Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443553 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2080 dnia: Grudnia 15, 2014, 10:31:08 am »
Mrocz ma rację. Jeśli nie będzie szybkości w strefie prędkości, to można zapomnieć o dobrym wyniku. Wczoraj poprawiłem trochę wyzwań driftowych od użytkowników GO, ale widzę że na razie jeździcie na lajcie, bo wyniki nie były trudne do pobicia. Ten Porsche Mrocza był nieco trudniejszy, ale dało radę. ;)
Ja czasami kompletnie olewałem strefy prędkości na rzecz właśnie takiego agresywnego driftu kończącym się obróceniem auta o 180°. I za taki jeden zakręt dostawałem po 2-3k punktów. Ba,  miałem też przypadki, że gra naliczała punkty za drift nawet jeśli wykonywałem go już w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy, kiedy się zwracałem aby jechać do następnego sektora, musiała być zachowana odpowiednia prędkość rzecz jasna. To było jeszcze przed ostatnimi patchami z photomode i pogodą, możliwe że teraz coś zmienili.

Ta metoda jest dobra by nabić parę gwiazdek w zawodach, ale jak już rywalizujesz w rankingu z żywym człowiekiem to nie masz szans ;) Musisz jechać mniej więcej tak jak na moich filmikach :) Albo jak duch BoBaN'a :P
W Maserati prawie rozwaliłem twój wynik (20 punktów mi brakuje x( ) ale w M4 nie mam pojęcia jak ty taki wynik strzeliłeś :) No ale pokonałeś też Tomasza a mi się nie udało ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2081 dnia: Grudnia 15, 2014, 10:54:19 am »
W sobotę podłączyłem kierę na testy, które miały dać odpowiedź czy brać wheelstand pro czy nie a w niedzielę... (prawie) skończyłem grę.  :lol:
Trzy dni i po DriveClub (wliczając zaliczkowo dzisiejszy wieczór). Zostały mi na ostatniej karcie jeden drift i ostatnie mistrzostwa, cała reszta max "ogwiazdkowana". Na dłużej zatrzymały mnie tylko "Venom Hot Lap", które rzeczywiście okazały się być zdecydowanie najtrudniejszymi zawodami. Reszta szla z marszu, także super wyników na rankingach nie zostawiłem. I teraz nie wiem, czy jest sens z tym wheelstand pro, skoro GT7 będzie dopiero za 2 lata kazopolifoniczne czyli za 4 nasze.
Wracam do PS3  :troll:

Na jakiej kierownicy grasz i jak w ogóle sprawuje się DC pod kierą? Warto inwestować?

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2082 dnia: Grudnia 15, 2014, 11:07:55 am »
Potwierdzam. Konsola nówka, kilkanaście godzin pracy ma na koncie, wszystko czyściutkie i świeżutkie. Założyłem swoje konto, płyta z grą do konsoli i jazda. Dwa razy miałem dokładnie ten sam błąd, zaraz po zakończeniu zawodów. Podejrzewam jakieś problemy z wysyłaniem wyników na serwer albo ich pobieraniem (żeby po zawodach mieć aktualny ranking na ekranie).

Becet, Tobie już Sony coś odpisało w tej kwestii? Rozumiem, że podczas gry offline problemu nie ma?

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta

Zdajemy sobie sprawę z problemów z uzyskaniem dostępu do części zawartości Drvieclub dla subskrybentów PlayStation Plus.
Pracujemy nad jak najszybszym ich rozwiązaniem.
Dziękujemy za cierpliwość.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,
Barbara


xD

Tak, jak wyłączę PSN to błąd się nie pojawia, więc gram offline czekając na patcha.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2083 dnia: Grudnia 15, 2014, 11:13:55 am »
Tak, jak wyłączę PSN to błąd się nie pojawia, więc gram offline czekając na patcha.

Mnie tak z ciekawości zastanawia od czego ten błąd zależy...

Bo jedni ani razu się na niego nie napotkali (między innymi ja), a inni mają go regularnie. Dziwna sprawa. Do tego widzę, że nie tylko z cyfrówką są takie jajca, ale i z płytką.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2084 dnia: Grudnia 15, 2014, 11:19:21 am »
Mnie tak z ciekawości zastanawia od czego ten błąd zależy...
Portki.

