Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443590 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1280 dnia: Października 21, 2014, 20:10:56 pm »
Bo to co się dzieje z tą grą to jest czysty random, dziś nie miałeś, jutro będą jakieś cuda na kiju, idź pan w chuj z takim syfem. Aby się jakiejś nerwicy może człowiek nabawić.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1281 dnia: Października 21, 2014, 20:29:44 pm »
Bo to co się dzieje z tą grą to jest czysty random, dziś nie miałeś, jutro będą jakieś cuda na kiju, idź pan w chuj z takim syfem. Aby się jakiejś nerwicy może człowiek nabawić.

Jeśli spinają Cię takie rzeczy,  to chyba czas udać się do specjalisty ;-)


Boban mogę Cię pocieszyć,  że też mnie już wywalało do menu.  Dzisiaj za to po raz pierwszy udało się pościgać z duchami innych graczy:-D Matchmaking działa raz na trzy razy.  Tak jak napisał Boban bez przeprojektowania multi,  ciężko będzie pojeździć dłuższą chwilę,  bo wszystko trwa bardzo długo (przeglądam sobie wiadomości na tablecie w trakcie łączenia z lobby...).  Mam nadzieje,  że wraz z kolejnymi dodatkami dojdą nowe wyścigi w tour.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2014, 20:39:02 pm wysłana przez grzeszczu »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1282 dnia: Października 21, 2014, 21:26:07 pm »
(przeglądam sobie wiadomości na tablecie w trakcie łączenia z lobby...).  Mam nadzieje,  że wraz z kolejnymi dodatkami dojdą nowe wyścigi w tour.

W płatnym DLC będą. W darmowym chyba nie:


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1283 dnia: Października 21, 2014, 21:40:32 pm »
Wiadomo kiedy cebula wersjone??

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1284 dnia: Października 21, 2014, 21:56:12 pm »
Grzeszczu ja tez scigałem sie z duchem online, ale mojego czasu i tak nie zapisało. Z driftem to samo. Wykreciłem wczoraj na jednej trasie ponad 11tys pkt, a zapisało mi jakis dziwny wynik 8200pkt. Farsa jakich mało.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1285 dnia: Października 21, 2014, 22:13:17 pm »
Wiadomo kiedy cebula wersjone??
Jak zrobią multi i serwery. Czyli nie wiadomo.

lupinator

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1286 dnia: Października 21, 2014, 22:15:18 pm »
Nawet nie podają miesiąca. Sony powinno szybko rzucić AC Black Flag za takie jaja   :yes_anim:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1287 dnia: Października 21, 2014, 22:50:09 pm »
Rzucić to oni mogą ewentualnie Knacka  :troll:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1288 dnia: Października 21, 2014, 23:51:32 pm »
Seasons pass przez takie wały powinien być za darmo

lupinator

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1289 dnia: Października 22, 2014, 00:07:46 am »
Seasons pass przez takie wały powinien być za darmo
Teraz to już raczej niemożliwe, bo by się musieli bawić w zwroty pieniędzy itd. Knacka szukują może na święta, ale co komu po crapie? :(

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1290 dnia: Października 22, 2014, 00:10:30 am »
Seasons pass przez takie wały powinien być za darmo

Evolution studios planuje dać coś jako rekompensatę za problemy z serwerami i wersją PLUS.

