Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 443482 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3040 dnia: Kwietnia 22, 2015, 09:23:18 am »
Polecam, naprawde jest to najbardziej dopieszczony season pass jaki widziałem ;)

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3041 dnia: Kwietnia 22, 2015, 09:38:19 am »
Potwierdzam, zdobywanie wszystkich gwiazdek dało masę przyjemności i mam ciągle ochotę na więcej.  Na prawdę nie spodziewałem się,  że będę w tą grę tak długo grał, a mam ją od premiery.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3042 dnia: Kwietnia 22, 2015, 09:57:45 am »
Mi się we wszystkie gwiazdki nie chce bawić. Za mało skilla ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3043 dnia: Kwietnia 22, 2015, 10:40:47 am »
Ja drift robie na dwie, bo nieprzepadam za nim. Natomiast reszta idzie w 3.  8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3044 dnia: Kwietnia 22, 2015, 10:59:31 am »
Ja właśnie lubie drifta i większość mam na 3 ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3045 dnia: Kwietnia 22, 2015, 17:21:03 pm »
Nagrałem filmik z dźwiękiem LaFerrari ;) Oglądać na słuchawkach :D


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3046 dnia: Kwietnia 24, 2015, 12:35:27 pm »
Polygon, który początkowo wystawił DC 7,5 i dość szybko obniżył do 5 za niedziałający online, teraz znów ocenił grę przyznając po wszystkich aktualizacjach i dodatkach... 7,5  :lol:  Linka nie wklejam, żeby im wyświetleń nie podbijać  :evil:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3047 dnia: Kwietnia 24, 2015, 13:15:58 pm »
Polygon, który początkowo wystawił DC 7,5 i dość szybko obniżył do 5 za niedziałający online, teraz znów ocenił grę przyznając po wszystkich aktualizacjach i dodatkach... 7,5  :lol:  Linka nie wklejam, żeby im wyświetleń nie podbijać  :evil:

Z drugiej strony Forza Horizon 2 dostała u nich równe 7/10 więc po prostu tak chyba oceniają. Przyznali jakby nie patrzeć, że DriveClub jest lepszy :troll:

Nie mniej na 8/10 to co najmniej zasługuje po aktualizacjach ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2015, 13:17:39 pm wysłana przez Mrocz »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3048 dnia: Kwietnia 27, 2015, 22:49:56 pm »
Nie da się ukryć, że w tej chwili jest to najlepszy arcade na next-geny, pod względem grafiki nie ma konkurencji na chwile obecną, i nie przypuszczam, aby project cars miał zmienić ten stan rzeczy.




Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3049 dnia: Kwietnia 30, 2015, 11:56:21 am »
Hehe nowe eventy w DLC są znowu rewelacyjnie :D Są nawet 2 eventy z Buggy z Motorstorm, gdzie nie ma kar za ścinanie zakrętów i w jednym AI zachowuje się jak w Motorstormie :lol: Kraksy i masakra na torze :lol: Natomiast w drugim, by zdobyć 3 gwiazdki za czas, trzeba ścinać praktycznie każdy zakręt i jechać po za torem :lol:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3050 dnia: Maja 01, 2015, 12:28:06 pm »
Kupiłem i nie żałuje jeździ się świetnie. Muszę pomyśleć o tych dodatkach

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3051 dnia: Maja 01, 2015, 12:31:20 pm »
Kupiłem i nie żałuje jeździ się świetnie. Muszę pomyśleć o tych dodatkach

Jak już tysiąc razy wspominałem :) Jest to najlepszy Season Pass jaki widziałem, i kupno tych dodatków powiększa grę dwukrotnie ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3052 dnia: Maja 03, 2015, 20:18:29 pm »
Szkoda, że nadal nie staniał do 50zł  :mad:

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3053 dnia: Maja 03, 2015, 21:13:16 pm »
Szkoda, że nadal nie staniał do 50zł  :mad:

Czemu miałby stanieć do 50 zł?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3054 dnia: Maja 03, 2015, 22:31:47 pm »
Szkocja 19:30, pochmurne niebo lub sloneczna pogoda. Warunki suche, uplyw czasu ustawiony na 1. Jakie piekno niebo i widoczki! Wczoraj jedzilem hot hatchami i klasa sport, oczywiscie poziom legend, HUD ograniczony do minimum, widok z kokpitu - ten blizej szyby. :)
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2015, 22:33:43 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3055 dnia: Maja 04, 2015, 00:52:10 am »
Szkoda, że nadal nie staniał do 50zł  :mad:

Czemu miałby stanieć do 50 zł?

Żebym mógł go kupić bez wyrzutów sumienia :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3056 dnia: Maja 04, 2015, 00:54:12 am »
Wątpię by Season Pass staniał w najbliższym czasie. Zwłaszcza o 50%.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3057 dnia: Maja 04, 2015, 06:29:27 am »
W DC od czasu do czasu zagram sobie wyścig i jak dla mnie DLC się nie opyla w tej cenie. Też bym kupił w promo:)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3058 dnia: Maja 04, 2015, 06:41:55 am »
W DC od czasu do czasu zagram sobie wyścig i jak dla mnie DLC się nie opyla w tej cenie. Też bym kupił w promo:)
Właśnie mnie też jakoś nie ciągnie, szczególnie do tych wszystkich objeżdżonych już aut. Za tą stówę co ten Pass kosztuje, to można mieć używaną lub nową grę, więc średnio widzę kupowanie go w takiej cenie.

Poza tym mam co raz to większą ochotę na Gran Turismo z porządnym modelem jazdy i możliwością tuningu zawieszenia, silnika. Kaz, dawaj w końcu chociaż Prologa!

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3059 dnia: Maja 04, 2015, 09:41:55 am »
No cóż ;) ja wole porzadnie ograć jeden tytuł niż rozdrabniać sie na inne tytuły ;) ulubioną grę na ps4 musiałem mieć w komplecie :)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3060 dnia: Maja 04, 2015, 10:26:01 am »
A swoją drogą to mam wrażenie że podnieśli poziom trudności. Odpaliłem sobie jakieś wyścigi Ferrari z tego starter packa w Indiach i maks na co mnie było stać to 8 miejsce :o. Czy może jest tak, że jak nie mam DLC to nie pokazuje mi aut które mogę wybrać przed wyścigiem i jestem z góry skazany na porażkę bo mogę się ścigać jakimś szitem;)? Poza tym kozacko zmieniała się pogoda. Lekki deszczyk, trochę słoneczka - > Burza z piorunami.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3061 dnia: Maja 04, 2015, 10:28:41 am »
A swoją drogą to mam wrażenie że podnieśli poziom trudności. Odpaliłem sobie jakieś wyścigi Ferrari z tego starter packa w Indiach i maks na co mnie było stać to 8 miejsce :o. Poza tym kozacko zmieniała się pogoda. Lekki deszczyk, trochę słoneczka - > Burza z piorunami.

Te zawody ze Starter Pack to takie demo DLC :) są to niektóre zawody z dodatków, ale z poblokowanym wyborem aut. Ten wyścig z Ferrari jest dosyć ciężki, a wybór ograniczyli do F430, którym dosyć trudno ukończyć to na 1 pozycji :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3062 dnia: Maja 04, 2015, 11:03:30 am »
Co za Starter Pack? A może ma ktoś ochotę online razem pośmigać, bo akurat na to chętnie zrobiłbym wyjątek i odpalił DC ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3063 dnia: Maja 04, 2015, 11:05:52 am »
Co za Starter Pack? A może ma ktoś ochotę online razem pośmigać, bo akurat na to chętnie zrobiłbym wyjątek i odpalił DC ;)

W najnowszej aktualizacji doszedł darmowy Starter Tour. Jest tam taki skrócony przegląd zawodów z DLC.
Do tego dorzucili dwa Ferrari: LaFerrari i 599XX Evoluzione jako auta do odblokowania.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3064 dnia: Maja 04, 2015, 11:09:44 am »
Dlatego DLC są beznadziejne, bo ich cena nie zależy od niewidzialnej ręki rynku, tylko trzeba czekać na łaskawe promocje trwające dwa dni.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3065 dnia: Maja 04, 2015, 11:24:45 am »
Dlatego DLC są beznadziejne, bo ich cena nie zależy od niewidzialnej ręki rynku, tylko trzeba czekać na łaskawe promocje trwające dwa dni.

Akurat w przypadku DC cena DLC jest adekwatna do zawartości.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3066 dnia: Maja 04, 2015, 12:37:02 pm »
Dlatego DLC są beznadziejne, bo ich cena nie zależy od niewidzialnej ręki rynku, tylko trzeba czekać na łaskawe promocje trwające dwa dni.

Akurat w przypadku DC cena DLC jest adekwatna do zawartości.

Imo nie, gdyby dodali załóżmy otwarty teren, miasteczko + przedmieścia + tych ~30 furek, to bym zapłacił za to 100zł. Zawody Tour+ furki to trochę za mało.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3067 dnia: Maja 04, 2015, 12:44:07 pm »
Imo nie, gdyby dodali załóżmy otwarty teren, miasteczko + przedmieścia + tych ~30 furek, to bym zapłacił za to 100zł. Zawody Tour+ furki to trochę za mało.

OTWARTY teren i miasteczko? Że co? o_O Nieźle popłynąłeś. Przecież nie ma na to realnej możliwości, musieliby przejebać cały silnik pod takie zmiany + dodanie otwartego terenu to mogłaby być pełnoprawna kontynuacja a nie DLC.

Inna sprawa, że jak dla mnie powinni trzymać się z daleka od otwartego świata. Najlepsze samochodówki mają dedykowane trasy.

PS. Dodatkowych samochodów jest 43. Jak dla mnie to drugie tyle co za grę. W sumie to nie znam lepszego Season Passa, który się bardziej opłacał.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3068 dnia: Maja 04, 2015, 13:02:21 pm »
Imo nie, gdyby dodali załóżmy otwarty teren, miasteczko + przedmieścia + tych ~30 furek, to bym zapłacił za to 100zł. Zawody Tour+ furki to trochę za mało.

OTWARTY teren i miasteczko? Że co? o_O Nieźle popłynąłeś. Przecież nie ma na to realnej możliwości, musieliby przejebać cały silnik pod takie zmiany + dodanie otwartego terenu to mogłaby być pełnoprawna kontynuacja a nie DLC.

Inna sprawa, że jak dla mnie powinni trzymać się z daleka od otwartego świata. Najlepsze samochodówki mają dedykowane trasy.

PS. Dodatkowych samochodów jest 43. Jak dla mnie to drugie tyle co za grę. W sumie to nie znam lepszego Season Passa, który się bardziej opłacał.

Przesadzasz z tymi wątpliwościami odnośnie otwartego terenu. NFS Porsche Unleashed na PSX to mistrzostwo świata, jeśli chodzi o połączenie klimatu zamkniętych tras i otwartego terenu.

Czy kontynuacja? Mogłaby być, ale nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zrobic takie rozszerzenie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3069 dnia: Maja 04, 2015, 13:08:04 pm »
Czy kontynuacja? Mogłaby być, ale nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zrobic takie rozszerzenie.

Otwarty teren to gry pokroju Burnout Paradise, Most Wated albo Test Drive Unlimited. To co napisałeś to zwykłe trasy z alternatywnymi ścieżkami.

I jakbyś nie zauważył to dodatkowe trasy dawali za darmo bo Evo nie chce dzielić społeczności online. Między innymi za to należy im się szacun.

Zabawna sprawa w sumie, jakby dali te trasy do Season Passa to wszyscy by uznali, że gra ma wartościowe dodatki i pewnie by je kupili, a że dali trasy za darmo i samochody płatne, to nagle Season Pass nie domaga ;) To jest właśnie ta roszczeniowa postawa graczy, co by nie było będzie źle :)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3070 dnia: Maja 04, 2015, 13:16:28 pm »
Też uważam, że season pass do driveclub jest warty swojej ceny. Masa świetnych wozów i bardzo zróżnicowane zawody/wyzwania w tour (dziesiątki godzin grania, za połowę ceny the order na 6h ;) )
W porównaniu do innych season passów, np z far cry 4 czy mortal kombat, ten z driveclub naprawdę błyszczy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3071 dnia: Maja 04, 2015, 13:18:33 pm »
Też uważam, że season pass do driveclub jest warty swojej ceny. Masa świetnych wozów i bardzo zróżnicowane zawody/wyzwania w tour (dziesiątki godzin grania, za połowę ceny the order na 6h ;) )
W porównaniu do innych season passów, np z far cry 4 czy mortal kombat, ten z driveclub naprawdę błyszczy.

Przede wszystkim znaleźli złoty środek między płatnymi i darmowymi DLC. Jak dla mnie tak powinno być w każdej samochodówce.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3072 dnia: Maja 04, 2015, 13:51:15 pm »
Mimo wszystko, dla mnie płacenie 104zł za te fury to trochę za dużo. Naklejki i zawody powinny być w ogóle za darmo. Darmowe trasy z kolei to świetna sprawa.

Czy kontynuacja? Mogłaby być, ale nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zrobic takie rozszerzenie.

Otwarty teren to gry pokroju Burnout Paradise, Most Wated albo Test Drive Unlimited. To co napisałeś to zwykłe trasy z alternatywnymi ścieżkami.


I taki wariant w 100% by mnie usatysfakcjonował.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3073 dnia: Maja 04, 2015, 13:52:33 pm »
I taki wariant w 100% by mnie usatysfakcjonował.

A mnie nie...

Zresztą są to całkowicie oderwane od rzeczywistości oczekiwania.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3074 dnia: Maja 04, 2015, 14:19:25 pm »
I taki wariant w 100% by mnie usatysfakcjonował.

A mnie nie...

Zresztą są to całkowicie oderwane od rzeczywistości oczekiwania.

Wytłumacz mi proszę co tutaj jest tak bardzo nierealnego do zrobienia?  :lol: Rozumiem, że GTA to nie ma prawa bytu, bo toż to oderwane od rzeczywistości wymagania? Za ciency w uszach, skrzyżowania dróg nie zrobią Twoim zdaniem? Głupoty opowiadasz. Już teraz jeździsz sobie w Szkocji dla przykładu, i nawrot na trasie to tak na prawdę skrzyżowanie zamknięte z pozostałych stron. Wszystko jest do zrobienia, zamiast zamkniętej trasy masz kilka ścieżek i jest git.



Kozak gierka w swoim czasie <3 DC z takimi trasami by wymiatał!
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2015, 14:22:23 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3075 dnia: Maja 04, 2015, 14:21:34 pm »
Wytłumacz mi proszę co tutaj jest tak bardzo nierealnego do zrobienia?  :lol: Rozumiem, że GTA to nie ma prawa bytu, bo toż to oderwane od rzeczywistości wymagania? Za ciency w uszach, skrzyżowania dróg nie zrobią Twoim zdaniem? Głupoty opowiadasz. Już teraz jeździsz sobie w Szkocji dla przykładu, i nawrot na trasie to tak na prawdę skrzyżowanie zamknięte z pozostałych stron. Wszystko jest do zrobienia, zamiast zamkniętej trasy masz kilka ścieżek i jest git.

Coś kręcisz. Taki dodatek zrujnowałby cały koncept gry polegający na bezpośredniej rywalizacji. Tyle w temacie.

Zresztą nie wiadomo jak bardzo konsole obciąża DriveClub. Bez cięć moim zdaniem by się nie obeszło. Taka zmiana jest zbyt duża by je**ąć to w DLC.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2015, 14:24:48 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3076 dnia: Maja 04, 2015, 14:25:07 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Coś kręcisz. Taki dodatek zrujnowałby cały koncept gry polegający na bezpośredniej rywalizacji. Tyle w temacie.

Wyznaczasz trasę spośród dostępnych dróg i masz rywalizację jak w normalnym wyścigu. Dodatkowo moglibyśmy dostać jakiś nowy tryb gry, który korzystałby z otwartej struktury mapy. Ja tutaj widzę same plusy i świetny materiał na DLC, a nie tam jakieś dodatkowe gwiazdki do zdobycia w przenudnych driftach... :-?

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3077 dnia: Maja 04, 2015, 14:31:42 pm »
Wyznaczasz trasę spośród dostępnych dróg i masz rywalizację jak w normalnym wyścigu. Dodatkowo moglibyśmy dostać jakiś nowy tryb gry, który korzystałby z otwartej struktury mapy. Ja tutaj widzę same plusy i świetny materiał na DLC, a nie tam jakieś dodatkowe gwiazdki do zdobycia w przenudnych driftach... :-?

A ja tu widzę oderwanie od rzeczywistości. A nie same plusy. To są zmiany na całą grę, a nie dodatek. :lol:
Fajnie by było jakby dali całe Stany Zjednoczone i Europę jako mapę, też są same plusy, ale umówmy się, nikt tego nie oczekuje po DLC :lol:
Jeśli dla Ciebie Season pass jest za nudny to go nie kupuj proste, większość raczej jest zadowolona z tej zawartości. I nie ma tam samych "przenudnych driftów" wiele Eventów w DLC mają świeże pomysły i ciekawe kombinacje.

Co do trybów gry się zgadzam, mogliby coś jeszcze dodać, na przykład wyprzedzanie wolniejszych pojazdów w przedziale czasowym, czy choćby tryb Eliminacji. Ewentualnie znany z PGR'a tryb z jazdą między pachołkami i bramkami ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3078 dnia: Maja 04, 2015, 14:33:47 pm »
Wyścigi z otwartym światem należą do najnudniejszych. Co do samego Driveclub, to grę zabił brak prywatnego lobby. Niestety przez to odstawiłem ten tytuł.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #3079 dnia: Maja 04, 2015, 14:36:22 pm »
Wyścigi z otwartym światem należą do najnudniejszych. Co do samego Driveclub, to grę zabił brak prywatnego lobby. Niestety przez to odstawiłem ten tytuł.

Zgadzam się z tym otwartym światem. Nuda i tyle, DC w końcu jest pierwszą grą z oryginalnymi trasami wyznaczonymi.

Co do Private Lobby to jeszcze wyjdzie :) Evo ciągle nad nim pracują. Oficjalnie wiadomo, że będzie. Kiedy nie wiadomo. Może w tym miesiącu... Replaye już zrobili, więc dużo do zrobienia im nie zostało.