Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443483 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2840 dnia: Lutego 11, 2015, 09:52:23 am »
Ryo te z Alfa to tak jak napisal Boban. Wczoraj przelaczylem sie na inna kamere niz z kokpitu i nie trudno mnie tam pobic. ;) Za to Japonia.. ;D juz jest wyzwaniem, choc jeszcze mozna tam spokojnie urwac, bo popelnilem pare  bledow. Te Twoje Chille jest ciekawe, sporo walki z samochodem, az kiera by sie przydala.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2841 dnia: Lutego 11, 2015, 09:56:05 am »
Chyba dzisiaj włączę na chwilę :) ale obawiam się, że nie mam tych wyzwań, bo nie pamiętam żeby coś do mnie wpadało :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2842 dnia: Lutego 11, 2015, 10:29:21 am »
Chyba czas wrócić do DriveClub bo widzę, że rozwinęła się ta rywalizacja wyzwaniami
No tak jakoś ostatnio temat ruszył. Przez to i jeżdżenie w Time Trial nie mogę ukończyć Tour ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2843 dnia: Lutego 11, 2015, 10:30:22 am »
Chyba czas wrócić do DriveClub bo widzę, że rozwinęła się ta rywalizacja wyzwaniami
No tak jakoś ostatnio temat ruszył. Przez to i jeżdżenie w Time Trial nie mogę ukończyć Tour ;)

Tour w sumie nie jest potrzebny by odblokować wszystkie samochody ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2844 dnia: Lutego 11, 2015, 10:35:13 am »
Wrócę to powalczę o gwiazdki, bo na razie tylko 170. No i Ignition nieruszone ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2845 dnia: Lutego 11, 2015, 18:30:00 pm »
Dzisiaj mi się zajebiście grało. Pobiłem Venomem na torze w Kanadzie czas BoBaNa.

Przypomnij mi w jakim wyzwaniu w Kanadzie brałem udział Venomem? Nie przypominam sobie. :o

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2846 dnia: Lutego 11, 2015, 18:40:26 pm »
Dzisiaj mi się zajebiście grało. Pobiłem Venomem na torze w Kanadzie czas BoBaNa.

Przypomnij mi w jakim wyzwaniu w Kanadzie brałem udział Venomem? Nie przypominam sobie. :o
To nie było chyba wyzwanie. Wbiłem sobie po prostu Venomem na Time Trial na torze w Kanadzie i mi pokazało Twój czas do pobicia. Ale dziwne, bo później jak chciałem wejść jeszcze raz, to już miałeś o tysięczne sekundy lepszy, więc nie wiem jak to dopasowuje, bo sprawdziłem i nie grałeś w tym momencie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2847 dnia: Lutego 11, 2015, 18:44:56 pm »
Bo te zwykłe rankingi jakoś z dupy wczytuje. Kiedyś miałem 3 miejsce na świecie w drifcie Venomem, potem nagle wskoczyłem na pierwsze, a tydzień później już wcale mojego wyniku nie było.

Btw. Zakończyły się wyzwania, które podjąłem żeby sprawdzić jak mocny jest Kyo. Dzięki za walkę Kyo. Tym razem nie udało Ci się mnie pokonać, ale walczyłeś dosyć zawzięcie za co plusik.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2848 dnia: Lutego 11, 2015, 19:15:07 pm »
Bo te zwykłe rankingi jakoś z dupy wczytuje. Kiedyś miałem 3 miejsce na świecie w drifcie Venomem, potem nagle wskoczyłem na pierwsze, a tydzień później już wcale mojego wyniku nie było.

Btw. Zakończyły się wyzwania, które podjąłem żeby sprawdzić jak mocny jest Kyo. Dzięki za walkę Kyo. Tym razem nie udało Ci się mnie pokonać, ale walczyłeś dosyć zawzięcie za co plusik.
Nie dałem rady BoBaN. Trochę przez brak czasu, no ale tak słaby się tłumaczy hehe.
W ostatnim dniu jak to wyzwanie się kończyło, próbowałem się z tym driftem no, ale lekka przerwa i skill już mi spadł.
Ostatni zakręt kilka razy wpadał po 5500, ale początku już nie potrafiłem tak pojechać jak wcześniej.
Ten ostatni drift co pojechałeś na ponad 5800 marzenie :puppy-eyes:.

