Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443532 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1120 dnia: Października 11, 2014, 15:11:05 pm »
Po setkach prób, gra się ściąga i zaraz będę grać. Osoby chętne pograć online, czyli za jakiś miesiąc jak serwery ruszą, zapraszam, dodawać do znajomych.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1121 dnia: Października 11, 2014, 16:20:23 pm »
Po setkach prób, gra się ściąga i zaraz będę grać. Osoby chętne pograć online, czyli za jakiś miesiąc jak serwery ruszą, zapraszam, dodawać do znajomych.

Serwery już dzisiaj ruszyły jeśli chodzi o szczegóły :lol: :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1122 dnia: Października 11, 2014, 16:23:03 pm »
No nie wiem, u mnie nie działały.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1123 dnia: Października 11, 2014, 16:31:34 pm »
Wiadomo kiedy będzie dostępna wersja z plusa?
Fryty tyty dotknij pyty

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1124 dnia: Października 11, 2014, 16:37:58 pm »
Nie. Pozostaje śledzić twittera i feja po najszybsze info.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1125 dnia: Października 11, 2014, 23:19:29 pm »
Dzisiaj DriveClub zgarnął jakiegoś patcha :) I udało mi się wysłać zaproszenie do BoBaN'a do Clubu, oraz pośmigać trochę online. Potem jednak serwer zmulił, ciekawe kiedy im się uda ogarnąć ten burdel :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1126 dnia: Października 11, 2014, 23:38:13 pm »
To jak beta testy multi i infrastruktury serwerów. Tyle że ludzie za to zapłacili pełną cenę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1127 dnia: Października 12, 2014, 08:52:34 am »
@Mrocz
Wczoraj wysłałem Ci prosbe o zapisanie mnie do klubu. Odebrałes?

Musze napisac, ze denerwuje mnie w tej grze noc i ogolnie pora dnia kiedy zapada mrok. Po prostu gowno widac. :P

Wczoraj wieczorem serwery zaczeły działac i zagrałem dwa wycigi online. Rywalizacja jest swietna. Tego oczekiwałem. Za pierwszym razem dostałem pole position, ale pod koniec trasy emocje mnie zjadły i wypadłem na pobocze dojezdzajac w połowie stawki na mete. Nastepny wyscig i start z ostatniej pozycji. Postanowiłem, ze bede jechał jak najlepsza linia przejazdu. Zadziałało i zaczałem przesuwac sie na przod stawki. Potem troche przepychanek z liderem i z ostatniego miejsca ukonczyłem wyscig na pierwszym. Evolution dostarczyło takiego arcade racera na jakiego czekałem. Walka na torze jest genialnie oddana.

PS. Model jazdy jest naprawde dopracowany. Mocne FF uciekaja przodem jak w zakrecie za mocno przycisniemy gaz. Widac ze starali sie oddac jak najlepiej odczucia z jazdy.

EDIT.
Nie sprzedajcie na razie swoich kierownic Logitecha. Gadałem wczoraj ze znajomym, ktory siedzie temacie i mozłiwe, ze pojawi sie jakis moduł na usb umozliwiajacy podpiecie kierownic tej marki do PS4 i XOne.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2014, 09:07:36 am wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1128 dnia: Października 12, 2014, 12:06:43 pm »
@Mrocz
Wczoraj wysłałem Ci prosbe o zapisanie mnie do klubu. Odebrałes?

Musze napisac, ze denerwuje mnie w tej grze noc i ogolnie pora dnia kiedy zapada mrok. Po prostu gowno widac. :P

Wczoraj wieczorem serwery zaczeły działac i zagrałem dwa wycigi online. Rywalizacja jest swietna. Tego oczekiwałem. Za pierwszym razem dostałem pole position, ale pod koniec trasy emocje mnie zjadły i wypadłem na pobocze dojezdzajac w połowie stawki na mete. Nastepny wyscig i start z ostatniej pozycji. Postanowiłem, ze bede jechał jak najlepsza linia przejazdu. Zadziałało i zaczałem przesuwac sie na przod stawki. Potem troche przepychanek z liderem i z ostatniego miejsca ukonczyłem wyscig na pierwszym. Evolution dostarczyło takiego arcade racera na jakiego czekałem. Walka na torze jest genialnie oddana.

PS. Model jazdy jest naprawde dopracowany. Mocne FF uciekaja przodem jak w zakrecie za mocno przycisniemy gaz. Widac ze starali sie oddac jak najlepiej odczucia z jazdy.

EDIT.
Nie sprzedajcie na razie swoich kierownic Logitecha. Gadałem wczoraj ze znajomym, ktory siedzie temacie i mozłiwe, ze pojawi sie jakis moduł na usb umozliwiajacy podpiecie kierownic tej marki do PS4 i XOne.


Wczoraj nic nie dostałem, ale wysłałem ci zapro ;) Pewnie nie wszystkie wiadomości dochodzą przez problemy z serwerami.

Noc i Wieczór miało wg twórców takie założenie. Jak śmigasz na codzień trasą poza miejską w nocy to też można dostać oczopląsu ;)

Co do walki na torze mogę się z tobą w pełni zgodzić. Gra jest zaprojektowana stricte pod tego typu rozgrywkę. Na + działa, że nie ma modelu uszkodzeń, oraz, że zepchnięcie samochodu przeciwnika nie jest takie łatwe. Wczoraj jakiś koleś próbował mnie wypchnąć z trasy i mu się to nie udawało :) Mało tego sam stracił panowanie nad samochodem ;) Dzięki temu dochodzi tylko do przepychanek, a nie jak w innych samochodówkach wypierdolenia cię po za trasę i przez resztę gry doganianie reszty stawki. :)

Model jazdy to też moim zdaniem poezja. Dokładnie jak zapowiadano "Easy to learn, hard to master" ;) Myślę, że wszyscy powinni dać grę szanse, problemy z serwerami jedno, ale gra jest naprawdę świetna i podejście do gry, że to crap bo 7/10 jest krzywdzące :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1129 dnia: Października 12, 2014, 12:25:25 pm »
Ja tam ciągle czekam na wersję cebulową, obadam i się zobaczy wtedy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1130 dnia: Października 12, 2014, 13:14:46 pm »
@Mrocz
Jedynie uderzenia w tyl potrafia mocno wytracic auto z toru jazdy. Tak jak piszesz np. tzw. manewr pit jest tytaj raczej niemozliwy do wykonania i najczesciej konczy sie kleska zawodnika ktory probuje go zastosowac. IMO to na plus bo inaczej w multi panowalby chaos.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1131 dnia: Października 12, 2014, 13:21:18 pm »
@Mrocz
Jedynie uderzenia w tyl potrafia mocno wytracic auto z toru jazdy. Tak jak piszesz np. tzw. manewr pit jest tytaj raczej niemozliwy do wykonania i najczesciej konczy sie kleska zawodnika ktory probuje go zastosowac. IMO to na plus bo inaczej w multi panowalby chaos.


W GRID: Autosport jest to kretyńskie. W multi jest pełny model uszkodzeń + wpływ na jazdę po rozwaleniu. Wyścig wygląda tak, że do pierwszego zakrętu połowa kierowców wjeżdża w prowadzących by ich wybić z toru i najlepiej zmasakrować pojazd. Efekt, że większość stawki jeździ gruchotami znoszącymi na zakręcie itp. Wygląda to komicznie i kretyńsko. Do tego nie ma w tym żadnej radochy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1132 dnia: Października 12, 2014, 22:12:10 pm »
Im dłużej gram w DriveClub tym bardziej ten tytuł doceniam. :)

Muszę przyznać, że końcówka gry jest BAARDZO trudna. Mam odblokowane ostatnie eventy, i przyznam że naprawdę ciężko coś ugrać. Dostajemy od AI po dupie, a czasówki są mega wyśrubowane zadania nie ułatwiają najmocniejsze maszyny. Pagani Huyara czy Hennesy Venom to bardzo dzikie samochody i utrzymanie ich w ryzach jest wyzwaniem samym w sobie :) Mimo to gra nie wkur**a daje satysfakcje z ugranego czasu, i jest to jedyna gra po za NFS'em gdzie jazda tymi potworami jest w ogóle grywalna.

w Forzie, Gridzie itp. Te auta są praktycznie nie do opanowania, lekkie muśnięcie gazem i już ślizgami się w miejscu, a w Gran Turismo Venoma nie ma ;)

