Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443561 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1000 dnia: Października 08, 2014, 13:29:10 pm »
Delayclub/failclub na remasterstation.

Btw, wlaczylem dzisiaj na chwile Ground Zeroes i graficznie to jakos mnie tak troche zaskoczylo in minus.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1001 dnia: Października 08, 2014, 13:29:32 pm »
A to faktycznie "najładniejsze wyścigi tej generacji".  :)

Pozostaje czekać na Projekt Kars na Master Race.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1002 dnia: Października 08, 2014, 13:33:23 pm »
Mnie to śmierdzi celowym działaniem. Nie wypuszczą darmówki teraz, bo gra zbiera cienkie oceny i ludzie zobaczą na własne oczy jakie to gówno jest. Boją się, że wtedy dużo mniej ludzi kupie pełną wersję. Sporo jest napaleńców którzy polecą dziś do sklepów po swoją kopię skoro nie mogą sprawdzić tej z PSN. Poza tym sama gra w dodatku ma kiepską ścieżkę dźwiękową, co w przypadku Evolution aż dziwi (MotorStormy miały świetny ost).

W świetle takich doniesień (900p w grach od Ubi, brak wsparcia kierownic Logitecha, opóźnienia na PSN, awarie PSN, brak dobrych wyścigów, gówniane gry z PS+, wieczne aktualizacje), PS4 naprawdę wygląda kiepsko. Durne to Sony. Widzę, że przejmują pałeczkę głupoty od M$.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1003 dnia: Października 08, 2014, 13:35:24 pm »
The real Zgierz Gaming News please stand up!


Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1004 dnia: Października 08, 2014, 13:38:38 pm »
Jeżeli Wiedźmin 3 nie da rady to chyba sprzedam PS4... Naprawde gowniana sprawa kiedy gra z 7/10 Destiny jest dla mnie najlepszym tytułem na tej konsoli...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1005 dnia: Października 08, 2014, 13:39:29 pm »
The real Zgierz Gaming News please stand up!


:lol: :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1006 dnia: Października 08, 2014, 13:43:24 pm »
Jeżeli Wiedźmin 3 nie da rady to chyba sprzedam PS4... Naprawde gowniana sprawa kiedy gra z 7/10 Destiny jest dla mnie najlepszym tytułem na tej konsoli...

Ja też się zastanawiam. Dla mnie problem to gry wyścigowe i kierownice. PS4 pod tym względem jest totalnym gównem. Śmiałem się z Xboxa, że tylko Fanatec pasuje to teraz mam. Do PS4 też pasują tylko okrutnie drogie kierownice (mowa o tych porządnych kierownicach). Dopakuje sobie PC'ta i tam mam od cholery ścigałek, modów itp. które szybko się nie znudzą. Poza tym przy tym co się teraz dzieje, to za kasę z PS4 tak dopakuję PC, że C.A.R.S. na pewno będzie mi lepiej hulał niż na PS4.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1007 dnia: Października 08, 2014, 13:44:02 pm »
Kert, nadal piecze?  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1008 dnia: Października 08, 2014, 13:45:33 pm »
Ja też się zastanawiam. Dla mnie problem to gry wyścigowe i kierownice. PS4 pod tym względem jest totalnym gównem. Śmiałem się z Xboxa, że tylko Fanatec pasuje to teraz mam. Do PS4 też pasują tylko okrutnie drogie kierownice (mowa o tych porządnych kierownicach). Dopakuje sobie PC'ta i tam mam od cholery ścigałek, modów itp. które szybko się nie znudzą. Poza tym przy tym co się teraz dzieje, to za kasę z PS4 tak dopakuję PC, że C.A.R.S. na pewno będzie mi lepiej hulał niż na PS4.

