Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443553 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2960 dnia: Marca 23, 2015, 14:14:05 pm »
Rok spóźnienia, ch**owy start, jakieś konsekwencje muszą być.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2961 dnia: Marca 23, 2015, 14:16:21 pm »
To nie jest dobra wiadomosc..tu moze przyczynic sie do zamkniecia studia ktore jednak robi co najmniej dobre gry, a przewaznie bardzo dobre w swoim gatunku. Oby nie skonczylo sie ze po edycji PS PLUS i DLC, to bedzie koniec. Wtedy sie na SONY wkurwie. Tak nie wyglada restrukturyzacja :evil: Rozumiem ze czesc osob powinna poniesc wine, ale nie polowa zespolu.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2962 dnia: Marca 23, 2015, 15:07:43 pm »
Pewnie typowa redukcja po zakończeniu projektu, a w necie płacz, jakby Evo już do piachu poszło  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2963 dnia: Marca 23, 2015, 15:25:14 pm »
No ja mam tylko nadzieje, że ludzie i wiedza zostanie w Sony. Studio może się tam być jakiekolwiek ważne, by kiedyś powstał DC 2 albo Motorstorm.

Oby nie było powtórki jak ze studia Liverpool ;( Strasznie mi żal ludzi od Wipeouta :(

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2964 dnia: Marca 23, 2015, 16:12:23 pm »
Konsola Sony bez Wipeouta to gówno, nie konsola. ;(
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2015, 16:19:09 pm wysłana przez Kert »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2965 dnia: Marca 23, 2015, 16:18:46 pm »
Ja do dzisiaj twierdzę, że konsola Sony bez Wipeouta to gówno, nie konsola. ;(

Na ja ciągle liczę, że pokażą coś :(

Byle nie Wipeout Fury Remastered :lol: (no chyba, że z trasami z Wipeout 2048 :troll:)

Ogólnie marzy mi się taki wyje**ny Wipeout z kolekcją wszystkich kultowych tras z całego przedziału serii. Wszystkie w HD i full wypas grafie :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2966 dnia: Marca 23, 2015, 16:23:37 pm »
Już raz tak zrobili w sumie przy okazji Wip3out Special Edition, Wipeout HD też na siłę można pod to podciągnąć, bo to remake gry z psp;
i tak byłby INSTANT BONER

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2967 dnia: Marca 23, 2015, 16:25:36 pm »
Już raz tak zrobili w sumie przy okazji Wip3out Special Edition, Wipeout HD też na siłę można pod to podciągnąć, bo to remake gry z psp;
i tak byłby INSTANT BONER

Ponoć byli twórcy Wipeouta takie coś kombinują:

http://www.r8games.com/#!portfolio/c243u

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2968 dnia: Marca 23, 2015, 18:18:09 pm »
Posiadacze PC znowu muszą uratować uznanych twórców przed niebytem.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2969 dnia: Marca 23, 2015, 19:05:37 pm »
Już raz tak zrobili w sumie przy okazji Wip3out Special Edition, Wipeout HD też na siłę można pod to podciągnąć, bo to remake gry z psp;
i tak byłby INSTANT BONER

Ponoć byli twórcy Wipeouta takie coś kombinują:

http://www.r8games.com/#!portfolio/c243u
Grałbym :)

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/QAUuzoIToeY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Śmiesznie, jak to niby Wipeout, ale nie Wipeout, bo licencja (zamiast Xiosa jest Xeosix, upgrade pojazdów łącznie z wizualnym, jak w Fusion, etc.) ;)
Model lotu wydaje się tragiczny na tej zajawce (wiadomka, to tylko bardzo wczesna prezentacja) i niestety design pojazdów to jakaś porażka, ale tutaj też się nie przejmuję, bo arty i niektóre screeny wyglądają obiecująco.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2970 dnia: Marca 23, 2015, 20:03:40 pm »
Naprawdę robicie sobie nadzieję? Przecież to jest jakieś śmieszne studio złożone z kilku pracowników (z których z kolei kilku w ogóle liznęło Wipeouta), a największe osiągnięcie w portfolio ich szefa to Graphics/Artwork w Wipeout 3. Jakby Lem poszedł do nich z propozycją wolontariatu, to pewnie znalazłby się w creditsach Formula Fusion.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2971 dnia: Marca 23, 2015, 23:44:49 pm »
Naprawdę robicie sobie nadzieję? Przecież to jest jakieś śmieszne studio złożone z kilku pracowników (z których z kolei kilku w ogóle liznęło Wipeouta), a największe osiągnięcie w portfolio ich szefa to Graphics/Artwork w Wipeout 3. Jakby Lem poszedł do nich z propozycją wolontariatu, to pewnie znalazłby się w creditsach Formula Fusion.