Dzięki wielkie za poziom walki. Plus.


Dzisiaj mi się zajebiście grało. Pobiłem Venomem na torze w Kanadzie czas BoBaNa.

Przypomnij mi w jakim wyzwaniu w Kanadzie brałem udział Venomem? Nie przypominam sobie. :o
To nie było chyba wyzwanie. Wbiłem sobie po prostu Venomem na Time Trial na torze w Kanadzie i mi pokazało Twój czas do pobicia. Ale dziwne, bo później jak chciałem wejść jeszcze raz, to już miałeś o tysięczne sekundy lepszy, więc nie wiem jak to dopasowuje, bo sprawdziłem i nie grałeś w tym momencie.
Na tych time trialach czy driftach nie ma zbyt dobrych wyników. Zależy na jaki trafisz, ponieważ jest zbyt dużo możliwość edycji do wyboru.







« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2015, 20:12:43 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2849 dnia: Lutego 11, 2015, 20:15:00 pm »
Rio dal farne wyzwania, pare odpalilem tylko zeby zobaczyc-powalcze pozniej, na niektorych powalczylem.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2850 dnia: Lutego 11, 2015, 20:42:04 pm »
Mamy pierwszą zajawkę jednego z nowych samochodów:



Jak myślicie co to może być? Ja stawiam, na Salena S7 albo Koenigsegga CCX (ewentualnie Koenigsegg One:1)

(jutro się dowiemy)
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2015, 20:44:43 pm wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2851 dnia: Lutego 12, 2015, 22:36:34 pm »
Cóż oficjalnie jutro dowiemy się jakie fury czekają nas w Lutowym dodatku :)

Tymczasem nowy filmik:



Oraz podpowiedź od Evolution co do nowego auta :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak dla mnie Koenigsegg One: 1 jest pewniakiem. I w sumie niezła ciekawostka dla fanów czasówek, Koenigsegg o mocy ponad 1300 KM i stosunkiem mocy do masy na poziomie 1:1 może być niesamowitą bestią :D ;) Hennesey Venom został pokonany :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2852 dnia: Lutego 13, 2015, 14:36:39 pm »
Post pod postem, ale oficjalne info o nowej aktualizacji ;)

Ferrari F50  :dance: :dance:

Cytuj
Update 1.11 (coming next week):

» Adds a new Multiplayer game mode: Team Time Trial.
» Adds a new track offering 2 variants: Kobago in Japan.
» All add-on Tours have new progress requirements: You need 8 Stars (previously 12) to progress to the second stage and 22 Stars (previously 27) to open up the final Championship.
» Adds the ability to choose from a collection of factory Paint Jobs during vehicle selection prior to an Event.
» Adds the option to enable the Rev Counter in cockpit view.
» Decreases the threshold on the manumatic downshift limiter to allow players to downshift earlier.
» Reduces the drying time for rain splatter on the screen when in Chase Cam.
» Implements ghosting under certain conditions in Multiplayer races to prevent track blocking.
» Allows the 'Contender' and 'Unbeatable' Trophies to be unlocked even if the challenges expire when you are not online.
» Includes a number of minor bug fixes, performance improvements and usability tweaks.

Update 1.11 Add-ons (coming to PlayStation®Store Feb 24-26):

» Adds support for the VUHL 05, coming to PlayStation®Store as a free download.
» Adds support for the DOWNFORCE Expansion Pack, coming to PlayStation®Store as a premium/Season Pass add-on.
» The Downforce Car Pack includes: Ferrari F50, Chevrolet Corvette Z06 Centennial Edition, SRT Viper GTS, Koenigsegg One:1 and Jaguar F-Type R Coupé.
» The Downforce Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Adds support for the Midnight Tour Pack, coming to PlayStation®Store as a premium/Season Pass add-on.
» The Midnight Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Adds support for 2 new livery packs, coming to PlayStation®Store as a premium/Season Pass add-on. Each Livery Pack contains 5 new livery patterns to customise your cars with.

What else is coming to DRIVECLUB?

» Server upgrades: to improve stability and performance for all current players and to enable the release of the PS+ Edition and DRIVECLUB companion app.
» Private lobbies: Development of Private Lobbies for Multiplayer is ongoing alongside development of server upgrades.
» Replays: are in the final stages of development and testing. It's likely that offline replays will come ahead of Multiplayer replays.
» Changes to drift scoring: to ensure that you are rewarded for momentum, control and staying on the track in drift zones.
» Lots more cars: We can't say what's coming just yet, but many of your most commonly requested cars and manufacturers are coming to DRIVECLUB, along with a few surprises.
» New ranks: because many of you are at Level 50 already.
» Lots more! Please keep sharing your feedback about DRIVECLUB with us to help the game continue to evolve around you.



Oficjalnie potwierdzono prywatne lobby :D będą w najbliższym czasie! :D

Zajebistego wsparcia Evolution udziela :) Przekonują gracza do powrotu do ich produkcji praktycznie co miesiąc :D Jeśli wyjdzie Season pass 2 to kupuje w ciemno :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2015, 14:41:58 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2853 dnia: Lutego 13, 2015, 15:23:56 pm »
Generalnie cale info na plus, ale mogliby jeszcze nie upraszczac tak bardzo tej gry. Z bandami nic nie zrobiono, po tej niefortunnej decyzji. Co nie zmienja faktu ze mocno plusuja, bo gra fantastyczne wsparcie. Nowe Gt7 moglo byc isc podobna droga.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2854 dnia: Lutego 13, 2015, 15:51:28 pm »
Generalnie cale info na plus, ale mogliby jeszcze nie upraszczac tak bardzo tej gry. Z bandami nic nie zrobiono, po tej niefortunnej decyzji. Co nie zmienja faktu ze mocno plusuja, bo gra fantastyczne wsparcie. Nowe Gt7 moglo byc isc podobna droga.

W sumie tym razem za dużo nie uprościli... No po za:

Cytuj
» Reduces the drying time for rain splatter on the screen when in Chase Cam.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2855 dnia: Lutego 16, 2015, 15:31:14 pm »
Było jakiekolwiek info odnośnie śniegu? Jeśli dobrze pamiętam to przed premierą chwalili się, że mają system który w realtimie pozwala na topnienie oraz nawarstwianie śniegu na mapach i inne cuda. A śniegu jak nie było tak nie ma.
Chyba, że coś pomyliłem...

Pewnie zostawili to sobie dla Driveclub 2.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2856 dnia: Lutego 16, 2015, 15:43:40 pm »
Było jakiekolwiek info odnośnie śniegu? Jeśli dobrze pamiętam to przed premierą chwalili się, że mają system który w realtimie pozwala na topnienie oraz nawarstwianie śniegu na mapach i inne cuda. A śniegu jak nie było tak nie ma.
Chyba, że coś pomyliłem...

Pewnie zostawili to sobie dla Driveclub 2.
Jest w Norwegii.

Cytuj
Mają system który w realtimie pozwala na topnienie oraz nawarstwianie śniegu na mapach i inne cuda
O tym to od razu zapomnij.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2857 dnia: Lutego 16, 2015, 15:51:35 pm »
Pewnie zostawili to sobie dla Driveclub 2.
Gdzieś tu było info, że nie myślą o drugiej części tylko o usprawnianiu jedynki. Więc może gdzieś w kolejnym paczy się pojawi. Tak jak dodali deszcz i heat haze.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2858 dnia: Lutego 16, 2015, 15:52:38 pm »
Było jakiekolwiek info odnośnie śniegu? Jeśli dobrze pamiętam to przed premierą chwalili się, że mają system który w realtimie pozwala na topnienie oraz nawarstwianie śniegu na mapach i inne cuda. A śniegu jak nie było tak nie ma.
Chyba, że coś pomyliłem...

Pewnie zostawili to sobie dla Driveclub 2.