W sumie nie wiem czy mi na lapku Wiesiek 3 nie będzie śmigał... :/ Czuje ostry zawód kurde.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1009 dnia: Października 08, 2014, 13:48:56 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1010 dnia: Października 08, 2014, 13:52:32 pm »
Nie no, ja konsoli nie sprzedam bo na horyzoncie masa gierek do ogrania. Far Cry 4, wiesław, gacek, mgsv. Jeden crap sony mnie do tego nie zmusi :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1011 dnia: Października 08, 2014, 13:53:10 pm »
Jeżeli Wiedźmin 3 nie da rady to chyba sprzedam PS4... Naprawde gowniana sprawa kiedy gra z 7/10 Destiny jest dla mnie najlepszym tytułem na tej konsoli...
Przyszły rok w wykonaniu PS4 będzie znacznie lepszy. Zdaje się, że już w lutym mają podobno wyjść Bloodborne i The Order: 1886, a wliczając tytuły multiplatformowe dojdzie jeszcze sporo innych interesujących gier. Ja i tak zaczekam z kupnem Ps4 mniej więcej do końca przyszłego roku. Nie mam zamiaru wydawać na gry ponad dwóch stówek, a większość pozycji i tak ogram na piecu :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1012 dnia: Października 08, 2014, 13:58:16 pm »
GTA V w Listopadzie 2014! Ja zostaję :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1013 dnia: Października 08, 2014, 14:00:18 pm »
Nie no, ja konsoli nie sprzedam bo na horyzoncie masa gierek do ogrania. Far Cry 4, wiesław, gacek, mgsv. Jeden crap sony mnie do tego nie zmusi :D

W sumie pewnie też nie sprzedam bo w końcu zapowiedzą coś co sprawi, że będę chciał w to zagrać. Destiny też daje mi masę radochy. Ale nie zmienia to faktu, że się wkur**łem...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1014 dnia: Października 08, 2014, 14:02:02 pm »
A ja nie. Nie czekałem na tą grę jakoś specjalnie. Ale ogólnie rzecz biorąc, to jakaś komedia ze strony Sony jest.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1015 dnia: Października 08, 2014, 14:02:51 pm »
A ja nie. Nie czekałem na tą grę jakoś specjalnie. Ale ogólnie rzecz biorąc, to jakaś komedia ze strony Sony jest.

Ja czekałem bo chce powtórki z PGR'a. A widzę, że tu farse odwalają.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1016 dnia: Października 08, 2014, 14:03:59 pm »
Jakby nie patrzeć, to jednak PS4 pod względem wyścigów leży i kwiczy. Nie było nawet zapowiedzi GT7. Sama sytuacja z kierownicami też jest ch**owa. Ogólnie to już nie to co kiedyś. Mnie trzyma jeszcze Far Cry 4, ale to będzie też na PC.

svonston

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1017 dnia: Października 08, 2014, 14:05:00 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1018 dnia: Października 08, 2014, 14:05:59 pm »
A ja nie. Nie czekałem na tą grę jakoś specjalnie. Ale ogólnie rzecz biorąc, to jakaś komedia ze strony Sony jest.

Ja czekałem bo chce powtórki z PGR'a. A widzę, że tu farse odwalają.
Ograłem ostatnio HP więc wyścigów mi wystarczy na długo. W ogóle mnie wyścigi kiedyśbardziej jarały.

lupinator

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1019 dnia: Października 08, 2014, 15:30:29 pm »
Kogoś powinni zwolnić za wszystkie te decyzje związane z Driveclubem. Okropny strzał w stopę Sony, trzeba było trzaskać GT w jakimś innym terminie, żeby było 6 czy 7 w oknie premiery PS4 i tyle. Bezpieczne, pewne zagranie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1020 dnia: Października 08, 2014, 15:34:48 pm »
Przecież pewnie zwolnią całe Evolution. Sony mogło olać PS3 i wydać tylko na PS4 The Last of Us, GT6, Beyond oraz ostatniego God of Wara, to nikt by nie narzekał (pewnie poza 70 milionami posiadaczy PS3), a tak to beka ze szrota bez gier  :(

lupinator

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1021 dnia: Października 08, 2014, 15:40:43 pm »
Przecież pewnie zwolnią całe Evolution. Sony mogło olać PS3 i wydać tylko na PS4 The Last of Us, GT6, Beyond oraz ostatniego God of Wara, to nikt by nie narzekał (pewnie poza 70 milionami posiadaczy PS3), a tak to beka ze szrota bez gier  :(
Na moje fajnie zrobili z dopieszczaniem PS3 na koniec życia, ale brak porządnej ścigałki tak długo po premierze konsoli to słabiutka sprawa. No i teraz ci plusowicze to zagranie rodem z Redmond.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1022 dnia: Października 08, 2014, 16:09:16 pm »
No sam już nie wiem co o tym myśleć. Człowiek chciał dobrze Kupić grę pomimo średnich recenzji a tu jeszcze taki ch**. Ciekawe teraz o ile to opóźnienie :/ bo jak do jutra to jeszcze luz ale jak każą czekać na to ch** wie ile to wyje**ne. Niech Sony się ogarnie bo to troche wkurwiajace jest takie olewanie graczy :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1023 dnia: Października 08, 2014, 16:19:39 pm »
No sam już nie wiem co o tym myśleć. Człowiek chciał dobrze Kupić grę pomimo średnich recenzji a tu jeszcze taki ch**. Ciekawe teraz o ile to opóźnienie :/ bo jak do jutra to jeszcze luz ale jak każą czekać na to ch** wie ile to wyje**ne. Niech Sony się ogarnie bo to troche wkurwiajace jest takie olewanie graczy :/
Wydaje mi się, że gdzieś widziałem, że miesiąć.

lupinator

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1024 dnia: Października 08, 2014, 16:37:37 pm »
No sam już nie wiem co o tym myśleć. Człowiek chciał dobrze Kupić grę pomimo średnich recenzji a tu jeszcze taki ch**. Ciekawe teraz o ile to opóźnienie :/ bo jak do jutra to jeszcze luz ale jak każą czekać na to ch** wie ile to wyje**ne. Niech Sony się ogarnie bo to troche wkurwiajace jest takie olewanie graczy :/
Wydaje mi się, że gdzieś widziałem, że miesiąć.
Nie siej fermentu, to niemożliwe.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1025 dnia: Października 08, 2014, 16:57:03 pm »
Jest recenzja na Polygamii

Chwalą.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1026 dnia: Października 08, 2014, 17:00:06 pm »
Oficjalny komunikat o opóźnieniu.

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/707176122700084

Cytuj
In order to help all DRIVECLUB players who have the game already, we're temporarily holding back the PS Plus Edition and the My DRIVECLUB app to ease the load and traffic to the servers. This should give players a better chance of connecting to the game servers and, once the servers are operating well, we’ll be sure to let you know when the PS Plus Edition and My DRIVECLUB app will be available to download.


To PSN wymaga gruntownego remontu i dużych inwestycji, bo to co się dzieje z tą PŁATNĄ usługą to jest aktualnie żenada.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1027 dnia: Października 08, 2014, 17:02:56 pm »
Zrzuty z Share:





Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1028 dnia: Października 08, 2014, 17:49:40 pm »
Co za łby nie widzą tej ramki na screenach? W ogóle jak w 2014 można grać z overscanem?  :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1029 dnia: Października 08, 2014, 19:02:40 pm »
Sporo odpowiedzi: DriveClub PS4 LIVE 1080P Gamplay with Thrustmaste…:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1030 dnia: Października 08, 2014, 20:10:52 pm »
gówniane gry z PS+,


Jakie gry mają dać jak GÓWNO jest na PS4 :D

DC się sprzeda, bo jest totalna posucha na nextgeny.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1031 dnia: Października 08, 2014, 20:36:41 pm »
Powiem wam krótko.........gram od godz 14 w Driveclub i nie wiem czy ja z oczami mam coś nie tak ale ta gra miejscami wygląda słabo.
Są momenty takie jak te fotki wyżej ale w ruchu to już jakiegoś wielkiego szału nie ma,drzewa,pobocze w początkowych wyścigach wyglądają słabo więc nie wiem co jest grane.Napewno opadu szczęki nie ma,jestem zawiedziony :( :( :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1032 dnia: Października 08, 2014, 20:38:40 pm »
Mogliby Knacka, ale metascore za niski  xD

