Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443606 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1400 dnia: Listopada 02, 2014, 14:58:27 pm »
No wczesniej do nich nie przywiązywałem wielkiej uwagi  :oops:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1401 dnia: Listopada 02, 2014, 16:01:50 pm »
A tak w  ogóle to może jakaś ustawka?!  :mad:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1402 dnia: Listopada 02, 2014, 16:19:31 pm »
Przecież nie można własnego pokoju założyć żeby pośmigać ze znajomymi.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1403 dnia: Listopada 02, 2014, 16:21:33 pm »
Ale można stworzyć grupę ze znajomymi, 6 osób i razem jeździć z randomami.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1404 dnia: Listopada 02, 2014, 18:45:55 pm »
Dzięki panowie za grę, o dziwo grało się spoko,  o ile oczywiście udało nam się dołączyć :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1405 dnia: Listopada 02, 2014, 22:23:53 pm »
Dzieki rowniez. Trzeba to powtorzyc bo fajnie było pojezdzic z Wami. :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1406 dnia: Listopada 02, 2014, 23:19:04 pm »
Fakt, gra się przyjemnie, samemu to tak trochę smutno w tym Drajwklabie :P Trzeba będzie powtórzyć.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1407 dnia: Listopada 03, 2014, 11:55:47 am »
Tak w ogóle, to ta gra ma zajebisty soundtrack!
Nie pamiętam kiedy ostatni raz szukałem muzyki z gry na Youtube, chyba przy GTA SA, ale muzykę z Driveclub mógłbym nawet po prostu tak słuchać, a nie tylko w menusach gry. Kolejny duży plus do mojej oceny i to wstępne 9/10, które grze wystawiłem ma co raz większe realne szanse aby się utrzymać nawet po dłuższym ograniu tytułu!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1408 dnia: Listopada 03, 2014, 12:09:17 pm »
W większości recek z najniższymi ocenami gra jest również je**na za ścieżkę dźwiękową  :whistle:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1409 dnia: Listopada 03, 2014, 12:14:38 pm »
W większości recek z najniższymi ocenami gra jest również je**na za ścieżkę dźwiękową  :whistle:

I AI, które jest tak dobre, że sprawia, że wyścigi są po prostu trudne ;) Ale ludzie woleliby pachołki do wymijania ;)

Tak samo te kary za ścinanie zakrętów i jazdę ala Destruction Derby. A dla mnie to idealne rozwiązanie balansujące rozgrywkę.

W ogóle to często widziałem w reckach minusy z dupy dosłownie. Soundtrack tak samo, IMHO jest świetny i pasuje do klimatu gry. Moi znajomi tak samo ocenili soundtrack, a część z nich nawet nie lubi tego gatunku muzyki.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1410 dnia: Listopada 03, 2014, 12:19:05 pm »
W większości recek z najniższymi ocenami gra jest również je**na za ścieżkę dźwiękową  :whistle:
Możesz podać przykład? Może się okazać, że "gusta" - a tak nie powinno się oceniać gry w recce. W ost widzę praktycznie samą elektronikę autorstwa Hybrid - a reszta to remixy ww., autorstwa Noisia, Photek, Black Sun Empire, Elite Force, Dj Shadow.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1411 dnia: Listopada 03, 2014, 12:26:29 pm »
W większości recek z najniższymi ocenami gra jest również je**na za ścieżkę dźwiękową  :whistle:

To pokazuje jak bardzo opinie recenzentów mijają się z opiniami prawdziwych graczy. 
Dlatego nie sugeruję się za bardzo żadnymi reckami z internetów. W Sunset Overdrive recenzenci chwalili sobie grę za to, że promuje gender, dla mnie całe to pedalstwo wisi i pewnie jeszcze bym obniżył ocenę za debilizm typu - gość sobie w kiecce biega czy coś.

Muzyka w Drajwklabie znakomicie wpisuje się i uzupełnia klimat gry.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1412 dnia: Listopada 03, 2014, 12:29:20 pm »
W większości recek z najniższymi ocenami gra jest również je**na za ścieżkę dźwiękową  :whistle:
Możesz podać przykład? Może się okazać, że "gusta" - a tak nie powinno się oceniać gry w recce. W ost widzę praktycznie samą elektronikę autorstwa Hybrid - a reszta to remixy ww., autorstwa Noisia, Photek, Black Sun Empire, Elite Force, Dj Shadow.