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1133 dnia: Października 12, 2014, 22:25:48 pm »
Pagani Huyara 

Zrobiłeś mi niepotrzebnie nadzieję, że istnieje samochód, który się tak nazywa.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1134 dnia: Października 13, 2014, 00:51:05 am »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1135 dnia: Października 13, 2014, 09:20:32 am »
Ja najbardziej lubię trasy w Kanadzie. Chile też jest spoko. Ogólnie przez cały czas jak gram, to nie miałem nudnego toru. Jedynie co to denerwuje mnie, że tak dużo wyścigów odbywa się po zmroku i naprawdę gówno wtedy widać. Nie wspomnę jak już odblokujemy najszybsze auta, bo wtedy jazda nocą to jazda na ślepo.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1136 dnia: Października 13, 2014, 09:21:59 am »
odbywa się po zmroku i naprawdę gówno wtedy widać
To chyba dobrze, bo jest naturalnie ;) Nie lubię w grach nocy, która jest szara/granatowa. Jak ciemno to ciemno qrwa :mad: 8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1137 dnia: Października 13, 2014, 09:29:13 am »

odbywa się po zmroku i naprawdę gówno wtedy widać
To chyba dobrze, bo jest naturalnie ;) Nie lubię w grach nocy, która jest szara/granatowa. Jak ciemno to ciemno qrwa :mad: 8)
wpisik

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1138 dnia: Października 13, 2014, 09:29:30 am »
Ja najbardziej lubię trasy w Kanadzie. Chile też jest spoko. Ogólnie przez cały czas jak gram, to nie miałem nudnego toru. Jedynie co to denerwuje mnie, że tak dużo wyścigów odbywa się po zmroku i naprawdę gówno wtedy widać. Nie wspomnę jak już odblokujemy najszybsze auta, bo wtedy jazda nocą to jazda na ślepo.

Mi za to do gustu przypadła szkocja :)

Martwi mnie tylko słaba reklama tej gry. Niestety, ale najpewniej gra sprzeda się ultra słabo przez recenzje i teraz hate z serwerami. Nie wiadomo czy będzie wspierana tak jak to było planowane. :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1139 dnia: Października 13, 2014, 09:32:54 am »
Martwi mnie tylko słaba reklama tej gry
Wczoraj w TV widziałem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1140 dnia: Października 13, 2014, 09:39:28 am »
Martwi mnie tylko słaba reklama tej gry
Wczoraj w TV widziałem.

Bardziej chodziło mi o PR. O całą farsę z serwerami, akcja z ocenami gry ;) Reklama TV może i jest, ale nikt z tego powodu nie rzuci się do sklepu ;) (też wczoraj widziałem i to parę razy :P)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1141 dnia: Października 13, 2014, 09:42:28 am »
Pewnie cisza, bo gra niedokończona, serwery nie działają, wersji z PS+ jak nie było, tak nie ma. Nie mają czym nakręcać za bardzo, bo na razie za dużo zonków ;)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1142 dnia: Października 13, 2014, 09:46:36 am »
Martwi mnie tylko słaba reklama tej gry. Niestety, ale najpewniej gra sprzeda się ultra słabo przez recenzje i teraz hate z serwerami. Nie wiadomo czy będzie wspierana tak jak to było planowane. :(
Często widzę reklamy driveclub w tv na różnych stacjach, także chyba nie jest źle. Gracze dobrze oceniają tytuł, więc będą go sobie polecać, a wersja plusowa pewnie mocno rozbudzi chęć do ścigania się po nowych trasach, w lepszych samochodach. Destiny pokazało, że recenzje nie mają znaczenia, więc chyba nie ma co się martwić. Myśle, że spokojnie można liczyć na kilka grubych milionów sprzedanych egzemplarzy. Tym bardziej, że gra na razie nie ma konkurencji na ps4, a fani gran turismo w coś muszą grać do czasu wydania kolejnej części  :P

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1143 dnia: Października 13, 2014, 09:49:01 am »
o chyba dobrze, bo jest naturalnie ;) Nie lubię w grach nocy, która jest szara/granatowa. Jak ciemno to ciemno qrwa

Pamiętam jak przy okazji jednej z gier kłóciłem się z art direm na temat nocnej lokacji. Dla mnie noc oznacza, że jest ciemno, on upierał się, iż musi być jasno. W wielu filmach i grach noc jest prześwietlona po to, żeby było wszystko czytelne. Ma to swoje uzasadnienie, tym bardziej, iż często można to sprytnie wytłumaczyć/zamaskować. Mimo wszystko fajnie jest kiedy noc zostaje odpowiednio potraktowana, szczególnie w takiej grze jak Driveclub, która jednak w pewnych aspektach mierzy w realizm. Co do nocnej lokacji - oczywiście stanęło na tym czego art director chciał...

