Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443609 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1720 dnia: Grudnia 09, 2014, 09:45:50 am »



 :o
Nowa generacja nie ma mocy ;)

Już nie żałuje, że kupiłem, będę grał w grafikę :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1721 dnia: Grudnia 09, 2014, 09:51:03 am »
Proszę o cytaty z ppe dyskredytujące DriveClub. Nie uwierzę, że tam się wszyscy zamknęli nagle po patchu i klaszczą ku chwale Evolution...

- Ale czasy, trzeba się teraz po premierze gry przyglądać jak wygląda, jakie dostaje patche i jak ją udoskonalają czy łatają wpadki, wtedy dopiero można kupować. Szok jakie czasy.

- Tworzyli ta gre, tworzyli, opozniali premiere az w koncu wydali ze zle dzialajacym trybem online. Teraz dodaja rzeczy, ktore powinny byc w grze od samego poczatku - niestety wyglada to tak jakby gracze dostali wersje beta.
#4ThePlayers jak nic, chyba bardziej #4Money i tyle.


Kolejne kilkadziesiąt (!) wypowiedzi raczej w tonie "ooooo, jaaaa, epicko, warto było tyle czekać, PS4 rullaaa, next gen. Mistrzostwo, kupuje DC".

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1722 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:02:10 am »
No i malina. Wystarczyło dodać efekty pogodowe i ludzie przestali pisać, że Driveclub nie jest niczym szczególnym jeśli idzie o grafikę. Jest, bo ma tak zajebiste detale, których w innych grach próżno szukać, a to właśnie one dają nową jakość.

W sumie to sam nie wiem co lepiej wygląda, czy widok z kokpitu z wycieraczkami, czy zdofowane krople w widoku z maski. Tylko szkoda, że tak zepsuli opinię na temat gry tym fatalnym startem i cyrkiem jakim jest edycja dla PS+. Miałem najpierw przetestować wersję darmową, ale ta pewnie wyjdzie dopiero za rok, więc poczekam jeszcze trochę, to ceny będą jeszcze lepsze.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1723 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:04:14 am »
Proszę o cytaty z ppe dyskredytujące DriveClub. Nie uwierzę, że tam się wszyscy zamknęli nagle po patchu i klaszczą ku chwale Evolution...

- Ale czasy, trzeba się teraz po premierze gry przyglądać jak wygląda, jakie dostaje patche i jak ją udoskonalają czy łatają wpadki, wtedy dopiero można kupować. Szok jakie czasy.

- Tworzyli ta gre, tworzyli, opozniali premiere az w koncu wydali ze zle dzialajacym trybem online. Teraz dodaja rzeczy, ktore powinny byc w grze od samego poczatku - niestety wyglada to tak jakby gracze dostali wersje beta.
#4ThePlayers jak nic, chyba bardziej #4Money i tyle.


Kolejne kilkadziesiąt (!) wypowiedzi raczej w tonie "ooooo, jaaaa, epicko, warto było tyle czekać, PS4 rullaaa, next gen. Mistrzostwo, kupuje DC".

No raczej nie, jeszcze jest sporo takich:

Po 2 miesiacach od premiery dali patcha z czescia tego co powinno byc w grze od poczatku, a klapy otwieraja szampany.

11 plusów ten komentarz.

po 30 sekundach zaczęły  mnie irytować te krople na ekranie. Zobaczycie, że Forza 6 zje DC  zarówno w temacie grafa jak i fun

klapersy mają ruję bo samochodówka, która miała wyjść rok temu a wyszła w październiku, dostała patcha z pogodą która miała być na premierę? I to do tego stopnia że uczczą to kupnem season passa by zwiększyć ilość aut dostępnych w grze z porażającej ilości 50 sztuk?

