Autor Wątek: Spis posiadaczy Dual Screenow.  (Przeczytany 108559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zhai

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-04-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Amator kóz w lateksie
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 14, 2007, 15:09:21 pm »
Z drugiej strony w Polse nie widać, żeby N w ogóle interesowało się zachęcaniem klienta do zakupu oryginalnych gier. Lukas Toys sprowadza, no ale co z tego, skoro kosztują one krocie, jak na polskie zarobki. Osobiście 2 miesiące dorabiałem(studia dzienne) przez dwa miesiące na tego DSa robiąc flashowe bannery. Gdyby zaczęto polonizować gry, można by opuścić ich cenę do poziomu akceptowalnego dla szarego zjadacza chleba(patrz: XBOX360). Gry na DSa są jakby nie patrzeć względnie krótkie(porównując do innych platform). Dlaczego więc cena gry na DSa jest dwa razy większa niż Obliviona na PC? To zadanie dla producenta, aby zachęcić graczy do kupna legalnych gier.

PS. Przepraszam za Off Top.

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 14, 2007, 15:22:48 pm »
Ja też mam DS'a z R4.Szkoda tylko,że nie Lite'a ,ale na razie zwykły mi wystarczy :) Wstyd się przyznać ,ale męczę dopiero taką starą gre jak Feel the Magic.Bardzo fajny tytuł z dużą dawką humoru :D

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 14, 2007, 16:00:29 pm »
Z drugiej strony w Polse nie widać, żeby N w ogóle interesowało się zachęcaniem klienta do zakupu oryginalnych gier. Lukas Toys sprowadza, no ale co z tego, skoro kosztują one krocie, jak na polskie zarobki. Osobiście 2 miesiące dorabiałem(studia dzienne) przez dwa miesiące na tego DSa robiąc flashowe bannery. Gdyby zaczęto polonizować gry, można by opuścić ich cenę do poziomu akceptowalnego dla szarego zjadacza chleba(patrz: XBOX360). Gry na DSa są jakby nie patrzeć względnie krótkie(porównując do innych platform). Dlaczego więc cena gry na DSa jest dwa razy większa niż Obliviona na PC? To zadanie dla producenta, aby zachęcić graczy do kupna legalnych gier.

PS. Przepraszam za Off Top.

zgadzam się, i kto tu teraz kradnie ? chyba szanowne lucas toys, damn...

Cytat: Inlagd sill
To, że nie wiesz jak upatrzony tytuł zdobyć wystarcza ci za pozwolenie, żeby kraść? Ciekawe, bo sprowadzenie w/w, a nawet o wiele bardziej egzotycznych gier, np. z Play-Asia jest równie łatwe jak kupienie ich na Allegro (a żeby było śmieszniej, to czas oczekiwania na przesyłkę bywa podobny).

Innych argumentów usiłujących usprawiedliwiać złodziejstwo nie komentuję.

Powiedz mi czy tak samo mówisz jak ktoś ma nieorginalnego windowsa, czy jakikolwiek program. Powiedz mi, że nie masz żadnej mp3jki i wszystko na swoim komputerze, kazdy program, gre czy cokolwiek kupiles to powiem Ci że jestem złodziejem :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2007, 16:04:38 pm wysłana przez gawi »

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 14, 2007, 17:34:43 pm »
Powiedz mi czy tak samo mówisz jak ktoś ma nieorginalnego windowsa, czy jakikolwiek program. Powiedz mi, że nie masz żadnej mp3jki i wszystko na swoim komputerze, kazdy program, gre czy cokolwiek kupiles to powiem Ci że jestem złodziejem :)

W ten sam sposób powiem w twarz każdemu, kto ma kradzionego Windowsa lub jakikolwiek inny program czy grę, że jest złodziejem, bo taka jest prawda.

Każdą grę i każdy program na moim komputerze jest kupiony legalnie lub jest na licencji freeware, jednocześnie nie posiadam żadnego nielegalnego utworu. Wbrew powszechnie powtarzanej opinii, jest możliwe, tylko że kosztuje więcej wysiłku niż coś ukraść.

I nie potrzebuję, żeby złodziej zgadzał się ze mną, że jest złodziejem, bo kradzież to fakt, a nie przedmiot dyskusji.

Zhai

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-04-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Amator kóz w lateksie
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 14, 2007, 19:43:44 pm »
Tak, jestem złodziejem. Tak, DS, którego kupiłem nie jest rzeczą niezbędną do życia. To fanaberia tak na prawdę. Ale kupiłem go. Chciałbym kupować oryginały, bo lubię zbierać pudełka przyciągające kurz, ale cena jest za wysoka w porównaniu z tym co otrzymuję. Może gdyby N ruszyło tyłek i umożliwiło ściąganie gier na zasadzie iTunesa miałoby lepszą sprzedaż gier? Gdyby wydali te 1k złotych na tłumaczenie napisów w gierce, mogliby obniżyć w Polsce cenę gier i dostosować ją do warunków rynkowych. Obecna sytuacja jest taka, że to raczej Lukas Toys bardziej zależy na sprzedaży NDSa w Polsce, niż N. Oni mają cały świat. Lukas tylko ten budżetowy zaścianek Europy. Powtarzam - trzeba rewolucji na polskim rynku konsolowym, żeby sytuacja się zmieniła. Jeżeli wszyscy piracą, czemu mam być frajerem i przepłacać? Takie jest myślenie społezeństwa. Jeżeli zrobi się to co z grami na PCeta, czyli ciekawe wydania(no tutaj trochę przesadzam, ale breloczek z głową chocobosa z Chocobo Tales na pewno fanów FFa by zachęcił już trochę do kupna), spolszczenia, normalna, polska cena, to mamy szansę na poprawę sytuacji, ale Lukas Toys najwidoczniej woli się nie nadwyrężać, na czym traci tylko on. Bo co z tego, że sprzeda się powiedzmy 500 sztuk gry na całą Polskę? Większość zaraz trafi na rynek wtórny w postaci Allegro.
PS. Tak kradnę, ale w kraju złodziei mi to nie przeszkadza, bo jest społeczne przyzwolenie na ten proceder.
Uff, ale siem rozpisał

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 14, 2007, 23:12:00 pm »
W kraju morderców, morduję?

Daj jakieś ciekawsze argumenty, najlepiej o tym, że jesteś biedny i nie stać Cię na chleb, a kochasz gry i musisz grać. Najlepiej o tym nie dyskutujmy i tak Ciebie nie przekonamy. Dobrze chociaż, że przyznałeś iż jesteś złodziejem, teraz idąc do szkoły/na uczelnię/do pracy zanim Cię przyjmą nie zapomnij wspomnieć, że jesteś złodziejem. Ciekawe czy Cię pochwalą.


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 15, 2007, 00:19:23 am »
Sam uznałem że zamierzam kupowac oryginalne programy i gry. Robię tak nie ze względów specjanie wynikających z moralności tylko po prostu z lenistwa. Wolę zapłacić jakąś tam sumę na allegro za starsze gry za niewielką sumę niż tracić czas/ pieniądze na przeróbki/ ściagane z netu. 

Rozumiem że panowie którzy z taką łatwością przypinają innym łatkę "złodzieja" NIGDY nie nie widzieli na oczy filmu w formacie DIVX przed zakupem oryginalnego filmu, NIGDY nie skopiowali sobie ani nawet nie pożyczyli od kolegi nawet pojedynczej MP3-jki bez zakupu oryginalnej płyty, NIGDY nie korzystali z przerobionych konsol, NIGDY na Waszych komputerach nie zawitał żaden program P2P i ZAWSZE płacili pełną cenę jaką zażyczył sobie producent za każdy swój program, a każdy fakt nelegalnego procederu stwierdzony u kolegów/ koleżanek/ rodziny zgłaszacie organom ścigania tak jak nakazuje tego oficjalnie polskie prawo...

Ponieważ jednak sam posiadam lub posiadałem lub choćby korzystałem z niejednej płytki DIVx/ płytki z MP3jkami od kumpla bez posiadania LEGALNIE zakupionego filmu nie będę udawał żadnego pieprzonego bezgrzesznego świętoszka i oskarżał innych w taki sposób. Tak łatwo Wam określać innych mianem ZŁODZIEI? Najpierw sami zajrzyjcie do szuflad i sprawdzcie czy rzeczywiście wszystkie Wasze płytki są oryginalne... 

Jeśli jesteście 100% praworządnymi i uczciwymi obywatelami to w porządku, jeślie jednak nie to zapoznajcie się z terminem HIPOKRYZJA...  :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 00:21:28 am wysłana przez Leenk »

Zhai

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-04-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Amator kóz w lateksie
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 15, 2007, 01:01:10 am »
W kraju morderców, morduję?

Daj jakieś ciekawsze argumenty, najlepiej o tym, że jesteś biedny i nie stać Cię na chleb, a kochasz gry i musisz grać. Najlepiej o tym nie dyskutujmy i tak Ciebie nie przekonamy. Dobrze chociaż, że przyznałeś iż jesteś złodziejem, teraz idąc do szkoły/na uczelnię/do pracy zanim Cię przyjmą nie zapomnij wspomnieć, że jesteś złodziejem. Ciekawe czy Cię pochwalą.
Cytuj
Tak, DS, którego kupiłem nie jest rzeczą niezbędną do życia. To fanaberia tak na prawdę. Ale kupiłem go.
Przykro mi, ale mam świadomość tego, że gry nie są do życia niezbędne. Jak powiedziałem znajomym o DSie to pierwsze pytania były o przeróbki - smutne, wiem.
PS. Nie musisz zazdrościć mi znajomych ;) . Poświecili się do dania przykładu. Pozdrawiam.
PSS. A w kraju morderców musiałbyś mordować, żeby przeżyć, prawo dżungli :)
PSSS. Proponuję zakończyć ten Off Top, bo jest wysoce flameogenny...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 01:03:57 am wysłana przez Zhai »

WeltyKiLy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2007
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 29, 2007, 13:46:24 pm »
Posiadam DS Classica :P  Kompel (tzn. Nie mam ładowarki) szczęśliwym posiadaczem jestem od dziś . ! Dałem 200zł za zestaw z premiery (z demkie metroida ) :)

lupinator

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 12, 2007, 16:31:43 pm »
Wpis

Mam czarnego DS Lite

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 12, 2007, 20:59:21 pm »
Gratuluje trafnego wyboru. :D Jak dla mnie to po GBA najlepsza kieszonka jaka powstała.
Do jakich gierek się szykujesz? Polecam zobaczyć ranking gier na DSa na Gamerankings.com

lupinator

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 12, 2007, 21:10:52 pm »
Sam nie wiem jakie gry kupić  :eek: Mam na oku: Super Mario 64 DS, Animal Crossing, Advance Wars, New Super Mario Bross i Phoenix Wright ale nie mam pojecia co kupic jako pierwsze.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 12, 2007, 21:25:44 pm »
Welcome to the real world.. :lol:
Kupiłeś samą konsolę? Ja kupiłem Animal Crossing i gram od wielu już dni... tzn. grałem dużo dopóki moja panna nie zaczęła grać...  :???:

lupinator

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 12, 2007, 21:45:01 pm »
Ja właśnie z Animalem zamówilem :smile: ale dzień pozniej dostalem telefon ze go nie mają wiec zostalem z samym DSem i pozostało mi (przynajmniej przez kilka dni) bawic się samym ustawianiem godziny xD

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 12, 2007, 21:50:39 pm »
Jak dla mnie 2x Castlevania.

A kiedy znajdę jeszcze jakiś interesujący mnie tytuł, kupuję DS'a.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 12, 2007, 22:38:18 pm »
W czwartek dotarła do mnie Castlevania DoS. Na razie mam na liczniku gry jakieś 13 godzin a dodając do tego powtórki to uzbiera się jakieś 20 godzin grania, najbardziej soczystego grania. Ta gra to magia. :D

Jeszcze Metroida dostałem wczoraj, też zapowiada się mega wypas granie ale jednak jako fan serii na razie mogę powiedzieć jedno. To bardzo dobra gra, ale za mało "cukru w cukrze" kto grał w pierwszego prime'a się wie o co chodzi.

Przymierzam sie teraz do Children of Mana ale jestem nastawiony raczej na wizualia pixelartowe i prostą sieczkę niż jakiś szczególnie odkrywczy gameplay. Ta gra jest ładniusia i dlatego ją chce. :P

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 12, 2007, 23:10:46 pm »
Ja obecnie kiedy mam dostęp do NDS-a gram w Another Code.
Bardzo sympatyczna przygodówka, ze świetnie wykorzystanymi wszystkimi możliwościami konsolki - do rozwiązywania zagadek trzeba użyć stylusa i mikrofonu. Są tam naprawdę zaskakujące rozwiązania - trzeba tyko myśleć niekonwencjonalnie i pamiętać na czym się gra. Tak powinny być robione gry na NDS-a.
Teraz już nie mogę się doczekać dwóch gier których zapowiedzi mnie skłoniły do kupna konsolki - Anno i Settlersów! :-)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2007, 23:19:18 pm wysłana przez Leenk »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 12, 2007, 23:40:07 pm »
A ja tak sie zapytam - gdzie obecnie można kupić najtaniej nowego DS Lite?
Przewiduje się jakieś obniżki tej konsoli w najbliższym czasie?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 12, 2007, 23:54:56 pm »
Ja też się spytam: jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa martwych pikseli i pękających zawiasów?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 13, 2007, 00:33:53 am »
Poniżej 500 zł nowej konsolki raczej się nie dostanie. Jak suzkałem w marcu najniższa cena jaką znalazłem to 550zł - teraz widzę nieco ponad 530 zł.
Monio powinien coś napisać o zawiasach...  :???:
Czytałem, że to sprawa wyłącznie bardzo małej partii białych NDS-ów. Na moim czarnym zero problemów, to samo z pikselami. Akurat jakakolwiek awaryjność NDS jest najmniejsza ze wszystkich konsol. Oczywiście z miejsca imho należy sobie zakupić i nakleić folię, co jest nawet ważniejsze niż w przypadku PSP-ka.

svonston

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 13, 2007, 08:19:11 am »
Niestety starsze partie czarnych DS Lite'ów też pękały - przypadek chociażby DXT ze skizo.org.

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 13, 2007, 10:12:26 am »
Cytuj
W czwartek dotarła do mnie Castlevania DoS. Na razie mam na liczniku gry jakieś 13 godzin a dodając do tego powtórki to uzbiera się jakieś 20 godzin grania, najbardziej soczystego grania. Ta gra to magia.

To prawda, niestety po zebraniu ostatniej duszy i ostatniej broni nie ma już nic do zrobienia.

Polecam kombo: Alura Une (9 dusz) + Une (9 dusz) + Skeleton Farmer (1 wystarczy, bo nie pamiętam czy dusza Skeleton Farmera się levelowała). Wbrew pozorom najbardziej morderczy zestaw w grze, jeśli dobrze używany (bossowie padają jak muchy).

Cytuj
Ja też się spytam: jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa martwych pikseli i pękających zawiasów?

Nie słyszałem od dłuższego czasu, żeby ktoś z tych powodów narzekał.

Przypomnę jeszcze, że w każdym sklepie zaopatrującym się u oficjalnego dystrybutora 1 martwy piksel to wymiana konsoli na nową od ręki.

lupinator

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 13, 2007, 14:18:37 pm »
A może ktoś polecic jakas dobre folie ochronna w normlanej cenie?  :smile:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 13, 2007, 15:05:42 pm »
Dobra folia do DS jest od HORI ja taką kupiłem i jest wypas kosztuje jakoś 15 zł czy coś koło tego

maqister

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-03-2007
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:56:01 am »
Ja obecnie kiedy mam dostęp do NDS-a gram w Another Code.
Bardzo sympatyczna przygodówka, ze świetnie wykorzystanymi wszystkimi możliwościami konsolki - do rozwiązywania zagadek trzeba użyć stylusa i mikrofonu. Są tam naprawdę zaskakujące rozwiązania - trzeba tyko myśleć niekonwencjonalnie i pamiętać na czym się gra. Tak powinny być robione gry na NDS-a.
Teraz już nie mogę się doczekać dwóch gier których zapowiedzi mnie skłoniły do kupna konsolki - Anno i Settlersów! :-)

Anno 1701 juz wyszlo, nawet mam, tylko nie mam okazji pograc, bo gram w Phoenix Wrighta i Mario & Luigi Partners in Time.
Member of Clover Studio

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 14, 2007, 16:19:43 pm »
Cytuj
A może ktoś polecic jakas dobre folie ochronna w normlanej cenie?

Tylko od HORI (niektórzy nie widzą różnicy, ja widzę).

Trzeba uważać na podróby z Allegro: http://www.retroage.net/forum/viewtopic.php?p=8561#8561

Rondel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 13, 2007, 19:49:36 pm »
Od wtorku klasyczna wersja DSa weszla w moje posiadanie. Do tego Super Mario 64 DS, Metroid Prime Hunters, Rayman DS i Asphalt urban GT ;). Oczywiscie z konsolki jestem bardzo zadowolony ;). Jak dla mnie lepsza niz PSP, 8h gry cieszy ;) (na jednym ladowaniu).
* Czciciel serii Half-Life *

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 29, 2007, 15:34:48 pm »
Jakos od moze dwoch miechow znowu mam DSa, tym razem czarny Lite.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #148 dnia: Września 19, 2007, 20:43:16 pm »
Wpis
DS Lite Black

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #149 dnia: Października 05, 2007, 12:18:20 pm »
Witam!Od wczoraj mam czarnego DS Lite.Do tego Super Mario Bros, Ratatouille, Raymann i cos tam jeszcze.Właściwie to dla mojej dziewczyny a ja mam spokój. Mogę grać naX0 :) Nie mam pojecia za bardzo o co chodzi z tymi konsolkami.Mikrofon?Do czego?Można podobno odpalać gierki z GB...No i co to za folia ochronna?Na ekran dotykowy czy na całą konsolkę?

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #150 dnia: Października 05, 2007, 12:32:42 pm »
Pewno że można odpalać gierki z GB mikrofon podobno sie używa w Zeldzie żeby np. zdmuchnąć świeczkę a jesli chodzi o folie to według mnie wystarczy tylko na dotykowy bo on jest najbardziej narażony i jak pisałem wcześniej tylko folia Hori  :-)

svonston

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #151 dnia: Października 05, 2007, 15:51:34 pm »
Mikrofon jest wykorzystywany w niektorych grach (m.in. WarioWare), gry z GBA mozna odpalac (z GB i GBC nie) - na dole jest slot2 na gry wlasnie z tej konsoli. Folia jest na dolny ekran, poniewaz od stylusa touchscreen moze sie porysowac.

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #152 dnia: Października 05, 2007, 17:06:37 pm »
Dzieki wielkie za info!Wdzięczny bedę zawszeakie porady dotyczące tej konsolki.Bardzo sympatycznej zresztą.Na Mario jestem za nerwowy ;) Ale chetnie wypróbuję TombRaidera i strzelankę moze.Czy można podpiąć NDSa do PC?Zmiana firmware czy coś takiego wchodzi w grę?Czy może posłużyć do czegoś więcej niż gry?

svonston

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #153 dnia: Października 06, 2007, 13:19:43 pm »
Moze, ale tylko wtedy, gdy masz programator (slot1/slot2). Wtedy mozesz procz grania ogladac filmy i sluchac muzyki. Wiecej na skizo: http://www.skizo.org/forum/index.php?showforum=26

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 12, 2007, 14:17:12 pm »
DS Lite
The DS accessory kit

Pokemon Pearl
Pokemon Diamond
Mario Kart
42 all time classics
FF III
Race Driver Create and Race
Mario Slam Basketball
Worms open warfare 2
Narnia
Cars
Spyro shadow legacy
Worms open warfare 1
Tony Hawks DJ
Nfs Carbon
Pes 6
Fifa 07



pajda

  • Gość
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 15, 2007, 00:15:43 am »
mam nintendo ds lite (biale) + programator R4 + 1GB Kingston (made in japan, a nie china).

odnosnie programatorow, ja juz jakis czas temu kupilem ale niedawno wyszly nowe do ktorych mozna wkladac pamieci wyzsze niz 2 GB. do tego co ja mam mozna gora 2 GB. do tych nowszych 4, 8GB.

a folie to mam hori, na gorny i dolny, one sa od razu wyciete wilekosciowo. gorna jest wieksza, dolna mniejsza. ale nakleja sie idealnie zadnych bombli. a dalem za nie chyba 15 zl z przesylka z allegro :)

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 29, 2008, 22:24:15 pm »
A nie orientuje się może ktoś czy expansion packa można kupić oddzielnie?? Tzn nie z DS Browserem ani z tym jednym z programatorów.

ps:
NDSLite (czarny), R4, Kingston 1GB  :-P

cascad

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-03-2008
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • peace grenade!
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 15, 2008, 12:44:43 pm »
NDS mam i ja, 'pierwszego' silvera.

I niestety też piracę...

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #158 dnia: Marca 15, 2008, 14:05:32 pm »
To jak piracicie to przynajmniej kupcie sobie raz na jakiś czas jakiś oryginał, powiedzmy że jeden z największych hitów. ;(

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Spis posiadaczy Dual Screenow.
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 15, 2008, 14:13:38 pm »
Ja parę miesięcy temu sprzedałem swojego NDS-a i wytrzymałem do lutego. Kupiłem ponownie. Silvera tym razem. Konsole stacjonarne już dawno pokrył kurz... 

Phoenix Wright rządzi.  :-)
(monio, można wiedzieć przy jakich jakimi gierkach pracowałeś?)