Mogliby już odpalić wersję Plusową, bo chcę w końcu sprawdzić, czy warto interesować się pełną wersją. Poza tym dali ostro dupy, dziwie się, że Sony nie dopilnowało ich. Nie po to buduje się silny wizerunek, żeby potem przez tego typu akcje go tracić.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1144 dnia: Października 13, 2014, 09:56:24 am »
Dla mnie noc oznacza, że jest ciemno
Dokładnie. Dlatego wielki plus za ten element łapie Dragon's Dogma.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1145 dnia: Października 13, 2014, 09:58:31 am »
Gracze dobrze oceniają tytuł


Wejdź na Metacritic - połowa ocen 0-3 i komentarz "Forza znacznie lepsza".

Po graniu cały weekend daje mocne 8. Za model jazdy, za grafikę, za trasy i poczucie prędkości. Szkoda, że nie ma fur z USA i Japonii - to dla mnie na razie jedyny minus.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1146 dnia: Października 13, 2014, 10:16:24 am »
Gracze dobrze oceniają tytuł


Wejdź na Metacritic - połowa ocen 0-3 i komentarz "Forza znacznie lepsza".

Po graniu cały weekend daje mocne 8. Za model jazdy, za grafikę, za trasy i poczucie prędkości. Szkoda, że nie ma fur z USA i Japonii - to dla mnie na razie jedyny minus.

No widać jak dzieciarnia z Xboxa podchodzi do Driveclub robiąc vinyle na samochody z napisem DriveCrap oraz głosując na metacritic :) Nie ma co się przejmować i trzeba sprawdzić grę osobiście :P

Brak fur amerykańskich i japońskich wkrótce naprawią coś czuje ;) Za dużo recenzji to wytyka. A mają być też darmowe DLC ;)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1147 dnia: Października 13, 2014, 10:22:53 am »
Wejdź na Metacritic - połowa ocen 0-3 i komentarz "Forza znacznie lepsza".
Taki hejt nie ma przecież znaczenia.  :roll: Zobaczy to może pare tysięcy osób, które nie mają żadnego wpływu na sprzedaż. Większość kupujących patrzy na trailery,  pyta znajomych którzy posiadają grę i decyduje sie na zakup. "Wszyscy grają w driveclub, gram i ja!"- patrzę jeszcze raz w stronę destiny ;)

svonston

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1148 dnia: Października 13, 2014, 11:23:10 am »
Martwi mnie tylko słaba reklama tej gry
Wczoraj w TV widziałem.
Ja kojarzę reklamy jak dopiero PS4 wchodziło.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1149 dnia: Października 13, 2014, 11:25:02 am »
Martwi mnie tylko słaba reklama tej gry
Wczoraj w TV widziałem.
Ja kojarzę reklamy jak dopiero PS4 wchodziło.

Teraz jest nowa nawet fajna. Zachęca do grania.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1150 dnia: Października 13, 2014, 13:50:24 pm »
Dzisiaj ma być ta sławna aktualizacja 2.0 dla PSN? Jeśli tak to może Driveclub zacznie normalnie działać. Te Alerty Gier miały być dostępne chyba od 2.0, a w Driveclub już teraz jest możliwość ich wysyłania. Może oni zrobili gierkę z ficzerami pod 2.0, a Sony zaspało z aktualizacją i stąd te problemy. Bardzo jestem ciekaw. Ja co prawda mam jeszcze sporo singla do ugrania, więc na online tak szybko nie wbiję.

@Mrocz
Dostałem od Ciebie zaproszenie do klubu, ale niestety wczoraj w ogóle nie łączyło mnie z serwerami DC, więc nie mogłem odebrać. :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1151 dnia: Października 13, 2014, 13:55:36 pm »
A jakieś info kiedy w plusie to gówno będzie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1152 dnia: Października 13, 2014, 13:58:49 pm »
A jakieś info kiedy w plusie to gówno będzie?

Jak się uporają z serwerami to pewnie będzie. Na razie czekać trzeba.

Dzisiaj ma być ta sławna aktualizacja 2.0 dla PSN? Jeśli tak to może Driveclub zacznie normalnie działać. Te Alerty Gier miały być dostępne chyba od 2.0, a w Driveclub już teraz jest możliwość ich wysyłania. Może oni zrobili gierkę z ficzerami pod 2.0, a Sony zaspało z aktualizacją i stąd te problemy. Bardzo jestem ciekaw. Ja co prawda mam jeszcze sporo singla do ugrania, więc na online tak szybko nie wbiję.

@Mrocz
Dostałem od Ciebie zaproszenie do klubu, ale niestety wczoraj w ogóle nie łączyło mnie z serwerami DC, więc nie mogłem odebrać. :/

Ponoć to działa tak, że serwery nie wyrabiają i wpuszczają tylko PARTIĘ graczy. Tak jakby nie było miejsca na serwerach. Dlatego czasem online działa a czasem nie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1153 dnia: Października 13, 2014, 14:30:45 pm »
To Drajwkrap już jest i nic tytacz nie melduje  :evil:

Przywołuje Lem ++.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Summon bat, komand: chłosta + 69 do obrażeń dla policjantów.  :grin:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Byłem w Saturnoszcze i emikopsze w łikend, ale nie mieli.
To się nie godzi. Co prawda nie skończyłem jeszcze Metro i Ryse, a Diabeł i Destiny (o Dark Souls II nie wspomnę), leżą niezainstalowane, ale jak zobaczyłem zwiastun ostatni z ujęcia z kokpitu, z miejsca przypomniał mi się kapitalny Szift.  :roll:
Poza tym, ciekawi mnie szalenie szata graficzna. Udaję się przed treningiem zatem na łowy, oby udane.
mam nadzieję, że nie pójdzie na półkę po jednym dniu jak WD i Metal Szit Solid płatne demo z grafa master race 5/10.  :wtf:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1154 dnia: Października 13, 2014, 14:51:06 pm »
Metal Szit Solid płatne demo z grafa master race 5/10
Grabisz sobie znowu.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1155 dnia: Października 13, 2014, 15:54:14 pm »
Też udało mi się dołączyć do klubu,  ale zagrać jakiś wyścig online już nie;-) Trzeba cisnąć punkciki dla klubu,  bo poziomy klubowe odblokowują fajne furki.  Czy wszystkie punkty jakie zdobywamy sumują się do expa klubowego?  Gra jest dosyć trudna,  powtarzanie jednego eventu po pare razy to standard.  Na razie udsje się wszystko na trzy gwiazdki,  ale nie wiem na ile mi starczy zapału,  bo już nie mogę się doczekać hiper samochodów :-)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1156 dnia: Października 13, 2014, 16:03:18 pm »
Też udało mi się dołączyć do klubu,  ale zagrać jakiś wyścig online już nie;-) Trzeba cisnąć punkciki dla klubu,  bo poziomy klubowe odblokowują fajne furki.  Czy wszystkie punkty jakie zdobywamy sumują się do expa klubowego?  Gra jest dosyć trudna,  powtarzanie jednego eventu po pare razy to standard.  Na razie udsje się wszystko na trzy gwiazdki,  ale nie wiem na ile mi starczy zapału,  bo już nie mogę się doczekać hiper samochodów :-)

Tak sumują się :) Przyjąłem twoją prośbę grzeszczu, ale coś się spartoliło w trakcie i nie widziałem cię w klubie. Widniejesz jako członek GameOnly Team już? :D Wieczorem zapodam jakie malowania się wam podobają? ;) Trzeba ustalić stylizacje samochodu :)

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1157 dnia: Października 13, 2014, 16:14:15 pm »
Tak dostałem alert na ps app.  Szkoda że w klubie może byc tylko 6 osób,  według mnie powinno być conajmniej 12,  tak żeby jeden wyścig mogli zapełnić tylko klubowicze.  Co do malowania preferuję styl simple clean, prosto i schludnie bez jakiś mega festynów :-)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1158 dnia: Października 13, 2014, 16:23:09 pm »
Tak dostałem alert na ps app.  Szkoda że w klubie może byc tylko 6 osób,  według mnie powinno być conajmniej 12,  tak żeby jeden wyścig mogli zapełnić tylko klubowicze.  Co do malowania preferuję styl simple clean, prosto i schludnie bez jakiś mega festynów :-)

Ja to często jeżdże z malowaniem fabrycznym ;) Ale klubowe barwy trzeba jakoś odjebać, ale z reguły wybieram te prostsze kalkomanie :) Jakiś stonowany pasek w nieco innym kolorze od karoserii ;) Bez totalnej oczojebności ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1159 dnia: Października 13, 2014, 19:26:41 pm »
Pograłem kilkadziesiąt minut i oto pierwsze spostrzeżenia.

W sieci empik maja graczy za ignorantów, bowiem na ich opakowaniu widniała cena niemal sześciu Kazimierzy. Cena owa dumnie była przekreślona i widniała nowa - prawie pięć Kazimierzy. Jakiż promoszyn, kilkadziesiąt zł w kieszeni  :naughty: rzecz jasna jak już dorwałem co moje, cena widniała tylko jedna - właściwa.



Neverminetę, przejdźmy do mięsa:

Szata graficzna.

Krótko - 4ech liter nie urywa, a powinna. Tak mówiono, tak pisano. Miała to być najpiękniejsza gra wyścigowa tej generacji. Jezeli tak będzie Projekt kars wyglądać, kupuje go na master race mojego - 4k, 96 k/s, ultra, et cetera.

Tło w tej grze jest biedne. Wiele niedobrego słyszałem o Indiach, zatem pojeździłem w Szwecji, Norwegi i gdzie tam fabryka dała. Jest raz lepiej, raz gorzej, szału jednak nie ma. GT5 raz prezentowało się jak szort z poprzedniej generacji i zasługiwało na 4/10, ale innym razem to było binarne cudo na 10/10. W ogólnym rozrachunku zasługiwała ta gra na 8/10 za grafikę.

N4S: Rywale, w które się zagrywałem w ubiegłym roku na starcie prezentowały się fantastycznie. Nikt nie psioczył wówczas "buuuu, nie ma combo fHD+60k/s" tylko cieszyli się grą mającą znakomita oprawę, bowiem nigdzie samochodów piękniejszych nie było, gra jest efektowna, dynamiczna, tło cieszy oko niezwykle. Niby gra pomostowa, ale już prawiono o tym jak to będą gry stricte pod dany sprzęt się prezentować.

Tło już przerobiliśmy. A co z samochodami - pyta użytkownik The User. Te prezentują się bardzo okazale, ale furory nie robią. MAŁO TEGO AA straszy okrutnie. Tak ząbkowanej gry na PS4 nie widziałem, a mam niemal wszytko co wyszło na dziecko Sony.

Samochody śladów nie zostawianą na jezdni, a takie coś już na PSX było. Sam pojazd dziwnie pływa, zupełnie jakby nad jezdnią się unosił.

Jest płynnie, czasami efektownie - efekty świetlne. Włączyłem w ustawieniach burzę, ale opadów i grzmotów brak. Tak można podsumować grafikę DC - z dużej chmury mały deszcz.

Póki co 6/10 w tym aspekcie, ale szczerze wątpię by więcej niż 7/10 zgarnęła w ostatecznym rozrachunku.

Audio nadrabia niespecjalne pierwsze wrażenie, które zasiały wizualia. Dźwięk z wnętrza samochodu jest bodaj najlepszy jaki słyszałem w tego typu grach. Bang & Olufsen potęguje doznania.
9/10.

Co do modelu jazdy, szkieletu gry, jak to widzę wiele podobieństw to znakomitego Szifta. Podoba mi się to.

Driveclub w ostatecznym rozrachunku to gra, która zawodzi grafiką, ma znakomite audio, jest całkiem przyjazna użytkownikowi, a gra się bardzo dobrze. Póki co daję mocne 7/10, ale wierzę, że gra po kilku(nastu) godzinach poszybuje o klasę, może nawet i dwie.