w 1080p i 60FPS i każdy fan samochodów chwyciłby ten tytuł ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2014, 13:00:29 pm wysłana przez Mrocz »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2014, 17:40:00 pm »
Dadzą drift i klimacik jak z 1 i jestem kupiony!

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 22, 2014, 17:51:24 pm »
Tez licze na stary dobry drift z jedynki :) Po za tym świetne AI z dwójki z lepszym modelem jazdy i będzie hit :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 22, 2014, 18:02:55 pm »
Pewnie gierka okaże się "dojarką" użytkowników pastgenów jak Borderlands Pre-Sequel. Zła gra pewnie nie będzie, ale już czuję zapach odgrzanego kotleta.

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2014, 18:36:16 pm »
Pewnie gierka okaże się "dojarką" użytkowników pastgenów jak Borderlands Pre-Sequel. Zła gra pewnie nie będzie, ale już czuję zapach odgrzanego kotleta.

Generalnie to gra ma zawierać cały content z GRID 1 + GRID 2 + nowości... Już na trailerach widać tor San Fransisco z jedynki. Ale jak poprawią ten zjebany model jazdy z dwójki, to z chęcią i tak zagram.

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 25, 2014, 14:06:05 pm »
http://blog.codemasters.com/grid/04/your-race-your-rules-your-options/

Kurde widać, że Codemasters bierze sobie do serca wszystkie opinie graczy. Wręcz wypisują to na lewo i prawo.

Gra będzie zawierała dowolne skalowanie rozgrywki (czyli coś co zarzucili w GRID 2) Wybór, systemu uszkodzeń, abs, kontroli trakcji, AI, flashbacków itp. Niby nic nowego, ale po braku tak podstawowych funkcji w GRID 2 jest to naprawdę miłe.

Do tego gra jest porównywana przez samych twórców do TOCA RACE DRIVER 3... Czyli najlepszej grze wyścigowej od Codemasters! :D Ja powiem, że zaczynam się jarać.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 25, 2014, 18:40:49 pm »
Oby dali jakieś demko, bo jak nie zagram to nie uwierzę. :P

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2014, 14:49:34 pm »
Drift w nowym GRID. Troszkę budzi nadzieje ;) Ale chyba i tak poczekam na wersje dopakowaną wszystkimi DLC jakie wyjdą ;) Bo gry Codemasters zawsze później wychodzą w super "reloaded edition" ;)


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2014, 17:49:29 pm »
Wygląda na znacznie lepszy niż w 2 (ale o to nie trudno było...), ale brakuje mi mnożnika z 1.
No i nie widzę cofania czasu :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2014, 17:51:14 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 05, 2014, 18:02:55 pm »
Wygląda na znacznie lepszy niż w 2 (ale o to nie trudno było...), ale brakuje mi mnożnika z 1.
No i nie widzę cofania czasu :P

W Lewym dolnym rogu masz znaczek "Flashbacka" i ile zostało ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2014, 23:42:02 pm »
ISR gra juz w bete, sa tez filmiki. ;) Ciesza takie smaczki jak praktyki czy kwalifikacje, cos czego zawsze mi brakowalo w FM, oraz serii GT za czasow Ps3, bo ja Ps2 byly jak dobrze pamietam.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 07, 2014, 00:21:28 am »
Ale PitStopów to już nie zrobili ;) Generalnie gra może być warta kupna jak wyjdzie jakaś "complete" edycja czy coś ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: GRID: Autosport
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 17, 2014, 10:10:15 am »
Gram w wersje PC właśnie (obiecywałem sobie, że kupię jak stanieje, ale nie dałem rady. Za bardzo lubię serie GRID).

Po wieeeeeelu problemach z kompatybilnością i zabawą ze sterownikami i bugami udało mi się w końcu komfortowo odpalić grę STABILNIE!.
Podpiąłem kierownice do PC podłączyłem go do TV i zacząłem grać. I wiecie co? Tak POWINIEN wyglądać GRID 2. Jeżeli ktoś lubił GRID'a 1 to niech tę część kupuje w ciemno. Model jazdy jest bardziej realistyczny dalej zręcznościowy, ale samochody już się nie ślizgają jak głupie. Pod tym względem to nawet lepiej niż GRID 1 jest. AI dalej jest zajebista, przechodzę kampanię na HARD nawet kosztem frustracji, że nie mogę ukończyć wyścigu, ważna jest radocha i wyzwanie z wyścigu ;) Graficznie jest ok... Nie jest to rozpiernicz jakiś, gra praktycznie wygląda jak GRID 2.

I najważniejsze, wiele osób będzie pytać o to ;) Moim zdaniem DRIFT jest tak samo zajebisty jak w GRID 1 :) Powrócił w mega formie, jest trochę trudniejszy, bo auto nie ma sztucznie wymuszonego poślizgu jak w jakimś undergroundzie ;) Ale satysfakcja jest. Do tego cała forma jest bardziej "autentyczna"

Z minusów mogę podać tylko brak wersji na PS4 oraz brak PIT STOPÓW, które mocno by urozmaiciło rozgrywkę. Zwłaszcza, że dali opcję w poziomie trudności zwiększenia długości wyścigów. (Koniec z wyścigami na 3 okrążenia maks) można naprawdę SPORO go wydłużyć.