Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443562 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #920 dnia: Października 06, 2014, 14:40:13 pm »
Ja bym się bardzo ucieszył, jeśli Driveclub zaoferowałby tak fajną fizykę jazdy po mokrej nawierzchni jak PGR4. Szczególnie jazda po kałużach!!! To była miazga, mega realnie to wyszło im!

Przy takim poziomie szczegółów też mam nadzieje, że to będzie ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #921 dnia: Października 06, 2014, 14:49:02 pm »
Zapowiada się pierwszy konkretny pokaz mocy PS4 w segmencie wyścigów, aczkolwiek N4S:R bez wahania można sumienne 9/10 za grafikę wystawić.
Co cieszy z okazji premiery gry, forumowiczów GO czeka mila niespodzianka  :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #922 dnia: Października 06, 2014, 14:53:07 pm »
Swoją drogą w końcu kiedy ma być wersja plusowa dostępna? 8 Października czy 10? Bo już nie wiem. W jednym miejscu piszą 8 w drugim 10 ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #923 dnia: Października 06, 2014, 15:11:49 pm »
8 października.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #924 dnia: Października 06, 2014, 15:40:38 pm »
Zapowiada się pierwszy konkretny pokaz mocy PS4 w segmencie wyścigów, aczkolwiek N4S:R bez wahania można sumienne 9/10 za grafikę wystawić.
Co cieszy z okazji premiery gry, forumowiczów GO czeka mila niespodzianka  :)

Mam Rivals i graficznie to raczej 7/10. Naprawdę bez szału. Widać, że to gierka z poprzedniej generacji z podciągniętą pod PS4 grafiką.

Mnie najbardziej denerwuje w arcade'ówkach nastawionych na rozgrywkę sieciową to, że sama rywalizacja między zawodnikami jest chwilowa. Rivals tak ma, Burnout też tak ma. Nie ma walki na torze bo rozgrywka jest niedopracowana, zbyt szybka i chaotyczna. Mijasz przeciwnika i tyle go widziałeś. Np. w takim PGR trzeba było trochę kombinować jak znaleźć się z przodu. Nie wspominam o GT, bo to sim i pojedynki online polegały przede wszystkim na kombinowaniu jak wyprzedzić przeciwnika, który bronił się jak mógł. Dla mnie to jest esencja wyścigów. Rozumiem, że DriveClub jest wyścigiem arcade, ale liczę na to, że jednak ten element zostanie potraktowany poważnie i będzie można fajnie powalczyć na torze z innymi graczami.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2014, 15:45:11 pm wysłana przez BoBaN »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #925 dnia: Października 06, 2014, 17:50:24 pm »
Zapowiada się pierwszy konkretny pokaz mocy PS4 w segmencie wyścigów, aczkolwiek N4S:R bez wahania można sumienne 9/10 za grafikę wystawić.
Co cieszy z okazji premiery gry, forumowiczów GO czeka mila niespodzianka  :)

Mam Rivals i graficznie to raczej 7/10. Naprawdę bez szału. Widać, że to gierka z poprzedniej generacji z podciągniętą pod PS4 grafiką.

Mnie najbardziej denerwuje w arcade'ówkach nastawionych na rozgrywkę sieciową to, że sama rywalizacja między zawodnikami jest chwilowa. Rivals tak ma, Burnout też tak ma. Nie ma walki na torze bo rozgrywka jest niedopracowana, zbyt szybka i chaotyczna. Mijasz przeciwnika i tyle go widziałeś. Np. w takim PGR trzeba było trochę kombinować jak znaleźć się z przodu. Nie wspominam o GT, bo to sim i pojedynki online polegały przede wszystkim na kombinowaniu jak wyprzedzić przeciwnika, który bronił się jak mógł. Dla mnie to jest esencja wyścigów. Rozumiem, że DriveClub jest wyścigiem arcade, ale liczę na to, że jednak ten element zostanie potraktowany poważnie i będzie można fajnie powalczyć na torze z innymi graczami.

Bardzo chciałbym żeby tak było jak mówisz bo mi też brakuje już ścigałki na PS4 :lol: ale raczej trzeba się nastawić na wyścigi typu "wyprzedzam ciebie i zapominam" chociaż by patrząc na  trasy które mają budowę " point to point" i brak torów wyścigowych. :cry: :cry:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #926 dnia: Października 06, 2014, 17:59:39 pm »
...i brak torów wyścigowych. :cry: :cry:

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/U-hwXpwrw58?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

imo tor bardzo wyścigowy  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #927 dnia: Października 06, 2014, 19:57:55 pm »
Bardzo chciałbym żeby tak było jak mówisz bo mi też brakuje już ścigałki na PS4 :lol: ale raczej trzeba się nastawić na wyścigi typu "wyprzedzam ciebie i zapominam" chociaż by patrząc na  trasy które mają budowę " point to point" i brak torów wyścigowych. :cry: :cry:

Póki co będzie 5 torów (+ kombinacje) wyścigowych w różnych lokacjach (są fikcyjne)

Poniżej fotki z logiem :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #928 dnia: Października 06, 2014, 22:50:07 pm »
Bardzo chciałbym żeby tak było jak mówisz bo mi też brakuje już ścigałki na PS4 :lol: ale raczej trzeba się nastawić na wyścigi typu "wyprzedzam ciebie i zapominam" chociaż by patrząc na  trasy które mają budowę " point to point" i brak torów wyścigowych. :cry: :cry:

Póki co będzie 5 torów (+ kombinacje) wyścigowych w różnych lokacjach (są fikcyjne)

Poniżej fotki z logiem :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Przeoczyłem.......sorry mój błąd,czyli może nie będzie tak zle :lol: :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #929 dnia: Października 07, 2014, 15:03:52 pm »
Pierwsza recka:
http://www.pssite.com/recenzje-1381-recenzja__driveclub__ps4_.html
8,5/10

Średnią gra będzia miała jak na moje oko 78%

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #930 dnia: Października 07, 2014, 15:13:59 pm »
87% musi być  :mad:

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #931 dnia: Października 07, 2014, 15:16:15 pm »
Pierwsze oceny sa i wychodzi na mega porazke.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #932 dnia: Października 07, 2014, 15:17:32 pm »
Gdzie te oceny?


Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #933 dnia: Października 07, 2014, 15:17:52 pm »
87% musi być  :mad:

Mimo, że założenia gry bardziej mi odpowiadają niż w takiej Forzie Horizon. To jestem pewien, że oceny będą 7-8/10 średnio. Gra mimo wszystko to czysty OldSchool, gdzie skupiono się na pięknych trasach i cudownych samochodach i pominęli zbędne badziewie w postaci tuningu czy otwartego świata. Niestety jednak dzieciarnia w dzisiejszych czasach lubi pierdoły w samochodówkach i w reckach będzie to odzwierciedlone.

Ja od DriveClub czuje duchowego spadkobiercę starych Need For Speedów :D Jedynie ruchu ulicznego brakuje. Nawiązania do PGR 4 też doceniam.

Na gram.pl też już jest recka 7.8/10
Podoba mi się, że w obu recenzjach chwali się model jazdy :)
http://www.gram.pl/artykul/2014/10/06/driveclub-recenzja.shtml

Pierwsze oceny sa i wychodzi na mega porazke.

Po za dwiema reckami podanymi tutaj nic chyba nie ma. Na Metacritic nie ma żadnej oceny po za "USER SCORE" który jest o kant dupy rozbić. Jak gracze dający ocenę 0 to zwykłe Xboty (wymieniają w minusach brak trybu multiplayer i kiepską grafikę :lol:)
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 15:19:58 pm wysłana przez Mrocz »

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #934 dnia: Października 07, 2014, 15:19:17 pm »
Eurogamer 6/10

Gamespot 5/10

Polygon 7.5/10

Gameinformer 7.75/10

IGN 7.9

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #935 dnia: Października 07, 2014, 15:20:09 pm »
Cytuj
brak zapowiadanych opadów

Ciekawe czy to się będzie powtarzać w każdej recce. Śmieszne biorąc pod uwagę, że deszcz od pierwszej zapowiedzi miał się pojawić w patchu jakiś czas po premierze.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #936 dnia: Października 07, 2014, 15:22:24 pm »
Eurogamer 6/10

Gamespot 5/10

Polygon 7.5/10

Gameinformer 7.75/10

IGN 7.9

Ojojoj.

