Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443483 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2200 dnia: Grudnia 17, 2014, 14:38:29 pm »
Cancer. 5 nowych samochodów miesięcznie. Wiec nie zrobisz tych pucharków sam ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2201 dnia: Grudnia 17, 2014, 14:51:12 pm »
109zł / 38 samochodów = ~2,86 zł za auto. Nie licząc dodatkowych zawodów... cena wydaje się być niezła, szkoda, że nie dali możliwości kupowania aut po sztukach :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2202 dnia: Grudnia 17, 2014, 15:34:17 pm »
109zł / 38 samochodów = ~2,86 zł za auto. Nie licząc dodatkowych zawodów... cena wydaje się być niezła, szkoda, że nie dali możliwości kupowania aut po sztukach :P

W sumie. Daliby cenę 5 zł za auto mieliby mega przebitkę, a sporo by kupiło ;)

PS. 104 zł za Season pass :P więc wychodzi jeszcze taniej ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2203 dnia: Grudnia 17, 2014, 16:21:33 pm »
No ja bym brał na bank jakieś wybrane modele

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2204 dnia: Grudnia 17, 2014, 16:54:25 pm »

Driveclub

-Redline Livery Pack        (3,25 zł)
-Elements Livery Pack     (3,25 zł)
-Redline Expansion Pack (25 zł)
-Elements Tour Pack       (8,25 zł)
-Mazzanti Evantra          (darmowe)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2205 dnia: Grudnia 17, 2014, 16:57:23 pm »
Nawet nie wiecie jak mnie kusi żeby to kupić. Chyba głód na ścigałki bierze górę i przed świętami się złamię chociaż do ogrania mam jeszcze z 5 gier których nie ruszyłem w ogóle.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2206 dnia: Grudnia 17, 2014, 17:01:30 pm »
Teraz obliczyłem. ten Season pass to się MEGA opłaca. Za 104 zł dostajemy pass na 8 miesięcy. Jeżeli każdy dodatek tyle będzie kosztować to wychodzi 200 zł za wszystkie dodatki z samochodami + 66 zł za eventy. W season pass wszystko dostajesz :D

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2207 dnia: Grudnia 17, 2014, 17:04:19 pm »
Myślicie, że jest szansa na wprowadznie zmiany żeby w klubie było więcej osób? Na forumie tyle osób gra i nie można być w jendym klubie. Trochę lipa z tym.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2208 dnia: Grudnia 17, 2014, 18:12:35 pm »
Myślicie, że jest szansa na wprowadznie zmiany żeby w klubie było więcej osób? Na forumie tyle osób gra i nie można być w jendym klubie. Trochę lipa z tym.

Wątpię bo zmianę tę wprowadzili by zwiększyć rywalizacje. Pierwotnie było więcej osób w klubie.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2209 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:12:43 am »
Dostałem wczoraj wyzwanie na 26 poziomie, a mam dopiero chyba 17, także narazie nie pobije waszych słabych rekordów  :angel:
Jaki jest maksymalny poziom gracza i klubu?

W ogóle to trudna jest ta gra (i bardzo dobrze). Trzeba się namęczyć, żeby mieć wszystko zaliczone na złoto. Uaktualnię niedługo listę gry roku, bo driveclub bardzo przerósł moje oczekiwania. Wyścigi ze zmienną porą dnia i warunkami atmosferycznymi, przyjemny model jazdy, grafika zahaczająca o fotorealizm, wymagające AI, które walczy do ostatnich metrów, setki trudnych wyzwań i implementacja trybów sieciowych, które dodatkowo motywują do poprawiania swoich wyników.. Kolejna gra zbierająca średnie recenzje, która dla mnie jest sporo lepsza niż te wszystkie przereklamowane hity, zbierające 9/10.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2210 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:17:32 am »
Ja mam problem z jednym wyścigiem, co trzeba jechać bentlejem a reszta jakimiś kur** potworami :D Zostawiam se to na zaś.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2211 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:32:49 am »
Obczaiłem wstępnie to nowe DLC :)

