Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443627 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2400 dnia: Grudnia 25, 2014, 13:26:07 pm »
Widzę, że wszystkie 12 wyzwań w których brałem udział dobiegło końca. Dzięki panowie za walkę i dobre czasy. Widać, że poziom na GO nie jest słaby. Szczegónie Andry dał mi się we znaki, bo usilnie poprawiał czasy i tym samym zachęcał mnie do walki. Nie chciałem odpuścić żadnego z 12 wyzwań i za cel obrałem sobie utrzymanie 1 miejsca w każdym z nich do samego końca. Udało się, ale Prart, Grzeszczu i Andry trochę mi w tym przeszkadzali. Jeśli tylko będę miał więcej czasu i chęci to znowu z Wami porywalizuję.

No BoBaN, gratulacje, już myślałem że wygraną w wyzwaniu z Porsche mam w kieszeni, włączam dzisiaj DC, a tutaj zonk :P
Można pozazdrościć samozaparcia i skilla ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2401 dnia: Grudnia 25, 2014, 16:13:56 pm »
Brakuje mi jednej gwiazdki, ofkors tej z Hot Lap Venomem, przejechałem to kilka razy i już wiem, że przy tym okrążeniu pozbędę się reszty włosów jaka mi została. :(

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2402 dnia: Grudnia 25, 2014, 16:47:25 pm »
Brakuje mi jednej gwiazdki, ofkors tej z Hot Lap Venomem, przejechałem to kilka razy i już wiem, że przy tym okrążeniu pozbędę się reszty włosów jaka mi została. :(
Mo to powodzenia, ja chyba z 50 razy podchodziłem do tego wyzwania, wystarczyło zle wejść w jakiś zakręt i od razu można zaczynać od nowa.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2403 dnia: Grudnia 25, 2014, 16:52:22 pm »
To będzie masakra, bo już kilkanaście razy podchodziłem i ciągle mam taki sam czas, nie mam pojęcia gdzie urwać 2 sekundy, bo tyle mi brakuje. Najgorsze jest to, że to są dwie sekundy, czyli całkiem sporo, ale mimo wszystko za cholere nie mogę pojechać tam szybciej. :mad:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2014, 16:56:42 pm wysłana przez Wooyek »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2404 dnia: Grudnia 25, 2014, 17:13:13 pm »
To będzie masakra, bo już kilkanaście razy podchodziłem i ciągle mam taki sam czas, nie mam pojęcia gdzie urwać 2 sekundy, bo tyle mi brakuje. Najgorsze jest to, że to są dwie sekundy, czyli całkiem sporo, ale mimo wszystko za cholere nie mogę pojechać tam szybciej. :mad:
Poszukaj na youtube tam na pewno znajdziesz najlepszych wymiataczy

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2405 dnia: Grudnia 25, 2014, 18:14:40 pm »
Widzę, że wszystkie 12 wyzwań w których brałem udział dobiegło końca. Dzięki panowie za walkę i dobre czasy. Widać, że poziom na GO nie jest słaby. Szczegónie Andry dał mi się we znaki, bo usilnie poprawiał czasy i tym samym zachęcał mnie do walki. Nie chciałem odpuścić żadnego z 12 wyzwań i za cel obrałem sobie utrzymanie 1 miejsca w każdym z nich do samego końca. Udało się, ale Prart, Grzeszczu i Andry trochę mi w tym przeszkadzali. Jeśli tylko będę miał więcej czasu i chęci to znowu z Wami porywalizuję.

No BoBaN, gratulacje, już myślałem że wygraną w wyzwaniu z Porsche mam w kieszeni, włączam dzisiaj DC, a tutaj zonk :P
Można pozazdrościć samozaparcia i skilla ;)

Dzieki Andry. ;) Wyzwanie Porsche było zaraz obok McLarena najbardziej wymagajace dla mnie. Szczerze mowiac myslałem, ze juz pierwszy moj rekord nie zostanie ruszony i zdziwiłem sie kiedy zobaczyłem, ze go pobiłes. Nie miałem zbyt wiele czasu zeby Cie pokonac i myslałem, ze to sie nie uda. Jednak po kilku kołkach miałem w drugim sektorze przewage o 0.5sek i mimo iz ja popsułem to wiedziałem, ze mozna pojechac lepiej. Ostateznie nie pojechałem az tak szybko, ale udało sie pobic Twoj czas. Teraz bede grał w GTAV, bo przez te wyzwania zaniedbałem inne gry. :P Dzieki za dobra walke. :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2406 dnia: Grudnia 26, 2014, 11:46:10 am »
Wykręciłem Venomem 1.16.1xx :evil: Już mam odciski na paluchach od spustów. :mad:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2407 dnia: Grudnia 26, 2014, 12:30:57 pm »
Kurwa, zrobiłem 1.16.004. :evil: :evil: :evil:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2408 dnia: Grudnia 26, 2014, 12:45:48 pm »


1.15.918 8) 8) 8)

Jaki jest czas na 3 gwiazdki w tym następnym wyzwaniu Venomem, ale w nocy i deszczu?

edit.
Mam ten czas już, 1.20. :mad:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2014, 13:01:54 pm wysłana przez Wooyek »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2409 dnia: Grudnia 26, 2014, 13:05:06 pm »
Widzę, że wszystkie 12 wyzwań w których brałem udział dobiegło końca. Dzięki panowie za walkę i dobre czasy. Widać, że poziom na GO nie jest słaby. Szczegónie Andry dał mi się we znaki, bo usilnie poprawiał czasy i tym samym zachęcał mnie do walki. Nie chciałem odpuścić żadnego z 12 wyzwań i za cel obrałem sobie utrzymanie 1 miejsca w każdym z nich do samego końca. Udało się, ale Prart, Grzeszczu i Andry trochę mi w tym przeszkadzali. Jeśli tylko będę miał więcej czasu i chęci to znowu z Wami porywalizuję.

No BoBaN, gratulacje, już myślałem że wygraną w wyzwaniu z Porsche mam w kieszeni, włączam dzisiaj DC, a tutaj zonk :P
Można pozazdrościć samozaparcia i skilla ;)

Dzieki Andry. ;) Wyzwanie Porsche było zaraz obok McLarena najbardziej wymagajace dla mnie. Szczerze mowiac myslałem, ze juz pierwszy moj rekord nie zostanie ruszony i zdziwiłem sie kiedy zobaczyłem, ze go pobiłes. Nie miałem zbyt wiele czasu zeby Cie pokonac i myslałem, ze to sie nie uda. Jednak po kilku kołkach miałem w drugim sektorze przewage o 0.5sek i mimo iz ja popsułem to wiedziałem, ze mozna pojechac lepiej. Ostateznie nie pojechałem az tak szybko, ale udało sie pobic Twoj czas. Teraz bede grał w GTAV, bo przez te wyzwania zaniedbałem inne gry. :P Dzieki za dobra walke. :)

No ja to się długo męczyłem z pobiciem Twojego czasu, robiłem chyba z 3 podejścia po kilkadziesiąt kółek, za jednym podejściem to nawet zaliczyłem zmianę cyklu dzień/noc  :lol: Kiedy w końcu ogarnąłem niuanse toru jak i auta, udało mi się pobić czas docelowy ale nie miałem już zbytnio chęci aby dalej ucinać te setne sekundy i odpuściłem - a może BoBaN nie zauważy, do końca został tylko jeden dzień  :roll: :grin: No ale widać nie ma tak łatwo :D

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2410 dnia: Grudnia 27, 2014, 11:19:50 am »
Ignition również zaliczone na full :grin: Spodziewałem się czegoś trudniejszego a poszło dość sprawnie. Zostało parę gwiazdek w Photo Finish, mam nadzieję, że również obędzie się bez problemów. :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2411 dnia: Grudnia 27, 2014, 11:53:59 am »
Tak przy okazji windom, to chyba trzeba zrobić jakieś roszady u nas w klubie. Nie żebym kogoś zmuszał do grania, ale niektórzy to ledwo co raz włączyli tą grę. :troll: Zainteresowane osoby będą wiedzieć o kim mowa. :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2412 dnia: Grudnia 27, 2014, 12:01:49 pm »
Tak przy okazji windom, to chyba trzeba zrobić jakieś roszady u nas w klubie. Nie żebym kogoś zmuszał do grania, ale niektórzy to ledwo co raz włączyli tą grę. :troll: Zainteresowane osoby będą wiedzieć o kim mowa. :troll:
Nie zachowuj sie jak piz** i napisz szczerze, ze chodzi o Morfiego.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2413 dnia: Grudnia 27, 2014, 12:51:36 pm »
Ty też masz tylko trochę lvl wyższy, bo myślałeś że platynka będzie łatwiejsza. Okazało się inaczej i też już raczej nie pograsz za wiele. :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2414 dnia: Grudnia 27, 2014, 13:18:56 pm »
Przecież łatwa ta platyna tylko czasochłonna.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2415 dnia: Grudnia 29, 2014, 10:11:50 am »
Gratulacje Klubowiczu! Oby reszta z Klubu też się tak wzięła do roboty!

Poszedłem krok dalej - zrobić wszystkie gwiazdki we wszystkich zawodach kolejnych dwóch (już płatnych) dodatków.
Red Line: bez większych problemów, zrobione.
Elements: prawie wszystko zrobione, brakuje tylko jednych zawodów do zaliczenia. Tak, Venom Hot Lap 2. Pojeździłem chwilę dla rozeznania tematu i widzę, że będzie wesoło - odpowiednik "Beat Zico", nie mniej.
Cały Elements już trudniejszy, poza Venomem wyróżniają się ostatnie mistrzostwa (trzy wyścigi). Pierwszy jest jeszcze jako tako, ale dwa kolejne pokazują błąd Evo. Chodzi o zachowanie przeciwników. Walka jest nie fair, bo jadą oni dokładnie tak samo jak w słoneczny dzień, bez opadów, z pełną widocznością. Cyborgi, prześwietlające wzrokiem opady i ciemności. Ich ograniczenie widoczności nie dotyczy, zwykły cheat. W drugim wyścigu mistrzostw jest długa i bardzo szybka sekcja w środku trasy, w trakcie przejazdu po niej pada bardzo gęsty śnieg, tworząc przed graczem ścianę, przez którą niewiele widać. O złapanie pobocza czy otarcie o bandę w takich warunkach jest bardzo łatwo. Przeciwnicy - oczywiście pełna piz**, jak po sznurku. Jeden błąd = restart. Końcówka wyścigu jest łatwiejsza, bo choć pada tak samo, jest wolniejsza, z zakrętami i wzrok ma jakiś punkt odniesienia na poboczu. W trzecim wyścigu to już kompletna maniana jest, bo nie dość że gęsto pada śnieg to czarna noc. A pobocze białe. Od wypatrywania jakiś elementów, znaków, barierek itp aż oczy wychodzą. Niemal zerowa widoczność. A przeciwnicy? Pełna piz** jak w słoneczny dzień.
Taka rada dla pozostałych masochistów - jeżdżę z widokiem z maską, ale na te dwa zawody włączyłem kamerę zza auta, najbardziej oddaloną. Odrobinę ułatwia to obserwację trasy i da się to zaliczyć.

No to jeszcze "tylko" Venom i czekam na kolejne DLC.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2416 dnia: Grudnia 29, 2014, 10:52:50 am »
Oby reszta z Klubu też się tak wzięła do roboty!
Ja postanowilem FC4 skończyć w końcu i później się biorę za DC.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2417 dnia: Grudnia 29, 2014, 14:42:41 pm »
Ogarniam niuanse tras..niebawem czas na bicie Waszych czasow. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2418 dnia: Grudnia 29, 2014, 14:55:58 pm »
Tak przy okazji windom, to chyba trzeba zrobić jakieś roszady u nas w klubie. Nie żebym kogoś zmuszał do grania, ale niektórzy to ledwo co raz włączyli tą grę. :troll: Zainteresowane osoby będą wiedzieć o kim mowa. :troll:

A skąd ty wiesz ile kto gra jak od tygodnia PSN leży?