Stawiam, że może wzbogacą Plus wersję o dodatkową lokacje?  2 z 5 by było lepiej. A dla posiadaczy pełnej wersji dadzą więcej darmowej zawartości ale to co do Season Passa idzie na bank będzie płatne.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1291 dnia: Października 22, 2014, 12:34:24 pm »
VaaKo - czym nagrywasz, że na yt masz 1080p?
Share, a na kompie przepuszczam przez movie maker.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1292 dnia: Października 22, 2014, 14:11:25 pm »
Wykreciłem najlepszy czas na jednej z tras w Norwegii w M3 GTS.  Wiem wiem pewnie nikt dobry akurat nim tam nie jeździł,  no ale sukces mały jest;-)  Powiem Wam,  że lepiej mi się jeździ samemu i kręci czasówki lub rekordy w drifcie,  niż jeździ wyścigi online.  Pomijając,  że rzadko dzialają,  to są strasznie chaotyczne i wygrana to częściej fart niż umiejętności.  Ludzie napieprzają w siebie jak w jakimś Carmagedonie.  Tak to jest jak się gra z randomami,  ale moim zdaniem kary za taką jazdę są za małe.  Może gdyby system zniszczeń wpływał na osiągi samochodu,  to by ludzie pohamowowali swoje skłonności do taranowania.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1293 dnia: Października 22, 2014, 14:32:09 pm »
Może gdyby system zniszczeń wpływał na osiągi samochodu,  to by ludzie pohamowowali swoje skłonności do taranowania.

NIGDY W życiu... W GRID Autosport uszkodzenia wpływają na osiągi a ludzie i tak w ciebie napieprzają. Nawet częściej, bo mają radochę z systemu zniszczeń. Z tą różnicą, że jak cie wyjebią z zakrętu to nie nadgonisz stawki bo jedziesz rozklekotanym gruchotem na 2 biegach i znosi cie na jedną ze stron. A przy braku mechanicznych uszkodzeń, da radę dogonić stawką.

Najlepszą karą byłoby jak kiedyś w Gran Turismo. Spowolnienie gracza + przezroczystość. Taki cwaniak zostaje wtedy totalnie z tyłu, problem w tym, że czasem można dostać taka karę niesłusznie.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1294 dnia: Października 22, 2014, 14:33:30 pm »
Sądzę, że jak za pół roku ogarną się z serwerami, to zabiorą się za poprawianie kar dla graczy za destruction derby na trasach.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1295 dnia: Października 22, 2014, 15:42:47 pm »
Sądzę, że jak za pół roku ogarną się z serwerami...

Optymistyczna wizja. :troll:


Myślę, że najlepiej będzie przesunąć premierę napraw o rok.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1296 dnia: Października 22, 2014, 16:08:46 pm »
Grzeszczu i zapisalo Cie w rankingu? Ja zrobilem 7 czas Zonda R w Kanadzie i nie ma go w tabeli.

Co do scigania online to tez szwankuje nawet jesli uda sie polaczyc. Dzis wyprzedzilem lidera na dwie dlugosci auta, a pokazalo w wynikach ze dojechalem drugi. Nie dosc, ze online do dupy to jeszcze lagi jak cholera.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1297 dnia: Października 22, 2014, 16:14:33 pm »
Chyba zapisało,  jak później włączę to sprawdzę jeszcze raz.  Lipa z tym multi,  bez niego ciężko będzie wbić wyższe lvl i dorwać się do np.  P1. Chociaż drifting daje sporo punktów i radochy,  także wieczorem trzeba będzie polatać trochę bokiem :-) Online na razie nie tykam co by  nie psuć sobie wrażeń.  Ciekawe kiedy odpalą te wyzwania,  bo póki co to pojawiają się na torze sporadycznie i chyba też nie działa to jeszcze tak jak powinno.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1298 dnia: Października 27, 2014, 09:16:27 am »
Online zaczął w miarę działać. Co prawda ciągle nie działają rankingi, sesje, czasem nie połączy, zdarzają się lagi, dziwne opóźnione starty itp. niespodzianki, ale da się rozegrać kilka wyścigów co do tej pory nie było możliwe. Uczulam jednak, że system kar jakby przestał działać, więc możecie spodziewać się szarżujących debili, wciskania się pod pachę, taranowania i nagminnych pitów podczas wyprzedzania. Jeśli jednak już doczekamy się lobby z normalnymi ludźmi, to gra się bardzo przyjemnie.

EDIT.
Rankingi też już działają. Tyle, że wcześniej zapisane wyniki jednak nie są przeniesione do tabeli. Trzeba od nowa kręcić wyniki. Wczoraj udało mi się zrobić 1 miejsce w globalnym rankingu Zondą R i 5 miejsce w drifcie Venomem GT (co prawda wcześniej miałem nieco wyższy wynik, ale tak czy inaczej dawałby mi 5 lokatę, więc jest ok).

Zonda R (czasówka)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Venom GT (drift)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1299 dnia: Października 27, 2014, 09:30:39 am »
Gratsy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1300 dnia: Października 27, 2014, 09:36:59 am »
Gratki BoBaN ;) Co jak co ale widać, że profesjonalnie podchodzisz do samochodówek, nie ważne czy to Gran Turismo czy zręcznościowy DriveClub ;) Skoro online zaczyna działać, trzeba powoli pomyśleć o jakiejś ustawce online w DC :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1301 dnia: Października 27, 2014, 09:54:50 am »
Dzięki panowie. :)

Mrocz ja po prostu bardzo lubię gry wyścigowe i jeśli dany tytuł ma udany gameplay to z przyjemnością kręcę czasy. Jeszcze przyjemniej byłoby gdybym miał możliwość robić to na kierownicy, ale cóż.

Co do samego online, to jest znaczna poprawa. Wreszcie da się pograć. Owszem czasem nie połączy z lobby, zdarzają się lagi, ale można już w miarę normalnie pośmigać. Najdziwniejsze jest dołączenie do sesji, bo nie widać co robi host. Będąc w sesji trzeba czekać aż host wybierze jakiś wyścig i połączy się z lobby. Wtedy reszta grupy też automatycznie wbija do poczekalni. Gorzej jak host wyszedł się odlać albo zrobić sobie herbatkę, a reszta siedzi i czeka w niewiedzy. Dosyć nietypowe jest też dobieranie samych zawodów. Czasem jest tak, że przez cały dzień są do wyboru tylko zawody drużynowe na torach od punktu A do B. Innym razem mamy do wyboru tylko zawody na torach zamkniętych z różnymi klasami aut. Same klasy aut też są mocno ograniczone i rzadko mamy do wyboru kilka aut z danej klasy (np. wyczynowe). Gra narzuca furki odgórnie. Dobra strona tego jest taka, że wyścigi są wyrównane, bo auta mają podobne osiągi. Istnieje jednak inny problem online, który może skutecznie odstraszyć. Kary za uderzenia nie istnieją lub są zbyt małe. Niektórzy kolesie widząc, że nie dadzą rady nas dogonić po prostu walą w tył na pełnym gazie i wyrzucają nas z toru. Miałem sporo takich sytuacji gdzie koleś nawet nie hamował i z czoła wyścigu spadałem na sam koniec. Wszystko zależy na kogo trafimy w lobby. Na szczęście częściej grałem z ogarniętymi ludźmi i nie robili takiego chamstwa.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1302 dnia: Października 27, 2014, 10:12:11 am »
Ta gra powinna mieć jakiś filtr lamerstwa.
Jak w GT6, da się wyszukać pokoje z wyłączonymi wspomagaczami TCS, SRF i autoatycznie masz gwarancję tego, że będziesz jechał z ogarniętymi kierowcami.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1303 dnia: Października 27, 2014, 10:23:12 am »
Istnieje jednak inny problem online, który może skutecznie odstraszyć. Kary za uderzenia nie istnieją lub są zbyt małe. Niektórzy kolesie widząc, że nie dadzą rady nas dogonić po prostu walą w tył na pełnym gazie i wyrzucają nas z toru. Miałem sporo takich sytuacji gdzie koleś nawet nie hamował i z czoła wyścigu spadałem na sam koniec. Wszystko zależy na kogo trafimy w lobby. Na szczęście częściej grałem z ogarniętymi ludźmi i nie robili takiego chamstwa.

No i to jest zabawne, gra dostaje baty, że ma zbyt surowe kary i ludzie wkurzają się, że wraca ich na tor i spowalnia im auto... Mi te kary z Driveclub odpowiadają, a wręcz bym je zrobił bardziej surowymi, ale w reckach + opiniach graczy jest wielki hate na system kar. I jak to deweloperzy mają robić dobry system kar? Widać, że w dzisiejszych czasach graczy zadowala zapier**lanie po polach i napierdalanie we wszystko co się rusza...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1304 dnia: Października 27, 2014, 10:25:22 am »
@Andry
Niestety, ale pod tym względem online jest kompletnie nieprzemyślany. Nie ma możliwości wyboru tras, rodzaju wyścigu, klasy aut, liczby okrążeń, pory dnia. Wszystko jest narzucane przez gotowe pokoje i czasem jest tak, że aby zagrać w to co się lubi, trzeba trochę poczekać. Np. wczoraj większość pokoi, których czas rejestracji już dobiegał końca (to gwarantuje najszybsze wbicie do wyścigu) narzucała jazdę w nocy (ja tego nienawidzę), a te pokoje, które dawały jazdę za dnia i na fajnych warunkach, były gdzieś na końcu co skutkowało bardzo długim oczekiwaniem na rejestrację (około 3min rejestracja, potem czekanie na połączenie, wybór auta i dopiero wyścig...razem grubo ponad 5min). W ogóle gdzie jest możliwość tworzenia własnej gry? Chciałbym pograć z klubem GameOnly i potrenować jazdę w grupie. Jak mam to zrobić skoro nie ma możliwości postawienia prywatnego lobby i zagrania z kumplami? Evolution chyba bardzo się spieszyło z wydaniem tej gry, że zapomnieli o tak podstawowych sprawach.

@Mrocz
Kary za ścinanie są ok, czego nie można już powiedzieć o karach za kolizję. Te kary jakby wcale nie istniały. Chamscy kierowcy wjeżdżają na pełnym gazie w innych, wypadają z toru, odbijają się fartownie od barierki i takim zagraniem zyskują kilka pozycji. :roll:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1305 dnia: Października 27, 2014, 12:51:53 pm »
Grze bardzo brakuje prywatnego pokoju, chciałbym pograć z ekipą, gdzie mam gwarancję normalnej jazdy, a tu taki ch** i ciągle z randomami trzeba jeździć  :mad:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1306 dnia: Października 27, 2014, 12:59:14 pm »
Gra nastawiona na online i nie ma możliwości założenia prywatnej gry? Farsa to jest mało powiedziane, a planują to dodać kiedyś tam, czy w ogóle tego nie przewidzieli?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1307 dnia: Października 27, 2014, 13:04:16 pm »
A co z plusem, ze tak sie spytam? Nadal miesiąc o którym mówiłem jest wyśmiewany?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1308 dnia: Października 27, 2014, 13:06:14 pm »
Gra nastawiona na online i nie ma możliwości założenia prywatnej gry? Farsa to jest mało powiedziane, a planują to dodać kiedyś tam, czy w ogóle tego nie przewidzieli?

Jeszcze do niedawna to była gra nastawiona na online, w której nie działał online, więc wiesz, brak możliwości założenia prywatnego pokoju to w tym przypadku pikuś...

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1309 dnia: Października 27, 2014, 13:08:40 pm »
Gra nastawiona na online i nie ma możliwości założenia prywatnej gry? Farsa to jest mało powiedziane, a planują to dodać kiedyś tam, czy w ogóle tego nie przewidzieli?

Jeszcze do niedawna to była gra nastawiona na online, w której nie działał online, więc wiesz, brak możliwości założenia prywatnego pokoju to w tym przypadku pikuś...

A to nie jest tak jak w Destiny? Zapraszamy znajomych do Lobby i zaczynamy dowolny wyścig online, i tylko nas zostawi? Muszę to potestować bo to chyba tak działa ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1310 dnia: Października 27, 2014, 13:40:37 pm »
Mrocz, ale nie da się wybrać dowolnego wyścigu online żeby być na torze tylko z ludźmi z sesji. Możesz zaprosić ludzi do swojego lobby, ale każda próba połączenia do wyścigu skutkuje startem w normalnych zawodach gdzie są też inni gracze. Nie ma więc możliwości zagrania tylko ze swoimi kumplami.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1311 dnia: Października 27, 2014, 14:01:39 pm »
Mrocz, ale nie da się wybrać dowolnego wyścigu online żeby być na torze tylko z ludźmi z sesji. Możesz zaprosić ludzi do swojego lobby, ale każda próba połączenia do wyścigu skutkuje startem w normalnych zawodach gdzie są też inni gracze. Nie ma więc możliwości zagrania tylko ze swoimi kumplami.

A to chujnia z grzybnią :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1312 dnia: Października 27, 2014, 15:32:26 pm »
No bez sensu właśnie, a chciałoby się czasem stworzyć pokój, ustawić wszystko jak się chce, a tu wszystko pod górkę.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1313 dnia: Października 27, 2014, 15:44:16 pm »
Kupno tej gry będzie miało sens za rok, czyli w jakiejś tam wersji GOTY Edyszyn, czy innym chujostwie, w skład którego wejdą wszystkie DLC, wszystkie patche, gra będzie już wtedy chyba działać i będzie posiadać tak niesamowite i zaawansowane opcje online jak założenie własnego lobby. Na chwilę obecną temat można zamknąć. :angel:


I ciągle nie daje mi spać, co oni chcieli wypuścić rok temu, na premierę PS4? :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2014, 15:48:41 pm wysłana przez Wooyek »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1314 dnia: Października 27, 2014, 15:49:22 pm »
Ponoć model jazdy był mocno z dupy, ale w sumie nie wiem nad czym oni tak rok pracowali.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1315 dnia: Października 27, 2014, 16:01:06 pm »
Ponoć model jazdy był mocno z dupy, ale w sumie nie wiem nad czym oni tak rok pracowali.

Dokładnie

Ludzie którzy grali na pierwszych wersjach gry, a potem w późniejsze to stwierdzali, że gra MOCNO ewoluowała i sie mega poprawiła. Spodziewali się krapu, a rozwinęła się w świetną grę. Myślę, że rok poświęcili na gruntowne szlify samego modelu jazdy, grafiki i początków wdrażania propozycji fanów. Nie wykluczone, że te efekty zaczęli wprowadzać, jak usłyszeli po pierwszej zapowiedzi głosy fanów czy będą?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1316 dnia: Października 28, 2014, 09:05:45 am »
Czuję wielki reset wyników w rankingach. Wczoraj mój czas Zondą R (2:39:975) został pobity. Nowy rekord wynosi 0:13sek. :lol: :lol: :lol: Nawet to potrafili spierdolić i ludzi już odnajdują glitche.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1317 dnia: Października 28, 2014, 09:45:25 am »
Te czasówki po parenaście setnych sekundy widziałem już wcześniej,  trochę beka.  Ciekawe kiedy będzie następny patch już prawie miesiąc od premiery,  fajnie jakby dali deszczyk.

Właśnie przed chwilą trafiło mi się wyzwanie na trasie-jakiś łepek na odciknu miał średnią prędkość 1500km/h:-D
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2014, 09:53:46 am wysłana przez grzeszczu »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1318 dnia: Października 28, 2014, 09:58:47 am »
Coraz lepiej :lol: Ta gra to jakieś totalne nieporozumienie.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1319 dnia: Października 28, 2014, 10:03:44 am »
Nie tylko gra. Niestety, ale to co robi Sony w tym roku to jakieś kompletne nieporozumienie. Ciągłe awarie, brak gier, coraz słabiej w plusie i jeszcze PS Store na PS3 przestał działać tydzień temu :lol: Gdyby była jakaś realna alternatywa to już bym się przesiadł i nawet nie byłoby mi żal.