Bardzo dobrze. Praktyki wypuszczania niekompletnego produktu powinny być srogo karane. Kupię za rok jak już będzie wersja ostateczna, z patchami na płycie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #937 dnia: Października 07, 2014, 15:23:54 pm »
Cytuj
brak zapowiadanych opadów

Ciekawe czy to się będzie powtarzać w każdej recce. Śmieszne biorąc pod uwagę, że deszcz od pierwszej zapowiedzi miał się pojawić w patchu jakiś czas po premierze.

Do tego w minusach uparcie dają "małą różnorodność aut" i "brak tuningu" co jest chore biorąc pod uwagę, że taka była koncepcja tej gry. Najpiękniejsze auta niezwieśniaczone plastikowymi spoilerami. Brak tuningu mechanicznego też był dobrany po to by był nacisk na rywalizacje.

Ja tam się cieszę, że gra ma staroszkolne podejście do tematu wyścigów. Brakowało takiego nieprzekombinowanego tytułu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #938 dnia: Października 07, 2014, 15:38:08 pm »
Uuu...slabiutkie oceny. Dobrze ze bedzie wersja za free i ludzie slepo nie poleca do sklepow. Ja tez najpierw obadam czy warto wywalic ponad 200zl na ten tytul.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #939 dnia: Października 07, 2014, 15:44:28 pm »
Uuu...slabiutkie oceny. Dobrze ze bedzie wersja za free i ludzie slepo nie poleca do sklepow. Ja tez najpierw obadam czy warto wywalic ponad 200zl na ten tytul.

169 zł za rozszerzenie do pełnej wersji z plusowej. I dostępna nawet jak przestaniesz opłacać abonament. Źle nie jest ;) Napewno nie ponad 200zł.

A oceny słabe z tego powodu co napisałem:

Model Jazdy świetny, gra dopracowana niesamowicie. Ale nie ma otwartego świata, tuningu i durnowatych trybów rozgrywki typu "zabawa w berka" czy uderzanie w beczki i od razu ocena idzie w dół ;)

Gra po prostu przypomina klasyczne samochodówki rodem z PS1, PS2 gdzie najważniejsza była radość z jazdy. Sam obczaję najpierw free wersje aby mieć pewność, ale według recenzji wszystko na to wskazuje :) Do tego gra konstrukcją przypomina Wipeouta który był PSN Only. (później wyszedł na płycie) i gra będzie rozwijana w darmowych patchach.

Prawdziwy content master wyjdzie dopiero jako Gran Turismo a i tutaj, mam obawy że oceny padną bo Kaz znowu pójdzie w archaizm.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #940 dnia: Października 07, 2014, 15:56:35 pm »
Model Jazdy świetny, gra dopracowana niesamowicie. Ale nie ma otwartego świata, tuningu i durnowatych trybów rozgrywki typu "zabawa w berka" czy uderzanie w beczki i od razu ocena idzie w dół 
Czyli gra dla mnie. Wszystkie wyscigi open world są beznadziejne.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #941 dnia: Października 07, 2014, 15:59:04 pm »
A oceny słabe z tego powodu co napisałem:

Model Jazdy świetny, gra dopracowana niesamowicie. Ale nie ma otwartego świata, tuningu i durnowatych trybów rozgrywki typu "zabawa w berka" czy uderzanie w beczki i od razu ocena idzie w dół ;)

Gra po prostu przypomina klasyczne samochodówki rodem z PS1, PS2 gdzie najważniejsza była radość z jazdy.

Wat. Wyścigi arcade to Outrun, Lotus, Daytona, stare Need For Speed, Ridge Racer - ładne, szybkie i zabawne. Driveclub raczej przypomina dysk "arcade"w Gran Turismo, tylko że z wykastrowanym kontentem. Nie ma charakteru ani sensu. Dziwne bo na PS3 właśnie wyszło WRC4, z lepszymi ocenami niż DC, i przypomniało mi to że takich gier wyścigowych (polegających głównie na timetrialach, bez "durnowatych trybów" i otwartego swiata) było sporo w tej generacji. Czemu dopiero Driveclubem się zainteresowałeś? Bo eks? Bo marketing?

Jak patrzę na te nowe materiały z DC to widzę wolniejszą, nudniejszą wersję Grida. I proszę, bez żartów z dopracowaniem. Gra będzie dopracowana po roku wychodzenia patchy. DC to aktualnie najmniej dopracowana gra na tej generacji. Wychodzi w połowie niedokończona.


tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #942 dnia: Października 07, 2014, 16:01:08 pm »
Czyli co wychodzi na ten moment z ocen: Forza Horizon 2 >>>>>>>> Driveclub.

Ciekawe ile posmarował M$ ?!
:troll:
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #943 dnia: Października 07, 2014, 16:16:03 pm »
@Mrocz
Mnie nie interesuja wersje cyfrowe. Zawsze wole miec gre w pudełku. Jesli jednak DC okaze sie faktycznie nudny, to chyba skusze sie na cyfrowa bo byc moze uznam ze nie jest warta wydawania ponad 200zł na wersje w pudełku.

Rozumiem, ze to klasyczne poddjscie do tematu, ale klasyczne czesto = nudne. Oby Driveclub był na tyle zroznicowany zeby nie pozwalał oderwac sie od konsoli.

Mrocz

  • Gość
Driveclub
« Odpowiedź #944 dnia: Października 07, 2014, 16:17:13 pm »
A oceny słabe z tego powodu co napisałem:

Model Jazdy świetny, gra dopracowana niesamowicie. Ale nie ma otwartego świata, tuningu i durnowatych trybów rozgrywki typu "zabawa w berka" czy uderzanie w beczki i od razu ocena idzie w dół ;)

Gra po prostu przypomina klasyczne samochodówki rodem z PS1, PS2 gdzie najważniejsza była radość z jazdy.

Wat. Wyścigi arcade to Outrun, Lotus, Daytona, stare Need For Speed, Ridge Racer - ładne, szybkie i zabawne. Driveclub raczej przypomina dysk "arcade"w Gran Turismo, tylko że z wykastrowanym kontentem. Nie ma charakteru ani sensu. Dziwne bo na PS3 właśnie wyszło WRC4, z lepszymi ocenami niż DC, i przypomniało mi to że takich gier wyścigowych (polegających głównie na timetrialach, bez "durnowatych trybów" i otwartego swiata) było sporo w tej generacji. Czemu dopiero Driveclubem się zainteresowałeś? Bo eks? Bo marketing?

Jak patrzę na te nowe materiały z DC to widzę wolniejszą, nudniejszą wersję Grida. I proszę, bez żartów z dopracowaniem. Gra będzie dopracowana po roku wychodzenia patchy. DC to aktualnie najmniej dopracowana gra na tej generacji. Wychodzi w połowie niedokończona.

Na poprzedniej generacji była tylko jedna gra podobna do Driveclub. Project Gotham Racing. Driveclub to arcade z elementami symulacji z Gridem ma też wiele wspólnego z tym, że nacisk ma na drogowe auta. Need for speed to coś kompletnie innego bliżej mu do Burnouta, Rigde Racer tak samo. A lotus i outrun to nie komentuje nawet.

Ja osobiście nie sugeruje się recenzjami bo tak jak Destiny, może mnie porządnie zaskoczyć. Destiny tez zebrało średnie recki a jakoś gram już z miesiąc non stop. Nie twierdze nigdzie, ze Driveclub to mesjasz czy coś, bo są na bank samochodówki lepsze od tego, ale podoba mi sie ta gra bo ma wszystko czego oczekuje od samochodówki. Carliste z egzotykami, piękne malownicze trasy i świetny arcade model jazdy. A co do patchy to tak ich nie przeżywaj bo będą darmowe. I jak dla mnie to mega pozytywnie, ze grę bedą rozwijać.

Najpierw niech wszyscy zagrają sami w edycje plus bo może sie okazać ze to naprawdę konkretny i mega grywalny tytuł. Kiedyś w samochodówkach było z 10 tras 10 aut, single race i tournament. I jakoś grało sie w to godzinami tu może będzie podobnie.

Czyli co wychodzi na ten moment z ocen: Forza Horizon 2 >>>>>>>> Driveclub.

Ciekawe ile posmarował M$ ?!
:troll:

Patrząc obiektywnie TAK. Gra po prostu trafia w gusta szerszego grona odbiorców.

Choć tych Lamborghini w Offroad dalej nie mogę zdzierżyć T_T
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 16:25:01 pm wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #945 dnia: Października 07, 2014, 16:23:51 pm »
co do patchy to tak ich nie przeżywaj bo będą darmowe. I jak dla mnie to mega pozytywnie

Dobra poddaje się  :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Prosto - gra nie będzie rozwijana, tylko teraz jest po prostu niedokończona. Najlepiej wrócić z grą ze sklepu i mieć na wejściu 16 giga patchy jak w gran turismo do ściągania, najlepiej podczas konserwacji PSN. I to jest mega pozytywne?  :lol: Nie łykaj tak tego całego marketingowego pierdolenia które wadę próbuję zamienić w pozytyw, bo na następną generację konsol ci sprzedadzą pada za 3000 zł a po roku dopiero doślą resztę konsoli i się ciesz bo za darmo produkt rozwijają.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 16:29:09 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #946 dnia: Października 07, 2014, 16:28:01 pm »
co do patchy to tak ich nie przeżywaj bo będą darmowe. I jak dla mnie to mega pozytywnie

Dobra poddaje się  :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Co jest w złego w tym, że gra za friko będzie rozszerzana? Warunków pogodowych oraz trybu Photo Mode nie miało być w Driveclub. To wszystko zostało dodane na prośbę fanów. Błędem Evolution studios było ogłoszenie tego przed premierą. Przez co ludzie się czepiają że łatają grę. Gdyby napisali o tym teraz przy premierze to wszyscy by się cieszyli ;)

Inna sprawa. wskaż mi grę/samochodówkę, która nie dostaje tysięcy patchy i DLC?

Forza Horizon 2 dostaje day one DLC z nowymi autami. I większej ewolucji gry za friko nie uświadczysz bo wszystko jest w DLC.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #947 dnia: Października 07, 2014, 16:30:59 pm »
Forza Horizon 2 dostaje day one DLC z nowymi autami.

I nie zapomnij wspomnieć że na starcie ma tych samochodów 4 razy więcej niż DC. A DC po wszystkich gigach patchy i płatnych DLC się do tej liczby nie zbliży. Więc chcesz je**ć Forze za to że ma więcej zawartości na płycie niż DC?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #948 dnia: Października 07, 2014, 16:37:24 pm »
Mrocz, co to za gadanina w ogóle? Dobra, dopracowana gra broni się sama. Ja podobnie jak Becet cieszę się, że w recenzjach piętnuje się (mniej lub bardziej świadomie) niedopracowane wersje gier, co przy Driveclub, które było pierwotnie zapowiadane zaraz po premierze systemu jest jeszcze większą farsą.
I wrzuciłeś tu nietrafione porównanie do Wipeout HD, które było grą kompletną i które dostało tylko jedno konkretne rozszerzenie. Nawet porównując obrażasz w ten sposób grę Evolution, bo WHD to były podciągnięte trasy z wersji na psp. Nie było mowy zbierania kiepskich ocen, bo wyszedł prymitywny futu-racer bez otwartego świata, bez modyfikowania pojazdów znanego z Fusion, czy zbijania beczek. Dobra gra, nieważne, czy z gadżetami, czy nie broni się sama. NFS Hot Pursuit miał świetne oceny, a to też "prymitywna" ścigałka. Dostajesz półprodukt i jarasz się, że za jakiś czas pograsz w poprawioną wersję, a tymczasem negujesz minusy, bo "będą patche". Chore.