klapy nadal są smutne, tylko tym razem deszcz pada

Zabawnie się czyta takich zaślepieńców. :lol:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1724 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:11:57 am »
Jedna rzecz mnie niezmiernie wkur**a - dopłata ponad stówkę za dodatkowe fury i trasy. Pier**lona nowa generacja gejmingu. :roll:
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1725 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:29:52 am »
Jeśli to piszą dekle pokroju bigdaddy'ego, to polecam olać sprawę. Sprzedałem kierownicę kumplowi bigdaddy'ego i opowiadał mi potem jak daddy przyszedł pograć w GT5 na kierownicy. Ponoć piszczał z radości jak mała dziewczynka, a potem na forum napisał, że GT5 to kupa i granie na kierownicy niewiele zmienia względem pada. Taka menda społeczna z kolesia. Reszta xbotów nie lepsza. Także nie ma się co przejmować. Driveclub spowodował, że płaczą po nocach i siedzą godzinami wymyślając jak tu oczernić coś co wygląda genialnie, ale nie mogę tego przyznać. Nie zdziwię się jak pojawią się głosy, że PGR miał podobne efekty, bo przecież to na ich poziomie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 11:08:16 am wysłana przez BoBaN »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1726 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:36:04 am »
Kolejne kilkadziesiąt (!) wypowiedzi raczej w tonie "ooooo, jaaaa, epicko, warto było tyle czekać, PS4 rullaaa, next gen. Mistrzostwo, kupuje DC".
Właśnie dlatego pisałem jakiś czas temu aby nie oceniać giery nie wcześniej jak po dodaniu zmiennej pogody bo wiedziałem co się szykuje.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1727 dnia: Grudnia 09, 2014, 10:52:51 am »
Fajnie,  że po patchu tyle osób da tej grze szanse,  bo nie tylko grafika jest tutaj piękna,  model jazdy i ogólny feeling obcowania z samochodami marzeń jest niesamowity.  Driveclub to takie growe Top Gear- przekoloryzwany obraz motoryzacji skupiający się na radości z jazdy samochodem i podziwianiu pięknych tras,  przy muzyce wydobywającej się z V8 za plecami. Teraz warunki pogodowe podkreślają dodatkowo resztę i na prawdę jest mega klimat jeżdżąc  w tej grze.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1728 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:03:49 am »
No fajne kropelki, nie chciałbym wyjść na hejtera, DC to genialny tytuła ale to co zobaczyłem utwierdza mnie w przekonaniu, że Gran Turismo 5 było prawdziwym arcydziełem gejmingu i nie tylko poprzedniej generacji. Efekt który widzimy w DC, podobny był już w GT5, tyle że w niższej rozdzielczości. Krople również rozchodziły się po szybie zależnie od kierunku jazdy, brakowało tam jednak kropli na karoseriach aut. Oświetlenie wnętrz aut w DC również wygląda dosyć podobnie jak w GT5, rzecz jasna jest jego więcej na PS4. GT7 powinno zmieść wszystko co do momentu premiery pojawi się na rynku.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1729 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:06:03 am »
Koniec tego smutnego gadania o grafice, macie jakieś miejsce w klubie? Albo ktoś jest bez? Założy się nowy. :cool:


W ogóle jaki jest maksymalny lvl? Widziałem że BoBaN ma 50, to jest ostatni?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 11:08:13 am wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1730 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:09:13 am »
Tak Wujku, 50 to ostatni lvl. Ugraj wszystkie gwiazdki w Tour. Trzeba się trochę postarać.

@Andry
Spójrz na ilość wody na trasie oraz odbicia. Tego nie widziałem w żadnej grze. GT5 nadal robi wrażenie grafiką jeśli mowa o poprzedniej generacji (oczywiście w momentach kiedy grafa pokazuje pazur), więc po GT7 spodziewam się zniszczenia kosmosu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 11:16:46 am wysłana przez BoBaN »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1731 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:12:55 am »
Ja również chciałbym miejsce w klubie. A jak nie to założymy własny Wuju. Mam już hymn:
KLUB WUJA
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 11:24:01 am wysłana przez windomearl »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1732 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:15:14 am »
Bardzo fajny Chymn. :lol:


Klub można założyć, bo pewnie i tak nigdzie miejsca nie będzie. Nie mam Cię w znajomych. :(
Daj PSN ID wyślę zaproszenie. :angel:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 11:21:29 am wysłana przez Wooyek »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1733 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:18:50 am »
Albo musimy wprowadzić jakieś ograniczenia na gify na forum, albo muszę zmienić przeglądarkę, bo muli jak cholera :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1734 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:24:40 am »
Bardzo fajny Chymn. :lol:


Klub można założyć, bo pewnie i tak nigdzie miejsca nie będzie. Nie mam Cię w znajomych. :(
Daj PSN ID wyślę zaproszenie. :angel:

windomearl90

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1735 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:28:27 am »
Oki, poszło. :angel:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1736 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:35:02 am »
Przyjalem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1737 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:43:24 am »
Tak Wujku, 50 to ostatni lvl. Ugraj wszystkie gwiazdki w Tour. Trzeba się trochę postarać.

@Andry
Spójrz na ilość wody na trasie oraz odbicia. Tego nie widziałem w żadnej grze. GT5 nadal robi wrażenie grafiką jeśli mowa o poprzedniej generacji (oczywiście w momentach kiedy grafa pokazuje pazur), więc po GT7 spodziewam się zniszczenia kosmosu.

No reszta efektów to już inna bajka, ale te kropelki w GT5 bardzo mi się podobały ;)

Co powiesz na temat modelu jazdy podczas takiej pogody? Czuć różnicę? Jak zachowuje się auto po wjechaniu w większą kałużę? Mnie marzy się efekt jak w PGR, gdzie znakomicie oddali zachowanie auta po wjechaniu w kałużę, czuć jak koła płyną po tej wodzie zamiast jechać  :roll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1738 dnia: Grudnia 09, 2014, 11:44:59 am »
Jedna rzecz mnie niezmiernie wkur**a - dopłata ponad stówkę za dodatkowe fury i trasy. Pier**lona nowa generacja gejmingu. :roll:

Trasy są za darmo...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1739 dnia: Grudnia 09, 2014, 12:06:58 pm »
Chociaż tyle. :roll:
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1740 dnia: Grudnia 09, 2014, 12:33:27 pm »
Chociaż tyle. :roll:

Jeden samochód w miesiącu tez jest za free.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1741 dnia: Grudnia 09, 2014, 12:35:30 pm »
Mnie tam samochody wkurzaja bo 50 aut za 250 zł to trochę mało. Season passa nie Opylisz na allegro. Czekam na jakąś fulledycje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1742 dnia: Grudnia 09, 2014, 12:37:29 pm »
Mnie tam samochody wkurzaja bo 50 aut za 250 zł to trochę mało. Season passa nie Opylisz na allegro. Czekam na jakąś fulledycje.

Tę grę można dużo taniej dostać. Po za tym w większości gier nie masz więcej aut. Wyjątkiem jest Forza i Gran Turismo. W NFS: Rivals masz dużo mniej aut, w Grid Autosport podobną ilość. 55 samochodów to taki standard :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1743 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:04:55 pm »
Tak Wujku, 50 to ostatni lvl. Ugraj wszystkie gwiazdki w Tour. Trzeba się trochę postarać.

@Andry
Spójrz na ilość wody na trasie oraz odbicia. Tego nie widziałem w żadnej grze. GT5 nadal robi wrażenie grafiką jeśli mowa o poprzedniej generacji (oczywiście w momentach kiedy grafa pokazuje pazur), więc po GT7 spodziewam się zniszczenia kosmosu.

No reszta efektów to już inna bajka, ale te kropelki w GT5 bardzo mi się podobały ;)

Co powiesz na temat modelu jazdy podczas takiej pogody? Czuć różnicę? Jak zachowuje się auto po wjechaniu w większą kałużę? Mnie marzy się efekt jak w PGR, gdzie znakomicie oddali zachowanie auta po wjechaniu w kałużę, czuć jak koła płyną po tej wodzie zamiast jechać  :roll:

Zmiana modelu jazdy jest znacząca i bardzo fajnie oddaje mokrą nawierzchnie. Auto zachowuje się zupełnie inaczej i trzeba uważać żeby zbyt szybko nie wlecieć w zakręt. To samo dotyczy reakcji na gaz. Mocniejsze fury na wyższych biegach tracą przyczepność i trudniej je kontrolować. Ogólnie jest tak jak powinno być i czuć, że ten element gry jest odpowiednio dopieszczony przez twórców.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1744 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:17:00 pm »
Co powiesz na temat modelu jazdy podczas takiej pogody? Czuć różnicę? Jak zachowuje się auto po wjechaniu w większą kałużę? Mnie marzy się efekt jak w PGR, gdzie znakomicie oddali zachowanie auta po wjechaniu w kałużę, czuć jak koła płyną po tej wodzie zamiast jechać  :roll:

Mogę tylko podpisać się pod postem BoBaN'a różnica w prowadzeniu jest ogromna :) No i auta z napędem na 4 koła w ciężkich warunkach mają mega przewagę :) Ferrari FF w klasie wyczynowe jest niesamowite gęstym deszczu :) Audi R8 Plus, który normalnie nieco niedomaga mocą za mocniejszymi autami z klasy super w Deszczu sporo nadrabia ;) Musze jeszcze Audi RS6 Quatto zobaczyć jak się w Norwegii w gęstym śniegu zachowuje :)

Swoją drogą wrzućcie sobie wyścig Endurance. 10 lub 25 okrążeń kompresja czasu 60x i losowe zachmurzenie i dynamiczną pogodę :) Niesamowicie w ciągu wyścigu zmieniają się warunki :) Tor zmienia swoją nawierzchnie oraz wysycha wraz z upływem czasu jak przestanie padać :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1745 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:49:30 pm »


Usunąłem co prawda DC już z dysku, ale przyznam, że na jakiś czas znowu tę grę zainstaluję, chociażby po to by sprawdzić te warunki pogodowe. Prezentują się zjawiskowo, zapewne windując wizualia, jak i podbijając frajdę płynącą (dosłownie z rozrywki. Szkoda, że trzeba było czekać na to tyle tygodni.

Co za czasy, że twórcy wydają betę za 240zł, a gra zyskuje szlify na długo po premierze. Zaczęło się od BF4, a kolejne pozycje ochoczo podążają tą ścieżką.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 13:52:26 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1746 dnia: Grudnia 09, 2014, 13:51:23 pm »
@Mrocz
Właśnie muszę sprawdzić wyścigi długodystansowe. Szkoda, że Plus mi w środę wypada, bo pod koniec tygodnia mają dodać warunki pogodowe dla online. Wtedy endurance byłby mistrzowski.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1747 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:03:42 pm »
@Mrocz
Właśnie muszę sprawdzić wyścigi długodystansowe. Szkoda, że Plus mi w środę wypada, bo pod koniec tygodnia mają dodać warunki pogodowe dla online. Wtedy endurance byłby mistrzowski.

Zrób sobie w singlu :) Ja właśnie w singlu zrobiłem taki mini endurance :)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1748 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:08:12 pm »
Ja pier**le, tak czytam opinie po forach i wszędzie orgazmy z tymi efektami pogodowymi i wyzwaniami...  A sam może za tydzień to dopiero sprawdzę, zapłakałem :(

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1749 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:19:32 pm »
Ja pier**le, tak czytam opinie po forach i wszędzie orgazmy z tymi efektami pogodowymi i wyzwaniami...  A sam może za tydzień to dopiero sprawdzę, zapłakałem :(

Cóż chyba pierwsza prawdziwie next genowa gra. Te warunki pogodowe to faktycznie nowy poziom i dokładnie to czego ludzie oczekiwali po nowej generacji. Czyli wykorzystanie mocy obliczeniowej nie tylko na wyższą rozdziałkę i 60FPS, ale na coś co ma kolosalny wpływ na gameplay.

Do tego dochodzi tutaj efekt "brzydkiego kaczątka" gnojona przez wszystkich gra (moim zdaniem niesłusznie) nagle rozwija skrzydła i wszystkich rozp**rdala ;) Chciałbym by to samo Destiny spotkało :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1750 dnia: Grudnia 09, 2014, 14:42:08 pm »
Wysłałem kumplowi tego gifa

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zadał mi tylko pytanie co takiego fajnego w tym gifie, auto zapier**la w deszczu.

Wyjaśniłem, że to gra...
Mózg rozjebion.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1751 dnia: Grudnia 09, 2014, 15:12:09 pm »
Ja wrzuciłem na Fejsa i pewnie zaraz dwóch moich znajomych blacharzy się zleci, że na PC byłoby lepiej, albo Project CARS pokażą :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1752 dnia: Grudnia 09, 2014, 15:31:36 pm »
Ja wrzuciłem na Fejsa i pewnie zaraz dwóch moich znajomych blacharzy się zleci, że na PC byłoby lepiej, albo Project CARS pokażą :lol:

Ja mam takiego ziomka. Wszystko na PC jest lepsze i ch**. Nie przetłumaczysz. Jak wrzuciłem screeny z DC to mi ludzie pisali, że pomylili to z realem, ale oni tak powie, że średnio to wygląda.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1753 dnia: Grudnia 09, 2014, 15:32:59 pm »
Ja wrzuciłem na Fejsa i pewnie zaraz dwóch moich znajomych blacharzy się zleci, że na PC byłoby lepiej, albo Project CARS pokażą :lol:

Ja mam takiego ziomka. Wszystko na PC jest lepsze i ch**. Nie przetłumaczysz. Jak wrzuciłem screeny z DC to mi ludzie pisali, że pomylili to z realem, ale oni tak powie, że średnio to wygląda.

