Autor Wątek: Borderlands  (Przeczytany 14546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Borderlands
« Odpowiedź #40 dnia: Września 06, 2010, 21:09:59 pm »
Pojawił się darmowy patch podnoszący maksymalny limit lvli do 69 :).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 563
  • Reputacja: 251
Odp: Borderlands
« Odpowiedź #41 dnia: Września 06, 2010, 21:10:43 pm »
Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution nadciąga.



Te roboty są świetne. Uratowałem wszystkie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Borderlands
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 11, 2011, 12:59:22 pm »
Pograłem w godzinny trial (szczegóły w PS3 temat główny).
I bardzo dobrze..bo teraz zastanawiam się nad zakupem tej gierki. Z początku wydawała się trudna, ale od zakupu armora jest troszkę łatwiej. No i bez kitu to jest chyba optymalne rozwiązanie--armor który się regeneruje i życie które można regenerować apteczkami (albo odpowiednim armorem, ale dłużej trwa). Grafika bardzo ładna, fajnie się strzela. Jedynie menusy są trochę "zapchane" tak że ciężko trochę ogarnąć, ale to pewnie przyjdzie z czasem.
Przez godzinę udało mi się dojść do pierwszego bossa (Nine-toes czy jakoś tak)..trochę ciężko było, ale myślę że jak bym troszkę pobiegał i pozabijał aby zrobić z 1 level wyżej to było by łatwiej + zapomniałem użyć action skilla (grałem solderem). Ogólnie gierka bardzo na + z lekką dawką humoru (może więcej niż lekką, ale nie miałem czasu czytać/słuchać, trzeba było się streszczać).
Zakup obecnie naprawdę jest opłacalny zwłaszcza edycja GOTY gdzie dostajemy dodatki które wg PSS są za około 90zł...
A tak za jakieś 100-110 mamy wszystko.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 563
  • Reputacja: 251
Odp: Borderlands
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 17, 2011, 23:18:45 pm »
Nine Toes jest najcięższym bossem w Borderlands. Najcięższym, nie znaczy, że wymagającym, ale może wymusić jedno, bądź dwa powtórzenia. Reszta jest już niezwykle łatwa w ubiciu, choć Sledge może sprawić problem (spotykamy go w kopalni, ma osiemnasty poziom, i pozostawia po sobie niezłą pukawkę - Sledge's Shotgun). Sam boss jest łatwy, ale pojedynek utrudnia miejscówka, w której ów bój toczymy.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Borderlands
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 17, 2011, 18:07:41 pm »
Matko w ogóle nie mogę się oderwać od tej gry! Wciąga jak czarna dziura. Gierka dość wymagająca co zaliczam na +. I to chyba gra w której najbardziej widać różnice między poziomami doświadczenia. Często wystarczy 1 level więcej aby poradzić sobie z przeszkodą jaką nie dało się przejść wcześniej.
Z dodatków zrobiłem zombie island i myślałem, że zrobię ten z arenami..ale tu jest taki hardcore że się nie da samemu, a on-line mało kto tam gra.
Ogólnie jak ktoś lubi diablo i FPSy to niech kupuje. 

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Borderlands
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 28, 2013, 09:50:15 am »
Wczoraj zaliczyłem gierkę i chciałem się wypowiedzieć w tej sprawie.

Więc tak szybko podsumowując:

Gierka bardzo fajna i wciągająca. Aż chce się biegać i zwiedzać różne miejsca tak dla samej przyjemności że a nóż wypadnie nam jakaś uber fajna broń. To, że kombinacji jest prawie 17mln to sprawia, że każdą lepszą nową broń chce się wypróbować. Na minus zaliczę jedynie bardzo słabe zakończenie, które sprawiło że gra poniekąd straciła trochę. Fajnie się grało przez ten cały czas, ale cała wyprawa tak trochę jakby się urwała i dupa.

Ogólnie nie żałuję spędzonych przy niej godzin, ale pod względem fabularnym to baaardzo szczątkowo i jakoś tak widać, że gra postawiona głównie na przechodzenie kilka razy i zbieranie coraz to nowszego eq. Takie 7/10