Link do playlisty:


Wole takie kawałki niż Skrillexy i HipHop które rujnują klimat samochodówek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1413 dnia: Listopada 03, 2014, 12:34:26 pm »
Możesz podać przykład? Może się okazać, że "gusta" - a tak nie powinno się oceniać gry w recce. W ost widzę praktycznie samą elektronikę autorstwa Hybrid - a reszta to remixy ww., autorstwa Noisia, Photek, Black Sun Empire, Elite Force, Dj Shadow.

Szczerze mówiąc nie chce mi się teraz przekopywać recek, ale z tego co czytałem w okolicach premiery, to jeśli padała opinia na temat ścieżki dźwiękowej, to przeważnie była negatywna.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1414 dnia: Listopada 03, 2014, 12:44:18 pm »
Pierwsze z brzegu. Ale dalej nie chce mi się szukać.

http://www.gamespot.com/reviews/driveclub-review/1900-6415900/

Cytuj
The dull menu music signals Driveclub's dull overall presentation

Do tego:

Cytuj
Stubborn AI and weird handling lead to frustration

Co jest bzdurą totalną. AI naprawdę dobre akcje odwala. Potrafią świetne uniki zrobić, wyrolować nas, a że czasem wjadą nam w dupę to niby co innego mają zrobić? Kiedy gracz ich mija zasłania im drogę, i daje ostro po hamulcach przed zakrętem :lol:

+ model jazdy, który został dobrze oceniony przez BoBaN'a, który potrafi przyczepić się praktycznie wszystkiego w każdej samochodówce ;) Nie znam większego purysty jeśli chodzi o model jazdy niż BoBaN. Jak on pisze, że model jazdy jest dobry to najpewniej jest dobry ;) A w gamespocie minus, że jest dziwny :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2014, 12:47:49 pm wysłana przez Mrocz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1415 dnia: Listopada 03, 2014, 12:47:14 pm »
Z recek największym problemem DriveCluba jest fakt, że nie jest Forzą Horizon - nie jest kolorowy, lekki i przystępny, a na starcie kobiecy głos nie każe nam zamykać oczu  :hihi:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1416 dnia: Listopada 03, 2014, 12:47:32 pm »
A jaka ma być skoro masówka w tym recenzenci dużych portali słuchają "gwiazd" pokroju Skirllexa, Avicii, Pitbula, Guetty, Tiesto i innych im podobnych "muzyków". Jeśli dla nich to muzyka ok, tylko niech nie piszą głupot że soundtrack jest słaby, gdyż nie mają o muzyce żadnego pojęcia, no może poza bladym.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1417 dnia: Listopada 03, 2014, 12:49:40 pm »
W większości recek z najniższymi ocenami gra jest również je**na za ścieżkę dźwiękową  :whistle:
Możesz podać przykład? Może się okazać, że "gusta" - a tak nie powinno się oceniać gry w recce. W ost widzę praktycznie samą elektronikę autorstwa Hybrid - a reszta to remixy ww., autorstwa Noisia, Photek, Black Sun Empire, Elite Force, Dj Shadow.

Link do playlisty:


Wole takie kawałki niż Skrillexy i HipHop które rujnują klimat samochodówek.
Playlistę znam, a akurat tych twórców przedstawiać mi nie musisz ;)
Co do "hip-hopów", wszystko zależy od rodzaju samochodówek. Do elo-racera typu NFS Underground z tuningiem fur na modłę Fast and Furious "hip-hopy" są ok. Tak, jak do Destruction Derby i Motorstorm rockowe wałki, do Ridge Racera pulsujące rytmy, do Wipeouta elektronika.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1418 dnia: Listopada 03, 2014, 12:51:06 pm »
Do undergroundów kompletnie mi nie pasował HipHop. Ten rodzaj muzyki nie ma wystarczającego dynamizmu by pasował do zapier**lania z 300 km/h przez miasto. ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1419 dnia: Listopada 03, 2014, 12:54:57 pm »
Akurat imo w Underground też był niezły OST  :D
W menusach murzyny, podczas wyścigu już więcej dynamicznych kawałków, rock itd


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1420 dnia: Listopada 03, 2014, 13:13:18 pm »
Do undergroundów kompletnie mi nie pasował HipHop. Ten rodzaj muzyki nie ma wystarczającego dynamizmu by pasował do zapier**lania z 300 km/h przez miasto. ;)
Dałem w cudzysłów, bo to nie są typowe hip-hopy - cokolwiek to znaczy. Większość wałków o niższym bpm latało w menusach/edycji/ekranie tuningu (jak np. Lean Back Terror Squadu), a podczas jazdy ustawiało się potworki typu remix The Doors zrobiony przez Snoopa.



Była też elektronika.

Chociaż z ost Burnout Revenge wkręcił mnie bit z przewodniego motywu, a będący również remixem The Doors - nie pod względem samego utworu, a jakości dźwięku, jaką wyróżniała się czwarta odsłona. Kawałek taki sobie, ale pierwszy ekran - najazd na blachę pędzącego pojazdu i smugi wiatru, po podkręceniu głośników leciał soczysty bass, a nie zwykłe "dudnienie" i stąd zawsze kojarzę ten wałek z Burnoutem, choć pewnie pojawił się również w innych racerach. Lubiłem tę gierę mocno.


Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1421 dnia: Listopada 03, 2014, 13:22:04 pm »
Zawsze chciałem pograć w starsze Burnouty :( Ale nie zrobili żadnej reedycji na PS3 :(

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1422 dnia: Listopada 03, 2014, 14:30:16 pm »
Link do playlisty:


Wole takie kawałki niż Skrillexy i HipHop które rujnują klimat samochodówek.

to jest cały ost?
jeżeli rzeczywiście, to pięć kawałków na krzyż z remiksami musi być je**ne w reckach, niezależnie od jakości tych kawałków.

btw. czy w paczkach do driveclub będą jakieś auta z poza europy? z recek wynika, że teraz nie ma opcji na przejażdżkę hondą s2000, giterem albo jakimś fajnym muscle carem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1423 dnia: Listopada 03, 2014, 14:50:24 pm »
btw. czy w paczkach do driveclub będą jakieś auta z poza europy? z recek wynika, że teraz nie ma opcji na przejażdżkę hondą s2000, giterem albo jakimś fajnym muscle carem.

Narazie jedynym autem spoza europy jest Hennesy Venom. W DLC nie wiadomo jeszcze jakie auta będą, ale Evolution Studios komentowali już, że sprawa car listy jest im znana i japońskie auta (i pewnie amerykańskie) planują w DLC.

Ale nie nastawiałbym się na stare japońce i stare musclecars. Widać, że twórcy w nowsze modele celują. Z japońców obstawiam, że będą auta typu Nissan GT-R, LEXUS LF-A, Nissan 370z, Toyota BR-Z i pewnie subarki i misiaki ;) Z amerykańców pewnie Corvette, Viper i nowe MuscleCary typu Mustang i Camaro ;)


Trochę szkoda bo pojeździłbym sobie Ferrari F40 po tych trasach ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1424 dnia: Listopada 03, 2014, 14:55:57 pm »
Evolution nie było stać na podróż na inny kontynent i skupili się na autach europejskich. Mnie pasuje, bo fanem ameryckich kloców i kitajskich kosiarek nie jestem  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1425 dnia: Listopada 03, 2014, 15:17:11 pm »
Co jak co, ale też jestem największym fanem europejskiej motoryzacji. Wolę większy wybór Ferrari itp niż mało zwrotne amerykańce ;) Powiem więcej brakuje mi tylko Lamborghini w tej grze ;) Ale w DLC napewno naprawią ten problem. Zwłaszcza, że spora część dodatków będzie za darmo, a wszystkie NOWE tory mają być za free. Takie podejście jest godne podziwu, nie będzie dzielenia społeczności, jedynie niektóre auta mają być płatne ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1426 dnia: Listopada 03, 2014, 15:26:15 pm »
Klasyki bardzo pasowałyby do tej gry. Tryb Tour i w sumie multiplayer aż się proszą o czasówki albo jakieś mistrzostwa samochodów klasycznych.
Z japońców to Nissan GT-R aż się prosi aby być w tej grze :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1427 dnia: Listopada 03, 2014, 15:29:18 pm »
Z tydzień nie grałem w DrajwKrapa i chyba ominęło mnie jakieś DLC z kosmicznymi pojazdami....


Co ciekawe, co drugi teraz ma średnią prędkość rzędu 4-14tys. km/h.


Natomiast włączyłem w opcjach "burza".

Podczas premiery nie było wdrążonej tej opcji (smuteczek), liczyłem na piękne oddanie ulewy i ujmujące narząd wzroku cyfrowe błyskawice, ale chyba będzie jak z BugFieldem4. Będą latać, dodawać tak długo, że właściwa gra, będzie tą właściwą rok po premierze.  :) Pograłem zatem chwilę, wyłączyłem ją i załączyłem sobie The Bureau. Na chwilę obecną ulewa+błyskawica combo jest niedostępna.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1428 dnia: Listopada 03, 2014, 15:36:08 pm »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1429 dnia: Listopada 03, 2014, 16:02:15 pm »
Sylwan - Cierpliwości.

Klasyki bardzo pasowałyby do tej gry. Tryb Tour i w sumie multiplayer aż się proszą o czasówki albo jakieś mistrzostwa samochodów klasycznych.
Z japońców to Nissan GT-R aż się prosi aby być w tej grze :D

NISSAN GT-R i Lexus LF-A będą perfect pasować do gry ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1430 dnia: Listopada 03, 2014, 16:11:32 pm »
Sylwan - Cierpliwości.

(....)

Mrocz, tego mi zasadniczo nie brakuje. Ja gier nie sprzedaję, ale jak ktoś rzuci się na premierę, by pograć z tydzień-dwa i sprzedać jeszcze za dobre 4 Kazimierze, może czuć się oszukany. Zresztą podobnie jak inni. Dodawać to twórcy później mogą sobie samochody w DLC, ale nie coś co bazowo powinno być w opcjach.

Ale mniejsza z tym, ma ktoś pomysł na te kosmiczne średnie prędkości rzędu kilku(nastu) tys. km/h  :o

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1431 dnia: Listopada 03, 2014, 16:15:02 pm »
Każdy zainteresowany wiedział, że opady atmosferyczne dojdą później w patchu. BTW Sylvan - na padzie masz taki przycisk "share". Do tego konto na facebooku albo twitterze i nie ma potrzeby robić zdjęć kalkulatorem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1432 dnia: Listopada 03, 2014, 16:20:41 pm »
Sylwan - Cierpliwości.

(....)

Mrocz, tego mi zasadniczo nie brakuje. Ja gier nie sprzedaję, ale jak ktoś rzuci się na premierę, by pograć z tydzień-dwa i sprzedać jeszcze za dobre 4 Kazimierze, może czuć się oszukany. Zresztą podobnie jak inni. Dodawać to twórcy później mogą sobie samochody w DLC, ale nie coś co bazowo powinno być w opcjach.

Ale mniejsza z tym, ma ktoś pomysł na te kosmiczne średnie prędkości rzędu kilku(nastu) tys. km/h  :o

To jest błąd serwera, tak naprawdę to wyświetla ci wynik czyjegoś driftu a nie prędkość średnią. Błąd ma zostać naprawiony w przyszłości.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1433 dnia: Listopada 03, 2014, 16:23:37 pm »
+ model jazdy, który został dobrze oceniony przez BoBaN'a, który potrafi przyczepić się praktycznie wszystkiego w każdej samochodówce ;) Nie znam większego purysty jeśli chodzi o model jazdy niż BoBaN. Jak on pisze, że model jazdy jest dobry to najpewniej jest dobry ;) A w gamespocie minus, że jest dziwny :lol:

Bardzo milo, ze ktos docenia moje wypociny. Zawsze jesli chodzi o wyscigi staram sie opisac jak najlepiej moje odczucia z jazdy zeby ktos kto przeczyta moja opinie wiedzial czego mniej wiecej sie spodziewac.

Recenzjami GameSpotu, GameTrailers, IGN itp. juz dawno przestalem sobie glowe zawracac. Rynek gier generuje potezna kase, wiec wielu jest w stanie zaplacic za pozytywne opinie. Tym bardziej zachlanny Microsoft, ktory z tego slynie. Tym bardziej na rynku USA gdzie chca byc liderem. Dla mnie jesli ktos czepia sie modelu jazdy w DC, to sam z siebie robi glupka. Malo ktora gra arcade-sim posiada tak zroznicowany model jazdy dla kazdego z aut w grze. Dodajmy, ze to model dobrze oddajacy rodzaj napedu auta, jego wage, srodek ciezkosci i aerodynamike (jedynie Ariel Atom ma cos pomieszane z dociskiem tylnej osi bo o ile przy wiekszych predkosciach reaguje prawidlowo tak juz przy mniejszych zbyt gwaltownie traci przyczepnosc).