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta

Zdajemy sobie sprawę z problemów z uzyskaniem dostępu do części zawartości Drvieclub dla subskrybentów PlayStation Plus.
Pracujemy nad jak najszybszym ich rozwiązaniem.
Dziękujemy za cierpliwość.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,
Barbara
Odpowiedź Baśki na medal po prostu...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2085 dnia: Grudnia 15, 2014, 11:26:50 am »
A problemy mają pewnie użytkownicy Internetu od takich operatorów jak Vectra, albo miejscowa kablówka - mega prędkość w niskiej cenie kosztem poblokowanych odgórnie portów, tak podejrzewam.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2086 dnia: Grudnia 15, 2014, 11:29:23 am »
Ale to becet masz go cały czas i jest nie do przeskoczenia ciągle w tym samym wyścigu? Bo mi też się pojawia od czasu do czasu w niektórych wyścigach, ale następnego dnia na przykład, w wyścigu w którym się pojawiał znika i jest okej, mogę normalnie zaliczyć przejazd.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2014, 11:31:04 am wysłana przez Wooyek »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2087 dnia: Grudnia 15, 2014, 11:53:56 am »
A problemy mają pewnie użytkownicy Internetu od takich operatorów jak Vectra, albo miejscowa kablówka - mega prędkość w niskiej cenie kosztem poblokowanych odgórnie portów, tak podejrzewam.
Dupa tam. Mam netie i przy jednym wyzwaniu od jakiegos randoma tez mnie witał ten błąd.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2088 dnia: Grudnia 15, 2014, 12:23:42 pm »
U mnie było tak, że po wywaleniu do menu PS4 (jak to się w ogóle nazywa, nadal XMB?) natychmiast wracałem do gry, odpalałem te same zawody i już było ok.

@Boban
T500RS.
Jest w pełni obsługiwana przez DC, działają menusy gry, w opcjach można skonfigurować przyciski, parametry FFB, wspomaganie itp. Nie jest to taka obsługa jak na początku współpracy GT5 z G27.
A co do samej jazdy, to miałem duże obawy. Poprzednia gra Evo, czyli Motorstorm Apo też miała co prawda obsługę kierownic, ale była ona turbo chujowizną. Na G27 jeździć się nie dało.
Tu jest zupełnie inaczej. Nie testowałem długo (całość przechodziłem na padzie), nie sprawdzałem różnych smaczków i zachowań kierownicy itp. Kierownicę zamontowałem do deski do prasowania... T500RS jest tak ciężkim klamotem z tak dużą siłą FFB, że mało mi jej wpizdu nie połamało :lol:
Także dupa a nie solidne testy, ALE jechało się zajebiście, żadnych rażących baboli nie wyłapałem przez te chwile, a frajda była niesamowita, np. kontry w Zondzie wypadały bardzo naturalnie. Oczywiście niebo a ziemia w stosunku do pada.
Na Twoim miejscu został bym jednak przy padzie, a o kierownicy pomyślał przy premierze Project CARS. Wtedy będzie można sensownie rozważać potrzebę posiadania kierownicy. A ja zaczynam jednak poważnie myśleć o jakimś stojaku.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2089 dnia: Grudnia 15, 2014, 12:51:09 pm »
Ale to becet masz go cały czas i jest nie do przeskoczenia ciągle w tym samym wyścigu? Bo mi też się pojawia od czasu do czasu w niektórych wyścigach, ale następnego dnia na przykład, w wyścigu w którym się pojawiał znika i jest okej, mogę normalnie zaliczyć przejazd.

Może i u mnie też znika następnego dnia, ale zamiast się w to bawić po prostu odłączam neta i przejeżdżam wyścig. Na tym jednym co nagrałem błąd występował z 6 razy z rzędu, jak widać byłem gotowy z nagraniem bo wiedziałem że i tak wyskoczy. Ale jak odłączyłem neta problem zniknął.

A mam UPC, a nie Vectre, Andryush.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2014, 13:18:49 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2090 dnia: Grudnia 15, 2014, 12:53:58 pm »
A mam UPC, a nie Vectre, Andryush.

No to problemy z netem jako powód można między bajki włożyć bo też mam UPC a problem nie występuje. Pewnie systemowy błąd konsoli :/ Jakiś random błąd.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2091 dnia: Grudnia 15, 2014, 12:56:25 pm »
Pany kto kupił gre Driveclub w promocji allegro?
Na pudełku jest napisane jak byk:
"not to be sold separately"
Zrobili nas w chu**  :troll:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2092 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:04:39 pm »
Napisz do sprzedawcy, żeby Ci przesłał brakujący element zestawu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2093 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:07:00 pm »
Napisz do sprzedawcy, żeby Ci przesłał brakujący element zestawu.

W sumie to tak jakby pomyśleć, to dałoby chyba radę to wykłócić. Jakiś zwrot kasy czy coś. Bo typek sprzedaje nielegalnie te gry ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2094 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:10:14 pm »
hehe
dobre mam rachunek wiec kto wie co przyjdzie do głowy :lol:
Najlepsze jest to ze na folii był byczy napis GRA PO POLSKU zasłaniający ten drugi  :lol:
Ryo chyba kupował na tej samej aukcji ciekawe jak u niego  :angel:

PS:jakas instrukcje w pudełku macie czy tylko reklame ps plus?
Sony już olało pachnące świeżością książeczki  :cry:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2095 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:10:49 pm »
@Prart
Tak właśnie myślałem, że kierownicę kupię przy okazji C.A.R.S, ale coraz bardziej czuję, że ta gra da ostro dupy. Pozostaje więc czekanie na GT7. Do samego DC bym nie kupił, ale chciałem wiedzieć jak się sprawuje działanie kółka pod tą gierą. Dzięki za info. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2096 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:17:40 pm »
@Prart
Tak właśnie myślałem, że kierownicę kupię przy okazji C.A.R.S, ale coraz bardziej czuję, że ta gra da ostro dupy. Pozostaje więc czekanie na GT7. Do samego DC bym nie kupił, ale chciałem wiedzieć jak się sprawuje działanie kółka pod tą gierą. Dzięki za info. :)

Też mam wrażenie, że CARS będzie do bani ;) Jakoś tak nie podoba mi się rozbieżność screenów. Raz wygląda obłędnie, a raz kompletnie do bani ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2097 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:18:24 pm »
Mi też się pojawia cały czas jak już się trafi, ale olewam wtedy ten wyścig i jadę inny, do tamtego wracam na przykład następnego dnia i jest gites :angel: irytuje mnie to strasznie, no ale cóż, to tylko PSN i zjebane serwery w Driveclub, więc nie oczekuję cudów. :troll:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2098 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:19:51 pm »
hehe
dobre mam rachunek wiec kto wie co przyjdzie do głowy :lol:
Najlepsze jest to ze na folii był byczy napis GRA PO POLSKU zasłaniający ten drugi  :lol:
Ryo chyba kupował na tej samej aukcji ciekawe jak u niego  :angel:

PS:jakas instrukcje w pudełku macie czy tylko reklame ps plus?
Sony już olało pachnące świeżością książeczki  :cry:
Moja "not to be sold separately" wersja (wziąłem bundle z DC) też ma tylko jakąś kolorową kartkę, której nawet nie przeczytałem. Nie wiem jak wersje "retail", ale je**ć te pożałowania godne "instrukcje".

Boban,
mi to nagłe przesunięcie premiery o pół roku niby gotowej już gry też dało do myślenia. Mimo wszystko życzę im jak najlepiej i oby gra okazała się prawdziwym simem, z komercyjnym sukcesem na koncie. Bo nie będzie w co jeździć  :cry_anim:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2099 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:21:33 pm »
Boban,
mi to nagłe przesunięcie premiery o pół roku niby gotowej już gry też dało do myślenia. Mimo wszystko życzę im jak najlepiej i oby gra okazała się prawdziwym simem, z komercyjnym sukcesem na koncie. Bo nie będzie w co jeździć  :cry_anim:

Ja ciągle liczę na to, że na E3 zapowiedzą GT 7 ;)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2100 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:42:48 pm »
Cytuj
"o zwykły render... Grafiką nie bije żadnej nowej gry. Jakość podobna do Dirta 3 który już swoje ma..."
Cytat wypowiedzi jakiegoś fana PC pod obrazkiem z Drvieclub z deszczu.  :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2101 dnia: Grudnia 15, 2014, 13:52:10 pm »
Ciemnogród :(

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2102 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:05:18 pm »
Cytuj
"o zwykły render... Grafiką nie bije żadnej nowej gry. Jakość podobna do Dirta 3 który już swoje ma..."
Cytat wypowiedzi jakiegoś fana PC pod obrazkiem z Drvieclub z deszczu.  :lol:
Jeden pisze, ze grafa w dircie > grafa w dc, drugi ze 30 fps > 60 fps.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2103 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:12:02 pm »
Jedno to kwestia preferencji, drugie wady wzroku. Oj Ogur, Ogur... Co ta blacha z ciebie zrobiła  :(