Najlepsza recka DriveCluba:

Cytuj
DriveClub - the Digital Foundry verdict

There was a lot pressure on Evolution Studios to deliver a state-of-the-art flagship title that defined the PS4's next-generation credentials - a racing game that blurs the line between arcade and simulation while boasting the latest graphical features only possible on higher-end hardware. Despite some teething problems earlier in development, this is a feat that DriveClub manages to accomplish. Indeed, the game has benefitted from a remarkable makeover: from scrappy contender to visually polished technological showcase for PlayStation 4 hardware. The attention to detail and complex effects work is undeniably superb, while the handling model delivers an experience to suit both casual players and the more hardcore driving fans looking for something different from the likes of Gran Turismo or Forza Motorsport.

For all its rendering accomplishments, DriveClub is actually best viewed more as an evolution of an old-school arcade racing game, as opposed to a state-of-the-art simulation. In gameplay terms, the lack of open world exploration and use of fixed tracks may seem a little behind the times, but the use of carefully designed point-to-point routes and traditional tracks suit the social aspect of the game, which revolves around challenging other players while winning events to increase status for yourself and your club.

In that sense, DriveClub comes across as an updated take on the classic arcade racer, played out at a global level, with both competitive and collaborative gameplay at the very heart of the experience. The handling model makes the game easy to pick up and play, while the relentless AI on higher difficulty settings keeps single-player races interesting as you constantly battle to stay in first place.

Of course, while the game is finally on retail shelves this week, development of DriveClub is an on-going process, and we are promised a range of features in the coming months via post-launch updates. The first of these adds dynamic weather to the game, adding another layer of uncertainty to driving conditions while no doubt showcasing even more of Evolution's tech - something we'll take a look at in the near future. Photo and replay modes are also on their way.

It's fair to say that we had more fun with the game than Mike did in the Eurogamer review, but there are areas where we agree that the game falls a little short: the penalties and driving restrictions can sap the fun out of the most intense moments, and perhaps there is a lack of soul and charisma at the heart of the game. But for us, the combination of the arcade-style handling and the often beautiful visuals delivers an experience well worth checking out.







:dance:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-vs-driveclub

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1033 dnia: Października 08, 2014, 21:28:05 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1034 dnia: Października 08, 2014, 21:34:11 pm »
Oficjalny komunikat o opóźnieniu.

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/707176122700084

Cytuj
In order to help all DRIVECLUB players who have the game already, we're temporarily holding back the PS Plus Edition and the My DRIVECLUB app to ease the load and traffic to the servers. This should give players a better chance of connecting to the game servers and, once the servers are operating well, we’ll be sure to let you know when the PS Plus Edition and My DRIVECLUB app will be available to download.


To PSN wymaga gruntownego remontu i dużych inwestycji, bo to co się dzieje z tą PŁATNĄ usługą to jest aktualnie żenada.
Mówiłem nawet wczoraj ze pewnie bedzie dziś lipa. PSN od niedzieli leży i kwiczy. Ciekawa czy bedzie jakaś reakcja sony czy mają na to już kompletnie wyje**ne. Powinni zwolnić wszystkich odpowiedzialnych za zydboksa jedynego bo to wszystko tych lewaków wina.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1035 dnia: Października 08, 2014, 21:48:15 pm »
Minirecenzja i masa filmików:
http://www.gamersyde.com/news_we_reviewed_driveclub-15933_en.html

Z przyjemnością bym sobie trochę pojeździł.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1036 dnia: Października 09, 2014, 01:01:34 am »
Skusiłem się jednak. Niestety głód na samochodówki na PS4 jest zbyt wielki. I nie ukrywam gra mi się podoba. Jak więcej ogram to opisze wrażenia.

Inna sprawa. Lokacja Indie (ta co ma być w PS+ ) jest najsłabsza. Wiele może się zawieść. Natomiast lokacje Szkocja (Normalnie wyspa MAN! gratka dla fanów motorów ;) ) oraz Canada rozpierdalają :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1037 dnia: Października 09, 2014, 01:12:40 am »
Chile i Norwegia chyba też dają radę. Kurtka, Indie faktycznie najsłabsze  :(

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1038 dnia: Października 09, 2014, 01:53:13 am »
No to znaleźli co dawać to wersji demo, którą przecież ma zachęcić do kupna! Dali najsłabszą lokację z całej gry i pewnie najsłabsze samochody do tego.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1039 dnia: Października 09, 2014, 02:06:29 am »
Chile i Norwegia chyba też dają radę. Kurtka, Indie faktycznie najsłabsze  :(

W sumie to wszystkie miejscówki są konkretne właśnie po za indiami. Nie są może tragiczne, ale zdecydowanie najsłabsze z całej piątki. Bez wyrazu i charakteru. Natomiast pozostałe są genialnie zaprojektowane. Do tego jest sporo technicznych tras!! Niestety w plusowej edycji mają być Indie, które szału nie robią.

Model jazdy daje radę :) Taki PGR na sterydach :) Driftuje się z radochą i granie na padzie jest wystarczająco precyzyjne. Dla niektórych wkurwiające może być skrócenie drogi hamowania, można w trakcie zakrętu go "poprawić" ale naprawdę bardzo przypomina to PGR'a

Muzyka mi mega pasuje do klimatu gry, jest naprawdę udana, tylko za mało kawałków jest w grze stąd zbyt się powtarza.
Są nawet kawałki NOISII ;) A dla fanów Drum And Bass to będzie gratka :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Grafika robi wrażenie choć trochę ząbki widać jak się przyjrzeć. Jednak oświetlenie i efekty cząsteczkowe to poezja. Nie widziałem lepszego w grach. Modele samochodów też rozpierdalają. W oddali jednak widać czasem drzewka 2D (ale to w każdej samochodówce to jest). Za to gra trzyma ostro 30 FPS. W najgorętszych momentach nie ma mowy o spadku FPS'ów. Gra czasem sprawia wrażenie 60 FPS bo wszystko chodzi ekstremalnie płynnie.

Urozmaicenie wyścigów tu gra zawodzi. Race, Time Trial i Drift tyle... Niby jest urozmaicenie w stylu wyzwań gdzie trzeba przebić wynik innego gracza, ale to nie wystarcza. Powinni dać coś więcej.

Opcji społecznościowych nie mogę sprawdzić. PSN w tej grze leży. Raz udało mi się połączyć i mnie automatycznie wyjebało.

AI przeciwników poziom standardowy. Nie robi wrażenia jak w GRID i nie wkur**a jak w "Forza 3-4 i GT5" nie jest też gumowe jak w NFS'ach. Taki standard wyścigowy.

Generalnie oceny słuszne 7-8/10, ale gra daje masę radochy. Bo sama jazda samochodem jest świetna. Niewymagająca ale mega przyjemna :)

Inna sprawa, jeżeli gra ma faktycznie tak ewoluować jak zapowiadają w Evolution Studio to mi się widzą motory w tej grze. Szkocja to Wyspa Man wypisz wymaluj :) Jutro może wrzucę filmik z Share :)

No to znaleźli co dawać to wersji demo, którą przecież ma zachęcić do kupna! Dali najsłabszą lokację z całej gry i pewnie najsłabsze samochody do tego.

Auta nie są najsłabsze bo widzę tam Zonde R wśród plusowych aut :) W wersji plus mają być przedstawiciele wszystkich klas więc będzie dobrze :)
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2014, 02:08:58 am wysłana przez Mrocz »