Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RyoHazuki dnia Dzisiaj o 17:41:21 »
Jebnę, jak sie okaże, że ich cały plan to kolejna Forza i Gearsy (które pewnie nie dowiozą, jak Halo).
Zapowiedzą kolekcje na PS5.
2
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Dzisiaj o 15:49:55 »
Jak dla mnie to oni nigdy nie wyszli z tego miejsca. Phil odwrócił tylko to co było kontrowersyjne, a potem miotał się, aż do czasu GP. Teraz znowu się miota, ale środowisko trochę się zmieniło i powinien być w lepszym położeniu, gdyby nie GP.

Ja myślę, że to się wciąż da uratować, ale wymaga to decyzji, które rozzłoszczą część fanów (głównie beneficjentów GP). Wciąż zostają dwa problemy - Bethesda i ActiBlizz. Do ich zakupu nie powinno było dojść, szczególnie tej drugiej. Ich gry powinny pozostać multiplatformowe, aby firmy były dochodowe, co z drugiej strony trochę podkopuje markę M$. Z drugiej strony, można by pokusić się o odcięcie Playstation i Nintendo od ich gier i przeczekanie. Ryzykowne, bo ich wyniki finansowe pewnie na długo byłyby niższe, a i bardzo możliwe, że nigdy by nie wróciły do dawnych poziomów. Niemniej sprzedaż konsol mogłaby na tym zyskać.

GP zaś powinno być tym czym był Xbox Live, czy konkurencyjne PS+. Tak można sobie dojechać do streamingu i powrotu do premier Day 1, choć i wtedy wszystko zależy od ilości subskrypcji.
3
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 12:36:33 »
Czyli winna nowego społeczeństwa graczy z nosem w telefonach a nie biednego tracącego zyski ms haha.

Jak tak dalej pójdzie to niedługo ms niebezpiecznie zbliży się do swojego najgłębszego dna w oczach hardcorowych graczy tv, tv, tv itd.

https://youtu.be/nULp0pGKCS8?si=l20SnURvVZkkHDAx

Jprd

Teraz będzie mobile, mobile, mobile.
4
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 12:25:11 »
W połowie The Messenger jestem.
Teraz jakiś właśnie metroidvaniowy gameplay się zrobił.
5
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Dzisiaj o 12:23:55 »
Jebnę, jak sie okaże, że ich cały plan to kolejna Forza i Gearsy (które pewnie nie dowiozą, jak Halo).

Pozostaje mieć nadzieję, że mają jakikolwiek plan ;). Choć po ich dotychczasowych "osiągnięciach" nie liczę, iż mają plan tak szczwany, że można by do niego przyczepić ogon i nazwać lisem ;).



Najlepsze co można od nich oczekiwać, to przejście na 3rd party, co może mogłoby zachęcić graczy do GP (w ich oczach, bo aby to miało szanse powodzenia, musieliby przekonać Sony i Nintendo do wypuszczenia apki na ich platformy).

Biorąc pod uwagę nastawienie M$, myślę, że teraz zaczną silniej cisnąć mobilki. Jak zobaczą zysk to zaczną przestawiać swoje studia z produkcji AAA na konsole i PC w produkcję AAA (tak jakby) na mobilki. Zostawią pewnie największe IP dla sprzętu stacjonarnego, ale ciężar przesunie się na nowy rynek, gdzie GP może mieć lepsze powodzenie.
6
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 12:22:50 »


Niby specyfikacja Switcha 2.
7
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Dzisiaj o 11:50:32 »
Animal Well wjechał na pełnej - jak ktoś lubi metroidvanie to grajcie. Jest w plusie.
8
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Dzisiaj o 11:49:37 »
Jebnę, jak sie okaże, że ich cały plan to kolejna Forza i Gearsy (które pewnie nie dowiozą, jak Halo).
9
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 11:46:15 »
https://youtu.be/oIpc8VZ3Bnw?si=OYMrfSJMt8Zvc2FL

 :lol:


W czerwcu pewnie i tak zamydlą oczy graczy puszczając trailer Girsów 6 i kolejne złotoustne słowa.
10
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateo dnia Wczoraj o 18:59:07 »
Miał być krótki romans, a już czterdzieści godzin nabite. Strasznie lubiana przeze mnie gra na PS2. Powiedziałbym że niedoceniona przez wielu.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Strony: [1] 2 3 ... 10