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2104 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:14:09 pm »
Jedno to kwestia preferencji, drugie wady wzroku. Oj Ogur, Ogur... Co ta blacha z ciebie zrobiła  :(
Moim zdaniem obydwa przypadki można przypisać zarówno do preferencji, jak i do wady wzroku.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2105 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:20:03 pm »
Jedno to kwestia preferencji, drugie wady wzroku. Oj Ogur, Ogur... Co ta blacha z ciebie zrobiła  :(
Moim zdaniem obydwa przypadki można przypisać zarówno do preferencji, jak i do wady wzroku.

twierdzenie, że TO (screen z PC ultra detale):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

jest ładniejsze od tego:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To nie wada wzroku.... Nie preferencje. Tylko niedorozwój umysłowy...

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2106 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:33:19 pm »
Jedno to kwestia preferencji, drugie wady wzroku. Oj Ogur, Ogur... Co ta blacha z ciebie zrobiła  :(
Moim zdaniem obydwa przypadki można przypisać zarówno do preferencji, jak i do wady wzroku.

twierdzenie, że TO (screen z PC ultra detale):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

jest ładniejsze od tego:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To nie wada wzroku.... Nie preferencje. Tylko niedorozwój umysłowy...
Wrzuciłeś akurat tak paskudnego screena z DC, że wcale nie wygląda lepiej :P

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2107 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:42:08 pm »
Wrzuciłeś akurat tak paskudnego screena z DC, że wcale nie wygląda lepiej :P

Na szybko szukałem screena z gameplayu i teraz zdałem sobie sprawę, że to screen z alphy ;) Nie mniej nie oszukujmy się. I tutaj jest różnica niebo a ziemia ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2108 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:49:25 pm »
Przeglądasz forum na komórce? Ten screen po prostu zabija kompresją i to kompresją niskiej jakości wideo a nie jpeg.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2109 dnia: Grudnia 15, 2014, 14:52:14 pm »
Przeglądasz forum na komórce? Ten screen po prostu zabija kompresją i to kompresją niskiej jakości wideo a nie jpeg.

Mam dosyć ch**owy monitor w pracy :oops: i zdjęcie wybrałem gameplay pierwszy z brzegu :(
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2014, 15:09:45 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2110 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:14:11 pm »
Mrocza wyprzedziłem w drifcie, ale Tomasz i boban są chyba nieosiągalni :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2111 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:18:50 pm »
Mówicie o Tomaszu "je**ć PO koparce"?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2112 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:21:13 pm »
Tak. Tomek ogarnia gry wyścigowe i jest w miarę dobrym zawodnikiem. No chyba, że go ktoś zepchnie z drogi to wtedy zaczyna się armagedon. :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2113 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:22:12 pm »
O fak, nie wiedziałem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2114 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:26:17 pm »
Skoro przy Tomku jesteśmy, to może ktoś go wreszcie odbanuje?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2115 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:26:27 pm »
Skoro przy Tomku jesteśmy, to może ktoś go wreszcie odbanuje?
JEst odbanowany chyba od niedzieli.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2116 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:28:37 pm »
O fak, nie wiedziałem.

...że w Driveclub są koparki :troll:

Jest Koenigsegg który ma jakąś tam współpracę z Volvo... A to prawie jak koparka :troll:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2117 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:50:05 pm »
Koenigsegg w sumie w miarę dobrze się prowadzi - zaraz po starcie wrzucam 7 bieg i jadę na  nim cały wyścig bez problemu. Jechałbym na szóstym ale obraca mnie na zakrętach. :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2118 dnia: Grudnia 15, 2014, 15:52:04 pm »
Koenigsegg w sumie w miarę dobrze się prowadzi - zaraz po starcie wrzucam 7 bieg i jadę na  nim cały wyścig bez problemu. Jechałbym na szóstym ale obraca mnie na zakrętach. :lol:

Akurat DriveClub to jedyna (po NFS'ach) samochodówka gdzie Koenigsegg w ogóle jest grywalny... W Gridzie to jednego zakrętu nim nie ujedziesz, a w Forzie 4 to gówno jeździ gorzej niż Aventador i Murcielago LP670 SV ;) Ale moc ma :D

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2119 dnia: Grudnia 15, 2014, 16:24:53 pm »
A właśnie, są przewidziane jakieś Lamborghini w tej grze? Jeździłbym. :puppy-eyes: