Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443540 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2440 dnia: Stycznia 07, 2015, 08:36:15 am »
Dziwne, że ta gra ma wyjściowo ustawioną muzykę na 0. Ktoś mało spostrzegawczy, bądź osoba, która do opcji "dźwięk" nie zagląda mogłaby pomyśleć, że muzyki jako takiej w grze nie ma.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2441 dnia: Stycznia 07, 2015, 13:13:00 pm »
Dziwne, że ta gra ma wyjściowo ustawioną muzykę na 0. Ktoś mało spostrzegawczy, bądź osoba, która do opcji "dźwięk" nie zagląda mogłaby pomyśleć, że muzyki jako takiej w grze nie ma.

Też moim zdaniem dziwne rozwiązanie. Twórcy usprawiedliwiali się, że chcieli by muzyką w grze były mega szczegółowo nagrane dźwięki samochodów, nie mniej to powinno działać w drugą stronę. Casual co chce muzyki w grze nie zwróci uwagi na tę opcję i będzie się wkurzał, a jak ktoś chce słuchać tylko silnika to z automatu idzie do opcji ściszać muzykę bo w każdej grze to robi.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2442 dnia: Stycznia 07, 2015, 14:06:43 pm »
Casual to sobie jakieś pierdoły z ajfona załączy, a nie będzie jakiejś muzy w grze słuchać :P I dodatkowo będzie grać w multi z włączonym mikrofonem, gdzie wszyscy będą słuchać jego muzy

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2443 dnia: Stycznia 07, 2015, 15:55:00 pm »
a no pewno

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2444 dnia: Stycznia 08, 2015, 18:59:59 pm »
Ktoś też ma taki problem że nie chcą się wczytać statystyki klubu? U mnie cały czas się to kółeczko kręci i żadna ze statystyk nie chce się ukazać. :evil:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2445 dnia: Stycznia 08, 2015, 19:25:11 pm »
No zdziwiony, to jest całkiem normalne.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2446 dnia: Stycznia 09, 2015, 16:33:55 pm »
Dopiero teraz założyłem klub. Myślalem ze tyle miesięcy po premierze wszysko bedzie działać normalnie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2447 dnia: Stycznia 09, 2015, 20:37:29 pm »
Na fejsie zmieniono zdjęcie w tle :D

Czyżby Japonia? ;)


Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2448 dnia: Stycznia 09, 2015, 21:35:53 pm »
No mogliby. :grin: Ciekawe kiedy?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2449 dnia: Stycznia 09, 2015, 22:12:45 pm »
Albo wersja dla plusowiczów :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2450 dnia: Stycznia 10, 2015, 17:35:26 pm »








Wersja z trybu fotograficznego zaraz po jego włączeniu i kilka sekund po (jak już się wszytko ładnie wygładzi). Na zdjęciach jest to średnio widoczne z różnych względów 9kompresja, wielkość), ale na tv różnica jest ogromna.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2451 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:01:50 pm »
Czy aby na pewno masz dobrze TV ustawiony? Wydaje mi sie ze tracisz detale w czerni, a mozna to latwo osiagnac niestety, ustawiajac w tv czern na niska i w konsoli masz full rgb.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2452 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:07:55 pm »
Co mają ustawienia tv do tych obrazków? xd

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2453 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:08:23 pm »
 :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2454 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:09:59 pm »
 :lol:

Właśnie też się zastanawiam :D

Bentley taki ładny  :puppy-eyes:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2455 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:10:08 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2456 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:10:33 pm »
Kyo miałby z kim pogadać ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2457 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:13:38 pm »
Swoja droga ogromna roznica tez mnie rozsmieszyla.

svonston

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2458 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:15:06 pm »
Ja nie widzę żadnej różnicy. :(

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2459 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:38:04 pm »
tyle beki na jednej stronie. jeden budzi się kilka dni po dyskusji z system wars i widzi "ogromną różnicę", drugi radzi zmieniać ustawienia w tv na podstawie screenów z share, trzeci nie widzi "żadnej" różnicy.

po lolu dla każdego  :lol: :lol: :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2460 dnia: Stycznia 10, 2015, 19:50:18 pm »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2461 dnia: Stycznia 10, 2015, 21:29:29 pm »
Aaa to z share byly :P Na szybko pisalem z fona. Teraz widze. LOL  :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2462 dnia: Stycznia 10, 2015, 21:45:58 pm »
Widziałem te wiadomości w SW. Fakt jest taki, że te wszystkie zdjęcia z trybu fotograficznego aż tak ogromnego wrażenia z tymi zębami by nie robiły.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2463 dnia: Stycznia 11, 2015, 00:03:40 am »
Ogromna różnica. :lol: Sylvan popłynął.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2464 dnia: Stycznia 11, 2015, 01:12:42 am »
Ogromna różnica. :lol: Sylvan popłynął.

nie pierwszy raz ;) podobne porównanie robiłem sam kilkakrotnie i dla mnie praktycznie nic po za wygładzaniem się nie zmienia.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2465 dnia: Stycznia 11, 2015, 13:38:58 pm »
Jak gram bez neta, zdobywam punkty itp., to po zalogowaniu do sieci rozumiem dopisze te wyniki dla klubu?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2466 dnia: Stycznia 11, 2015, 13:45:05 pm »
Tak.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2467 dnia: Stycznia 11, 2015, 13:45:11 pm »
Wątpię żeby Evolution ogarnęło taki myk, jak nie potrafią ogarnąć gry. :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2468 dnia: Stycznia 11, 2015, 16:45:49 pm »
wujek zgrywus

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2469 dnia: Stycznia 11, 2015, 22:17:02 pm »
nie pierwszy raz ;) podobne porównanie robiłem sam kilkakrotnie i dla mnie praktycznie nic po za wygładzaniem się nie zmienia.
Nie no troche sie zmienia. Oprocz wygladzania (ktore samo w sobie potrafi zrobic duza roznice) i fur w wyscigu, polepsza sie tez LOD otoczenia i cienie.
No i do tego mozna dodac inne efekty post...
Gra wyglada momentami kapitalnie ale photomode podobnie jak w FM czy GT nie jest reprezentatywne faktycznej jakosci grafiki podczas gry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2470 dnia: Stycznia 12, 2015, 09:15:12 am »
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Nagle na forum pojawiają się znawcy grafiki, którzy orzekają o wielkich zmianach oprawy wizualnej gameplay'u względem photo mode. Ciekawe tylko dlaczego zanim w necie pojawiły się jakiekolwiek informacje o wygładzaniu itp. to nikt z tych znawców nie potrafił zobaczyć żadnej różnicy. Prawda jest taka, że zmiany jeśli już są, to minimalne i praktycznie niedostrzegalne. Trzeba się mocno przyglądać żeby cokolwiek zauważyć. Jedynie wygładzanie na felgach daje o sobie znać, a tak to praktycznie żadnych różnic względem gameplay'u.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2471 dnia: Stycznia 12, 2015, 10:12:43 am »
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Nagle na forum pojawiają się znawcy grafiki, którzy orzekają o wielkich zmianach oprawy wizualnej gameplay'u względem photo mode. Ciekawe tylko dlaczego zanim w necie pojawiły się jakiekolwiek informacje o wygładzaniu itp. to nikt z tych znawców nie potrafił zobaczyć żadnej różnicy. Prawda jest taka, że zmiany jeśli już są, to minimalne i praktycznie niedostrzegalne. Trzeba się mocno przyglądać żeby cokolwiek zauważyć. Jedynie wygładzanie na felgach daje o sobie znać, a tak to praktycznie żadnych różnic względem gameplay'u.

To jest potęga Autosugestii. Tak samo jak niektórzy słyszą wyznawców szatana w puszczonych od tyłu nagraniach... Dostrzega się wszystko jak ktoś ci wskaże palcem co się zmienia, problem w tym czy to ma większy sens? Czy jak gramy to zauważamy "Łe ale ch**owy ten model samochodu"? Cały proces tworzenia grafiki w grach opiera się na sztuczkach i mykach by ukryć pewne ułomności. Odzyskiwaniu mocy obliczeniowych od rzeczy zbędnych i przenoszeniu jej na rzeczy niezbędne zauważalne od razu. Nigdy nie doczekamy się gry, gdzie każdy kamyczek będzie miał teksturę 4k i będzie osobnym modelem, bo to po prostu nie miałoby sensu. Byłoby czasochłonne, drogie, i marnowałoby zasoby. Nawet jak konsole będą miały moc porównywalną z superkomputerem, to i tak będą ciąć graficznie rzeczy nieistotne by wydobyć JESZCZE więcej efektów na pierwszym planie. Graficznie Driveclub nie ma sobie równych i to jest fakt i naprawdę nie ma co się podniecać tą całą podmianką w Photomode.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2472 dnia: Stycznia 12, 2015, 10:34:06 am »
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Nagle na forum pojawiają się znawcy grafiki, którzy orzekają o wielkich zmianach oprawy wizualnej gameplay'u względem photo mode. Ciekawe tylko dlaczego zanim w necie pojawiły się jakiekolwiek informacje o wygładzaniu itp. to nikt z tych znawców nie potrafił zobaczyć żadnej różnicy. Prawda jest taka, że zmiany jeśli już są, to minimalne i praktycznie niedostrzegalne. Trzeba się mocno przyglądać żeby cokolwiek zauważyć. Jedynie wygładzanie na felgach daje o sobie znać, a tak to praktycznie żadnych różnic względem gameplay'u.

To jest potęga Autosugestii. Tak samo jak niektórzy słyszą wyznawców szatana w puszczonych od tyłu nagraniach... Dostrzega się wszystko jak ktoś ci wskaże palcem co się zmienia, problem w tym czy to ma większy sens? Czy jak gramy to zauważamy "Łe ale ch**owy ten model samochodu"? Cały proces tworzenia grafiki w grach opiera się na sztuczkach i mykach by ukryć pewne ułomności. Odzyskiwaniu mocy obliczeniowych od rzeczy zbędnych i przenoszeniu jej na rzeczy niezbędne zauważalne od razu. Nigdy nie doczekamy się gry, gdzie każdy kamyczek będzie miał teksturę 4k i będzie osobnym modelem, bo to po prostu nie miałoby sensu. Byłoby czasochłonne, drogie, i marnowałoby zasoby. Nawet jak konsole będą miały moc porównywalną z superkomputerem, to i tak będą ciąć graficznie rzeczy nieistotne by wydobyć JESZCZE więcej efektów na pierwszym planie. Graficznie Driveclub nie ma sobie równych i to jest fakt i naprawdę nie ma co się podniecać tą całą podmianką w Photomode.

Takie coś zdaje egzamin przy tych wszystkich rewelacjach typu "gra X nie będzie w 1080/60k/s działaś". Mało kto to dostrzeże, ale jad wylany.
Pierwszy lepszy przykład - Unity. Kto kupił, wie jak się gra prezentuje. reszta płacze na błędami i rzekomo marną grafika,, wszak przecież 14 k/s i 900p.

Wracając do DC. Grę miałem jako jeden z pierwszych na forum i od razu zwróciłem uwagę na parszywe ząbkowanie, które nie przystoi tego typu pozycji (patrz second Son, Shadow Fall).
Zmian w trybie foto tylko osoby z kiepskim wzrokiem nie dostrzegą. Nie trzeba do tego wieści z internetu jak sugeruje wasza dwójka.

Gra wygląda bardzo dobrze, momentami zjawiskowo, ale dlatego pisząc "nie ma sobie równych' trzeba dodać, że jedyna konkurencją na PS4 są rywale, które mają rok na karku.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2473 dnia: Stycznia 12, 2015, 10:39:47 am »
Zmian w trybie foto tylko osoby z kiepskim wzrokiem nie dostrzegą.

No to widocznie masz kiepski wzrok, bo zanim pojawiły się o tym informacje w necie to nawet słowem nie wspomniałeś o zmianach grafiki w trybie foto.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2474 dnia: Stycznia 12, 2015, 10:41:31 am »
Gra wygląda bardzo dobrze, momentami zjawiskowo, ale dlatego pisząc "nie ma sobie równych' trzeba dodać, że jedyna konkurencją na PS4 są rywale, które mają rok na karku.

Rywale to żadna konkurencja. Nawet na PC (na tej platformie grałem) gra nie wygląda tak dobrze jak DC. Jest tam masa uproszczeń, a grafika jest co najwyżej lepsza od Most Wanted 2012, ale nic po nad to.
A co do konkurencji, to nawet na innych platformach nie ma ładniejszej samochodówki. Zarówno obie Forze wyglądają o wiele gorzej, jak i Project Cars widać, że nie domaga. (zobaczymy do premiery, ale wątpię by uległo to poprawie) oczywiście pomijam fakt, że PC działa w 60 fps i ma dużo więcej aut na torze, piszę o samych wrażeniach wizualnych.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2475 dnia: Stycznia 12, 2015, 10:58:30 am »
Gra wygląda bardzo dobrze, momentami zjawiskowo, ale dlatego pisząc "nie ma sobie równych' trzeba dodać, że jedyna konkurencją na PS4 są rywale, które mają rok na karku.

Rywale to żadna konkurencja. Nawet na PC (na tej platformie grałem) gra nie wygląda tak dobrze jak DC. Jest tam masa uproszczeń, a grafika jest co najwyżej lepsza od Most Wanted 2012, ale nic po nad to.
A co do konkurencji, to nawet na innych platformach nie ma ładniejszej samochodówki. Zarówno obie Forze wyglądają o wiele gorzej, jak i Project Cars widać, że nie domaga. (zobaczymy do premiery, ale wątpię by uległo to poprawie) oczywiście pomijam fakt, że PC działa w 60 fps i ma dużo więcej aut na torze, piszę o samych wrażeniach wizualnych.

Rywale nie są konkurencją, ponieważ to wielkoformatowa pozycja z końca 2k13. Obok BF4, KZ, to jedna z pierwszych gier jakie na PS4 mojej zainstalowałem ponad rok temu i podczas premiery mnie zachwyciła. Nic w segmencie gier wyścigowych lepiej nie wyglądało. Nie było lepiej prezentujących się samochodów, gra jest szybka, efektowna, potrafiła urzec. Na PC dużo lepiej nie wygląda (różnicę idzie głównie dostrzec w segmencie płynności)

DC wygląda lepiej. Samochody to zupełnie inna liga. Gra także jest płynna, efektowna, a zmienne warunki tylko windują jej ocenę. FH Druga nie ma startu, ale tez jest miła dla oka.

Co przyniosą kolejne gry wyścigowe - zobaczymy już niedługo przy PC. Natomiast (niestety) reszty nie widać na horyzoncie.

Zmian w trybie foto tylko osoby z kiepskim wzrokiem nie dostrzegą.

No to widocznie masz kiepski wzrok, bo zanim pojawiły się o tym informacje w necie to nawet słowem nie wspomniałeś o zmianach grafiki w trybie foto.

Przestań. Co ty sobie myślisz, że zaraz jak tylko coś dostrzegę, to mam obowiązek płodzić post, by e-koledzy mieli pewność, że wyszło to z moich obserwacji, a nie z sieci  :neutral:
Nie chce mi się jałowego dialogu BoBaN prowadzić. Szkoda mojego czasu. Ze swoim rób, co uważasz za stosowne. I dla twojego spokojnego snu - tak DC to najładniejsze, lepiej od Rywali, wyglądające wyścigi.
Reszta - kwestia gustu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2476 dnia: Stycznia 12, 2015, 11:22:06 am »
Z mojej strony całe to doszukiwanie się rewelacji w DC, to po prostu zainteresowanie różnymi graficznymi bajerami. To że w Photomode jakość obrazu zostaje dopakowana lepszym AA, filtrowaniem czy teselacją w niektórych wypadkach, nie robi mi żadnej różnicy w ogólnej ocenie poziomu wizualnego gry.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2477 dnia: Stycznia 12, 2015, 12:12:33 pm »
W kazdej grze Photomode bedzie lepszy bo tam potrzebny jest ten detal ktory niekoniecznie jest potrzebny w czasie rozgrywki. Grunt ze calosciowo wyglada to niemal identycznie. Marnowanie zasobow na bzdety ktorych nie zobaczymy przy normalnej jezdzie swiadczy raczej o malym doswiadczeniu studia, na szczescie Evolution jest tego opozycja. Tak bedzie przez dlugi okres czasu, nawet w nastepnej generacji, ktora pewnie bedzie moja ostatnia w ktorej bede bral czynny udzial, choc kto wie czy nie ta. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2478 dnia: Stycznia 12, 2015, 12:34:09 pm »
w nastepnej generacji, ktora pewnie bedzie moja ostatnia w ktorej bede bral czynny udzial, choc kto wie czy nie ta. ;)

tak sobie myślę, że następną generację możliwe, że bardziej mój syn będzie ogarniał ode mnie :lol: Jeszcze zacznie na tym forum pisać :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2479 dnia: Stycznia 12, 2015, 12:52:14 pm »
Hartuj mu psychikę w takim razie, bo nie przetrwa w Worze.
Tutaj żarcik na tę okazję:

Mam córkę, 5 lat, którą staram się trzymać dość twardo. Uczę ją po prostu, by za każdym razem jak tylko coś jej jest nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała się ból przezwyciężyć i zachować spokój. Pewnego razu, jesienią, wracałam z nią z zakupów. Moja córka, jako pomocnica mamusi, niosła dwie małe torebki w obydwu rączkach. Po wejściu na klatkę schodową trzeba było przejść po schodach na górę. Moja córka na jednym z poziomów się zakołysała i uderzyła (dość mocno) głową w żebro od kaloryfera. Nic nie powiedziałam tylko patrzyłam co zrobi. Widzę, że oczy jej się zaszkliły, opuściła głowę na chwilę, wzięła kilka szybkich oddechów, w końcu spokojnie powiedziała:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)