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2419 dnia: Grudnia 29, 2014, 15:19:27 pm »
Morfi akurat, ma od miesiąca 3lvl, więc nie ciężko wydedukowac że nie gra.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2420 dnia: Grudnia 29, 2014, 15:21:27 pm »
Zatem dzisiaj zaproszę klosza do klubu  :evil:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2421 dnia: Grudnia 29, 2014, 15:39:23 pm »
Tak przy okazji windom, to chyba trzeba zrobić jakieś roszady u nas w klubie. Nie żebym kogoś zmuszał do grania, ale niektórzy to ledwo co raz włączyli tą grę. :troll: Zainteresowane osoby będą wiedzieć o kim mowa. :troll:

A skąd ty wiesz ile kto gra jak od tygodnia PSN leży?
:lol: Trafne bracie.  :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2422 dnia: Grudnia 29, 2014, 15:45:41 pm »
Zatem dzisiaj zaproszę klosza do klubu  :evil:

Dzieki! Na dobre bede grac po nowym roku, jutro rano wyjezdzam swietowac Nowy Rok w Oslo.

Wyzwanie Andryego jest wymagajace, szkoda ze nie mialem dzis wiecej wolnego czasu, zrobilem tylko pare kolek na slepo, nie znajac trasy i trafialy mi sie proste bledy na 2 sektorze. Niemniej szacun dla Ciebie, bo czas ciezki do pobicia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2014, 20:12:55 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2423 dnia: Grudnia 30, 2014, 08:05:59 am »
Venom łaskawie pozwolił mi zbliżyć się i pogłaskać. W efekcie obdarował mnie przyczepnością i wygłaskałem:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ścigany "złoty" duch ma bardzo dobry pierwszy i środkowy sektor, ale słaby trzeci - a konkretnie ostatnia kombinacja lewo-prawo przed prostą. Tam dużo traci. Więc wystarczy trzymać się za nim przez całe okrążenie a na sam koniec przyszpilić. Jak jedziecie kilka długości auta za nim to nie odpuszczajcie, nadal jest szansa na dojechanie go właśnie w tym miejscu.

Pojechałem swój pierwszy wyścig online, nawet drugi dojechałem i... zaraz za metą wywaliło mnie z pokoju i rozłączyło od serwera  :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2424 dnia: Grudnia 30, 2014, 16:48:03 pm »
Zrobiłem te podstawowe wyścigi(Tour, Ignition i Photo Finish) na 100%. :grin: Zacząłem robić te z ostatniego DLC, zobaczymy, ale chyba będę się tam bardziej pocił. :mad: A gdzie tam do Venoma. :mrgreen:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2425 dnia: Grudnia 30, 2014, 20:00:03 pm »
Wiadomo co tam jest przewidziane na styczeń? Jakie samochody, trasy, lokacje może? Co z tą Japonią, bo chodziły jakieś ploty właśnie o Japan. :mrgreen:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2426 dnia: Grudnia 30, 2014, 22:02:00 pm »
Nie wiem czy jestem tak zajebisty czy co :troll: ale Redline pękło bez najmniejszego problemu. :cool: Elements ma chyba dużo gorsze te wyzwania, bo zaraz to pierwsze Scottish Summer mnie podkurwiło delikatnie. Może to przez ten padający deszcz, chociaż Zondą w deszczu po dwóch okrążeniach bez problemu odstawiłam ducha, więc jest gites. :angel: Muszę chyba dać dłoniom odpocząć bo mnie paluchy bolą od wciskania spustów. :mrgreen:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2427 dnia: Grudnia 30, 2014, 22:23:18 pm »
Wiadomo co tam jest przewidziane na styczeń? Jakie samochody, trasy, lokacje może? Co z tą Japonią, bo chodziły jakieś ploty właśnie o Japan. :mrgreen:

Myślę że dadzą info w pierwszych dniach Stycznia :) Zazwyczaj tak robią.

Japonia jeszcze nie wiadomo ;) Są ploty (potwierdzone screenem) więc trzeba czekać :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2428 dnia: Grudnia 31, 2014, 12:50:11 pm »
Wreszcie u mnie na chacie wczoraj ogarnąłem zasięg na dobre. Na pierwszy strzał poszły drifty, które sprawiają mi masę zabawy w tej grze. Pobiłem parę rekordów w tym ten sławny BMW. Co do niego to liczy się głównie pierwszy zakręt na którym wręcz trzeba mieć ponad 4000 aby być w czołówce, kolejne dwa już są prostsze. Także czekam na pobicie mojego wyniku kto twardy :naughty:. Myślę, że 1000 jeszcze wycisnę więcej.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2429 dnia: Grudnia 31, 2014, 13:01:25 pm »
Ja próbowałem jechać wczoraj to co opisywał prart, ostatnie mistrzostwa w Elements, masakra totalna, nie wiem czy mi się to uda przejechać na 3 gwiazdki, znaczy 9 gwiazdek. :( Jechałem Zondą, ślizga mi się to jak poyebane po całej drodze, ciemno jak w dupie, pada śnieg czy tam deszcz, no bardzo ciężko będzie jednym słowem. :mad:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2430 dnia: Grudnia 31, 2014, 13:22:42 pm »
Ja próbowałem jechać wczoraj to co opisywał prart, ostatnie mistrzostwa w Elements, masakra totalna, nie wiem czy mi się to uda przejechać na 3 gwiazdki, znaczy 9 gwiazdek. :( Jechałem Zondą, ślizga mi się to jak poyebane po całej drodze, ciemno jak w dupie, pada śnieg czy tam deszcz, no bardzo ciężko będzie jednym słowem. :mad:

Nie odblokowałem tych zawodów jeszcze. Da radę wybrać tam McLarena F1 LM z ostatniego DLC? Zauważyłem, że w deszczu jeździ się nim lepiej niż Zondą R :) Niby drifting ma większy, ale jest mega duży zakres kontry :D Zdarzało mi się auto wyprowadzić z poślizgu jak stawało już prostopadle do trasy :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2431 dnia: Grudnia 31, 2014, 13:28:20 pm »
Nie da się, Zonda R, Ruf CTR, Pagani Huayra i Gumpert Apollo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2432 dnia: Grudnia 31, 2014, 13:35:25 pm »
Nie da się, Zonda R, Ruf CTR, Pagani Huayra i Gumpert Apollo.

Hmmm... Z tej czwórki Gumpert Apollo może dać radę. Ma parametry zbliżone do F1 LM. Muszę sprawdzić jak się go prowadzi w deszczu :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2433 dnia: Grudnia 31, 2014, 13:49:59 pm »
Czym byś tam nie jechał to życzę szczęścia. :P

Teraz tak patrzę, to w Tour jest jeszcze miejsce na 2 rodzaje jakichś wyścigów, pewnie też po 45 gwiazdek, czyli w sumie 90 i fajrant? To co oni mają zamiar dodawać do lipca, bo tak chyba przewidywali?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2014, 13:51:55 pm wysłana przez Wooyek »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2434 dnia: Grudnia 31, 2014, 13:53:54 pm »
Teraz tak patrzę, to w Tour jest jeszcze miejsce na 2 rodzaje jakichś wyścigów, pewnie też po 45 gwiazdek, czyli w sumie 90 i fajrant? To co oni mają zamiar dodawać do lipca, bo tak chyba przewidywali?

Co za problem przedłużyć krateczkę na zawody? ;) W podstawce w ogóle jej nie było tylko od razu do Tour nas przerzucało :D Będą co miesiąc spokojna głowa ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2435 dnia: Grudnia 31, 2014, 14:01:30 pm »
No niby tak, w sumie mam taką nadzieję, bo zajebiście mnie wciągnął singiel w tej grze i smutno by było jakby jeszcze tylko 90 gwiazdek było do zdobycia :(, w wyzwania mało grałem, postawiłem sobie cel zrobić wszystkie gwiazdki. Ciekaw jestem też multi, jak będzie można prywatne pokoje zakładać, może być przyjemnie. :angel:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2436 dnia: Stycznia 05, 2015, 13:58:08 pm »
Przestały mi się pojawiać alerty a tym, że dostałem zaproszenie do wyzwania, też tak macie?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2437 dnia: Stycznia 05, 2015, 14:09:10 pm »
Dali w tym miesiącu nowe trasy? dawno nie grałem i nie sprawdzałem

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2438 dnia: Stycznia 05, 2015, 14:33:55 pm »
Jeszcze nic nie dali.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2439 dnia: Stycznia 05, 2015, 14:53:35 pm »
Przestały mi się pojawiać alerty a tym, że dostałem zaproszenie do wyzwania, też tak macie?

U mnie się pojawiały jeszcze niedawno. Wyślij mi jakieś, to sprawdzimy.