Driveclub jest śliczny, zapewne grywalny, ale nie ma co tłumaczyć części minusów przyszłym dopracowaniem produktu.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 16:39:46 pm wysłana przez Kert »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #949 dnia: Października 07, 2014, 16:48:19 pm »
Forza Horizon 2 dostaje day one DLC z nowymi autami.

I nie zapomnij wspomnieć że na starcie ma tych samochodów 4 razy więcej niż DC. A DC po wszystkich gigach patchy i płatnych DLC się do tej liczby nie zbliży. Więc chcesz je**ć Forze za to że ma więcej zawartości na płycie niż DC?

Kurde przecież zapytałem, czy znasz grę która dostaje day one DLC a Forze wziąłem jako przykład, a ty wycinasz pół posta i próbujesz pokazać że jebię na Forze. Od razu ucinam to i piszę "Nie nie jebię na Forzę" gra ma lepszą CarListę w dniu wydania. Temat DLC to temat osobny.

Mrocz, co to za gadanina w ogóle? Dobra, dopracowana gra broni się sama. Ja podobnie jak Becet cieszę się, że w recenzjach piętnuje się (mniej lub bardziej świadomie) niedopracowane wersje gier, co przy Driveclub, które było pierwotnie zapowiadane zaraz po premierze systemu jest jeszcze większą farsą.
I wrzuciłeś tu nietrafione porównanie do Wipeout HD, które było grą kompletną i które dostało tylko jedno konkretne rozszerzenie. Nawet porównując obrażasz w ten sposób grę Evolution, bo WHD to były podciągnięte trasy z wersji na psp. Nie było mowy zbierania kiepskich ocen, bo wyszedł prymitywny futu-racer bez otwartego świata, bez modyfikowania pojazdów znanego z Fusion, czy zbijania beczek. Dobra gra, nieważne, czy z gadżetami, czy nie broni się sama. NFS Hot Pursuit miał świetne oceny, a to też "prymitywna" ścigałka. Dostajesz półprodukt i jarasz się, że za jakiś czas pograsz w poprawioną wersję, a tymczasem negujesz minusy, bo "będą patche". Chore.

Driveclub jest śliczny, zapewne grywalny, ale nie ma co tłumaczyć części minusów przyszłym dopracowaniem produktu.

Nie tłumaczę. Bo napisałem wyżej że oceny są słuszne. Gra ma mniej zawartości niż konkurencyjna Forza więc musi mieć gorszą ocenę. Skąd wam się wzięło, że grę tłumaczę? Napisałem tylko, że gra ma stare podejście do tematu. Bez kombinowania. A że mi się to podoba nawet to moja sprawa.

Co do rozszerzania gry? Chyba lepiej dostać brakującą zawartość za darmo później, niż kompletnie jej nie dostać lub zostać skasowanym w DLC? Skoro Driveclub ma braki, to niech już dostanie te darmowe patche i nadrobi to czego nie ma.

Bronię natomiast faktu, że ocena 7/10 to NIE jest zła ocena. I wyszedł dobry dopracowany produkt. Nie mesjasz, nie kaszana. Po prostu dobra gra. Tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 16:51:16 pm wysłana przez Mrocz »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #950 dnia: Października 07, 2014, 16:56:27 pm »
Lepiej dostać dopracowany, zapowiadany z premierą pierwotnie rok temu produkt, niż usprawiedliwiać praktyki wypuszczania patchy i minusów prostotą gry i oldschoolowym podejściem.

Czy to nie samo Sony zapowiadało, że ps4 nie będzie cierpiało na wady poprzedniczki pod postacią nagminnych patchy, co m.in. dotyczy również gier?
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 17:00:58 pm wysłana przez Kert »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #951 dnia: Października 07, 2014, 17:08:42 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #952 dnia: Października 07, 2014, 17:12:17 pm »
Mam pytanie do hejterów i liczę, że ktoś na nie odpowie. Czy teraz każda gra wyścigowa bez zmiennych warunków pogodowych będzie niedopracowana, czy DriveClub jest niedopracowany, bo te zmienne warunki zapowiedziano? Mam nieodparte wrażenie, że gdyby Evolution siedziało cicho i zostawiło grę tak jak jest, mogłoby być trochę narzekania na zawartość, ale nikt o niedopracowaniu by nie pisał.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #953 dnia: Października 07, 2014, 17:18:20 pm »
Mamić to trza umić. Tyle w temacie.

I nagle z próby wyprostowania kwestii podjętych przez Mrocza staję się hejterem Driveclub. Tylko na GO.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 17:19:52 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #954 dnia: Października 07, 2014, 17:40:00 pm »
Mam pytanie do hejterów i liczę, że ktoś na nie odpowie. Czy teraz każda gra wyścigowa bez zmiennych warunków pogodowych będzie niedopracowana, czy DriveClub jest niedopracowany, bo te zmienne warunki zapowiedziano? Mam nieodparte wrażenie, że gdyby Evolution siedziało cicho i zostawiło grę tak jak jest, mogłoby być trochę narzekania na zawartość, ale nikt o niedopracowaniu by nie pisał.

Jak po roku od premiery wkładasz płytę do czytnika i musisz czekać dobrych kilka godzin na sciągniecie 20 giga patchy, to gra na premierę wyszła niedopracowana. Jakkolwiek byś tego nie odkręcał.

A brak zmiennych warunków pogodowych w racerach to jest ogólnie żenada, jak jest to standard w grach od czasów GTA 3. W praktycznie każdej grze open world można to zrobić, a na zamkniętych trasach tak trudno? Zawsze mnie to dziwiło.




Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #955 dnia: Października 07, 2014, 17:49:18 pm »
Mamić to trza umić. Tyle w temacie.

I nagle z próby wyprostowania kwestii podjętych przez Mrocza staję się hejterem Driveclub. Tylko na GO.

Dokładnie takiej rzeczowej odpowiedzi się po tobie spodziewałem. Dobra robota.

Jak po roku od premiery wkładasz płytę do czytnika i musisz czekać dobrych kilka godzin na sciągniecie 20 giga patchy, to gra na premierę wyszła niedopracowana. Jakkolwiek byś tego nie odkręcał.

Patrząc w ten sposób nie ma żadnej różnicy między grą niedopracowaną i rozwijaną po premierze. Lepiej nawet sprzedawać DLC niż rozwijać darmowymi patchami, bo w końcu DLC ściągać nie trzeba. lol

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #956 dnia: Października 07, 2014, 17:59:56 pm »
Udzieliłem rzeczowej odpowiedzi, ale jak widać, gdy nie jest wyłożone literalnie zaczynasz się gubić.
Widzę również, że ominąłeś inne kwestie w mojej wypowiedzi, jak również moje pytanie o deklaracje Sony w temacie patchy, dokładnie takiej reakcji się po tobie spodziewałem. Dobra robota.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #957 dnia: Października 07, 2014, 18:12:08 pm »
Zadałem pytanie nieskierowane bezpośrednio do ciebie na które odpowiedziałeś w swoim stylu:

Mamić to trza umić. Tyle w temacie.

I nagle z próby wyprostowania kwestii podjętych przez Mrocza staję się hejterem Driveclub. Tylko na GO.

Innych kwestii tutaj nie widzę, a to z patchami to jakaś wierutna bzdura.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #958 dnia: Października 07, 2014, 18:22:38 pm »
Patrząc w ten sposób nie ma żadnej różnicy między grą niedopracowaną i rozwijaną po premierze.

Jest jeszcze różnica w tym, czy to co jest w patchach rozwija grę czy tylko równa do tego co konkurencja daje na płycie od lat. Zwłaszcza że mamy nową generację i nie tylko równania do past genów byśmy się spodziewali, ale nowej jakości. A ta w DC ogranicza się do grafiki. 

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #959 dnia: Października 07, 2014, 18:27:03 pm »
Jak na razie gra ma podobną średnią do Destiny, a z tego co widziałem to wszyscy na forum pokupowali tego średniaka, może i na DC się ludzie rzucą :D