Po kolei nowe samochody:

McLaren F1 LM - Chyba moje nowa ulubiona furka :) Piękny metaliczny dźwięk silnika, świetna widoczność ze środka :) I prowadzi się tak samo dobrze jak Zonda R, z tym, że ma większe skłonności do zarzucania dupcią ;) Ogólnie parametrami jest bardzo podobny do Zondy R :) Klasa hiper

Chevrolet Corvette - Drift maszyna. Aż sama zarywa tyłkiem ;) Do tego absolutnie przepiękny dźwięk silnika. To co się dzieje przy zmianach biegów w trakcie jazdy z kamery zewnętrznej to balsam dla moich uszu :D Trafiła do klasy trzeciej, wraz z BMW M3,M4 i podobnymi ;) klasa super

Renault Alpine - Dzika fura. Moim zdaniem ostro zarzuca, ale do opanowania :) (nie tak jak Ariel Atom czy KTM ;) ) Do tego rasowy dźwięk wyścigówki :D Klasa super

Mersedes SLS electric drive - typowy elektryk. Tym razem w klasie super. Zdecydowanie lepiej się nim jeździ niż wcześniejszym Renault Dezir ;) Aczkolwiek ciągle dziwnie się prowadzi auto bez zmian biegów i ciągłym stałym przyspieszeniu ;)

Mazzanti Evantra - jedyny darmowy samochód. Całkiem miło się go prowadzi. Nie sprawia problemów. Fajny dźwięk silnika, duża widoczność z kokpitu :) Tylko brzydki jak ja pier**le :lol:

Do tego są zawody Tour dedykowane samochodom z dodatku. Póki co żaden nie był ze zmienną pogodą co mnie bardzo dziwi.
Oprócz tego zawody tour "Elements Tour" tutaj wszystkie zawody są z dzikimi warunkami atmosferycznymi ;)

Jak dla mnie warto tego season passa kupić. Wprowadzają spore urozmaicenie i wydłużają żywotność gry :)

EDIT: Co do wyścigu z Bentleyem to jest na niego dobry sposób. Trzeba jechać na Janusza. napier**lać w każdy samochód jak się da. Przepychać się i blokować przeciwników. Daje radę za drugim razem zająłem dużo wyższą pozycję jadąc tym sposobem ;) W tej taktyce bardzo pomaga nam duża masa i wymiary Bentleya ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2014, 10:42:20 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2212 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:47:45 am »
A jak kupię Season Pass w styczniu to automatycznie dostanę wszystko co pojawiło się wcześniej jako DLC czy tylko to co dopiero będzie się pojawiać po zakupie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2213 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:51:21 am »
A jak kupię Season Pass w styczniu to automatycznie dostanę wszystko co pojawiło się wcześniej jako DLC czy tylko to co dopiero będzie się pojawiać po zakupie?
Dobijam do pytania.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2214 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:59:53 am »
Season Pass obejmuje wszystkie DLC od Stycznia do Lipca.

Możecie go kupić w Lipcu i wszystkie te DLC dostaniecie ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2215 dnia: Grudnia 18, 2014, 11:06:23 am »
No to git. :) Zmyliło mnie to, że dzisiaj piszesz o nowym DLC, a przecież jest grudzień. Mam nadzieję, że to DLC też będzie w Season Pass kiedy kupię go w styczniu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2216 dnia: Grudnia 18, 2014, 11:09:42 am »
No to git. :) Zmyliło mnie to, że dzisiaj piszesz o nowym DLC, a przecież jest grudzień. Mam nadzieję, że to DLC też będzie w Season Pass kiedy kupię go w styczniu.

Chodziło mi o to, że osobiście je przetestowałem ;)

Dostaniesz dostaniesz :) nie ma o co się bać :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2217 dnia: Grudnia 18, 2014, 12:02:22 pm »
Włączyłem wczoraj wieczorem DC tylko "na chwilę", chciałem położyć się spać wcześniej jakoś po 22:00 - kładłem się 00:30 i mam "zombie mode on" od rana :lol:
je**ne wyzwania.

Boban, w tej czasówce od windo z RUFem z mojego okrążenia da radę jeszcze trochę ściąć: w pierwszym sektorze, gdzie byłeś chyba szybszy i na ostatnim zakręcie przed metą. Za którymś tam przejazdem udało mi się trafić idealną linię do apexa, z dużo ciaśniejszym wyjściem na prostą i wyższą prędkością. Ale jak chcesz, żebym się do roboty wysypiał, to już nie poprawiaj swojego czasu hehehehe.

Generalnie Panowie stwierdzam, że model jazdy gdy próbuje się wyciskać z każdego łuku każdą dziesiątą i setną część sekundy zyskuje BARDZO dużo. Tego nie da się do końca odczuć przy tej napierdalance jaka często gęsto jest w trakcie wyścigów - wychodzi to dopiero w trakcie szlifowania przejazdów w czasówce. Model jest zajebisty, świetnie czuć transfer masy (przy dużej prędkości zacznij hamować z kołami lekko skręconymi w lewo i daj w prawo - trochę potrwa zanim auto przewali masę z jednej strony na drugą i zacznie skręcać), zawieszenie (wczoraj wjechałem w zagłębienie poza tarką, zawiecha lewego przedniego koła dobiła max i wystrzeliła potem w górę, dając mi ładnego spina), trakcję w silnych autach z napędem na tył (na wyjściach z ciasnych, wolnych nawrotów dosłownie czuć klejenie się gumy i moment zerwania) czy stałą i wkalkulowaną nieprzewidywalność tych najsilniejszych potworów gdy się je ciśnie (taki w każdej chwili może Ci ujebać głowę). Serio, po wczorajszej sesji z tą czasówką jestem mocno zaskoczony jak dużo z sim jest w tym arcade.
A to wszystko przy używaniu pada - co raz bardziej nakręcam się na ten stojak do kiery...

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2218 dnia: Grudnia 18, 2014, 12:11:30 pm »
Generalnie Panowie stwierdzam, że model jazdy gdy próbuje się wyciskać z każdego łuku każdą dziesiątą i setną część sekundy zyskuje BARDZO dużo. Tego nie da się do końca odczuć przy tej napierdalance jaka często gęsto jest w trakcie wyścigów - wychodzi to dopiero w trakcie szlifowania przejazdów w czasówce. Model jest zajebisty, świetnie czuć transfer masy (przy dużej prędkości zacznij hamować z kołami lekko skręconymi w lewo i daj w prawo - trochę potrwa zanim auto przewali masę z jednej strony na drugą i zacznie skręcać), zawieszenie (wczoraj wjechałem w zagłębienie poza tarką, zawiecha lewego przedniego koła dobiła max i wystrzeliła potem w górę, dając mi ładnego spina), trakcję w silnych autach z napędem na tył (na wyjściach z ciasnych, wolnych nawrotów dosłownie czuć klejenie się gumy i moment zerwania) czy stałą i wkalkulowaną nieprzewidywalność tych najsilniejszych potworów gdy się je ciśnie (taki w każdej chwili może Ci ujebać głowę). Serio, po wczorajszej sesji z tą czasówką jestem mocno zaskoczony jak dużo z sim jest w tym arcade.
A to wszystko przy używaniu pada - co raz bardziej nakręcam się na ten stojak do kiery...

Zgadzam się. Generalnie granie na padzie w DriveClub nie odbiega znacząco od Gran Turismo (na padzie)... Jedynie droga hamowania jest mocno skrócona. gdyby Evolution popracowało dłużej to daliby radę zrobić z tego symulator ;) Może w patchu tryb Simulation? :D

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2219 dnia: Grudnia 18, 2014, 12:16:49 pm »
Różnic jest więcej, jak choćby to, że auta zdecydowanie za dobrze trzymają się drogi - np. Zonda nie jest takim grzecznym autem jak to pokazuje DC.  Jednak jak na gatunek jest świetnie.

W DLC dali Venom Hot Lap 2 - to samo auto, ten sam tor, tylko nocą w deszczu  8) fuuuuuuuuuuuuuuck, chcę to sprawdzić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2014, 12:22:06 pm wysłana przez prart »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2220 dnia: Grudnia 18, 2014, 12:29:22 pm »
Różnic jest więcej, jak choćby to, że auta zdecydowanie za dobrze trzymają się drogi - np. Zonda nie jest takim grzecznym autem jak to pokazuje DC.  Jednak jak na gatunek jest świetnie.

W DLC dali Venom Hot Lap 2 - to samo auto, ten sam tor, tylko nocą w deszczu  8) fuuuuuuuuuuuuuuck, chcę to sprawdzić.

No ta mega przyczepność strasznie mnie irytuje w driftach. Przecież tu nie da się tego zrobić tak jak należy. Mogliby chociaż w tym trybie trochę zmienić parametry przyczepności, żeby to wyglądało tak jak powinno wyglądać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2221 dnia: Grudnia 18, 2014, 12:55:39 pm »
Boban, w tej czasówce od windo z RUFem z mojego okrążenia da radę jeszcze trochę ściąć: w pierwszym sektorze, gdzie byłeś chyba szybszy i na ostatnim zakręcie przed metą. Za którymś tam przejazdem udało mi się trafić idealną linię do apexa, z dużo ciaśniejszym wyjściem na prostą i wyższą prędkością. Ale jak chcesz, żebym się do roboty wysypiał, to już nie poprawiaj swojego czasu hehehehe.

Jaki czas tam klepnąłeś? Ja to 0:53 zrobiłem za 3-4 okrążeniem, a potem próbowałem zejść na 0:52, ale to już trzeba trochę się napocić. Da się na pewno, bo jechałem sporo szybciej od swojego ducha, ale zawaliłem łuk przed prostą startową i już nie chciało mi się dalej próbować. A co z resztą wyzwań? Pokonaliście moje wyniki? Szkoda, że nie da się tego online sprawdzić ze stronki gry.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2222 dnia: Grudnia 18, 2014, 12:58:29 pm »
Włączyłem wczoraj wieczorem DC tylko "na chwilę", chciałem położyć się spać wcześniej jakoś po 22:00 - kładłem się 00:30 i mam "zombie mode on" od rana :lol:
je**ne wyzwania.

Boban, w tej czasówce od windo z RUFem z mojego okrążenia da radę jeszcze trochę ściąć: w pierwszym sektorze, gdzie byłeś chyba szybszy i na ostatnim zakręcie przed metą. Za którymś tam przejazdem udało mi się trafić idealną linię do apexa, z dużo ciaśniejszym wyjściem na prostą i wyższą prędkością. Ale jak chcesz, żebym się do roboty wysypiał, to już nie poprawiaj swojego czasu hehehehe.

Generalnie Panowie stwierdzam, że model jazdy gdy próbuje się wyciskać z każdego łuku każdą dziesiątą i setną część sekundy zyskuje BARDZO dużo. Tego nie da się do końca odczuć przy tej napierdalance jaka często gęsto jest w trakcie wyścigów - wychodzi to dopiero w trakcie szlifowania przejazdów w czasówce. Model jest zajebisty, świetnie czuć transfer masy (przy dużej prędkości zacznij hamować z kołami lekko skręconymi w lewo i daj w prawo - trochę potrwa zanim auto przewali masę z jednej strony na drugą i zacznie skręcać), zawieszenie (wczoraj wjechałem w zagłębienie poza tarką, zawiecha lewego przedniego koła dobiła max i wystrzeliła potem w górę, dając mi ładnego spina), trakcję w silnych autach z napędem na tył (na wyjściach z ciasnych, wolnych nawrotów dosłownie czuć klejenie się gumy i moment zerwania) czy stałą i wkalkulowaną nieprzewidywalność tych najsilniejszych potworów gdy się je ciśnie (taki w każdej chwili może Ci ujebać głowę). Serio, po wczorajszej sesji z tą czasówką jestem mocno zaskoczony jak dużo z sim jest w tym arcade.
A to wszystko przy używaniu pada - co raz bardziej nakręcam się na ten stojak do kiery...
Jak tak mówisz, to ja nawet nie chcę wiedzieć o ile mój czas został pobity ;p

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pokonaliście moje wyniki?

Za chudy w uszach jestem ;)

« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2014, 13:01:52 pm wysłana przez windomearl »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2223 dnia: Grudnia 18, 2014, 13:19:09 pm »
Eee tam...kwestia treningu. ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2224 dnia: Grudnia 18, 2014, 13:26:25 pm »
Jaki czas tam klepnąłeś? Ja to 0:53 zrobiłem za 3-4 okrążeniem, a potem próbowałem zejść na 0:52, ale to już trzeba trochę się napocić. Da się na pewno, bo jechałem sporo szybciej od swojego ducha, ale zawaliłem łuk przed prostą startową i już nie chciało mi się dalej próbować. A co z resztą wyzwań? Pokonaliście moje wyniki? Szkoda, że nie da się tego online sprawdzić ze stronki gry.
Najpierw urwałem jakieś symboliczne 0.01x z Twojego czasu, ale czułem, że jest potencjał jeszcze na ok 0,5 sekundy szybciej. I tak się stało, skończyłem na niskim 0:53 (0:53.0xx, nie pamiętam bo już zasypiałem lolz). 0:52.xxx bankowo się da - Ty masz do poprawy sektor drugi, ja sektor pierwszy ;) ALE NIE ZACHĘCAM :P
Poza RUFem nic więcej nie robiłem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No to na sobotę zrobiliśmy Ci z Bobanem niespodziankę :angel:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2014, 13:30:01 pm wysłana przez prart »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2225 dnia: Grudnia 18, 2014, 13:53:04 pm »
No to na sobotę zrobiliśmy Ci z Bobanem niespodziankę
Pewnie taką, że po zobaczeni uzrezygnuję ;p

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2226 dnia: Grudnia 18, 2014, 13:57:52 pm »
Dzisiaj odbiorę grę z poczty i co pogram. Mogę brać udział w tych czalendzach czy muszę dostać zaproszenie? Nie jestem madafaką wyścigowym (chociaż swego czasu sporo w GT3 grałem), ale zobaczymy jak będzie szło ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2227 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:03:31 pm »
Dzisiaj odbiorę grę z poczty i co pogram. Mogę brać udział w tych czalendzach czy muszę dostać zaproszenie? Nie jestem madafaką wyścigowym (chociaż swego czasu sporo w GT3 grałem), ale zobaczymy jak będzie szło ;)

To zależy. Jak ktoś zrobi wyzwanie "tylko zaproszeni" to nie ;) Jak ktoś zrobi otwarte to możesz :) Ja z reguły robię tylko dla zaproszonych co by rywalizacja była między nami :) Ale będę ci od dzisiaj wysyłał zapro ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2228 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:04:24 pm »
Najpierw urwałem jakieś symboliczne 0.01x z Twojego czasu, ale czułem, że jest potencjał jeszcze na ok 0,5 sekundy szybciej. I tak się stało, skończyłem na niskim 0:53 (0:53.0xx, nie pamiętam bo już zasypiałem lolz). 0:52.xxx bankowo się da - Ty masz do poprawy sektor drugi, ja sektor pierwszy ;) ALE NIE ZACHĘCAM :P
Poza RUFem nic więcej nie robiłem.