Takze przestancie zwracac uwage na recki takich serwisow i dajcie szanse takim gra, o ktorych wielu wyraza pozytywne opinie mimo slabych recek duzych sewisow. Teraz jest do dyspozycji Share Play, wiec bedzie mozna samemu zapoznac sie z mechanika tego typu tytulow.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1434 dnia: Listopada 03, 2014, 17:00:01 pm »
a mi się wydaje, że driveclub został dobrze oceniony. no bo jak forza horizon z ponad 200 samochodami, bogatą ścieżką dźwiękową i działającym online ma średnią na poziomie 85, to ile ma mieć driveclub? 70/100 jest przecież bardzo uczciwe.

sam z niecierpliwością czekam na edycję plusową. metropolis street racer i w ogóle cała seria to mój ulubiony arcade sim, a po opinii bobana wygląda, że tu model jazdy jest podobny.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1435 dnia: Listopada 03, 2014, 17:06:17 pm »
FH to mimo wszystko nieco inny typ racera i powinna być mierzona swoją osobną miarką.
Driveclub w swojej kategorii zasługuje wg mnie nawet na 9/10, ale przez problemy z funkcjami sieciowymi 8 to imo najniższa sprawiedliwa ocena na jaką gra zasługuje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1436 dnia: Listopada 03, 2014, 17:32:03 pm »
a mi się wydaje, że driveclub został dobrze oceniony. no bo jak forza horizon z ponad 200 samochodami, bogatą ścieżką dźwiękową i działającym online ma średnią na poziomie 85, to ile ma mieć driveclub? 70/100 jest przecież bardzo uczciwe.

Ilość ponad jakość? Przecież Horizon 2 to klepane gdzieś w fabryce na terenie Indii, przekopiowane jeszcze z poprzedniej generacji samochody, otoczenie wypadające blado przy past-genowym GTA i milion średniackich wałków na licencji, a do tego "bezpieczny", kompletnie niewymagający model jazdy dla januszy. Ocenianie w tym kontekście tylko przez pryzmat ilości dzieła Evolution, tworzonego od podstaw ze znacznie większym przywiązaniem do detali, wydaje mi się mocno niesprawiedliwe.

Poza tym nie jest tak, że średnia 70/100 jest szczególnie krzywdząca. Chodzi raczej o sporą ilość słabych recenzji wypchanych dość absurdalnymi minusami, które ową średnią zaniżają.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1437 dnia: Listopada 03, 2014, 17:42:08 pm »
@sOOs
Ja nie neguje ocen Driveclub bo rozumiem, ze w takiej formie w jakiej ten tytuł trafił na rynek ocena 7/10 moze byc słuszna. Neguje bzdury w recenzjach, ktore oczerniaja model jazdy. W ogole czasem mam wrazenie, ze gry wyscigowe zamiast byc oceniane przez fanow gatunku trafiaja w łapy pierwszego lepszego lamera, ktory pojecia nie ma o czym pisze.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1438 dnia: Listopada 03, 2014, 21:30:01 pm »
BoBaN ;) Gametrailers to ostatnio zbiera same plusy :) Zobacz sobie reckę Driveclub jest naprawdę pozytywna i sama gra otrzymała ponad 80/100 do tego szczegółowo ocenili model jazdy i szczegóły jakimi gra została dopracowana :) Nawet wspomnieli, że gry nie ma sensu porównywać do Forzy Horizon bo to kompletnie inny tytuł ;) Naprawdę polecam obejżeć ich ostatnie recki bo z fanboyów COD'a i HALO stali się naprawdę rzetelnym serwisem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1439 dnia: Listopada 04, 2014, 09:15:45 am »
No to widzisz jak można sobie zepsuć opinie. Kiedyś mieli tak denne recki, że odpuściłem sobie przeglądanie tego serwisu i nie wchodziłem tam już wcale. Gdybyś mi tego nie napisał to cały czas myślałbym, że dalej pierdolą głupoty. Widocznie zobaczyli, że PS4 sprzedaje się najlepiej, więc warto przypodobać się tym razem graczom marki PS. Tak czy inaczej olewam te wielkie serwisy, bo tam rządzi duża kasa, a nie rzetelność.