Bardziej mówili o systemie schnięcia toru przy dynamicznej pogodzie ;) O śniegu nic nie wspominali, choć nie wiadomo czy w jakiejś aktualizacji nie dadzą kolejnych efektów :) Tak jak Heat Haze i tęczę ;)

A z tego co wypowiadali się twórcy DriveClub 2 na razie nie jest w planach chcą się skupić na rozwijaniu jedynki :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2859 dnia: Lutego 16, 2015, 16:48:46 pm »
Czyli jak się pojawią kolejne patche na poziomie tego z deszczem +nowe dodatki (pojazdy, tory), to będzie ocena końcowa za rok, dwa 15/10?

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2860 dnia: Lutego 16, 2015, 16:56:11 pm »
Czyli jak się pojawią kolejne patche na poziomie tego z deszczem +nowe dodatki (pojazdy, tory), to będzie ocena końcowa za rok, dwa 15/10?

Nie 10/8+ :troll:

A tak na serio to uważam, że to całkiem zajebista opcja. Po co kolejna część DC jak można po prostu zaktualizować carlistę nowymi furami i dodać nowe trasy? Takie Forzy to się kosmetycznie różnią tylko między sobą, i często wkurza, że brakuje jakiejś trasy/samochody z poprzednich części. A tak to po latach dostajemy zajebiście kompletną grę, która ciągle się rozwija.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2015, 19:08:53 pm wysłana przez Mrocz »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2861 dnia: Lutego 16, 2015, 18:05:20 pm »
A tak na serio to uważam, że to całkiem zajebista opcja. Po co kolejna część DC jak moszna po prostu zaktualizować carlistę nowymi furami i dodać nowe trasy? Takie Forzy to się kosmetycznie różnią tylko między sobą, i często wkurza, że brakuje jakiejś trasy/samochody z poprzednich części. A tak to po latach dostajemy zajebiście kompletną grę, która ciągle się rozwija.
Mam takie samo zdanie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2862 dnia: Lutego 17, 2015, 00:44:15 am »
A tak to po latach dostajemy zajebiście kompletną grę, która ciągle się rozwija.


Taaa i wydajemy na gierkę po latach 600zł (podstawka gry 100zł + 5 sezonowychpasów po 100zł = 600zł).

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2863 dnia: Lutego 17, 2015, 00:48:27 am »

A tak to po latach dostajemy zajebiście kompletną grę, która ciągle się rozwija.


Taaa i wydajemy na gierkę po latach 600zł (podstawka gry 100zł + 5 sezonowychpasów po 100zł = 600zł).

Lepsze jes co dwa lata 220 zł za pare ulepszeń? Wiadomo ze nie w każdej grze sprawdzi się to rozwiazanie, ale w samochodowkach, gdzie główne różnice to carlista i tracklista? GT 5 i GT 6 z powodzeniem mogły by być jedna gra ulepszana dodatkami. Forza 2, 3 i 4 tez nie wiele się różnią...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2864 dnia: Lutego 17, 2015, 00:54:01 am »
Raczej chodziło mi o to, że season pasy nie tanieją, a gierki tak ;)



Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2865 dnia: Lutego 17, 2015, 10:12:06 am »
Raczej chodziło mi o to, że season pasy nie tanieją, a gierki tak ;)

No wiadomo ;) Ale w samochodówkach naprawdę czasem te kontynuacje są tak zbędne, że to po prostu wkurza, że trzeba kolejną grę kupić by dostać te parę nowych samochodów :lol:

To coś jak Fifa czy inne PES'y... Gierki różnią się koszulkami zawodników po cholerę to? Wiadomo, że producentom bardziej opłaca się wypluwać nowe gry co roku, ale jeżeli taki DriveClub ma mieć model na zasadzie nowych DLC to jestem jak najbardziej za :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2866 dnia: Lutego 17, 2015, 10:18:23 am »
trzeba kolejną grę kupić by dostać te parę nowych samochodów
Wolę nowe trasy :)

To coś jak Fifa czy inne PES'y... Gierki różnią się koszulkami zawodników po cholerę to?
Są jakieś nowe systemy, animacje, taktyki, ale zawsze mam wrażenie, że mają to już rozpisane z góry na kilka lat i sobie tylko mówią - do 2015 dodamy realistyczne faule, do 2016 możliwość gry tylko jednym zawodnikiem, a w 2017 coś z managera. Ok, plan jest, idziemy na pączka.

Btw. wczoraj odpaliłem Norwegię, 1:00 w nocy i ulewa = jazda na czuja :lol: Aby w tunelu chwila wytchnienia.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2867 dnia: Lutego 17, 2015, 10:21:25 am »
trzeba kolejną grę kupić by dostać te parę nowych samochodów
Wolę nowe trasy :)

Nowe trasy i parę aktualnych samochodów jest idealnie :)

Pamiętam jak wychodziło GT5 i car lista gdzie większość aut była już na premierę nieaktualna bo powstawały w czasie gdzie zaczynali pracę nad grą ;) Potem nadrobili w DLC, ale czasem denerwuje, że chce się zobaczyć jakieś nowe maszyny a tu same auta starszej generacji ;)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2868 dnia: Lutego 22, 2015, 11:50:51 am »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2869 dnia: Lutego 22, 2015, 13:13:46 pm »
Jak dla mnie to za to cudo plusik:



Marzy mi się więcej takich klasyków. Przykładowo taki oldschoolowy wyścig








Bajka  :roll:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2870 dnia: Lutego 22, 2015, 13:31:36 pm »
Koenigsegg One:1 :puppy-eyes:.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2871 dnia: Lutego 22, 2015, 14:49:01 pm »
Ferrari f50 to hit w tym DLC. Diablo tez mam nadzieje, że w końcu będzie ;) Lamborghini by się ogólnie przydało w DriveClub. W sumie nieoficjalnie na Facebooku Evolution już potwierdziło lambo ;P na pytanie gracza, czy doczekamy się lamborghini Evolution odpisało "pracujemy nad nowymi producentami samochodów jednak jeszcze nie możemy niczego ogłosić ;)"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2872 dnia: Lutego 22, 2015, 15:20:23 pm »
Fajnie gdyby dodali motocykle.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2873 dnia: Lutego 23, 2015, 06:50:46 am »
Boban, kierownicę sprzedałeś na allegro czy pocztą pantoflową? Noszę się z zamiarem sprzedaży mojej G27 stąd pytanie:)
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2874 dnia: Lutego 23, 2015, 09:53:11 am »
Na fejsie ogłosiłem i na OLX wystawiłem, ale odezwał się kumpel i on wziął. Jest popyt, bo dzwoniło 3 gości o nią, także powinieneś sprzedać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2875 dnia: Lutego 23, 2015, 10:00:39 am »
Fajnie gdyby dodali motocykle.

Też o tym myślałem :D Motocykle pasowałyby do Driveclub jak do PGR'a :) Zwłaszcza mapka Szkocja normalnie wyspa Man ;) Nie mniej wolałbym by były jako osobna klasa pojazdów by ustawić wyścigi tylko z samochodami i tylko z motorami + możliwość mieszania :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2876 dnia: Lutego 23, 2015, 10:15:02 am »
Mogłoby im to wyjść całkiem fajnie, bo naprawdę chłopaki znają się na swoim fachu. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2877 dnia: Lutego 23, 2015, 10:20:45 am »
Mogłoby im to wyjść całkiem fajnie, bo naprawdę chłopaki znają się na swoim fachu. :)

Nom. Może wraz z Season pass 2 (o ile będzie) wyjdą takie dodatki ;) Motory mają szanse zwłaszcza, że już klepali motory do Motorstorma :P (wiem, że Arcade, ale samochody też Arcade robili wcześniej ;) )

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2878 dnia: Lutego 23, 2015, 12:14:45 pm »
Jeśli miałoby to o czymkolwiek świadczyć w Driveclub, to motorki, quady w Motorstorm były fajnie wyważone, aż momentami człowiek bał się tym ostro garować w obawie przez wybojami, kolizją i przykładowym spotkaniem z monster truckiem, omijając główną ścieżkę trasy.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2879 dnia: Lutego 23, 2015, 13:36:22 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu