Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443513 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2280 dnia: Grudnia 20, 2014, 15:18:38 pm »
Kurwa, do Rodżera Móra. :lol: :lol: :lol:

Tak czy inaczej, lżej mi na sercu, że nie masz tak na imię.  8)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2281 dnia: Grudnia 20, 2014, 15:23:14 pm »
A myślałem ze kornik0404 :roll: Ładnie tak ludzi oszukiwać?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2282 dnia: Grudnia 20, 2014, 16:58:43 pm »
Jaki z użytkownika drań tak ludzi odrzucać, togo sie nie robi w oświeconym świecie.
Lubię użytkownika CancerPL. W realu też jesteś taki śmieszek?
A tymczasem:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dobrze, że są te dwa darmowe dodatki, bo podstawowy Tour jest krótki i (dość) łatwy.
Święty Sajmonie, spodziewaj się inva.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2283 dnia: Grudnia 20, 2014, 17:06:17 pm »
A myślałem ze kornik0404 :roll: Ładnie tak ludzi oszukiwać?
To Sylvan, ja jestem jeszcze bardziej ładny :troll:.



Jaki z użytkownika drań tak ludzi odrzucać, togo sie nie robi w oświeconym świecie.
Lubię użytkownika CancerPL. W realu też jesteś taki śmieszek?
A tymczasem:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dobrze, że są te dwa darmowe dodatki, bo podstawowy Tour jest krótki i (dość) łatwy.
Święty Sajmonie, spodziewaj się inva.
Szacunek Prart.

Ja jak ogarnę te mała przyśpieszacze to może też dobije to tego wyniku.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2284 dnia: Grudnia 20, 2014, 20:21:00 pm »
To było do przewidzenia, że jak prart wróci, to pierwszy machnie w DC 100%.

Może takie pozycje jak BF4, Unity, czy DC właśnie, przekonają twórców, że warto nieco poczekać i wydać bardziej dopracowany i kompletny (tu DC) produkt. Przecież ta gra skończyła z średnią rzędu 7/10 i była to sprawiedliwa ocena. Graficznie odbyło się bez większego "łał", jednak summa summarum zasługiwała na (bardzo)wysoką ocenę rzędu 7-8/10. Gracze drwili, psioczyli, niektórzy się zachwycali, a teraz.... Dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji, że osoby, które sprzedały grę, kupują ją raz jeszcze, a wystarczyło dodać deszcz, dodatkową opcję i wszędzie się zachwycają fotorealistyczna grafiką (a zasadniczo zdjęciami) i nagle gra jest osom.
Ciekawe jak teraz przedstawiałyby się oceny....

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2285 dnia: Grudnia 20, 2014, 20:44:41 pm »
Ciekawe jak teraz przedstawiałyby się oceny....
Może wydadzą "Driveclub: Fail of the year edition", z jedynm dlc w komplecie i recenzenci jeszcze raz powystawiają oceny  :angel:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2286 dnia: Grudnia 20, 2014, 21:09:08 pm »
@Kyo
Pierwszy zapetlony tor w Chile w trybie drift. Wynik Venomem 13300. Powodzenia.

@Prart
Pierwsze Tour jest w miare latwe. Sciagnij dodatek i zrob wszystkie 315 gwiazdek. Bedziesz 3 osoba z tego forum, ktora tego dokona. Trzymam kciuki.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2287 dnia: Grudnia 20, 2014, 21:32:14 pm »
Oba dodatki mam zainstalowane od pierwszego dnia, także najpierw główny Tour zrobiony a teraz czas na dodatkowe. Czytałem, że poziom trudności jest już wyższy. Będę się ostro wkurwiał na driftach, to pewne.

Jak tam dzisiejszy patch? Dźwięki dużo lepsze?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2288 dnia: Grudnia 21, 2014, 02:07:23 am »
A miał dźwięki poprawić? Nie wiedziałem, w sumie i tak były zajebiste.

Genialna jest ta gra, zasiadłem wieczorkiem na krótką sesyjkę poprawiania czasów w wyzwaniach no i wsiąkłem na dobre. Dopiero teraz skończyłem, zrobiłem kilka zawodów w nowym Tour na 3 gwiazdki, banan z twarzy mi nie schodzi, poniższy maluch jest super, trochę jak gokart się zachowuje na drodze, jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony.