Nadziei tu nie widzę. Po prostu widać głód, że nie ma nowej części Wipeout na next genach :(

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2972 dnia: Marca 25, 2015, 19:18:11 pm »
Lamborghini w DriveClub to zajebista sprawa :D Auta się rewelacyjnie prowadzą :) Niemal każde w klasie Super ma szanse być najlepszym w klasie, a Veneno w klasie Hyper jest godnym konkurentem Pagani Zondy R :) Do tego wszystkie mają napęd na 4 koła więc genialne prowadzą się w deszczu itp :) Eventy w Tour też są świetne :D Są nawet mistrzostwa w klasie Super Ferrari vs Lamborghini! :D

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2973 dnia: Marca 25, 2015, 20:11:02 pm »

Lamborghini w DriveClub to zajebista sprawa :D Auta się rewelacyjnie prowadzą :) Niemal każde w klasie Super ma szanse być najlepszym w klasie, a Veneno w klasie Hyper jest godnym konkurentem Pagani Zondy R :) Do tego wszystkie mają napęd na 4 koła więc genialne prowadzą się w deszczu itp :) Eventy w Tour też są świetne :D Są nawet mistrzostwa w klasie Super Ferrari vs Lamborghini! :D

Wpis jak skurwisyn, Tour z Lamborghini zrobiłem praktycznie od strzału, został bodajże ostatni wyścig, ale to sobie jutro zrobię. Trochę mam wrażenie, że za łatwo się prowadzą, ale może tak ma być z racji że na 4 buty ciągną. To co tam w następnych DLC? :mrgreen: do lipca jeszcze trochę czasu jest, ciekawe co wymyślą. :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2974 dnia: Marca 25, 2015, 20:13:19 pm »
Co w nastepnych DLC to bedzie wiadomo na poczatku kazdego miesiaca :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2975 dnia: Marca 25, 2015, 20:16:13 pm »
Ale może jakieś przecieki czy cuś wypłynęło :P

Mrocz

  • Gość
Driveclub
« Odpowiedź #2976 dnia: Marca 25, 2015, 21:49:02 pm »
Narazie cisza

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2977 dnia: Marca 26, 2015, 00:40:39 am »

Lamborghini w DriveClub to zajebista sprawa :D Auta się rewelacyjnie prowadzą :) Niemal każde w klasie Super ma szanse być najlepszym w klasie, a Veneno w klasie Hyper jest godnym konkurentem Pagani Zondy R :) Do tego wszystkie mają napęd na 4 koła więc genialne prowadzą się w deszczu itp :) Eventy w Tour też są świetne :D Są nawet mistrzostwa w klasie Super Ferrari vs Lamborghini! :D

Wpis jak skurwisyn, Tour z Lamborghini zrobiłem praktycznie od strzału, został bodajże ostatni wyścig, ale to sobie jutro zrobię. Trochę mam wrażenie, że za łatwo się prowadzą, ale może tak ma być z racji że na 4 buty ciągną. To co tam w następnych DLC? :mrgreen: do lipca jeszcze trochę czasu jest, ciekawe co wymyślą. :angel:
najłatwejsze w grze, cuda można robić w porównaniu z innymi. szkoda, ze nie umiem grać w gre :mad:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2978 dnia: Marca 26, 2015, 09:21:54 am »
Lamborghini w DriveClub to zajebista sprawa :D Auta się rewelacyjnie prowadzą :) Niemal każde w klasie Super ma szanse być najlepszym w klasie, a Veneno w klasie Hyper jest godnym konkurentem Pagani Zondy R :) Do tego wszystkie mają napęd na 4 koła więc genialne prowadzą się w deszczu itp :) Eventy w Tour też są świetne :D Są nawet mistrzostwa w klasie Super Ferrari vs Lamborghini! :D

Chyba sobie w końcu kupię te. 149zł widziałem w euro, dużo trzeba wydać na dodatki?

Mrocz

  • Gość

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2980 dnia: Marca 26, 2015, 13:38:20 pm »
Zdjęcie jakiegoś kolesia z Facebooka ;) Bardzo ładnie widać nowy efekt miraży ;)


el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2981 dnia: Marca 26, 2015, 13:44:47 pm »
I ch**owe filtrowanie też dobrze widać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2982 dnia: Marca 26, 2015, 14:38:19 pm »
Bywało sporo gorzej w innych grach na PS4, także nie przesadzaj Becet.

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2983 dnia: Marca 26, 2015, 14:45:41 pm »
Że bywało gorzej, to nie znaczy ze to nie jest ch**owo. Najbardziej wkurzają te widoczne granice filtrowania, gdzie jak od linijki zaczyna się paćka.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2984 dnia: Marca 26, 2015, 14:47:45 pm »
Że bywało gorzej, to nie znaczy ze to nie jest ch**owo. Najbardziej wkurzają te widoczne granice filtrowania, gdzie jak od linijki zaczyna się paćka.

To było piękne w Dying Light jak się przebiegało przez miasto. Biegniesz i tylko skupiasz wzrok na tej pierdolonej linijce :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2985 dnia: Marca 26, 2015, 16:25:33 pm »
Dziwna sprawa z tym anizo. Raz jest, a raz go nie ma?




Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2986 dnia: Marca 26, 2015, 16:27:49 pm »
Dziwna sprawa z tym anizo. Raz jest, a raz go nie ma?

Może to jest tak, że Anizo załącza/wyłącza się zależnie od trasy, warunków i ilości samochodów na trasie tak by utrzymać płynność rozgrywki? Coś jak modele samochodów w TimeTrial i z pełną stawką 12 aut.

lupinator

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2987 dnia: Marca 27, 2015, 21:51:23 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/0PcgT_aW1vo?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2988 dnia: Marca 29, 2015, 14:50:05 pm »
Gameplay z Aventadorem na mojej ulubionej trasie :) Ten samochód jest niesamowity, można tak cisnąć na zakrętach bez poślizgów, że chyba żaden samochód w klasie Super nie ma z nim szans :)

A AI jest ustawione na poziomie "zawodowiec" co też pokazuje jak łatwo zostawić ich w tyle :P


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2989 dnia: Kwietnia 01, 2015, 08:29:29 am »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/p42ikws7Vbw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2990 dnia: Kwietnia 02, 2015, 14:18:25 pm »
Aż zaraz włączę z ciekawości.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2991 dnia: Kwietnia 02, 2015, 18:46:45 pm »
Fajnie, że ten buggy nadal ma boost z motorstorma. Wspomnienia wracają  :angel:
Bardzo jestem ciekaw czy Evolution uda się zachować taki poziom oprawy w nowym motorstormie (o ile ten powstanie).
Teraz naprawdę mogliby w pełni spełnić swoją wizję z 2005roku.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2992 dnia: Kwietnia 02, 2015, 20:57:45 pm »
czy Evolution uda się zachować taki poziom oprawy w nowym motorstormie (o ile ten powstanie).
Przeniesienie z lekkim usprawnieniem mechaniki, odpowiednio podbita oprawa w krajobrazach kojarzących się z Pacific Rift, z bardziej stonowanym i mniej oskryptowanym rozpierdolem w porównianiu do Apocalypse i byłoby GRUBO.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2993 dnia: Kwietnia 02, 2015, 23:59:34 pm »
W czym tkwi fenomen Motorstorma? Grałem w dema jedynki i dwójki, i ot, zwykły arcade bez większych udziwnień. Ani to fizyki jakiejś rewelacyjnej nie miało, ani modelu zniszczeń. Jedyne co, to otoczka offroad.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2015, 00:05:41 am wysłana przez andryush »

el becetol

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2994 dnia: Kwietnia 03, 2015, 00:49:19 am »
Dema obu tych gier były turbochujowe, oparte na jakiejś wersji alpha.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2995 dnia: Kwietnia 03, 2015, 07:05:09 am »
W czym tkwi fenomen Motorstorma? Grałem w dema jedynki i dwójki, i ot, zwykły arcade bez większych udziwnień. Ani to fizyki jakiejś rewelacyjnej nie miało, ani modelu zniszczeń. Jedyne co, to otoczka offroad.
Zagraj w pełną wersję.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2996 dnia: Kwietnia 03, 2015, 08:31:47 am »
W czym tkwi fenomen Motorstorma? Grałem w dema jedynki i dwójki, i ot, zwykły arcade bez większych udziwnień. Ani to fizyki jakiejś rewelacyjnej nie miało, ani modelu zniszczeń. Jedyne co, to otoczka offroad.
Zagraj w pełną wersję.
Wpis. Najlepsza odslona dla mnie to dwojka. Pacific Rift. Trudna, piekna, wciagajaca. Najlepszy off road na Ps3..
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2997 dnia: Kwietnia 03, 2015, 08:54:14 am »
Teraz chyba po taniości można kupić, więc chyba dam szansę. Ewentualnie poczekam na remastera na PS4 :troll:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2998 dnia: Kwietnia 03, 2015, 09:03:36 am »
W czym tkwi fenomen Motorstorma? Grałem w dema jedynki i dwójki, i ot, zwykły arcade bez większych udziwnień. Ani to fizyki jakiejś rewelacyjnej nie miało, ani modelu zniszczeń. Jedyne co, to otoczka offroad.
+ Różne klasy pojazdów i każda z nich dzięki odpowiednio skonstruowanym levelom jest w stanie wygrać wyścig.
+ Utrudnienia na trasach. Błoto spowalnia małe pojazdy, wprowadza w poślizgi, ogranicza widoczność i pozwala na przykład motorom wybijać się z kolein tworzonych przez jadące przed nimi ciężarówki  :angel:. W pacific rift doszła jeszcze woda i lawa. Chłodzą silnik albo go przegrzewają.
+ Chaos na mapie. Dzięki "gumowemu AI' niezależnie od tego jak nam idzie, cały czas przeciwnicy dopasowują się do naszych możliwości. Dzięki temu przez cały wyścig od początku do końca toczy się z nimi walkę.
+ Poczucie pędu. W zasadzie cały czas jeździ sie na granicy śmierci, słysząc sygnał alarmowy od przegrzanego dopalacza
+ Klimat.
+ Projekt poziomów.
+ Przystępny model jazdy
+ Wypadki. Teraz już może nie robią takiego wrażenia jak kiedyś, ale motorstorm pokazał nową jakość. Samochody rozpadały się na dziesiątki jeśli nie setki części i jadąc co chwila było się świadkiem efektownych kraks .
+ SOUNDTRACK

Tak więc dla mnie największym plusem jest chaos, który panuje w każdym wyścigu. Cały czas pędzi się na granicy śmierci po klimatycznych levelach i walczy o pozycję. Najlepszy i najbardziej klimatyczny arcade racer ever  :evil:  (Tak jak inni wspomnieli, dema nie oddają jakości finalnej wersji gry. Są przygotowane na starszych wersjach silnika)
Ale to dotyczy tylko pierwszych dwóch części. Apocalypse to moim zdaniem porażka i nie dziwią mnie wyniki sprzedaży. Dostałem tą gre w plusie a i tak jej nie ukończyłem..

Trailer dobrze obrazuje moje wypociny:


A teraz wystarczy wobrazić to sobie na ps4:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
I mamy największego masakratora graficznego wszechczasów, a zupełnie przy okazji jedną z najlepszych gier w ogóle :angel:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #2999 dnia: Kwietnia 03, 2015, 09:10:50 am »
W czym tkwi fenomen Motorstorma? Grałem w dema jedynki i dwójki, i ot, zwykły arcade bez większych udziwnień. Ani to fizyki jakiejś rewelacyjnej nie miało, ani modelu zniszczeń. Jedyne co, to otoczka offroad.
+ Różne klasy pojazdów i każda z nich dzięki odpowiednio skonstruowanym levelom jest w stanie wygrać wyścig.
+ Utrudnienia na trasach. Błoto spowalnia małe pojazdy, wprowadza w poślizgi, ogranicza widoczność i pozwala na przykład motorom wybijać się z kolein tworzonych przez jadące przed nimi ciężarówki  :angel:. W pacific rift doszła jeszcze woda i lawa. Chłodzą silnik albo go przegrzewają.
+ Chaos na mapie. Dzięki "gumowemu AI' niezależnie od tego jak nam idzie, cały czas przeciwnicy dopasowują się do naszych możliwości. Dzięki temu przez cały wyścig od początku do końca toczy się z nimi walkę.
+ Poczucie pędu. W zasadzie cały czas jeździ sie na granicy śmierci, słysząc sygnał alarmowy od przegrzanego dopalacza
+ Klimat.
+ Projekt poziomów.
+ Przystępny model jazdy
+ Wypadki. Teraz już może nie robią takiego wrażenia jak kiedyś, ale motorstorm pokazał nową jakość. Samochody rozpadały się na dziesiątki jeśli nie setki części i jadąc co chwila było się świadkiem efektownych kraks .
+ SOUNDTRACK

Tak więc dla mnie największym plusem jest chaos, który panuje w każdym wyścigu. Cały czas pędzi się na granicy śmierci po klimatycznych levelach i walczy o pozycję. Najlepszy i najbardziej klimatyczny arcade racer ever  :evil:  (Tak jak inni wspomnieli, dema nie oddają jakości finalnej wersji gry. Są przygotowane na starszych wersjach silnika)
Ale to dotyczy tylko pierwszych dwóch części. Apocalypse to moim zdaniem porażka i nie dziwią mnie wyniki sprzedaży. Dostałem tą gre w plusie a i tak jej nie ukończyłem..

Trailer dobrze obrazuje moje wypociny:


A teraz wystarczy wobrazić to sobie na ps4:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
I mamy największego masakratora graficznego wszechczasów, a zupełnie przy okazji jedną z najlepszych gier w ogóle :angel:

No obejrzałem jakiś "let's play" i faktycznie, najciekawszym bajerem wydaje się być kilka ścieżek na trasie, na których przewagę mają różne typy pojazdów.