Drugi sektor popsułem to fakt. Z tego co pamiętam, to nawet na trawę tam wypadłem. Także jest możliwość urwania na 0:52. Dziś sprawdzę. :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2229 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:09:26 pm »
Ale będę ci od dzisiaj wysyłał zapro
Super :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2230 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:11:15 pm »
Pamiętaj tylko, do którego klubu dołączyć :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2231 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:12:01 pm »
Poza RUFem nic więcej nie robiłem.

Polecam sprawdzić moje wyzwanie czyli drift Venomem w Chile. Bardzo lubię na tej trasie driftować. Świetnie pasuje do tego auta i latania bokiem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2232 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:13:49 pm »
Poza RUFem nic więcej nie robiłem.

Polecam sprawdzić moje wyzwanie czyli drift Venomem w Chile. Bardzo lubię na tej trasie driftować. Świetnie pasuje do tego auta i latania bokiem.
Próbowałem, nie potrafie tego auta opanować :D

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2233 dnia: Grudnia 18, 2014, 14:51:31 pm »
Polecam sprawdzić moje wyzwanie czyli drift Venomem w Chile. Bardzo lubię na tej trasie driftować. Świetnie pasuje do tego auta i latania bokiem.
Nie lubiłem, nie lubię i nie polubię driftów, unikam jak tylko mogę.
Na samą myśl o kolejnych "poślizgach na punkty" zgrzytają mi zęby - dla mnie wyścigi to walka z czasem i przeciwnikiem na torze a nie z hamulcem ręcznym.
To nie dla mnie  :oops:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2234 dnia: Grudnia 18, 2014, 15:07:22 pm »
Eeeeee, to dupa. Po co się starałem. :P Więcej Wam nie wyślę wyzwań.

Ja natomiast nie lubię wyzwań nocą i w deszczu. Suchy tor, jasne słońce i mogę jechać. Wolę walczyć z czasem, a nie z autem i pogodą. :P Ayrton Senna Drajwklubu ze mnie nie będzie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2235 dnia: Grudnia 18, 2014, 15:20:44 pm »
A ja właśnie lubię urozmaicenie :) Zawsze staram się w wyzwaniach uchwycić jakieś ciekawe warunki ;) Ważne by było grywalnie :D Norwegii Nocą w burzy i ciężkimi opadami raczej nie będę wrzucał :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2236 dnia: Grudnia 18, 2014, 16:11:42 pm »
Polecam sprawdzić moje wyzwanie czyli drift Venomem w Chile. Bardzo lubię na tej trasie driftować. Świetnie pasuje do tego auta i latania bokiem.
Nie lubiłem, nie lubię i nie polubię driftów, unikam jak tylko mogę.
Na samą myśl o kolejnych "poślizgach na punkty" zgrzytają mi zęby - dla mnie wyścigi to walka z czasem i przeciwnikiem na torze a nie z hamulcem ręcznym.
To nie dla mnie  :oops:
no i takie podejście mi sie podoba. A nie bmw, dres, czapka z daszkiem, złoty łańcuch i murzyńskie rytmy.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2237 dnia: Grudnia 18, 2014, 16:17:53 pm »
A passat B5 w dizlu, zimny łokieć, czip na 130hp i spoiler jest okej? Bo marzy mi się taki. :puppy-eyes:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2238 dnia: Grudnia 18, 2014, 16:47:37 pm »
mam i ja. jakie są kluby na go?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2239 dnia: Grudnia 18, 2014, 17:02:54 pm »
A passat B5 w dizlu, zimny łokieć, czip na 130hp i spoiler jest okej? Bo marzy mi się taki. :puppy-eyes:
nigdy takiego nie widziałem ale jak zobacze to przekaże opinie.