No i oczu widoczkami nie mogłem dzisiaj nacieszyć. Ta gra wygląda na prawdę przecudownie, co raz częściej zaczynam jeździć z widokiem zza auta aby pochłaniać pełny pakiet zajebistości swoimi gałkami ocznymi :D

@Mrocz, wnioskuję o redesign klubowego emblematu!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 02:09:03 am wysłana przez andryush »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2289 dnia: Grudnia 21, 2014, 08:38:55 am »
A miał dźwięki poprawić?
Tak bo np. odgłosów uderzenia piorunów brak a takie np. fajerwerki słychać.

Czy poprawili nie wiem bo nie pobierałem jeszcze, ale wątpię.

Cytuj
Ta gra wygląda na prawdę przecudownie, co raz częściej zaczynam jeździć z widokiem zza auta aby pochłaniać pełny pakiet zajebistości swoimi gałkami ocznymi
Ja cały czas taką jeżdżę. Najlepsza kamera jak dla mnie, nawet to jeszcze bliższa też daje rade.  W GT 7 podobna będzie mile widziana.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 08:45:43 am wysłana przez Kyokushinman »

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2290 dnia: Grudnia 21, 2014, 08:39:23 am »
Pytałem się kilka dni temu, czy screeny z driveclub w temacie share są z jakiegoś photo mode czy z gameplayu. Na wideo była słaba rozdzielczość, ale wystarczyło żeby zobaczyć jak aliasing na felgach jest wygładzany kiedy zatrzymuje się kamera. Dzięki za szczerość.








Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2291 dnia: Grudnia 21, 2014, 08:42:49 am »
U mnie na tv prawie całkowity brak zębów, na jednym samochodzie coś tam trochę widziałem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2292 dnia: Grudnia 21, 2014, 09:07:55 am »
Ja cały czas taką jeżdżę. Najlepsza kamera jak dla mnie, nawet to jeszcze bliższa też daje rade.  W GT 7 podobna będzie mile widziana.

Co ja czytam??? Jeździsz z kamery zza auta? :o Serio nie znam nikogo kto lubi wyścigi i używa takiego widoku. Owszem dzieci pc i pokolenie NFS tak jeździ, bo wydaje im się, że to super jak widać auto. Kyo powiedz, że żartujesz.

@Ogur
Zagraj, ustaw deszcz, przejedź się i dopiero zacznij wypowiadać o grafice. Najwięksi fanboje PC z mojej listy znajomych na fejsie przyznali, że Driveclub wygląda niesamowicie i urywa jaja grafiką. Serio polecam Ci obadać na własne oczy jak ta gra prezentuje się podczas burzy i intensywnych opadów deszczu. Co do PhotoMode to ja zauważyłem to o czym piszesz, ale żeby to było tak istotne i zmieniało całkowicie kwestię screenów z gry? Obadaj to sam. Jedziesz autem, klikasz touch pada na padzie, czas się zatrzymuje i możesz robić z kamera co chcesz. Widać, że gra nie podmienia żadnych modeli i grafika auta jak i otoczenia pozostaje bez zmian. Przejście do trybu Photo odbywa się natychmiast i widać, że nie następują żadne sztuczki graficzne. Aliasing na felgach nie zmienia w tej kwestii nic, co zresztą widać na fotkach od Ciebie. Wszystko wygląda tak samo tyle, że felga nie ma ząbków. Reszta linii jest taka jak była.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 09:09:35 am wysłana przez BoBaN »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2293 dnia: Grudnia 21, 2014, 09:37:26 am »
Ja cały czas taką jeżdżę. Najlepsza kamera jak dla mnie, nawet to jeszcze bliższa też daje rade.  W GT 7 podobna będzie mile widziana.

Co ja czytam??? Jeździsz z kamery zza auta? :o Serio nie znam nikogo kto lubi wyścigi i używa takiego widoku. Owszem dzieci pc i pokolenie NFS tak jeździ, bo wydaje im się, że to super jak widać auto. Kyo powiedz, że żartujesz.

Zależy w jaki typ wyścigów.
Symulatory: seria GT czy Forza to widok oczywiście ze zderzaka.
Pół Arcade: zza samochodu lub ze zderzaka
Arcade: zza samochodu

Natomiast DriveClub pomimo, że jest pół symulator pół arcade to zza samochodu ponieważ lepiej mi się drifty robi a podczas już samego wyścigu większą mam kontrolę nad tym kto i z jakiej strony będzie mnie wyprzedzał. Wiem BoBaN, że do czasówek najlepsza jest ze zderzaka, no ale jakoś się już przyzwyczaiłem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2294 dnia: Grudnia 21, 2014, 09:42:59 am »
Kamera zza auta wbrew pozorom nie jest tak bardzo dla lamusów :p
Mnie pozwala ona wyczuć bryłę auta lepiej, bo zawsze mam wgląd na to gdzie jest każde koło podczas pokonywania zakrętu. Kilka okrążeń z taką kamerą i spokojnie można kręcić czasowki na każdym innym widoku, bo po prostu lepiej znasz swoje auto. ostatnie wyzwania często robiłem z kamerą zza auta i całkiem nieźle mi to wyszło.

Co do polepszania grafiki w photomode, to tak, konsola renderuje wtedy obrazek o większej precyzji i głównie chodzi o wygładzanie całej sceny. Aczkolwiek sama scena i modele to to samo co widzimy podczas wyścigu. Całe ulepszenie grafiki to właśnie wygładzanie i ewentualnie efekty rozmycia, głębi ostrości, jeśli odpowiednio ustawimy parametry wirtualnej lustrzanki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2295 dnia: Grudnia 21, 2014, 09:52:12 am »
Ja cały czas taką jeżdżę. Najlepsza kamera jak dla mnie, nawet to jeszcze bliższa też daje rade.  W GT 7 podobna będzie mile widziana.

Co ja czytam??? Jeździsz z kamery zza auta? :o Serio nie znam nikogo kto lubi wyścigi i używa takiego widoku. Owszem dzieci pc i pokolenie NFS tak jeździ, bo wydaje im się, że to super jak widać auto. Kyo powiedz, że żartujesz.

Zależy w jaki typ wyścigów.
Symulatory: seria GT czy Forza to widok oczywiście ze zderzaka.
Pół Arcade: zza samochodu lub ze zderzaka
Arcade: zza samochodu

Natomiast DriveClub pomimo, że jest pół symulator pół arcade to zza samochodu ponieważ lepiej mi się drifty robi a podczas już samego wyścigu większą mam kontrolę nad tym kto i z jakiej strony będzie mnie wyprzedzał. Wiem BoBaN, że do czasówek najlepsza jest ze zderzaka, no ale jakoś się już przyzwyczaiłem.


To rozumiem. Podobnie ustawiam kamere w zależności od gatunku, chociaż bardzo rzadko korzystam z tpp (Burnout np. ogrywałem używając widoku tpp). :)

@Andry
Wiadomka, że lepiej widać co się dzieje z autem, ale przy takim modelu jazdy jaki ma DC granie z fpp sprawdza się świetnie, bo czuć każdy uślizg auta.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2296 dnia: Grudnia 21, 2014, 10:22:52 am »
BTW, wczoraj ciężko próbując pobić czasy BoBaNa, przypomniałem sobie, że wspominał że jeździ na automatycznej skrzyni. No więc kiedy po kilkudziesięciu okrążeniach nadal brak rezultatu, postanowiłem że zmienię skrzynię na automat i zobaczę jak to jest, może to jest jeden z sekretów mega czasów BoBaNa...

I tutaj czekała mnie miła niespodzianka, bo fakycznie automatyczna skrzynia pokazała mi gdzie robię błąd. A więc sęk w tym, że gdy jeżdżę na manualu, często redukuję bieg na zbyt wysokich obrotach, przez taką redukcję koła wpadają w poślizg i zamiast przejechać zakręt spokojnie, ślizgam się i driftuję.

Skrzynia automatyczna zupełnie inaczej robi redukcję biegów, opóźnia ją znacznie w porównaniu do tego jak robię to ręcznie, przez co samochód jest mniej nadsterowny i nie zarzuca dupą jak szalony. Większa podsterowność na wejściu pozwala spokojniej pokonać zakręt i tym samym zyskać cenne ułamki sekund.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2297 dnia: Grudnia 21, 2014, 10:29:25 am »
W Gran Turismo jeżdżę na manualnej, bo tam pozwala mi to na znaczne poprawianie czasów. W grach typu Driveclub (sim/arcade) używam automatu. Chociaż wczoraj jak sobie jeździłem wyzwania, to zauważyłem, że w niektórych momentach przydałaby się wcześniejsza redukcja biegu. No, ale nie będę przechodził na manuala, bo czasówki w DC traktuję z przymrużeniem oka. Ot tak dla zabawy i nie spuszczam się szczególnie nad wykręcaniem wyników. Co innego Gran Turismo gdzie od dobrego wyniku zależało miejsce na vvv i potem w rankingu GT Academy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2298 dnia: Grudnia 21, 2014, 11:54:11 am »
Mówicie więc, że Manual opóźnia czasy? Będę musiał spróbować Automatu ;) Tylko kurde zawsze wolałem zmieniać biegi :(

Co do zmian w Emblemacie. To z tego co słyszałem większości się podobał ;) Ktoś chce jeszcze zmiany emblematu klubu GameOnly Team?

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2299 dnia: Grudnia 21, 2014, 12:22:38 pm »
Chociaż wczoraj jak sobie jeździłem wyzwania, to zauważyłem, że w niektórych momentach przydałaby się wcześniejsza redukcja biegu.
Przecież mając automatyczną skrzynię też można sobie przełączać biegi w dowolnym momencie. Ja mam ustawiony automat, ale zawsze przy starcie sam sobie biegi zmieniam  :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2300 dnia: Grudnia 21, 2014, 12:28:35 pm »
Wiem o tym, ale jak od początku jeżdżę na automacie to myślisz, że o tym pamiętam? :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2301 dnia: Grudnia 21, 2014, 13:07:27 pm »
No właśnie można sobie w dowolnym momencie na automacie w razie potrzeby też zredukować albo wrzucić wyższy bieg.

Generalnie jeśli chodzi o czasówki to tak, automatyczna skrzynia może pomóc w wykręceniu lepszego czasu. Na dohamowaniach automat robił dla mnie lepszą robotę niż ja sam byłem w stanie, auto na wejściu było bardziej stabilne. Jeśli ktoś lubi jeździć na manualu, to warto automat włączyć chociaż na chwilę, aby podejrzeć jak auto samo zmienia biegi na automacie i zacząć w taki sposób zmieniać biegi ręcznie.

Ogólnie różnica jest taka, że na automacie auto opóźnia redukcję i w zakręcie mamy niższe, bezpieczniejsze obroty.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2302 dnia: Grudnia 21, 2014, 14:49:37 pm »
Jechałem właśnie czasówkę prosiaczkiem, tym najszybszym. Przejechałem na 3 gwiazdki co dało mi dużo satysfakcji. :P I wiecie czego mi brakuje? Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:) i brakuje mi po kliknięciu w znajomego(i nie tylko) możliwości zobaczenia jego przejazdu. W GT to było i tu by też siadło, mógłbym podpatrzyć jak najlepsi atakują zakręty i takie tam. :-P

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2303 dnia: Grudnia 21, 2014, 15:02:37 pm »
Ogólnie różnica jest taka, że na automacie auto opóźnia redukcję i w zakręcie mamy niższe, bezpieczniejsze obroty.

Właśnie spróbowałem pograć na automacie. Nie umiem po prostu. Źle mi się gra gdy sam nie mogę wrzucić biegu, czy zredukować ;). Chyba sobie daruje i dalej będę cisnąć na manualu ;) Jakoś większy fun z gry wtedy jest :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2304 dnia: Grudnia 21, 2014, 15:26:44 pm »
Ogólnie różnica jest taka, że na automacie auto opóźnia redukcję i w zakręcie mamy niższe, bezpieczniejsze obroty.

Właśnie spróbowałem pograć na automacie. Nie umiem po prostu. Źle mi się gra gdy sam nie mogę wrzucić biegu, czy zredukować ;). Chyba sobie daruje i dalej będę cisnąć na manualu ;) Jakoś większy fun z gry wtedy jest :)

Sęk w tym, że też wolę manuala. Automatyczną włączę sobie tylko od czasu do czasu, żeby zobaczyć jak redukuje, jeśli jakieś auto sprawi mi problemy.

