Autor Wątek: Call of Duty 3  (Przeczytany 24540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 14, 2006, 16:35:25 pm »
No coz, jak zauwazyliscie udalo mi sie na chwile oderwac od Gears of War zeby zakosztowac Call of Duty 3 no i jak to czasami bywa jak cos smakuje to nie mozna przestac sie opychac :) Tak wlasnie jest z CoD3. Za soba mam 4 misje i kazda z nich jest o niebo lepsza niz misje w CoD2. Na polu bitwy dzieje sie tak wiele ze naprawde momentami nie wiadomo kto z kim i do kogo strzela. Naprawde klimat wojny wylewa sie z tej gry w kazdy mozliwy sposob, od dzwiekow, swietnej muzyki, slicznej grafiki po akcje w jakiej mozemy uczestniczyc. Wlasnie jestem po obejzeniu video recenzji Resistance Fall of Man na PS3 i moze ja jestem slepy albo tak mi sie tylko wydaje, ale w mojej opini to CoD3 wyglada nawet lepiej niz ta gra.  Wiecej napisze wam na temat CoD3 jak juz wiecej pogram, ale uwierzcie mi gra naprawde warta waszych pieniazkow i waszego czasu. Moim zdaniem najlepszy Call of Duty ever a tym samym najlepsza gra o tematyce wojennej. Poziej dam filmik z jakiegos levelu :)

Cytat: "nakimushi"
filmików jest masa w HD wiec nie rozumiem po co Red ma sobie robic kłopot ;)
polecam videoreview na gametrailers - cos pieknego... grafa momentami wyglada lepiej dla mnie nic GoW. 8)


Co do filmikow to dla mnie zaden klopot i z przyjemnoscia cos zapodam, wiem ze jest masa filmow w HD zarowno z CoD3 jak i Gears Of War, ale na YouTube dalem dwa filmy z gameplayu z Gearsow i ciagle ludzie prosza o wiecej, wiesz takie to swojsckie jak sie nagra cos lipna, uszkodzona cyfrowka ;)

Co do grafiki to co prawda jest naprawde sliczna, lepsza niz w CoD2 ale z gersami to nistety (bardzo bym chcial zeby tak bylo) konkurowac nie moze. Ale jedna rzeacz mnie zabil trawa i drzewa, tak swietnych drzewek to juz dawno nie widzialem, skladaja sie z stek malutkich pojedynczych listkow a kazdy z nich powiewa inaczej na wietrze, normalnie rewelka. Takie male gowienko a tak cieszy :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 14, 2006, 16:41:15 pm »
OMFG!  :shock:
Jeśli to prawda co mówisz (wątpię abyś kłamał :wink:) to jestem nieziemsko zadowolony. Każdym Kall of Diutem upajałem się wiele godzin, a tu się okazuje, że część 3 bije wszystkie na głowę!
Kupuję XO, przesądzone :P.

morelek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-06-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 14, 2006, 16:57:34 pm »
_ReD_  ma absolutna racje . Gra jest rewelacyjna , takiej wojny nie widzialem jeszcze w zadnej grze .Ma sie wrazenie bycia w srodku walki , zlapalem sie na tym ze robie uniki przed wirtualnymi pociskami
   Jesli chodzi o nasza nacje , to w kampani  rozgrywamy nimi 2 misje....
Nie bede zdradzal wiecej bo nie chce psuc klimatu.
   Gra absolutnie obowiazkowa goraco polecam    :D

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 14, 2006, 16:59:57 pm »
to ja przypomne ze gre mozna kupic nową za około 120zl z www.play-asia.com  ;;) poniewaz gra jest Free Region

PS:zdaje sie ze FEAR tez jest

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Call of Duty 3
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 14, 2006, 17:10:16 pm »
Call Of Duty 3 to kolejny hit na 360.Gra dostała wysokie oceny czyli praca nad grą nieposzła na marne i do tego dochodzi grafika która zrywa czapki z głów.Warto ją kupić
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 14, 2006, 17:56:53 pm »
Film juz nagrany, wlasnie sie konwertuje a potem poleci na Google albo Youtube, powinien byc w przeciagu godziny. Filmik trwa 10 minut i pourywa wam glowy. Nawet nie uwierzycie ze tak moze wygladac gra i miec taki klimat :D

luukash

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 14, 2006, 17:57:46 pm »
a jak wygląda płatność jak kupuje się gre na PLAY ASIA ?
PSP

//////////////////////////////////////////////////////////

Xbox 360 ( luukash na XboxLIVE )

//////////////////////////////////////////////////////////

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 14, 2006, 18:07:34 pm »
Cytuj
Film juz nagrany, wlasnie sie konwertuje a potem poleci na Google albo Youtube, powinien byc w przeciagu godziny. Filmik trwa 10 minut i pourywa wam glowy. Nawet nie uwierzycie ze tak moze wygladac gra i miec taki klimat

Dzieki wielkie, Red :!:

To ja w ten czas przejdę sobie misję lub dwie w COD2  :twisted:.

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 14, 2006, 18:55:42 pm »
Cytuj
To ja w ten czas przejdę sobie misję lub dwie w COD2


ja tydzień temy ukonczylem 2 czesc na poziomie Commando  :twisted:  masakra - cięzko jak cholera/
na pc kiedys też gralem ale tam na niskich detalach;)

gra się świetnie na wysokim poziomie - ciągle trzeba się tarzać w błocie i chować za czymkolwiek by przezyc ;)
klimat jak z filmów - już nie moge sie doczekac 3 czesci

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 14, 2006, 19:39:50 pm »
Cytat: "nakimushi"
Cytuj
To ja w ten czas przejdę sobie misję lub dwie w COD2


ja tydzień temy ukonczylem 2 czesc na poziomie Commando  :twisted:  masakra - cięzko jak cholera/
na pc kiedys też gralem ale tam na niskich detalach;)

gra się świetnie na wysokim poziomie - ciągle trzeba się tarzać w błocie i chować za czymkolwiek by przezyc ;)
klimat jak z filmów - już nie moge sie doczekac 3 czesci


To teraz przejdz ja na Veteran, to jest dopiero wojna heheh :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Call of Duty 3
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 14, 2006, 19:40:24 pm »
Cytuj
ja tydzień temy ukonczylem 2 czesc na poziomie Commando Twisted Evil masakra - cięzko jak cholera/
na pc kiedys też gralem ale tam na niskich detalach;)

grałem na veteranie od początku, doszedłęm do egiptu, moment jazdy na jakimś łaziku czy czymś, jeden z zakrętów, masakra, 3 kolesi z panzerfaustami, nie przezywałem tam więcej niz 3 sekudn :lol: Dałem sobie wtedy z tym spokój :wink:

Red, czekamy! :mrgreen:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 14, 2006, 20:03:36 pm »
Juz sie laduje na google, niedlugo bedzie. Musialem zmniejszyc plik bo nagralem w calkiem niezlej jakosci ale zajmowal 670MB, wiec musialem go troche okroic :)

Ja dwojeczke przeszedlem na Veteran za pierwszym podejsciem. Trzecia czesc tez zaczolem od razu od tego poziomu ale troszke sie rozczarowalem bo jest latwiej niz w dwojce, moze nie wiele latwiej ale troszke tak :D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 14, 2006, 20:48:57 pm »
Cytat: "_ReD_"
To teraz przejdz ja na Veteran, to jest dopiero wojna heheh Smile

No właśnie przechodzę na Veteran. Masakra :D.
Ja chce COD3! :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 14, 2006, 23:11:18 pm »


Nawet nie bede komentowal :) Milego ogladania.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 14, 2006, 23:22:38 pm »
Ave Maryja jesteś boski! :D
Co za film! O matko! Co za gra!
Żałuję, że to oglądnąłem, teraz nie będę mógł spać z bólu, że nie mam XO i COD3 ;[
Dobra robota, dzięki :D.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Call of Duty 3
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 15, 2006, 09:40:35 am »
I to jest pierwszy etap ?!  :shock: Jak dla mnie bomba  :D To, co zwróciło moją uwagę to nieprawdopodobnie dopracowane otoczenie - piękne to, tyle detali, aż czuć tą wojnę, nie mówiąc już co się dzieje jak się gra samemu :) Fajne są też te wstawki filmowe, tak jak ta, gdzie jeden żołnierz chciał uciekać i drugi mu groził bronią - tego jeszcze nie było w serii. Ciekawe jak tam dalsze etapy  :D
PSN ID: WojtqGO

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Call of Duty 3
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 15, 2006, 10:56:14 am »
Akurat nie przepadam za tematyka WWII jednak musze powiedziec ze ta gierka wyglada bardzo przyjemnie. Co prawda o grafice za duzo powiedziec nie moge bo filmik ma taka jakos jaka widzieliscie ale cala ta masa zołnierzy, pojazdy i walace sie budynki wygladaja rewelacyjnie.
Czy ta gra bardzo rozni sie od call of duty 2?
Pytam bo akurat jedyna gra wojnna w ktora gralem byl 1 medal of honor.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 15, 2006, 13:47:30 pm »
Cytuj
I to jest pierwszy etap ?!

Tak to jest pierwszy etap, z tym ze tylko jego czsc to nie jest caly pierwszy etap :)

Cytuj
Czy ta gra bardzo rozni sie od call of duty 2?

Przedewszystkim poziomem trudnosci. Trzecia czesc jest nieco latwiejsza, misje sa bardziej zroznicowane. Gdzies czytalem na forum opinie paru osob, ktore kupily trzecia czesc, ze nigdy nie lubily 2 czesci a ta sa zachwyceni.

luukash

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 15, 2006, 15:48:51 pm »
łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaka zamocna giera. a jak ze sterowaniem ? trudno się przyzwyczaić  ? Ja narazie głównie do takich gier używałem myszki, ostatecznie DS II a w X analog ma inne położenie ... mam nadzieje że dam rade. A nie idze myszki pod X`a podłączyć ?
PSP

//////////////////////////////////////////////////////////

Xbox 360 ( luukash na XboxLIVE )

//////////////////////////////////////////////////////////

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 15, 2006, 19:28:02 pm »
Cytat: "luukash"
łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaka zamocna giera. a jak ze sterowaniem ? trudno się przyzwyczaić  ? Ja narazie głównie do takich gier używałem myszki, ostatecznie DS II a w X analog ma inne położenie ... mam nadzieje że dam rade. A nie idze myszki pod X`a podłączyć ?

Jak grałeś Dual Shitem to  na 360 tym bardziej powinieneś dać sobie radę

lupinator

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 15, 2006, 19:34:52 pm »
WoW! Ale to za*ebiście wyglada. Mi sie bardziej podoba niz Gears of War xD Red jak Ci sie znudzi to mozesz mi wyslac ;)


Cytat: "xelloss"
Jak grałeś Dual Shitem

:/

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 15, 2006, 19:39:24 pm »
No przepraszam, użyteczność DSa w fpsach jest taaaaaka wysoka. :shock:

Patrick Bateman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-12-2005
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 15, 2006, 22:14:17 pm »
Filmik zwalil mnie z nog.....lykam ta gierke :-)
CoD3 i GoW to podstawa.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 16, 2006, 12:17:39 pm »
Siema PB :) dawno nie mialem mozliwosci z toba pogadac a co dopiero mowic pograc :D lykaj CoD3 & GoW to podominujemy troche online ;)

A co do samego filmiku to co widzieliscie na nim to nic w porownaniu z tym co zobaczycie dalej :D

EDIT: Wlasnie mam polska kampanie :D normalnie nawet nie wiecie jakie to zajebiste uczucie widziec polakow w akcji :) narazie mam misje czolgami i moj Rudy niszczy wszystko co napotka na swojej drodze a te okrzyki (szkoda ze nie po polsku) FOR POLAND!!! normalnie masakra :)

Tannhauser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 16, 2006, 12:46:22 pm »
Cytat: "luukash"
łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaka zamocna giera. a jak ze sterowaniem ? trudno się przyzwyczaić  ? Ja narazie głównie do takich gier używałem myszki, ostatecznie DS II a w X analog ma inne położenie ... mam nadzieje że dam rade. A nie idze myszki pod X`a podłączyć ?

Niestety jest jeden mały ZONK w grach na X-a, nie we wszystkich da się zmienić rozglądanie się z prawego analoga na lewy. Dla mańkutów jak ja to prawdziwa tragedia.  Na szczęście JoyTech robi pada, który ma sprzętowy przełącznik gałek.
Myszki na razie (mam nadzieję) nie idzie podłączyć, ale z czasem pewnie ktoś coś takiego wypuści.
Można natomiast podłączyć klawiaturę USB.
[/url]

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 16, 2006, 13:06:04 pm »
Cytat: "Tannhauser"
Myszki na razie (mam nadzieję) nie idzie podłączyć, ale z czasem pewnie ktoś coś takiego wypuści.


boję się strasznie myszek ;)
nie mam zamiaru grać przy biurku z klawiaturą i nie mam też zamiaru grać z kimś online w CoD albo Battlefileda jesli on bedzię grał myszką a ja padem.
fuj  :!:

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 16, 2006, 13:50:52 pm »
Cytat: "Patrick Bateman"
CoD3 i GoW to podstawa.


koniecznie, koniecznie :)

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 16, 2006, 13:53:06 pm »
Cytat: "Tannhauser"
Niestety jest jeden mały ZONK w grach na X-a, nie we wszystkich da się zmienić rozglądanie się z prawego analoga na lewy. Dla mańkutów jak ja to prawdziwa tragedia.
[/url]


A dla mańkutów jak ja to bezróżnicy, jakoś nigdy to mi nie przeszkadzało aż tak bardzo :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 17, 2006, 03:57:20 am »
Call of Duty 3 w koncu ulegl, zostal pobity na poziomie Veteran :) Coz zdania nie zmieniam, gra wysmienita. W mojej opini o wiele lepsza niz czesc 2, wykonana z wiekszym rozmachem i zroznicowaniem. No i ta nasza kochana Polska brygada. Co prawda maja tylko dwie misje w swojej kamapni ale za to jakie  :shock: Moze pierwsza na was nie zrobi takiego wrazenia, bo bedziecie siali zniszczenie za pomoca czolgu, ale chcialbym dodac ze klimat jest bardzo swoiski i prawie jakbym ogladal czterech pancernych. Druga misja natomiast moim zdaniem jest najlepsza i najtrudniejsza misja w calej grze (mowie o poziomie Veteran) przewspaniala misja a jej final  :shock:  normalnie az sie wzruszyc mozna. Swietnie ukazuje ducha walki polskiego zolnierza, gdzie maly odddzial (naprawde maly) polskich zolnierzy musial stawic opor znacznie silniejszej liczebnie i zbrojeniowo armi faszystowskiej. Jesli nie zamierzacie kupic tej gry to warto chociaz zagrac w ta misje u kolegi. Pozostaje w glowce na dlugo. No i proponowalbym zagrac ja wlasnie na poziomie Veteran, wtedy dostaniecie doskonaly obraz tego przez co musieli przejsc polscy zolnierze podczas obrony pewnego wzgorza :) Wracam do gry katowac nadal ta misje :) Achhh ta muzyka przygrywajaca w tle az sie lezka w oku kreci a ducha walki czuc normalnie wszedzie :)

Patrick Bateman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-12-2005
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 17, 2006, 20:40:29 pm »
Udalem sie dziarskim krokiem do MM i zastalem tylko GoW.....w CoD3 bedzie trzeba zaopatrzyc sie przez allegro..:-(
Swoja droga GoW to pierwsza gra, ktora zakupilem w dniu premiery...spokojnie, bez kolejek, kulturalnie jak na bialego czlowieka przystalo.

Witajcie ReD i Cool.....pozdrowienia dla wszystkich.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Call of Duty 3
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 17, 2006, 20:47:18 pm »
CoD3 można kupić w Empiku=p

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Call of Duty 3
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 17, 2006, 20:55:35 pm »
Cytat: "_ReD_"
Call of Duty 3 w koncu ulegl, zostal pobity na poziomie Veteran :) Coz zdania nie zmieniam, gra wysmienita. W mojej opini o wiele lepsza niz czesc 2, wykonana z wiekszym rozmachem i zroznicowaniem. No i ta nasza kochana Polska brygada. Co prawda maja tylko dwie misje w swojej kamapni ale za to jakie  :shock: Moze pierwsza na was nie zrobi takiego wrazenia, bo bedziecie siali zniszczenie za pomoca czolgu, ale chcialbym dodac ze klimat jest bardzo swoiski i prawie jakbym ogladal czterech pancernych. Druga misja natomiast moim zdaniem jest najlepsza i najtrudniejsza misja w calej grze (mowie o poziomie Veteran) przewspaniala misja a jej final  :shock:  normalnie az sie wzruszyc mozna. Swietnie ukazuje ducha walki polskiego zolnierza, gdzie maly odddzial (naprawde maly) polskich zolnierzy musial stawic opor znacznie silniejszej liczebnie i zbrojeniowo armi faszystowskiej. Jesli nie zamierzacie kupic tej gry to warto chociaz zagrac w ta misje u kolegi. Pozostaje w glowce na dlugo. No i proponowalbym zagrac ja wlasnie na poziomie Veteran, wtedy dostaniecie doskonaly obraz tego przez co musieli przejsc polscy zolnierze podczas obrony pewnego wzgorza :) Wracam do gry katowac nadal ta misje :) Achhh ta muzyka przygrywajaca w tle az sie lezka w oku kreci a ducha walki czuc normalnie wszedzie :)


Dokladnie ta misja to potega obrona tego pagorka jest wspaniala! KLIMAT trzyma az do konca gry.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 17, 2006, 22:20:30 pm »
Cytuj
No przepraszam, użyteczność DSa w fpsach jest taaaaaka wysoka.

Tutaj się zgodzę. W 100%.

Red, jak tylko dorwę XO i COD3 od razu daję Ci cynk i jadymyyyyyy :D.

A teraz takie pytanie offtopicowe do pana Redzia : kiedy Ty właściwie wyleciałeś z Polska? :P

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 18, 2006, 11:41:53 am »
Bardzo fajnie wygląda. Fakt - grafika nie jest jakoś tak wydetalowana :D ale efekty świetlne dają rade.

Widziałem misje w nocy - niby ciemno, ale wszystko jest jakoś tak rozświetlone sprytnie że wiadomo co się dzieje i wszystko widać.

Brawa - na prawdę świetne wykonanie. Gameplay też bardzo dobry. Nie wiem tylko jak z wiecznością gry :D Obawiam się że to jest bardziej pozycja na 1-2 do przejścia i tyle - patrząc w stronę GOW :D

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Call of Duty 3
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 18, 2006, 12:15:24 pm »
Graficznie Call Of Duty 3 jest wspaniały a ilość żeczy dziejących się na ekranie łeb urywa dla mnie to w tej chwili najlepsza gra wojenna ,ale na jak długo to zobaczymy.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 19, 2006, 15:48:12 pm »
Dobra pograłem wczoraj u znajomego i mogę co nieco powiedzieć. Bardzo fajnie rozpoczynające się misje różnego rodzaju filmiki itd. ale to standard. Grafika jak dla mnie 9/10, a do tego wiele postacie na ekranie (nawet kilkanaście) do tego dochodzą świetne efekty specjalne i dźwięk co daje nam świetny klimat. Ogólnie sama rozgrywka wiele się nie zmieniła, ale gra prezentuje się świetnie. Proste sterowanie, świetny klimat i oprawa audio wizualna to elementy, które na pewno przyciągną gracza na wiele godzin. Ogólnie gra u mnie zebrała bardzo wysokie noty i zastanowię się nad kupnem jej. Zdecydowanie lepsza od CoD 2 i szczerze bałem się, że spartolą tą grę, jednak jest zupełnie inaczej.



Supersonic

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 20, 2006, 21:04:23 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 23, 2006, 02:18:07 am »



Tak dla podgrzania atmosfery w te chlodne (przynajmniej tu gdzie mieszkam) dni i noce :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Call of Duty 3
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 23, 2006, 11:38:23 am »
Cytat: "_ReD_"
Tak dla podgrzania atmosfery w te chlodne (przynajmniej tu gdzie mieszkam) dni i noce

Dzięki :lol:  U mnie w chacie jest 15 stopni, więc sie przyda :wink:

luukash

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 23, 2006, 21:47:52 pm »
weź wrzuć te tapetki tak żeby działały.. ZAjebiste są
PSP

//////////////////////////////////////////////////////////

Xbox 360 ( luukash na XboxLIVE )

//////////////////////////////////////////////////////////