Autor Wątek: SILENT HILL: Homecoming  (Przeczytany 51168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 12, 2007, 23:20:19 pm »
Nie. Za SH Origins odpowiedzialny jest Climax. 5 będzie robił The Colective.
Czemu oddalili od tego projektu Team Silent? Czyżby Konami uważało, że SH4 był aż tak złą pozycją, że Team Silent się wypalił? Wg mnie czwóreczka była pozycją co najmniej dobrą (która dostała baty głównie za to, że była inna niż pozostałe SH, a nie za faktyczne wady) i miała klimat. I jakoś sobie nie wyobrażam amerykańców robiących chory psychologiczny horror, pełen nawiązań do filmów grozy, thrillerów, mitów, mitologii itp itd.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

nakimushi

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 28, 2007, 11:26:05 am »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 28, 2007, 11:39:38 am »
To wygląda bardziej jak art'y a nie screen'y.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 28, 2007, 11:54:28 am »
Ciekawe jakie nowe szkarady wprowadza w tej czesci ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:08:00 pm »
Świetne :D Mam nadzieję, że SH5 będzie podobny do dwójki.Gdyż 3 była dobra, lecz nie aż tak.O 4 nie wspominając.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:16:49 pm »
Wiadomo cos o dacie premiery? Jakies eventy z udzialem SH5 sie zblizaja?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:45:10 pm »
Jeżeli to są skany z gry, to jednak wygląda łądnie. Nie jest to poziom SH3 (w stosunku do mocy PS2), ale ładnie.

Pytanie tylko, czy tylko dla mnie te pielęgniarki wyglądają identycznie jak te z filmu? Panom z Konami chyba faktycznie film się bardzo spodobał, bo coraz więcej odniesień do niego jest w ich grach: w Origins jest scena, jak Alessa zmienia miasto - efekt identyczny jak w filmie, z odrywającymi się od powierzchni pogiętymi szczątkami odsłaniającymi alternatywne SH; w arcadowej strzelance Silent Hill Piramidogłowy wygląda identycznie jak Red Pyramid z filmu i również pojawia się w lokacji z wielkim wiatrakiem, w której w filmie atakował Rose i Cybil wielkim nożem...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 677
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:56:57 pm »
To nie są arty (oprócz pierwszego obrazka) - widać miejscami ząbki.

nakimushi

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:32:52 pm »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:08:44 pm »
http://silenthill5.net/silenthill5/scans/silenthillvegm6.jpg
kształtna ta pielęgniarka :)

na scanach gra wyglada dosc dobrze, oby tylko pod wzgledem fabuły i klimatu było tak jak w drugiej czesci.

nakimushi

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:15:39 pm »
no poligonów jej nie zalowali  :-D

mateo

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:22:47 pm »
jest pozytywnie.
chory, porąbany design ..zdecydowanie lepszy od średniackiej czwórki.
(małpki, zmutowane babki zawinięte hustami..o dzieciach na nogach wyjetych z dupy strusia)
To było żenujące..

Grafy nie oceniam bo niby mam wzorowac się na tych scanach ??
Wraz z Origins piątka powraca na dobre scieżki..:)
Tak ma być, gdyż ten specyficzny klimat powraca.
ja chcieć trailer.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:00:44 pm »
Cytuj
Wraz z Origins piątka powraca na dobre scieżki..
Tak sugeruje tytul ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 29, 2007, 09:08:57 am »
ja chcieć trailer.
Ja też chcieć :) Zapewne na TGS coś pokażą, jestem tego prawie pewien. Skany (czy screeny, kto wie co to) pokazały przynajmniej bohatera - wszyscy którzy obawiali się zobaczyć jakiegoś pakerskiego i nieustraszonego żołnierza z kałachem w rękach mogą być spokojni ;) .
PSN ID: WojtqGO

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 30, 2007, 15:27:04 pm »
New Silent Hill 5 details
http://www.xboxic.com/news/3581

Silent Hill 5 will feature an entirely new plot, and will follow Alex Shepard as he searches for his missing father and brother. The game begins with Alex in a veteran’s hospital recovering from a near fatal wound. After having a premonition that his younger brother is in danger, Alex leaves the hospital for his home in New England. Alex’s military background will play into the story and the gameplay, but the developer states that the game will not take a political stance, it only confronts the horrors of the protagonist’s psychological state.
(...)
Unlike previous Silent Hill games, the player will be able to control the camera with the right stick.

I pare innych szczegolow jak nawiazania do filmu, rany na potworach, wykorzystaniu fizyki do straszenia - miód :)

mateo

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 30, 2007, 15:48:55 pm »
''W magazynie EMG pojawił się szeroki artykuł, dotyczący SH5. Tym razem wcielimy się w postać 22 letniego Aleksa Sheparda, który przeżył już w swoim życiu wojnę. Aleks dręczony dziwnym przeczuciem, powraca do rodzinnego miasta Shepards Glen. Na miejscu znajduje swoją matkę, znajdującą się w katatonicznym stanie, natomiast ślad po ojcu i bracie przepadł. Całości będzie towarzyszyć tajemnicza mgła. Pracownicy studia Collective, które zajmuje się produkcją gry (oraz SH Origins), potwierdzają, że doświadczenie, jakie Aleks zdobył w wojsku, będzie bardzo przydatne podczas walki z potworami (mają pojawić się combosy) . Tradycyjnie pojawią się bossowie. Walki z najcięższymi przeciwnikami, mają być wzorowane na tym co mogliśmy zobaczyć w najnowszej Zeldzie. Oczywiście, nie zabraknie też kilku zakończeń. Jednak tym razem ich uzyskanie ma zależeć od ogółu naszych postępowań. W magazynie, przedstawionych zostało także kilka screenów z gry.''

info SH Town Center.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #96 dnia: Września 08, 2007, 00:10:22 am »
Panie i panowie: Silent Hill V w ruchu: http://www.gamevideos.com/video/id/14542. Filmik trwa ponad 7minut i waży 106mb. Dopiero ściągam, więc nie wiem, co w nim jest -- widziałem jedynie początek i jest tam na pewno SH5 :] .

DIT: Jest to bardziej wywiad z twórcami, jednak jest kilka fragmentów z samej gry. I prezentuje się ona bardzo dobrze.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2007, 01:00:22 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #97 dnia: Września 08, 2007, 01:09:22 am »
Oglądnąłem to video i zobaczyłem sceny żywcem wyjęte z filmu.
Nie znaczy że to źle- ładnie to wygląda, byleby autorzy tak się tym nie zachwycili że zapomną o tym że trzeba skupić się na innych wątkach, z bohaterem na czele.

Propo bohatera- bardzo, ale to abrdzo przypomina James'a.

Nie podobaja mi się ich zachwyty nad rozbudowaną walką- w SH unikamy zagrożenia, a nie że polujemy na stwory. Przycisk uniku jest zbędny moim zdaniem- oby gracze nie poczuli się zbyt pewnie dzięki temu i nie zaczęli bawić sie w rambo.

Za wcześnie by oceniac całość, jestem dobrej myśli, jednak nie podoba mi się po prostu że w pierwszym wywiadzie głównie o czym sie mówi to walka i to że jest się fanami SH.

Supersonic

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #98 dnia: Września 08, 2007, 07:11:14 am »
Pierwszy gameplay
http://videogamerx.gamedo...d=vx01&no=14325

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #99 dnia: Września 08, 2007, 09:32:16 am »
Niech dodadzą jakieś filtry bo wygląda strasznie sterylnie niczym gra z PC.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #100 dnia: Września 08, 2007, 10:36:59 am »
Po obejrzeniu tego materiału jestem bardzo optymistycznie nastawiony do "piąteczki". Twórcy sami nie chcą stworzyć gry akcji, sami są fanami serii i podchodzą do całego przedsięwzięcia jak do ogromnego wyzwania. A że walka będzie rozbudowana ? Bardzo dobrze! Kto znajdując się w takich okolicznościach nie walczyłby o przetrwanie za wszelką cenę ? Grafika na tym poziomie zaawansowania prac prezentuje się pięknie, a bohater nie jest jakimś wypakowanym madafaką. Będzie dobrze :) .
PSN ID: WojtqGO

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #101 dnia: Września 08, 2007, 11:23:16 am »
Oglądnąłem to video i zobaczyłem sceny żywcem wyjęte z filmu.
Nie znaczy że to źle- ładnie to wygląda, byleby autorzy tak się tym nie zachwycili że zapomną o tym że trzeba skupić się na innych wątkach, z bohaterem na czele.

Propo bohatera- bardzo, ale to abrdzo przypomina James'a.

Nie podobaja mi się ich zachwyty nad rozbudowaną walką- w SH unikamy zagrożenia, a nie że polujemy na stwory. Przycisk uniku jest zbędny moim zdaniem- oby gracze nie poczuli się zbyt pewnie dzięki temu i nie zaczęli bawić sie w rambo.

Za wcześnie by oceniac całość, jestem dobrej myśli, jednak nie podoba mi się po prostu że w pierwszym wywiadzie głównie o czym sie mówi to walka i to że jest się fanami SH.

Zgadzam się w całej rozciągłości! Trzeba dać Amerykaną szansę. Niestety otyły brodacz w czapce i jego kolega najwyraźniej nie mają pojęcia co jest najważniejsze w serii Silent Hill. Zresztą gościu w długich włosach też nie mówi przekonywująco. Sama gra jak dla mnie za mało mroczna! Kurcze im lepsza grafika i mocniejszy sprzęt to ten kapitalny klimat znany z jedynki (wrażenie, że coś nas obserwuje zza mgły/ z ciemności) coraz bardziej ulatuje IMHO. Same maszkary w SH5 też wyglądają zbyt ludzko (pielęgniarki z powabnym biustem), powinny byc mocniej zmasakrowane ( vide SH2/3).

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #102 dnia: Września 08, 2007, 11:38:23 am »
Kogo w tej czesci ratujemy? Psa, kota a moze zolwia ? ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #103 dnia: Września 08, 2007, 12:41:07 pm »
Oglądnąłem to video i zobaczyłem sceny żywcem wyjęte z filmu.

Konami film się chyba bardzo spodobał. W SH:Arcade Piramidogłowy wygląda dosłownie jak ten z filmu; w New International Track & Field (jakaś gra sportowa od Konami, z postaciami w stylu SD), gdzie Piramidek występuje gościnnie, również ma design tego z filmu. A przeobrażanie się miasta, jak to było przedstawione w filmie, występuje już w SH:Origins (na którymś trailerze było widać, jak Alessa lewituje nad ziemią, a dookoła niej całe otoczenie się marszczy i zaczyna odpadać).

Mnie martwi tylko jedno. Brak Team Silent (i ludzi stamtąd) oznacza brak tego charakterystycznego designu postaci (z bardzo realistycznymi teksturami: podkrążone oczy, zmarszczki, pory na skórze; u Vincenta widać nawet zacięcia po goleniu o_O), tej aż przesadnej, lecz również realistycznej, mimiki twarzy (zwróćcie uwagę na okolicę buzi, gdy w SH3 postacie mówią -- nawet wiele gier next-genowych nie ma tak idealnej animacji twarzy) czy tych teatralnych dialogów (równie aż nazbyt akcentowanych; nikt nikomu nie przerywa, każdy czeka na swoją kolej by coś powiedzieć). Nie mówiąc już o ogólnej reżyserii.
No i druga rzecz - mam nadzieję, że jednak gry nadal będą odwoływać się do kultury (obrazy, rzeźby, filmy). Szkoda tylko, że wraz z przejściem SH w ręce Amerykanów, zginą subtelne odwołania do japońskiej kultury (np. w SH1, pojawienie się nagle 4 piętra w szpitalu to nie tylko "Oh, nowe piętro!"; w Japońskim 4 wymawia się podobnie do słowa "śmierć", i tej cyfrze jest właśnie przypisywane takie znaczenie; również tak częste pojawianie się toalet w serii SH ma związek ze "straszakiem", które opowiada się tamtejszym dzieciom...).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #104 dnia: Września 19, 2007, 14:42:56 pm »
Filmiki z rozgrywki w Silent Hill 5
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36684

Supersonic

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #105 dnia: Września 27, 2007, 07:14:55 am »
Transition Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/25642.html
Gameplay Trailer HD
http://www.gametrailers.com/player/25640.html
Stairwell Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/25638.html

Bardzo słabo to wygląda a z takim a nie innym developerem nie widzę szans dla nowego SH by mógł być czymś lepszym jak "czwórka"

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #106 dnia: Września 27, 2007, 11:27:24 am »
Dla mnie REWELACJA!! Cieszy mnie zwlaszcza to, ze gra wyglada jak tradycyjny Silent Hill, a nie jakis wynalazek, jak np. czwarty resident evil. Jak widac mamy miasteczko (przerwane ulice) jak w SH2, podobny klimat... A juz sie balem, ze zrobia strzelanke albo cos innego. BRAWO! :D Silent Hill to obok Zeldy, Halo i Dragon Quest moja ukochana seria i jak widze dalej tak bedzie. No i wielki plus, bo wyjdzie na PS3 oraz XBOX'a (podobnie jak Sh2 i Sh4), PS3 nie mam zamiaru kupywac jeszcze przez jakies 3 lata, wiec uznaje to jako plus.

Dla mnie bomba! Grafika moze wyglada jak SH2 w HD, ale co tam? Mam to gdzies, jak bedzie klimat jak SH1 i SH2 to moga grafy nie zmieniac i niech zostanie jak na tych trailerach. ;)

 :-D :-D :-D :-D

Supersonic - przeginasz, klika sekund trailera (i to swietnego) i juz "nie bedzie nic lepszego niz SH4...", bardzo przepraszam, ale juz z tych trailerow mozna wywnioskowac, ze bedzie swietna czesc.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2007, 11:29:32 am wysłana przez siudym »

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #107 dnia: Września 27, 2007, 11:32:55 am »
Trailery stare. Walały sie już po sieci z 2 tygodnie temu, tyle, że w gorszej jakości. Osobiście na razie jestem na zero. Ani dobrze, ani źle, czyli lipa :D Klimatu takiego, jak w trailerach i demie SH: Origins z PSP na pewno nie ma! Jak już pisałem: im w SH oprawa lepsza tym klimat cieńszy :???:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #108 dnia: Września 27, 2007, 11:48:50 am »
Doslownie kilka sekund wyrwanych scenek z gameplay i juz "nie ma klimatu"

A co do Origins - gram na PSP w demo, w SH5 przynajmniej bohater nie wyglada jak debilny amerykanski kierowca ciezarowki... 8)
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2007, 11:50:33 am wysłana przez siudym »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #109 dnia: Września 27, 2007, 11:58:36 am »
Trailery stare. Walały sie już po sieci z 2 tygodnie temu, tyle, że w gorszej jakości.

Na jakiejś japońskiej stronie również były w HD już jakiś miesiąc temu.

Mnie zastanawia jedna rzecz - swojego czasu krążyły plotki, jakoby SH5 ma mieć fabułę, która powstała jeszcze za czasów SH2 (co miałoby sens, bo w SH3 napisano zupełnie nową fabułę, by na życzenie fanów zrobić dosłowny sequel SH1; a SH4 dopiero pod koniec stał się częścią Silent Hill; więc tamten skrypt napisany jeszcze podczas prac nad drugą częścią gdzieś musiał sobie spoczywać). Jestem więc ciekaw, czy w chwili obecnej, gdy grę robi The Collective, ta plotka jest nadal realna czy już nie. Bo gdyby się okazała prawdą, to przynajmniej o fabułę nie trzeba byłoby się obawiać ^^. Co by nie mówić nawet o SH4, pod względem fabularnym gra była wyśmienita.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2007, 12:00:07 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #110 dnia: Września 27, 2007, 12:09:59 pm »
Kazdy SH byl swietny, a to, ze jeden lepszy a inny gorszy to norma, zna ktos serie gier, w ktorej kazda gra jest taka sama?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #111 dnia: Września 27, 2007, 12:40:11 pm »
Kazdy SH byl swietny, a to, ze jeden lepszy a inny gorszy to norma, zna ktos serie gier, w ktorej kazda gra jest taka sama?

Fifa, NBA, NFL, NHL, Tiger Woods. :P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #112 dnia: Września 27, 2007, 12:42:16 pm »
Nie, to juz byl cios ponizej pasa 8)
Mowa o grach, a nie GRZE i kolejnych patch'ach :D :lol:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #113 dnia: Września 27, 2007, 12:46:42 pm »
Kazdy SH byl swietny, a to, ze jeden lepszy a inny gorszy to norma, zna ktos serie gier, w ktorej kazda gra jest taka sama?

Fifa, NBA, NFL, NHL, Tiger Woods. :P
Hehe to ci sie udalo ..
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #114 dnia: Września 27, 2007, 18:40:42 pm »

Supersonic

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #115 dnia: Września 27, 2007, 20:17:49 pm »
Cytuj
Supersonic - przeginasz, klika sekund trailera (i to swietnego) i juz "nie bedzie nic lepszego niz SH4...", bardzo przepraszam, ale juz z tych trailerow mozna wywnioskowac, ze bedzie swietna czesc.
Ja już tak wnioskuję kiedy dowiedziałem się kto odpowiada za nowego Silenta a trailery pokazały że grafika jest biedna. IMO seria stała się przeciętna z SH3.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #116 dnia: Września 27, 2007, 23:46:02 pm »
Nowy artykuł o SH5 i nowe screeny: http://silenthill5.net/silent-hill-5/silent-hill-v-magazine-scans.php (na samym dole).

Eh, ta Elle ma się nijak pod względem wykonania do Eileen ^^.

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #117 dnia: Września 28, 2007, 11:32:33 am »
Design potworów żenuła! Jakieś ręce wyrastające z doopy itp. Zero pomysłu i chorych wizji vide SH2! Laska musi być, aczkolwiek do Marii (SH2), czy chociażby Lisy (Sh1) to będzie jej raczej daleko (chciałbym się mylić). Apropos Lisy: wraca w SHO! Nie wiem, jak wam, ale mi Lisa kojarzy się przyjemnie, szczególnie od sceny renderowanej, gdzie zalewała się krwią  :grin:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #118 dnia: Października 01, 2007, 17:40:10 pm »
A od kiedy potwory w SH2 byly tak cudownie zaprojektowane (np. nogi wyrastajace z klatki/glowy)? Juz nie mowie o SH3, czy SH4. W SH5 nie widze wcale "downgrade" w pomyslach projektow potworow. Ten sam poziom co SH2, lepszy niz SH3 czy 4.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2007, 17:42:45 pm wysłana przez siudym »

mateo

  • Gość
Odp: SILENT HILL 5
« Odpowiedź #119 dnia: Października 28, 2007, 21:05:02 pm »
Design potworów żenuła! Jakieś ręce wyrastające z doopy itp. Zero pomysłu i chorych wizji vide SH2! Laska musi być, aczkolwiek do Marii (SH2), czy chociażby Lisy (Sh1) to będzie jej raczej daleko (chciałbym się mylić). Apropos Lisy: wraca w SHO! Nie wiem, jak wam, ale mi Lisa kojarzy się przyjemnie, szczególnie od sceny renderowanej, gdzie zalewała się krwią  :grin:
Chyba najbardziej Silentowo wygląda Smog.Siam zaś przypomina jednego z bossów w RE4.
Split Head 'wykluwające się źiarno' to raczej poczwara z innej bajki.
Jednak ten design coś w sobie ma...

-Wszystko idzie w kierunku ekranizacji Gansa.Czy to źle?
Poryty będzie Origins.