Z tego co zaobserwowałem, jeżdżąc na manualu z łatwością mogę zrzucić prędkość jeśli wchodzę za szybko w zakręt, właśnie za pomocą redukcji. W automacie tego nie ma i jestem zmuszony lepiej dobierać punkty hamowania, aby wejść w zakręt idealnie. Automatyczna skrzynia pomaga lepiej nauczyć się optymalnej linii przejazdu.

W skrócie - automat wybacza mniej błędów niż manual ale jednocześnie sprawia, że jesteś szybszy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2305 dnia: Grudnia 21, 2014, 15:54:34 pm »
A ja nie umiem grać w ta gre i chyba sie nie naucze. I jeszcze to granie na padzie=katastrofa.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2306 dnia: Grudnia 21, 2014, 15:55:54 pm »
W grach typu Driveclub (sim/arcade) używam automatu. Chociaż wczoraj jak sobie jeździłem wyzwania, to zauważyłem, że w niektórych momentach przydałaby się wcześniejsza redukcja biegu.
Na automacie w DC i tak mozna samemu zmieniac biegi zatem czesto przy hamowaniu "wymuszam" wczesniejsza redukcje :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2307 dnia: Grudnia 21, 2014, 16:28:04 pm »
A ja nie umiem grać w ta gre

Chyba nie tylko w tą. :troll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2308 dnia: Grudnia 21, 2014, 16:54:53 pm »
Jechałem właśnie czasówkę prosiaczkiem, tym najszybszym. Przejechałem na 3 gwiazdki co dało mi dużo satysfakcji. :P I wiecie czego mi brakuje? Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:) i brakuje mi po kliknięciu w znajomego(i nie tylko) możliwości zobaczenia jego przejazdu. W GT to było i tu by też siadło, mógłbym podpatrzyć jak najlepsi atakują zakręty i takie tam. :-P

lepiej by było jakby dali możliwość wgrania ducha ziomka/randoma z rankingu.

a tak przy okazji. jestem chyba na 19 poziomie i driveclub to chyba na razie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem. można poprawić jeszcze kilka rzeczy, ale ogólnie jest baaardzo dobrze. grafa im dalej, tym lepiej, model jazdy robi, trasy spoko, no kozak gierka.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2309 dnia: Grudnia 21, 2014, 17:02:49 pm »
Mi by wystarczył podgląd, wszelkiego rodzaju duchy i tak wyłączam, bo mnie rozpraszają, wystarcza mi, że mam czas poszczególnych sektorów swojego najlepszego przejazdu. Aczkolwiek wiadomo, dobrze by było mieć taką opcję. Może w którymś tam patchu to dodają, kto wie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 17:05:09 pm wysłana przez Wooyek »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2310 dnia: Grudnia 21, 2014, 17:07:12 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2311 dnia: Grudnia 21, 2014, 17:20:09 pm »
a tak przy okazji. jestem chyba na 19 poziomie i driveclub to chyba na razie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem. można poprawić jeszcze kilka rzeczy, ale ogólnie jest baaardzo dobrze. grafa im dalej, tym lepiej, model jazdy robi, trasy spoko, no kozak gierka.
Zgadzam sięz opinią kolego. Tak jak w FC4 troche sie wkurzam z powodu skasowanych sejwów tak tutaj po prostu jade od nowa z bananem na papie :D

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2312 dnia: Grudnia 21, 2014, 17:47:45 pm »
Jechałem właśnie czasówkę prosiaczkiem, tym najszybszym. Przejechałem na 3 gwiazdki co dało mi dużo satysfakcji. :P I wiecie czego mi brakuje? Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:) i brakuje mi po kliknięciu w znajomego(i nie tylko) możliwości zobaczenia jego przejazdu. W GT to było i tu by też siadło, mógłbym podpatrzyć jak najlepsi atakują zakręty i takie tam. :-P
oo ty niedobry podglądaczu, nie ładnie ;]

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2313 dnia: Grudnia 21, 2014, 18:15:39 pm »
Jechałem właśnie czasówkę prosiaczkiem, tym najszybszym. Przejechałem na 3 gwiazdki co dało mi dużo satysfakcji. :P I wiecie czego mi brakuje? Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:) i brakuje mi po kliknięciu w znajomego(i nie tylko) możliwości zobaczenia jego przejazdu. W GT to było i tu by też siadło, mógłbym podpatrzyć jak najlepsi atakują zakręty i takie tam. :-P

lepiej by było jakby dali możliwość wgrania ducha ziomka/randoma z rankingu.

a tak przy okazji. jestem chyba na 19 poziomie i driveclub to chyba na razie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem. można poprawić jeszcze kilka rzeczy, ale ogólnie jest baaardzo dobrze. grafa im dalej, tym lepiej, model jazdy robi, trasy spoko, no kozak gierka.

Sorka s00s, ale przez weekend wypadłem z obiegu i nie nabiłem nic punktów dla naszego zajebistego klubu. Teraz co pogram.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2314 dnia: Grudnia 21, 2014, 18:49:04 pm »
Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pytal co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 19:45:13 pm wysłana przez BoBaN »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2315 dnia: Grudnia 21, 2014, 18:53:38 pm »
Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pyral co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.

No nie gadaj, ze znowu mnie McLarenem przebiłeś ;P

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2316 dnia: Grudnia 21, 2014, 19:00:56 pm »
Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pyral co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.
Poprawiłeś swój czas w wyzwaniu z Maserati? Bo dzisiaj przed południem pobiłem rekord o parenaście setnych8)
Swoją drogą z takimi wymiataczami ciężko coś ugrać, zdrowo się muszę napocić żeby zbliżyć się do duchów Andry, Bobana i Tomasza.;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 19:04:06 pm wysłana przez grzeszczu »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2317 dnia: Grudnia 21, 2014, 19:07:44 pm »
Pytałem się kilka dni temu, czy screeny z driveclub w temacie share są z jakiegoś photo mode czy z gameplayu. Na wideo była słaba rozdzielczość, ale wystarczyło żeby zobaczyć jak aliasing na felgach jest wygładzany kiedy zatrzymuje się kamera. Dzięki za szczerość.



Ząbkowanie bije po oczach w tej grze., ale przy trybie fotograficznym wszytko jest wygładzane. Zresztą grafikę mój znajomy całkiem trafnie oceni - trasy 6-8/10, samochody 12/10, deszcz = oczko wyżej do grafy. Przed paczem spokojnie można było ją ocenić na 7 w porywach do 8/10. Jednak ten deszcz oraz fakt z jakim pietyzmem zostały auta wykonane powoduje, że można jej dać mocne 8, a nawet spokojnie 9/10. Momentami wygląda obłędnie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2318 dnia: Grudnia 21, 2014, 19:44:50 pm »
Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pyral co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.

No nie gadaj, ze znowu mnie McLarenem przebiłeś ;P

Jakos tak wyszlo. :P

Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pyral co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.
Poprawiłeś swój czas w wyzwaniu z Maserati? Bo dzisiaj przed południem pobiłem rekord o parenaście setnych8)
Swoją drogą z takimi wymiataczami ciężko coś ugrać, zdrowo się muszę napocić żeby zbliżyć się do duchów Andry, Bobana i Tomasza.;)


Tak i to o ponad sek. od Twojego czasu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2014, 19:47:07 pm wysłana przez BoBaN »

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2319 dnia: Grudnia 21, 2014, 19:49:48 pm »
Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pyral co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.

No nie gadaj, ze znowu mnie McLarenem przebiłeś ;P

Jakos tak wyszlo. :P

Wszedłem w rankingi, chciałem zobaczyć czasy znajomych(jestem lepszy od Bobana :tongue3:)

Juz nie. :] Wujek ja w Tour gram na maks gwiazdek, a nie na ranking, wiec latwo mnie tam przeskoczyc. Chcesz mnie sprawdzic to pobij wyzwania w ktorych biore udzial. Na razie we wszystkich mam 1 miejsce.

Btw. Ktos pyral co daje nowy patch 2.5GB. Z tego co widze sa nowe zawody w Tour.
Poprawiłeś swój czas w wyzwaniu z Maserati? Bo dzisiaj przed południem pobiłem rekord o parenaście setnych8)
Swoją drogą z takimi wymiataczami ciężko coś ugrać, zdrowo się muszę napocić żeby zbliżyć się do duchów Andry, Bobana i Tomasza.;)


Tak i to o ponad sek. od Twojego czasu.
No to mam co robić;)