Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443497 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3200 dnia: Lipca 01, 2015, 22:58:33 pm »
Boze widzisz i nie grzmisz...
Bóg jak powszechnie wiadomo ma nature- ja sie nie wpierdalam.  Raz sie wpierdolił to naród wybrany nigdy mu syna nie daruje. Pierdoli i nie bedzie robił. Niezłą beke muszą z lucjanem mieć jak muslimy po zamachach przychodzą.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3201 dnia: Lipca 01, 2015, 23:44:46 pm »
Nie chce mi się z tobą dyskutować Sylvan, piszesz jakby season pass do samochodówki był tylko w Driveclub, i pomijasz fakt, że dodane samochody są na prośbe fanów. A na facebooku jest wielki płacz i prośby by puścili drugiego season pass. Taka prawda fani są zadowoleni i to jest najważniejsze. Cena w przeciwieństwie do Forzy czy NFS jest wręcz promocyjna
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2015, 00:29:56 am wysłana przez Mrocz »

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3202 dnia: Lipca 01, 2015, 23:56:14 pm »
Taaaaaa jak Sylvan tylko u starych, albo w taksówce siedział to się nie ma co dziwić, że ma takie podejście do DLC w Driveclub.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3203 dnia: Lipca 02, 2015, 08:02:43 am »
Nie chce mi się z tobą dyskutować Sylvan, piszesz jakby season pass do samochodówki był tylko w Driveclub, i pomijasz fakt, że dodane samochody są na prośbe fanów. A na facebooku jest wielki płacz i prośby by puścili drugiego season pass. Taka prawda fani są zadowoleni i to jest najważniejsze. Cena w przeciwieństwie do Forzy czy NFS jest wręcz promocyjna
Ten rak branży już tak przeżarł ludzi, że teraz się cieszą jak im kasa z portfela ucieka :mad:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

svonston

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3204 dnia: Lipca 02, 2015, 17:00:28 pm »

Po co ci dwie sztuki tej samej gry?

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3205 dnia: Lipca 02, 2015, 17:15:41 pm »
Dlatego narzeka że DLC drogie, bo dwa razy musi kupić.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3206 dnia: Lipca 02, 2015, 19:04:59 pm »
Narzekać na drogie DLC, a kupować jak idiota dwie te same gry. Genialne.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3207 dnia: Lipca 02, 2015, 20:05:51 pm »
Może jedna dla ciebie i już idiotą w twych oczach nie będę wówczas  :)

Zastanawiam się czy wspanialszą perłą jest wybitny tekst el becetola (inteligentny dowcip z przekąsem), czy nieco marginalny kulturalnie, lecz równie rozbrajająca niczym teksty Dema wypowiedź Leszke.

Wracam do tematu Forzy. 

Widzę, że jak grzecznie zapytać kolegów, to im się udziela rozbisurmanienie tęczowego GOOOOL.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3208 dnia: Lipca 02, 2015, 20:15:43 pm »
Po prostu kupił dwie bo na pierwszej jest napisane że nie do odsprzedania, a on chciał być cwany to znaczy przejść i sprzedać.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3209 dnia: Lipca 02, 2015, 23:13:58 pm »
Dobra, ale jaki jest tego cel? To niech sobie kupi 30 takich pudełek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3210 dnia: Lipca 02, 2015, 23:21:25 pm »
Gry pudełkowe są dużo lepsze niż rak branży więc dobrze, że kupuję po 2 gierki zamiast 1 i milion DLC.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3211 dnia: Lipca 02, 2015, 23:49:37 pm »
Noooooooooooooooo, a teraz idź ratuj rynek kupując kolejną kopię coda i destyny.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3212 dnia: Lipca 03, 2015, 00:21:01 am »
Może jedna dla ciebie i już idiotą w twych oczach nie będę wówczas  :)

Zastanawiam się czy wspanialszą perłą jest wybitny tekst el becetola (inteligentny dowcip z przekąsem), czy nieco marginalny kulturalnie, lecz równie rozbrajająca niczym teksty Dema wypowiedź Leszke.

Wracam do tematu Forzy. 

Widzę, że jak grzecznie zapytać kolegów, to im się udziela rozbisurmanienie tęczowego GOOOOL.
pomożecie mi rozwikłac zagadkę?
O czym on tu pisze i o co mu chodzi?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3213 dnia: Lipca 03, 2015, 07:34:30 am »
Noooooooooooooooo, a teraz idź ratuj rynek kupując kolejną kopię coda i destyny.
Znalazłem jakiś dobry powód kupowania 2 razy tą samą grę a wam i tak kur*wa nie dogodzisz :mad:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3214 dnia: Lipca 03, 2015, 08:36:22 am »
Może jedna dla ciebie i już idiotą w twych oczach nie będę wówczas  :)

Zastanawiam się czy wspanialszą perłą jest wybitny tekst el becetola (inteligentny dowcip z przekąsem), czy nieco marginalny kulturalnie, lecz równie rozbrajająca niczym teksty Dema wypowiedź Leszke.

Wracam do tematu Forzy. 

Widzę, że jak grzecznie zapytać kolegów, to im się udziela rozbisurmanienie tęczowego GOOOOL.
pomożecie mi rozwikłac zagadkę?
O czym on tu pisze i o co mu chodzi?
Szkoda czasu na rozkminianie Leszku.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3215 dnia: Lipca 03, 2015, 09:29:56 am »


No dobra, ale obiektywnie rzecz biorąc, to oprócz GTR'a, to strasznie słabe te furki, i to już któryś raz z kolei w tych wspaniałych dodatkach tak jest, że jest tylko jedno auto warte uwagi.

370Z - przeciętniak
Challenger - jw
Corvette - już chyba była wcześniej, tylko bez "Z"?
McLaren - wygląda jak P1

Mrocz

  • Gość
Driveclub
« Odpowiedź #3216 dnia: Lipca 03, 2015, 09:36:13 am »
A ten znowu marudzi.

I nie twoja opinia nie jest obiektywna :lol:

Z tego dodatku nowa Corvetta błyszczy, genialnie się prowadzi mój ulubiony samochód chyba. Do tego nowinka bo auto dopiero co debiut miało.

Mclaren 570s to debiut wśród samochodówek, auto nie miało jeszcze premiery i dogadali się z Evolution i tylko ignorant nie zauważy różnicy między nim a P1
Challenger - tu fakt nie robi, ale fani chcieli więcej muscle carów
370z razem z GTR to jedyne japońskie furki w grze, robią bo brakowało japońskich aut. No ale tobie się nie dogodzi :/

Generalnie jak patrzę na reakcje fanów to dla większości jest to najbardziej udany dodatek. Osobiście bardziej podobały mi się dodatki z Lambo, ale gracze od wielu miesięcy domagali się japońców i w końcu je dostali.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2015, 09:43:27 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3217 dnia: Lipca 03, 2015, 09:56:20 am »
Supra? FT86? RX7? Znajdzie się kilka ciekawszych japońskich aut niż 370Z, no ale fakt, na bezrybiu i rak ryba.

Z06 premierę miała w zeszłym roku w Gran Turismo 6, więc słaba to nowinka.
McLaren, na pierwszy rzut oka, różnice są znikome, z resztą na prawdę jestem ciekaw jakie są różnice, więc jeśli mógłbyś wypunktować, to byłbym wdzięczny :D

Generalnie uważam, że do gry Arcade dodawanie takich nieciekawych, albo podobnych samochodów, to bardzo złe posunięcie. Gra Arcade, wyścigi arcade powinny mieć w zanadrzu same perełki, musi być efektownie. Na dawanie w DLC takich samochodów jak w RPM Expansion może sobie pozwolić gra pokroju Gran Turismo, gdzie symulacyjny model jazdy i możliwość modyfikacji pozwolą nawet z największego złoma czerpać przyjemność z jazdy. Driveclub symulatorem nie jest i nie grzeją mnie takie auta jak w tym dodatku.

Downforce Expansion zrobił to w miarę dobrze, APEX (minus za kolejny McLaren podobny do P1) też, a te dwa ostatnie to słabe.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3218 dnia: Lipca 03, 2015, 10:20:30 am »
Supra? FT86? RX7? Znajdzie się kilka ciekawszych japońskich aut niż 370Z, no ale fakt, na bezrybiu i rak ryba.

Z06 premierę miała w zeszłym roku w Gran Turismo 6, więc słaba to nowinka.
McLaren, na pierwszy rzut oka, różnice są znikome, z resztą na prawdę jestem ciekaw jakie są różnice, więc jeśli mógłbyś wypunktować, to byłbym wdzięczny :D

Generalnie uważam, że do gry Arcade dodawanie takich nieciekawych, albo podobnych samochodów, to bardzo złe posunięcie. Gra Arcade, wyścigi arcade powinny mieć w zanadrzu same perełki, musi być efektownie. Na dawanie w DLC takich samochodów jak w RPM Expansion może sobie pozwolić gra pokroju Gran Turismo, gdzie symulacyjny model jazdy i możliwość modyfikacji pozwolą nawet z największego złoma czerpać przyjemność z jazdy. Driveclub symulatorem nie jest i nie grzeją mnie takie auta jak w tym dodatku.

Downforce Expansion zrobił to w miarę dobrze, APEX (minus za kolejny McLaren podobny do P1) też, a te dwa ostatnie to słabe.

Toyota FT86 jest ciut za słaba na DriveClub. Musiałaby się mierzyć z Hot Hatchami. Do Driveclub trafił 370z w wersji NISMO. Czyli dopakowana najnowsza edycja. Jak dla mnie idealnie trafione auto. Supra i Rx7 są trochę za stare. Oby je dali, ale nie jest to pewne.

Sorry, ale rok temu to premierę miała C7, a nie C7 Z06. Jest to dopakowana wersja nowej Corvetty. W Gran Turismo 6 jej nie ma. I w końcu C7 dzięki temu modelowi znalazła się w klasie Super.

Mclaren 570s vs P1 to przede wszystkim różnica klasy.

570 KM vs ponad 900M
Brak KERS i DRS
Mniejszy rozmiarto auto prowadzi się bardziej jak mocnego lotusa
Zupełnie nowy cockpit
Tył też ma kompletnie inny

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Logiczne, że auto łączy pewne cechy wizualne bo to w końcu ta sama marka i niższy model inspirowany P1, ale to absolutnie nie jest to samo.

PS. 650S z Downforce też jest kompletnie inny.

I Driveclub, może jest arcade ale różnice w modelu jazdy są wystarczająco duże żeby miało to sens. Gdybyśmy gadali o Need For Speedzie przyznałbym ci racje, ale DC to jest taki pół symulator-pół arcade. Gra ma bogatą carlistę i niech tak zostanie. Ja to bym z chęcią przywitał wiele "modeli" rozwojowych jednej marki. Cieszy mnie, że mam 458 Italia i 458 Speciale. Niby ten sam samochód, a prowadzi się kompletnie inaczej ;) Mi te dodatki bardzo pasują. Jedyne auto które mnie porządnie wkur**a to Renault Twin Run, który w klasie super niszczy klimat jak AI dostanie go do prowadzenia ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3219 dnia: Lipca 03, 2015, 10:52:59 am »
Nie chce mi się z tobą dyskutować Sylvan, piszesz jakby season pass do samochodówki był tylko w Driveclub, i pomijasz fakt, że dodane samochody są na prośbe fanów. A na facebooku jest wielki płacz i prośby by puścili drugiego season pass. Taka prawda fani są zadowoleni i to jest najważniejsze. Cena w przeciwieństwie do Forzy czy NFS jest wręcz promocyjna
Ten rak branży już tak przeżarł ludzi, że teraz się cieszą jak im kasa z portfela ucieka :mad:

Racja kolego. Jak zapewne pamiętasz lata temu ukazało sie wybitne GT. Bez dej łan pacza, bez piętnastu łatek na 4 tygodnie po premierze. Ludzie zachwycali się dopracowana pozycja, za którą zapłacili.

Teraz im się pluje w twarz i niektórzy (jak widać0 udają, że to deszcz, a przeciez ten w DC jest widowiskowy, namacalnie mokry wręcz.

I życzy sobie ktoś ponad 4 Kazimierze za takie coś. Gracz kupuje produkt - to nie działa, tamto też. Media słusznie wystawiają 7/10. Loguje się na forumku inny ktoś i rzuca "Ale Sylvan, przecież było, że za miesiąc ten deszcz już będzie, m'kay". Och, jak łaskawie, tylko miesiąc czekać na coś co już powinno być, ponieważ w opcjach widnieje  :)

I jeszcze się cieszą, że z przepustką sezonową wszytko fajnie, a twórcy żerują tylko na ich głodzie i naiwności rzucając co kilka tygodni , wycięte z kodu bazowego ochłapy, tłumacząc "lubimy Was, wpieramy grę".  :hahaha:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3220 dnia: Lipca 03, 2015, 10:56:01 am »
Po co ci dwie sztuki tej samej gry?
Najpierw kupił DC na premierę (kopia po lewej) a potem kupił kolejną PS4 w bundle z DC (kopia po prawej) - tym razem do łazienki.

Ile oni tych dodatków nasrali, wow! Przez PCars mam potężne zaległości.  :o
Takie wsparcie to ja rozumiem, brawo. Od czasów pierwszego Motorsroma, Evo wciąż trzymają fason.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3221 dnia: Lipca 03, 2015, 10:57:40 am »
Rozumiem, że lepiej byłoby dla Ciebie za rok zapłacić drugie 250zł za DriveClub 2 z dodanymi autami z DLC i paroma trasami? Bo tak to kiedyś było (w sumie seria Forza dalej tak robi)

Twoja logika jest strasznie koślawa ;)

Dodatki są zajebiste, zwłaszcza, że dodają najnowsze samochody, o których info NIE BYŁO przed premierą gry.

No i to nie wina twórców gry, że wykazujesz się Sylvan totalną ignorancją faktów. Jak coś wyraźnie było powiedziane, że będzie po premierze to trzeba się w tym orientować a nie kupować. Za brak wiedzy się płaci.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3222 dnia: Lipca 03, 2015, 11:00:26 am »
Po co ci dwie sztuki tej samej gry?

Takie wsparcie to ja rozumiem, brawo. Od czasów pierwszego Motorsroma, Evo wciąż trzymają fason.

Masz rację. Kto będzie chciał przedłużyć zabawę z tym porządnym (jakby nie było, pomimo kiepskiej premiery oraz drwin z wersją plus) tytułem, będzie się bawił jeszcze miesiącami.
Sam po treningu mam zamiar kupić poszczególne dodatki by odświeżyć sobie (jak po trybie fotograficznym i deszczu) tę pozycję zalegająca niestety u mnie ( i to w dwóch kopiach ^^") na półce.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3223 dnia: Lipca 03, 2015, 11:03:07 am »
I jeszcze się cieszą, że z przepustką sezonową wszytko fajnie, a twórcy żerują tylko na ich głodzie i naiwności rzucając co kilka tygodni , wycięte z kodu bazowego ochłapy, tłumacząc "lubimy Was, wpieramy grę".  :hahaha:
Generalnie się zgadzam, ale akurat nie w kontekście DC.

Tak jak było z serią Motorstorm, tak jest i z DC - to są faktycznie dodatki rozszerzające grę podstawową, powstające dodatkowym nakładem pracy, nie wycięte z gry, faktycznie robione ekstra. Nie mały być na premierę - są efektem chęci dalszego rozwoju gry przez fanów i Sony/Evo. Takie prawdziwe DLC, zgodne z ich pierwotną ideą a nie skurwioną przez Activision/EA/Ubi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3224 dnia: Lipca 03, 2015, 11:04:20 am »
Sylvan. Ty mas jakieś rozdwojenie jaźni? Najpierw piszesz, że dodatki to lanie moczem na graczy i nie poważne traktowanie. A potem przyznajesz prartowi racje, że dodatki są fajne i sam zamierzasz je kupić. Naprawdę już cie nie rozumiem.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3225 dnia: Lipca 03, 2015, 11:06:25 am »
Dlaczego nie moge pobrac wersji z plusa( wyskakuje okienko ze to ta sama gra co mam z płyty)?
Ale przeciez to inna wersja? No chyba ze wersja z plusa +seson pass = pełna wersja?

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3226 dnia: Lipca 03, 2015, 11:08:11 am »
Dlaczego nie moge pobrac wersji z plusa( wyskakuje okienko ze to ta sama gra co mam z płyty)?
Ale przeciez to inna wersja? No chyba ze wersja z plusa +seson pass = pełna wersja?

A po co ci wersja z plusa jak masz pełniaka?

Jeśli sprzedałeś, to spróbuj usunąć dane gry z dysku i pobrać ponownie plus wersje.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3227 dnia: Lipca 03, 2015, 11:08:22 am »
Supra? FT86? RX7? Znajdzie się kilka ciekawszych japońskich aut niż 370Z, no ale fakt, na bezrybiu i rak ryba.


:lol:

Forza 6 - gówno, ale zajebiste!
DC - marudzi jak potłuczony.

A ja tam wolę 370Z (jak pewnie większość casuali) niż jakieś stare kaszaloty jak Supra czy RX7 :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3228 dnia: Lipca 03, 2015, 11:10:03 am »
Jest jakieś miejsce w necie, gdzie można żebrać o konkretne samochody poza twitterem/facebookiem?

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3229 dnia: Lipca 03, 2015, 11:13:58 am »
Jest jakieś miejsce w necie, gdzie można żebrać o konkretne samochody poza twitterem/facebookiem?

Tylko tam można żebrać ;) Ale naprawdę skutecznie :)

Auta wybłagane przez społeczność:

-Wszystkie Lamborghini
-Nissan GTR
-Nissan 370z
-LaFerrari
-F40
-F50
-Amerykańce ;)


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3230 dnia: Lipca 03, 2015, 11:14:59 am »
I jeszcze się cieszą, że z przepustką sezonową wszytko fajnie, a twórcy żerują tylko na ich głodzie i naiwności rzucając co kilka tygodni , wycięte z kodu bazowego ochłapy, tłumacząc "lubimy Was, wpieramy grę".  :hahaha:
Generalnie się zgadzam, ale akurat nie w kontekście DC.

Tak jak było z serią Motorstorm, tak jest i z DC - to są faktycznie dodatki rozszerzające grę podstawową, powstające dodatkowym nakładem pracy, nie wycięte z gry, faktycznie robione ekstra. Nie mały być na premierę - są efektem chęci dalszego rozwoju gry przez fanów i Sony/Evo. Takie prawdziwe DLC, zgodne z ich pierwotną ideą a nie skurwioną przez Activision/EA/Ubi.

Można polemizować. Jesteś obeznanym graczem, zatem widzisz co się dzieje. Dawniej w bijatykach każdy miał dwa stroje, opcjonalnie jakiś jeden dodatkowy. W VF4 każdy miał 4 podtekstowe, dostępne od razu i masę upiększaczy. Przy SF4 każdy miał jeden, a za kolejne co kilka miesięcy żądali twórcy niemałą kasę.

Ciężko wskazać jakiś wzór DLC. Niezłym było przebudzenie do pierwszego DA. 16 dodatkowych godzin, nowe atrakcje, ale też 140zł, czyli cena niemal jak za nową grę.

Bardzo sympatycznie było przy pierwszym Burnout na PS Trzy. Motocykle, bądx te małe samochodziki, frajda zupełnie zmieniająca doznania. Ale już tam przesadzali z ich częstotliwością.

I jeżeli coś jest efektem, jak to ładnie ująłeś, chęci dalszego rozwoju, to niech za drobną cenę wrzuca coś ekstra - trasy, samochody, bądź dodają to za darmo.

To co oni robią, jak dla mnie jest chęcią zysku, zysku na grze, za którą życzyli sobie 240zł i była bardzo ładną grą na 7/10, a teraz grzechem jest jej nie kupić.

Przecież słusznie ludzie z tej ps+ wersji drwią, jak ochłap mają dostać, to DC używany na allegro kupią za kilkadziesiąt zł.

MAŁO TEGO, przecież jak wyjdzie za jakis czas DC GOTY, to będzie to coś z gatunku "och, ach" i chyba nawet sam sie skusze po raz kolejny  :grin:


Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3231 dnia: Lipca 03, 2015, 11:19:51 am »
MAŁO TEGO, przecież jak wyjdzie za jakis czas DC GOTY, to będzie to coś z gatunku "och, ach" i chyba nawet sam sie skusze po raz kolejny  :grin:

Kupi 3 razy grę a przeszkadzają mu DLC :lol:

Wiesz Sylvan. Za darmo nikt tego wrzucać nie będzie, bo WYKONANIE takich dodatków swoje kosztuje, gry to nie są akcją charytatywną, tylko biznesem. Ktoś musi pojechać do producenta, zrobić sesje zdjęciową, sesje dźwiękową, zrobić model 3D przetestować go co by gry nie wywalał i przede wszystkim KUPIĆ LICENCJE!. To wszystko buduje koszta, opłacenie takich ludzi to stawiam, że jest NAPRAWDĘ sporo. Tylko totalnie roszczeniowy gracz może wymagać wystawiania tego za darmo.

Mało tego Evolution i tak BARDZO DUŻO dał za darmo. W takiej forzie za dodatkowe trasy to byś zapłacił 3 dychy za sztukę. W DC dali wszystkie za darmo. + Miesięcznie nowy samochód za darmo, i taka bomba jak LaFerrari, która samodzielnie mogłaby być dodatkiem za 12 zł dodali za darmo dla fanów. Naprawdę jest tak źle?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3232 dnia: Lipca 03, 2015, 11:32:48 am »
Sylvan,
uważam, że podejście Evo (i Polyphony Digital) do tematu DLC jest jednym z najbardziej zbliżonych do pierwotnej idei DLC (DLC nie oznacza darmochy!) i życzył bym sobie, żeby inne studia też tak podchodziły do tematu jak oni.
Z drugiej strony, to Capcom jest idealnym przykładem tego drugiego bieguna "polityki DLC" i w tym przypadku, z takim traktowaniem graczy - zgadzam się z Twoją krytyką w całej rozciągłości.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3233 dnia: Lipca 03, 2015, 11:39:46 am »
Jest jakieś miejsce w necie, gdzie można żebrać o konkretne samochody poza twitterem/facebookiem?
Oficjalny temat DC na neogafie http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=913277

Wiem, że jest czytany prze ludzi z Evo regularnie a sam Paul Rustchynsky czasem tam pisze. Sporo zmian czy poprawek wprowadzonych w patchach wyszła własnie z tego miejsca (ostatnie wyłączanie HUDa ingame jednym przyciskiem czy wcześniejsze ustawianie lakierów fabrycznych dla przeciwników, możliwość zmiany źródła dźwięku niezależnie od kamery itp itd - to wszystko są pomysły z neogafa), przy czym samochody to trudniejsza sprawa do wyżebrania, zależna od kasy licencji i całej papierkologii.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3234 dnia: Lipca 03, 2015, 12:24:38 pm »
Nie mam konta na gafie i nie udzielam się w mediach społecznościowych. Moglibyście w moim imieniu poprosić o jedną furkę  :troll:


el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3235 dnia: Lipca 03, 2015, 12:39:50 pm »
Zapomnij, nie dodadzą starej niemieckiej taksówki.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3236 dnia: Lipca 03, 2015, 12:45:34 pm »
Nie mam konta na gafie i nie udzielam się w mediach społecznościowych. Moglibyście w moim imieniu poprosić o jedną furkę  :troll:



Wiesz z furkami to jest tak, że dodają ją jak większa część społeczności ich męczy o to ;) Więc to tak łatwo nie jest :P A czego oczekujesz? ;)

Nie wiadomo też czy nie jest za późno. Season Pass w tym miesiącu się kończy, i nie wiadomo czy będzie dalszy plan rozwoju (osobiście bardzo bym chciał dalszy rozwój DriveCluba)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3237 dnia: Lipca 03, 2015, 13:18:53 pm »
Zapomnij, nie dodadzą starej niemieckiej taksówki.

Kilka już jest i to zdecydowanie słabszych  :evil:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3238 dnia: Lipca 04, 2015, 22:37:18 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3239 dnia: Lipca 04, 2015, 22:59:28 pm »
Ktoś naprawdę sądzi, że inżynierowie Nissana piszą na ich koncie Twitterowym, a nie studenci na praktykach?