To powiedz mu, że to z Project CARS odpalonego na dwóch tytanach i jak zacznie się jarać to powiedz mu, że żartowałeś to z PS4 i DriveClub ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1754 dnia: Grudnia 09, 2014, 15:34:44 pm »
Co powiesz na temat modelu jazdy podczas takiej pogody? Czuć różnicę? Jak zachowuje się auto po wjechaniu w większą kałużę? Mnie marzy się efekt jak w PGR, gdzie znakomicie oddali zachowanie auta po wjechaniu w kałużę, czuć jak koła płyną po tej wodzie zamiast jechać  :roll:

Mogę tylko podpisać się pod postem BoBaN'a różnica w prowadzeniu jest ogromna :) No i auta z napędem na 4 koła w ciężkich warunkach mają mega przewagę :) Ferrari FF w klasie wyczynowe jest niesamowite gęstym deszczu :) Audi R8 Plus, który normalnie nieco niedomaga mocą za mocniejszymi autami z klasy super w Deszczu sporo nadrabia ;) Musze jeszcze Audi RS6 Quatto zobaczyć jak się w Norwegii w gęstym śniegu zachowuje :)

Swoją drogą wrzućcie sobie wyścig Endurance. 10 lub 25 okrążeń kompresja czasu 60x i losowe zachmurzenie i dynamiczną pogodę :) Niesamowicie w ciągu wyścigu zmieniają się warunki :) Tor zmienia swoją nawierzchnie oraz wysycha wraz z upływem czasu jak przestanie padać :)

A na fejsie pisałeś, że Nordschleife w DC nie chciałbyś widzieć, przecież to by była miazga taki endurance ze zmienną pogodą/porą dnia!!

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1755 dnia: Grudnia 09, 2014, 15:37:04 pm »
A na fejsie pisałeś, że Nordschleife w DC nie chciałbyś widzieć, przecież to by była miazga taki endurance ze zmienną pogodą/porą dnia!!

Od Nordshleife mamy Gran Turismo... Tutaj niech się wykażą inwencją twórczą ;) Tory w DriveClub są zajebiste bo są inne i nie powtarzalne :) Gier z prawdziwymi torami mamy już od chu** i jeszcze trochę ;)

Po za tym pisałem, że raczej się nie pojawi a nie, że go nie chce ;) Ktoś nade mną pisał, że go nie chce ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1756 dnia: Grudnia 09, 2014, 16:20:31 pm »
A na fejsie pisałeś, że Nordschleife w DC nie chciałbyś widzieć, przecież to by była miazga taki endurance ze zmienną pogodą/porą dnia!!

Od Nordshleife mamy Gran Turismo... Tutaj niech się wykażą inwencją twórczą ;) Tory w DriveClub są zajebiste bo są inne i nie powtarzalne :) Gier z prawdziwymi torami mamy już od chu** i jeszcze trochę ;)

Po za tym pisałem, że raczej się nie pojawi a nie, że go nie chce ;) Ktoś nade mną pisał, że go nie chce ;)

Ja bardzo miło wspominam Nurb w Project Gotham Racing 4, jak dla mnie to śmiało mogliby i do Driveclub dodać ten tor, może wraz z kilkoma innymi prawdziwymi torami w jakiejś paczce DLC

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1757 dnia: Grudnia 09, 2014, 16:22:28 pm »
Ja bardzo miło wspominam Nurb w Project Gotham Racing 4, jak dla mnie to śmiało mogliby i do Driveclub dodać ten tor, może wraz z kilkoma innymi prawdziwymi torami w jakiejś paczce DLC

Póki co to będą pewnie rozszerzać obecne lokacje, oraz dodadzą tą Japonię, o której są plotki :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1758 dnia: Grudnia 09, 2014, 20:21:09 pm »
Jak dla mnie ulewa oraz tryb fotograficzny tchnęły druga młodość w tę grę. Dzisiaj z 40 min. bawiłem się robiąc fotografie podczas deszczu. Przywiązanie do detali samochodów robi ogromne wrażenie.
Sama grafika dzięki zmiennym warunkom pogodowym nieco zyskała.











BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #1759 dnia: Grudnia 09, 2014, 22:37:19 pm »
Sama grafika dzięki zmiennym warunkom pogodowym nieco zyskała.

Tylko nieco powiadasz? Czyli nadal jest słabiej niz w NFS:Rivals? :P

Btw. To zdjecie felgi i opony pokazuje jaka grafike ma ten tytuł. Potrafi ktos na dzien dzisiejszy pokazac ładniejsze wyscigi? Obojetne na jakiej platformie.