Autor Wątek: Smarkfony  (Przeczytany 567601 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3200 dnia: Lipca 29, 2015, 16:20:12 pm »
dobra robota  :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3201 dnia: Lipca 29, 2015, 16:22:23 pm »
Ja znam osobe ktora kupila iphone 6 plus tylko do ogladania filmow w robocie. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3202 dnia: Lipca 29, 2015, 16:35:10 pm »
dobra robota  :lol:
Nie to, żebym zaglądał komuś w portfel, ale to bardzo ciekawe, co to za Wooykowa robota, w której nie trzeba pracować i rozważać rowerki za kilkanaście tysięcy, przy tym w ogóle nie biedując.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Smarkfony
« Odpowiedź #3203 dnia: Lipca 29, 2015, 17:07:04 pm »
Moim obowiązkiem jest zrobienie sobie kawy :mad: znaczy dwóch, bo pije 2 przez kilka godzin pracy. :mad: Także nie ma lekko. :troll: A tak poważnie to czasem jest roboty więcej a czasem mniej, z reguły mniej i narzekać nie mogę. :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3204 dnia: Lipca 29, 2015, 17:09:07 pm »
Ach, ty zgrywusie.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Smarkfony
« Odpowiedź #3205 dnia: Lipca 29, 2015, 17:15:29 pm »
Tutaj na forumku to w ogóle same bogole są(a ponoć tak źle za PO :troll: ) i bardzo daleko mi do nich, Sylviana nie liczę, bo on rucha stare baby za kasę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2015, 17:21:01 pm wysłana przez Wooyek »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3206 dnia: Lipca 29, 2015, 17:18:14 pm »
Zgrywam sie oczywiscie, ale dla mnie Samsung to zawsze wygladal jak plastikowa zabaweczka, ale S6 nie trzymalem w rece.


O ile wszystkie poprzedniki faktycznie plastikowa zabawka, tak S6 jest moim zdaniem najładniejszym obecnym flagowcem, gdyby nie wystający aparat ;) No ale posiadanie stabilizacji obrazu kosztuje :<

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ladowanie duzej ilosci pikseli do miniaturowych matryc nie zapewni jakosci chociazby dobrych kompaktow, a gdzie tam bezlusterkowce czy lustrzanki. Choc do malych wydrukow czy wrzut internetowych sa ok.

{ewnie BB ma lepszy, nie?

Wszystkie serwisy mówią, że S6 ma najlepszy telefon wśród aparatów - i ja się pod tym podpisuje rękami i nogami.

Foto (niestety musiałem zmniejszyć rozdzielczośc, bo nie przechodziło na serwer) zrobionę nocą, z ręki podczas chodzenia. Dla mnie nocne fotki to coś niebywałego jak na telefon:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A tu takie pierwsze lepsze z ręki:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3207 dnia: Lipca 29, 2015, 17:32:51 pm »
Master nie rozumiesz mnie. Ja mowilem ze do malych wydrukow (na wydrukach widzisz jak na prawde wyglada zdjecie), czy udostepniania w necie sa ok. Ja tylko mowie ze nie zrobisz tym portretu z dobrym bokeh, nie uchwycisz plynacej wody, czy ruchu w nocy. Ot takie przyklady fotografi, ktore zrobisz juz dobrym kompaktem, bezlusterkowcem czy lustrzanka.

BlackBerry w kwestii robienia zdjec ma to fajne ze widze wszystko nawet jak mam na nosie okulary przeciwsloneczne, na Z2 dziewczyny juz nie, choc fotki Z2 czy Twoj Sgs maja lepsze niz moj BlackBerry, ale znacznie gorsze niz moj 12mpx bezlusterkowiec.

Chodzi mi tylko o marketingowe cyferki. Mowiac w skrocie. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2015, 17:45:22 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3208 dnia: Lipca 30, 2015, 20:25:58 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3209 dnia: Lipca 30, 2015, 20:30:09 pm »
Jak to jest możliwe, że te zajebiste i racjonalnie wycenione telefony sprzedają się tak słabo  :/

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3210 dnia: Lipca 30, 2015, 20:38:11 pm »
gdzieś czytałem, że nie mają umów z operatorami w stanach i nie są planach za dolca, czy tam ileś. zetki sprzedają się pewnie nieźle, gorzej z tymi m, t i co tam jeszcze jest.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3211 dnia: Lipca 30, 2015, 20:48:26 pm »
Mam nadzieje ze Samsung jak najszybciej pojdzie w slady Appla i stworzy swoj eko system na bazie Tizena. To bedzie ulga dla Androida, Google i rynku smartphone'ow.

Inna sprawa kiedy ta marketingowa banka cyferek i benchmarkow peknie. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3212 dnia: Lipca 30, 2015, 21:36:32 pm »
Oby tizen zdechł i pozostał tylko na zegarki.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3213 dnia: Lipca 30, 2015, 21:41:11 pm »
Za duzo kasy w to zainwestowali by Tizen mogl nagle zaginac.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3214 dnia: Lipca 30, 2015, 22:13:02 pm »
Mam nadzieje ze Samsung jak najszybciej pojdzie w slady Appla i stworzy swoj eko system na bazie Tizena. To bedzie ulga dla Androida, Google i rynku smartphone'ow.

Inna sprawa kiedy ta marketingowa banka cyferek i benchmarkow peknie. ;)
Dlaczego ulga?
Android to sam się pogrąża w morzu reklam na każdym kroku. System wygląda jak śmietnik. Pójście Samsunga w inną stronę może zadać mocny cios Androidowi i przyczynić się do sporego spadku popularności systemu, bo ludzie pójdą za Samsungiem, kierując się renomą producenta. Guglowi powinno zależeć, żeby Samsung jednak został i dalej pomagał budować wizerunek systemu.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3215 dnia: Lipca 30, 2015, 22:28:45 pm »
Jak to jest możliwe, że te zajebiste i racjonalnie wycenione telefony sprzedają się tak słabo  :/
U nas w Polsce się dobrze sprzedają, czemu za granicą źle to nie mam pojęcia.

gdzieś czytałem, że nie mają umów z operatorami w stanach i nie są planach za dolca, czy tam ileś. zetki sprzedają się pewnie nieźle, gorzej z tymi m, t i co tam jeszcze jest.
Nokia też się nie mogła dogadać z operatorami podczas romansu z M$ no i pięknie skończyła.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3216 dnia: Lipca 31, 2015, 01:55:07 am »
Android to sam się pogrąża w morzu reklam na każdym kroku.

Nie zauważyłem. Gdzie te reklamy? Jak zapłacę za aplikację to ich coś nie widzę. Rozumiem na ios lub innych systemach reklam nie ma, tak jak i bezpłatnych aplikacji?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3217 dnia: Lipca 31, 2015, 06:14:50 am »
Na WP8 nie ma tylu reklam, a aplikacje są darmowe. W dodatku te same apki, często są lepiej zrobione. W Androidzie jak masz coś za darmo, to pewnie z reklamą zajmującą 1/8 ekranu, a dodatkowo od czasu do czasu jebnie ci wspaniałym rozpikselowanym pop-upem na cały ekran. Żenada. Niby tych apek od groma, ale wygląda to jak zwykły scamerski chłam z internetu. Pozostaje tylko czekać na bannery typu - gratulacje, wygrałeś 1mln €!!!! Tapnij tutaj aby odebrać nagrodę!

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3218 dnia: Lipca 31, 2015, 07:50:07 am »
Na WP8 nie ma tylu reklam, a aplikacje są darmowe. W dodatku te same apki, często są lepiej zrobione. W Androidzie jak masz coś za darmo, to pewnie z reklamą zajmującą 1/8 ekranu, a dodatkowo od czasu do czasu jebnie ci wspaniałym rozpikselowanym pop-upem na cały ekran. Żenada. Niby tych apek od groma, ale wygląda to jak zwykły scamerski chłam z internetu. Pozostaje tylko czekać na bannery typu - gratulacje, wygrałeś 1mln €!!!! Tapnij tutaj aby odebrać nagrodę!
Widzę, że nadal zajmujesz się kreowaniem rzeczywistości...
 Spox

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3219 dnia: Lipca 31, 2015, 09:01:09 am »
A co, nie jest tak jak napisałem? Sprawdź sobie pierwsze z brzegu apki - jakdojade.pl, ookla speed test. Na WP8 czyściutko, ładnie, na Androidzie irytujące reklamy, a w jakdojadę to jeszcze kasę wołają za to, co Windows ma za darmo w Live Tiles  :lol: Szajs ten Android i tyle i nie ma co tutaj pisać o jakmis kreowaniu rzeczywistości, bo nic tutaj nie trzeba kreować.

Mrocz

  • Gość
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3220 dnia: Lipca 31, 2015, 09:22:18 am »
A co, nie jest tak jak napisałem? Sprawdź sobie pierwsze z brzegu apki - jakdojade.pl, ookla speed test. Na WP8 czyściutko, ładnie, na Androidzie irytujące reklamy, a w jakdojadę to jeszcze kasę wołają za to, co Windows ma za darmo w Live Tiles  :lol: Szajs ten Android i tyle i nie ma co tutaj pisać o jakmis kreowaniu rzeczywistości, bo nic tutaj nie trzeba kreować.

Moim zdaniem ostro przesadzasz.

Z ciekawostek na temat WP 8 to byłem ostatnio na szkoleniach prowadzonych przez Philipsa z żarówek sterowanych przez smartphona (te co kiedyś Master wrzucił z serii HUE tylko nowsze modele są ;) ) no i kiedy przeszli do aplikacji na Smartphony (Android i iPhone) spytałem z ciekawości co z apką na WP8? Odpowiedź kolesia była rozbrajająca. "Nikogo ten system nie obchodzi bo użytkowników jest tak mało, że nie opłaca się tego pisać nawet" ;) Takie o to stanowisko mają większe korporacje ;) (To samo z ABB, Hager, Jung, Gira, AVE) Jak ktoś kiedyś planuje mieć inteligentny budynek omijajcie Windows Phone z daleka ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3221 dnia: Lipca 31, 2015, 09:24:46 am »
omijajcie Windows Phone z daleka
Tak bym to uproscil :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3222 dnia: Lipca 31, 2015, 09:29:13 am »
No niestety. Choć sam siedziałem sporo na WP i nawet bardzo fajnie to chodzi wszystko. Nie zmienia to faktu, że system jest na kierunku "zapomnienia" jest taka przewaga popularności Androida i iPhone'a, że nie ma co sobie głowy zaprzątać WP. Potem tylko zawód, że brakuje aplikacji ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3223 dnia: Lipca 31, 2015, 09:39:23 am »
Popularnosc nie rowna sie swiadomy wybor.

Ja nie mam juz ochoty wracac na Androida poki co, a jego 99% aplikacji mam, gdybym ich potrzebowal. Tylko ze wszystko w lepszej formie, przynajmniej dla mnie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3224 dnia: Lipca 31, 2015, 09:50:36 am »
Mam nadzieje ze Samsung jak najszybciej pojdzie w slady Appla i stworzy swoj eko system na bazie Tizena. To bedzie ulga dla Androida, Google i rynku smartphone'ow.

Inna sprawa kiedy ta marketingowa banka cyferek i benchmarkow peknie. ;)
Samsung już raz próbował z Bada OS na telefonach z serii Wave i kupa z tego wyszła. Sam miałem swego czasu pierwszego Wave'a i sam telefon był super ale system to porażka. Myślę, że ciężko będzie się komuś przebić na rynku, szczególnie, że spora część ludzi to technologiczni ignoranci i kładą lachę na system jaki noszą w kieszeni.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3225 dnia: Lipca 31, 2015, 09:54:57 am »
Mam nadzieje ze Samsung jak najszybciej pojdzie w slady Appla i stworzy swoj eko system na bazie Tizena. To bedzie ulga dla Androida, Google i rynku smartphone'ow.

Inna sprawa kiedy ta marketingowa banka cyferek i benchmarkow peknie. ;)
Samsung już raz próbował z Bada OS na telefonach z serii Wave i kupa z tego wyszła. Sam miałem swego czasu pierwszego Wave'a i sam telefon był super ale system to porażka. Myślę, że ciężko będzie się komuś przebić na rynku, szczególnie, że spora część ludzi to technologiczni ignoranci i kładą lachę na system jaki noszą w kieszeni.

Zgodze sie z drugim zdaniem. Z pierwszym, w polowie. Maja tarcia z Google, z ostatnich m.in przez to ze poszli z Tizenem w zegarki. Mysle ze to takie asekuracyjne granie na zwloke. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Marketing maja opanowany, skoro dziela karty na rynku Androida. Marke galaxy kazdy zna, wystarczy ze zapewnia 100 najlepszych apk z google (pomijam tu gry) na swoim systemie, uzyja swojej nakladki i wiekszosc ludzi nawet sie nie zorientuje.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3226 dnia: Lipca 31, 2015, 10:05:51 am »
Na WP8 nie ma tylu reklam, a aplikacje są darmowe. W dodatku te same apki, często są lepiej zrobione. W Androidzie jak masz coś za darmo, to pewnie z reklamą zajmującą 1/8 ekranu, a dodatkowo od czasu do czasu jebnie ci wspaniałym rozpikselowanym pop-upem na cały ekran. Żenada. Niby tych apek od groma, ale wygląda to jak zwykły scamerski chłam z internetu. Pozostaje tylko czekać na bannery typu - gratulacje, wygrałeś 1mln €!!!! Tapnij tutaj aby odebrać nagrodę!

przesadzasz ostro. wymień kilka appek, które walą tak reklamami. jakdojadę już sprawdziłem i zajmuje mniej niż 1/20 powierzchni wyświetlania aplikacji (7mm ze 184).

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3227 dnia: Lipca 31, 2015, 10:06:13 am »
No niestety. Choć sam siedziałem sporo na WP i nawet bardzo fajnie to chodzi wszystko. Nie zmienia to faktu, że system jest na kierunku "zapomnienia" jest taka przewaga popularności Androida i iPhone'a, że nie ma co sobie głowy zaprzątać WP. Potem tylko zawód, że brakuje aplikacji ;)
Bardzo stereotypowe myślenie,  jak Polak=złodziej za granicą. O tym, że jesteś w błędzie świadczy fakt, że  co raz to więcej popularnych apek pojawia się na WP8. Wcześniej to fakt, nie do pomyślenia było, że takie jakdojadę na przykład będzie na wp. Dzisiaj najnowsze aplikacje pojawiają się niemal równocześnie z Androidowymi odpowiednikami. Twoja opinia zatrzymała się na poziomie jakiegoś 2010 roku.

Mrocz

  • Gość
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3228 dnia: Lipca 31, 2015, 10:16:37 am »
Bardzo stereotypowe myślenie,  jak Polak=złodziej za granicą. O tym, że jesteś w błędzie świadczy fakt, że  co raz to więcej popularnych apek pojawia się na WP8. Wcześniej to fakt, nie do pomyślenia było, że takie jakdojadę na przykład będzie na wp. Dzisiaj najnowsze aplikacje pojawiają się niemal równocześnie z Androidowymi odpowiednikami. Twoja opinia zatrzymała się na poziomie jakiegoś 2010 roku.

Nie moja opinia tylko wielkich koncernów. Jeżdżę sporo na delegację i zajmuje się sprawami do inteligentnych budynków. WP jest w czarnej dupie w tej sprawie. Nawet nie ma w planach pisania aplikacji na ten system wspierających najpopularniejsze rozwiązania. Jedyne co jest w store to jakieś fanowskie próby dodania podstawowych funkcji KNX i innych systemów inteligentnego domu. Więc jeśli ktoś myśli o sterowaniu domem ze Smartphone'a to Windows Phone to strzał w stopę ;) Parę apek, które wymieniłeś może i dostaje, ale ogólnie to jest kiepścizna potworna już nawet nie tylko w kategorii inteligentnego domu. Stereotypowe myślenie? Możliwe, ale na pewno prawdziwe w końcu stereotypy skądś się biorą.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3229 dnia: Lipca 31, 2015, 23:15:25 pm »
Wielka reklama według Andrjuszki:


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3230 dnia: Lipca 31, 2015, 23:34:13 pm »
A oto brak rekam wiesz gdzie, natywna aplikacja.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2015, 08:53:06 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3231 dnia: Sierpnia 01, 2015, 05:19:16 am »
Masz w ogóle aplikację jak dojadę na bb?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3232 dnia: Sierpnia 01, 2015, 08:45:18 am »
Mam natywne od BlackBerry plus 99% dzialajacych aplikacji z Androida. Nie uzywam jak dojade.

To zrzuty z dwoch losowych aplikacji z androida ktore dzialaja na moim BB.



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2015, 08:53:37 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Jacek84

  • Gość
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3233 dnia: Sierpnia 01, 2015, 09:43:28 am »
Skoro BB ma takie zajebiste natywne aplikacje, to po co emulacja Androida? :shifty:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3234 dnia: Sierpnia 01, 2015, 09:47:19 am »
Trzy losowe darmowe aplikacje z IOS. Darmowe oczywiscie. Prosze porownac rowniez na przykladzie PSN ile widac u mnie a ile na tym genialnym w swych proporcjach BB :lol:




andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3235 dnia: Sierpnia 01, 2015, 10:39:34 am »
Wielka reklama według Andrjuszki:



Nigga kur** plissssss...





Klapek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3236 dnia: Sierpnia 01, 2015, 10:58:43 am »
Trzy losowe darmowe aplikacje z IOS. Darmowe oczywiscie. Prosze porownac rowniez na przykladzie PSN ile widac u mnie a ile na tym genialnym w swych proporcjach BB :lol:





To teraz otworz dowolna strone w trybie pionowym lub eboka. Posmieje sie teraz ja z Ciebie. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3237 dnia: Sierpnia 01, 2015, 10:58:48 am »
Proste, WP8 jest tak popularny ze wszyscy maja wyje**ne na reklamy w tym systemie :lol:

To teraz otworz dowolna strone w trybie pionowym lub eboka. Posmieje sie teraz ja z Ciebie.

Ty, ale powiedz mi po co mam to robic jak w ta strone mam zdecydowanie wiecej na ekranie? :lol: Czytanie e-booka na tak malym ekranie to w ogole smiech.

Zreszta dawaj:



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2015, 11:04:06 am wysłana przez windomearl »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3238 dnia: Sierpnia 01, 2015, 11:06:39 am »
Kolejny przykład "wyższości" Androida nad WP:





Żal. :lol: :lol: Nie dość, że z reklamami, to jeszcze wersję Premium kupuj frajerze  :lol:

Wmawiajcie sobie dalej, że Android to nie jest śmietnik do wyłudzania kasy za reklamy.
I to kur** ja zaklinam rzeczywistość niby?  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3239 dnia: Sierpnia 01, 2015, 11:09:04 am »
Ale czekaj czekaj, to jest problem Androida, czy moze aplikacji "jak dojade"?