Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443557 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1200 dnia: Października 16, 2014, 10:07:29 am »
:lol:
Zacna teoria milordzie.

PS. Czy też macie wrażenie, że dennie działający online to nie wina serwerów? Kiedy przyglądam się matchmakingowi, generowanym zawodom, sposobowi rejestracji,  ciągle niedziałającej opcji sprawdzania postępów z przeglądarki itp. to mam wrażenie, że twórcy po prostu nie zdążyli dokończyć online. To wszystko jeszcze raczkuje i wygląda jakby robił to ktoś posiadający bardzo małe pojęcie o rozgrywce online.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2014, 10:12:06 am wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1201 dnia: Października 16, 2014, 10:19:31 am »
:lol:
Zacna teoria milordzie.

PS. Czy też macie wrażenie, że dennie działający online to nie wina serwerów? Kiedy przyglądam się matchmakingowi, generowanym zawodom, sposobowi rejestracji,  ciągle niedziałającej opcji sprawdzania postępów z przeglądarki itp. to mam wrażenie, że twórcy po prostu nie zdążyli dokończyć online. To wszystko jeszcze raczkuje i wygląda jakby robił to ktoś posiadający bardzo małe pojęcie o rozgrywce online.

Evolution akurat ma pojęcie o robieniu Online po Motorstormach ;) Ja mam teorie, że to po prostu serwery jebnęły. Coś poszło nie tak i czasami tak bywa, że sprzęt nie działa tak jak na próbach :) Będzie dobrze, niedługo wszystko naprawią i gra będzie działać. Bardziej mnie smuci wszechobecny wku** na Evolution, przez co gra może nie być popularna.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1202 dnia: Października 16, 2014, 10:22:54 am »
Nie mam zdania bo nie udało mi się połączyć z wyścigiem online ani razu.  Raz na jakiś czas odpalają się postępy klubu i czasy okrążeń innych graczy .Co śmieszne pokazuje czasy obcych osób, a klubowiczów już nie. Dziwna sprawa bo z tego co pisali recenzenci to przed premierą online działało i to bez większych problemów. Chyba, ,że to wszystko wałek, tylko czy dali by radę "przekupić" wszystkich recenzentów.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1203 dnia: Października 16, 2014, 10:24:22 am »
Przed premierą nie było takiego ruchu na serwerach więc mogło Online działać ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1204 dnia: Października 16, 2014, 10:31:07 am »
Pograłem w nocy z dobre 96 minut. Gra robi coraz lepsze wrażenie. Liczę, że dla plusowiczów nie wytną początkowy kawałek kodu, tak jak w przypadku demo Szifta (najmniej okazale prezentująca się Anglia), gdyż zrobiliby grze wielką krzywdę. O ile ile kanada robiła niezłe wrażenie, to nowe areny zmagań prezentują się zjawiskowo.

Na obecną chwilę 8/10 za szatę graficzną.
Konstrukcja gry niezwykle przyjemna (jak w wspomnianym N4S), system gwiazdek jest dobrze przemyślany. Jeżeli ktoś szuka gry na poziomie z segmentu wyścigowych pozycji, śmiało może wydawać te pięć Kazimierzy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1205 dnia: Października 16, 2014, 10:51:25 am »
Evolution akurat ma pojęcie o robieniu Online po Motorstormach ;) Ja mam teorie, że to po prostu serwery jebnęły. Coś poszło nie tak i czasami tak bywa, że sprzęt nie działa tak jak na próbach :) Będzie dobrze, niedługo wszystko naprawią i gra będzie działać. Bardziej mnie smuci wszechobecny wku** na Evolution, przez co gra może nie być popularna.

Bardziej chodzi mi o sam sposób doboru zawodów. Samo dołączanie do nich też jest dziwne. Najpierw klikamy rejestrację i czekamy w cholerę czasu aż w ogóle zacznie nam dobierać graczy do lobby. Zanim rozpocznie się wyścig (zakładając, że online śmiga bez problemu) to schodzi dobre kilka minut. Weźmy takiego CoD'a gdzie klikamy "Znajdź grę" i momentalnie wbijamy do rozgrywki. Pomijam fakt, że nigdzie nie widzę możliwości stworzenia własnej gry albo chociażby wyboru filtra gdzie i czym się chcę ścigać. Owszem sam wyścig online jest mega miodny (zachowano walkę zderzak w zderzak), ale samo wbijanie do gry to katorga.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1206 dnia: Października 16, 2014, 10:52:41 am »
Bardziej chodzi mi o sam sposób doboru zawodów. Samo dołączanie do nich też jest dziwne. Najpierw klikamy rejestrację i czekamy w cholerę czasu aż w ogóle zacznie nam dobierać graczy do lobby. Zanim rozpocznie się wyścig (zakładając, że online śmiga bez problemu) to schodzi dobre kilka minut. Weźmy takiego CoD'a gdzie klikamy "Znajdź grę" i momentalnie wbijamy do rozgrywki. Pomijam fakt, że nigdzie nie widzę możliwości stworzenia własnej gry albo chociażby wyboru filtra gdzie i czym się chcę ścigać.

Akurat czasem dołączania nie przejmowałbym się bo jest to spowodowane problemami z Serwerami :) A po za tym to faktycznie jakaś taka prosta forma wyzwań :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1207 dnia: Października 16, 2014, 11:33:57 am »
Widze, że niezłego babola wypuścili po roku poprawiania :D Co za fail sony, dorównują najlepszym akcjom m$.

Wiadomo juz kiedy to krapiszcze wyląduje w plusie? Bo coraz bardziej prawdopodobne wydaje mi sięto co kiedyś napisałem a lupi mnie wyśmiał.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1208 dnia: Października 16, 2014, 11:52:45 am »
Przecież rok temu ta gra była ukończona, tylko jej nie wypuścili bo konsol było mało, tak to nasz betonowy chłopczyk tłumaczył? :troll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1209 dnia: Października 16, 2014, 11:57:12 am »
Teraz też jest ukończona. Tylko połowa gry jest w paczu :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1210 dnia: Października 16, 2014, 12:04:36 pm »
Najdziwniejsze jest to, że niby pracują w pocie czoła, a patcha jak nie było, tak nie ma. Pyknąłem całego singla i nie zobaczyłem deszczu. :lol: Dobrze, że giera ma konkretny gameplay, który nie pozwala oderwać się od konsoli, bo inaczej Evolution powinno dostać po uszach. Teraz może być już tylko lepiej.

Btw. Czy ja dobrze widzę, że gra nie ma oficjalnej strony w necie? Po kliknięciu w link na stronie producenta, odsyła nas na witrynę PlayStation. :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2014, 12:06:10 pm wysłana przez BoBaN »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1211 dnia: Października 16, 2014, 12:08:35 pm »
I tak powinni dostać po uszach, bo wydali jakieś niedorobione gówno z rocznym opóźnieniem.

Czy ja dobrze rozumiem, że tam w ogóle nie ma deszczu, mokrych asfaltów co to był na wielu screenach promocyjnych? :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1212 dnia: Października 16, 2014, 12:12:38 pm »
zy ja dobrze rozumiem, że tam w ogóle nie ma deszczu, mokrych asfaltów co to był na wielu screenach promocyjnych?
No nie. Deszcz w paczu. Ponoć od początku tak było mówione.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1213 dnia: Października 16, 2014, 13:03:27 pm »
Ja pierdole, farsa jakaś.  :lol: :lol: :lol:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1214 dnia: Października 16, 2014, 13:17:55 pm »
Windo Wolf among Us w epizodach było i przeszedłeś, a do Drivecluba masz pretensje ze idzie w ślady za lepszymi :troll:?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1215 dnia: Października 16, 2014, 13:22:17 pm »
Ja pierdole, farsa jakaś.  :lol: :lol: :lol:

Zagraj, bo gierka tak czy srak jest najlepszą samochodówką dostępną teraz na PS4. Baaa, jestem skłonny stwierdzić, że to jedna z lepszych arcade'ówek jakie wypluto ostatnimi czasy. Trzon gry czyli gameplay jest na najwyższym poziomie, więc nie ma co płakać. Każdy kto lubi wyścigi będzie zadowolony po zakupie Driveclub.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1216 dnia: Października 16, 2014, 13:25:23 pm »
Windo Wolf among Us w epizodach było i przeszedłeś, a do Drivecluba masz pretensje ze idzie w ślady za lepszymi :troll:?

:)

Ja pierdole, farsa jakaś.  :lol: :lol: :lol:

Zagraj, bo gierka tak czy srak jest najlepszą samochodówką dostępną teraz na PS4. Baaa, jestem skłonny stwierdzić, że to jedna z lepszych arcade'ówek jakie wypluto ostatnimi czasy. Trzon gry czyli gameplay jest na najwyższym poziomie, więc nie ma co płakać. Każdy kto lubi wyścigi będzie zadowolony po zakupie Driveclub.

Widzisz, może być przezajebistą gierką, ale tak czy inaczej to jest poj**ane i kupując coś takiego za hajsy daje się niejako przyzwolenie na takie działania. Nie kupie tego na pewno a w takich okolicznościach to się nawet zastanawiam czy warto to z plusa ściągać, o ile się w ogóle pojawi. Swój głód wyścigów na jakiś czas ugasiłem hot pursuitem.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2014, 13:28:34 pm wysłana przez windomearl »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1217 dnia: Października 16, 2014, 13:28:30 pm »

Zagraj, bo gierka tak czy srak jest najlepszą samochodówką dostępną teraz na PS4. Baaa, jestem skłonny stwierdzić, że to jedna z lepszych arcade'ówek jakie wypluto ostatnimi czasy. Trzon gry czyli gameplay jest na najwyższym poziomie, więc nie ma co płakać. Każdy kto lubi wyścigi będzie zadowolony po zakupie Driveclub.


Ja mogę tylko się pod tym podpisać. Powiem więcej, mówienie że jest to najlepsza samochodówka na PS4 jest krzywdzące bo narazie jest tylko NFS po za nią, ale śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepszy Arcade-Sim Racer od czasów PGR4 ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1218 dnia: Października 16, 2014, 16:20:04 pm »
Jak dobra by nie była, to takiego czegoś nie mają prawa wypuszczać. Przecież to co wy tutaj piszecie, jak ja to czytam, to to są jakieś beta-testy, za które zapłaciliście 250zł. W Destiny nie ma fabuły i maksymalna nota jaką ta gra może ode mnie dostać to 7/10, i to dopiero po ograniu Raidu, bo jak liczyć bez niego to 6/10. DC oceniłbym chyba podobnie, jak nie gorzej, przez ten wku** że nic normalnie nie działa i brakuje części zapowiadanych ficzerów. Fatalna premiera.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1219 dnia: Października 16, 2014, 16:24:44 pm »
Jak tam fabuła w bayo 2 i innych popierdółkach od Nintendo?

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1220 dnia: Października 16, 2014, 16:31:56 pm »
Jak dobra by nie była, to takiego czegoś nie mają prawa wypuszczać. Przecież to co wy tutaj piszecie, jak ja to czytam, to to są jakieś beta-testy, za które zapłaciliście 250zł. W Destiny nie ma fabuły i maksymalna nota jaką ta gra może ode mnie dostać to 7/10, i to dopiero po ograniu Raidu, bo jak liczyć bez niego to 6/10. DC oceniłbym chyba podobnie, jak nie gorzej, przez ten wku** że nic normalnie nie działa i brakuje części zapowiadanych ficzerów. Fatalna premiera.

Zgadza się ;) Choć za grę zapłaciłem 169 zł ;) Oraz część ficzerów od początku jawnie było mówione, że będą dostępne PO premierze w patchu. Nigdy nie było mowy, że będą na start. Te ficzery zostały dodane na prośbę fanów. Stąd ich poślizg.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1221 dnia: Października 16, 2014, 16:36:34 pm »
Co jak co, online powinien w grze działać na premierę jak należy. Przecież to nie GTA  z milionową sprzedażą w pierwszy dzień. I AA też mogli jakieś dać, a nie...)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1222 dnia: Października 16, 2014, 16:55:52 pm »
Co jak co, online powinien w grze działać na premierę jak należy. Przecież to nie GTA  z milionową sprzedażą w pierwszy dzień. I AA też mogli jakieś dać, a nie...)

Zdecydowanie masz rację. Tylko jestem przeciwny karcenia tej gry, bo jest to naprawdę konkretny szpil. Smutne by było go uśmiercić wtopą.

A AA jest, tylko nie jakieś wyje**ne. Najważniejsze, że grafika zapiera dech w piersiach i w chwili obecnej nie ma ładniejszej samochodówki. (IMHO Forza Horizon 2 zdecydowanie zbyt kreskówkowa)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1223 dnia: Października 16, 2014, 17:21:32 pm »
Iras ma rację. Obniżać ocenę za fabułę, to można w RPG, choć nie zawsze, inaczej kilka wybitnych przedstawicieli z serii Tekken musiałoby mieć znacznie zaniżoną ocenę. z tytułu miśków walczących dla korpo, zazdrosnych kawałków drewna i zasadniczo telenoweli jaką namco serwuje od lat.
Zatem Destiny bym się nie czepiał, jednakże na prawdę śmiechu jest warty fakt, że wybieram "burza' by ocenić jak twórcy się spisali, a ta ma dopiero nadejść  :)

Rzecz, która jeszcze dekadę temu nie miała racji bytu, a patrząc co na bieżącej generacji się dzieje - Driveclub, uprzednio BF4, to śmiech na sali.

Inna sprawa, że gra jest konkretna i raczej warta swej ceny. Ja nie żałuję. Mrocz, który dał 169zł tym bardziej nie powinien.


grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1224 dnia: Października 16, 2014, 17:30:25 pm »
Właśnie ściągam jakiegoś patcha 135mb,  może w końcu ogarneli temat.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1225 dnia: Października 16, 2014, 17:32:01 pm »
Napisz co się zmieniło, bo ja dopiero przed 19 będę w domu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1226 dnia: Października 16, 2014, 17:33:32 pm »
Pomijam wspomniany po raz milionowy fakt że warunki pogodowe zostały dodane na prośbę fanów... Opóźnienie jest bo później to dodali.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1227 dnia: Października 16, 2014, 17:41:33 pm »
Hmmm mam do wyboru tylko zawody drużynowe,  niby łączy ale przy synchronizacji wyskakuje błąd,  ze nie może dobrać przeciwników.  Pytanie czy dzieje sie tak dlatego,  że próbuje się połączyć sam do zawodów drużynowych,  czy po prostu dalej jest skopane.  Beznadziejny ten matchmaking nawet nie można wybrać rodzaju zawodów.  Mam tylko sześć serwerów.  Jedyny plus,  że od razu połączyło się z klubem.  Dam znać jak coś jeszcze nowego obadam,  ale vhyba nie ma co się podniecać,  to nie jest to na co czekamy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1228 dnia: Października 16, 2014, 17:48:38 pm »
O tym właśnie pisałem wcześniej. Matchmaking i całe to dołączanie do zawodów (których jak wspomniałeś jest garstka) to kpina. Wygląda to bardzo amatorsko.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1229 dnia: Października 16, 2014, 18:29:35 pm »
Wszystko póki co działa ślamazarnie. Wczoraj rozegrałem trochę wyścigów online, grałem do 4. Na poczekalnię nie narzekam, wchodzę w rejestrację gdzie jest mało czasu, potem jakieś 30 sekund łączenia i wybierania auta i się ścigamy, nie sądzę aby to było bardzo długo. Jak online będzie działał sprawnie, to po każdym wyścigu mamy ogółem jakieś 2 minuty przerwy, mnie to nie przeszkadza.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1230 dnia: Października 16, 2014, 20:06:55 pm »
Może jakiś forumowy wyścig, jak wszytko będzie hulało jak należy  :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1231 dnia: Października 16, 2014, 20:47:27 pm »
Tak jak myslalem BAC Mono daje sie prowadzic. Dzieki temu mam wszystkie gwiazdki. Teraz czas na multi.

Edit.
Multi, ktore nie działa. Ten patch gowno dał. Niech w koncu scisna dupe i to naprawia bo kpina coraz wieksza.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2014, 22:36:34 pm wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1232 dnia: Października 17, 2014, 00:23:35 am »
Założę się, że od ściskania tyłki tak ich bolą, że przy kompach robią teraz na stojąco. Tam też pracują ludzie. Na pewno wiedzą, że nawalili i tracą wizerunkowo  :/

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1233 dnia: Października 17, 2014, 00:38:49 am »
Założę się, że od ściskania tyłki tak ich bolą, że przy kompach robią teraz na stojąco. Tam też pracują ludzie. Na pewno wiedzą, że nawalili i tracą wizerunkowo  :/

Dlatego postanowiłem ich wesprzeć kupując ich produkt. Ja tam nie wątpię, że wypadki się zdarzają i złośliwość rzeczy martwych potrafi być dobijająca. Sam nie raz byłem świadkiem jak serwery w mojej rodzinnej firmie padły i strona kilka dni nie działała. Powody były praktycznie nie do przewidzenia, w przypadku takiej gry może być o wiele więcej czynników + ch**owość PSN. (dzisiaj do Destiny nawet podłączyć się nie jestem wstanie)

Ale fakt utraty wizerunkowej mnie martwi. Taki solidny szpil ma szanse się zmarnować.

Swoją drogą developerzy DriveClub rozważają formę wynagrodzenia tej wtopy wszystkim graczom. (na facebooku jakiś koleś dostał odpowiedź tego typu) ciekawe co takiego wymyślą...

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1234 dnia: Października 17, 2014, 00:42:15 am »
Ja tam nie wątpię, że wypadki się zdarzają i złośliwość rzeczy martwych potrafi być dobijająca.

Nie nazwałbym tego wypadkiem, bo brałem Motorstorma Apocalypse na premierę i tam też online nie działał od początku, dopiero po patchach dało się połączyć z serwerami. Nie kumam jak można dwa razy taki sam błąd popełnić.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1235 dnia: Października 17, 2014, 00:51:44 am »
Ja tam nie wątpię, że wypadki się zdarzają i złośliwość rzeczy martwych potrafi być dobijająca.

Nie nazwałbym tego wypadkiem, bo brałem Motorstorma Apocalypse na premierę i tam też online nie działał od początku, dopiero po patchach dało się połączyć z serwerami. Nie kumam jak można dwa razy taki sam błąd popełnić.

A tego to ja nie wiedziałem. W takim razie Evolution zjebało sprawę ponownie ;) Motorstorma Apocalypse ogrywałem wiele miechów po premierze. No nic gra mi się podoba i liczę na dobry rozwój po premierze o ile gra nie zostanie zapomniana i odstawiona z powodu spierdolenia sprawy. Wszystko przed nami.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1236 dnia: Października 19, 2014, 23:03:36 pm »
Gra się świetnie, i w zasadzie jedynym poważnym minusem tej gry jest patologiczna sytuacja z serwerami... dali ciała w pełnym tego słowa znaczeniu, mam nadzieję, że w miarę szybko się chłopaki poprawią, natomiast co do samej gry, to nie mam zastrzeżeń, dobra arcadowa ścigałka, bardzo fajny model jazdy.

Graficznie również jest bardzo dobrze, zdarzają się gorsze momenty, ale nie zgodzę się z porównaniami do GT5, gdzie mieliśmy mocarne momenty, by lada moment napatoczyć się na beczunię w postaci pixelsamochodzików, tutaj tego nie doświadczymy, i nie mogę zgodzić się z tym, że trasy w Indiach kuleją, moim zdaniem mają nawet dużo bogatszy krajobraz, niżeli te w  Norwegii, czy też Chile, a odwiedziłem dzisiaj każdą trasę po razie ;)

No i nawet zdążyłem stworzyć własny Club, jak znajdę czas, to na pewno podniosę sobie rangę, bo głoda miałem na ścigałki wielkiego, a DriveClub go zaspakaja jak najbardziej !





Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1237 dnia: Października 19, 2014, 23:46:06 pm »
VaaKo - czym nagrywasz, że na yt masz 1080p?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1238 dnia: Października 20, 2014, 20:49:36 pm »
Je**c Evolution!!! Ugralem w drifcie wynik dajacy mi miejsce w top 10 world, a przez te zjebane serwery zaliczylo mi jakis przejazd, ktory zrobilem 10 min. temu. :mad:
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2014, 21:00:29 pm wysłana przez BoBaN »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1239 dnia: Października 20, 2014, 21:07:22 pm »
Kiedy ta gra miała premierę? Będzie ze 2 tygodnie już? I to gówno ciągle nie działa? Takiej farsy to dawno świat nie widział. :lol: