Autor Wątek: Ninja Gaiden 3  (Przeczytany 3408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Ninja Gaiden 3
« dnia: Maja 15, 2009, 18:05:20 pm »
Confirmed: Ninja Gaiden 3 Planned, Dual Platform Release Likely
http://games.kikizo.com/news/200905/confirmed-ninja-gaiden-3-planned-dual-release-likely.asp

Cytuj
New Team Ninja leader says the Ninja Gaiden series will continue, that the intention is to make it for "both audiences".

By Kikizo Staff

In an interview published today on Kikizo, the new leader of Tecmo's elite Team Ninja development studio, Yosuke Hayashi, has essentially confirmed Ninja Gaiden 3.

Although the PS3-exclusive Ninja Gaiden Sigma 2 isn't even out of the door yet, Hayashi didn't avoid the question when asked about the future of the series.

Despite former Team Ninja boss Tomonobu Itagaki having previously stated that Ninja Gaiden II would be the final entry in the series, Hayashi told us in no uncertain terms: "we will continue to work towards a future for the series."

He added: "What the gamers are looking for is going to be the next chapter - the future of an outstanding series. We feel that we're in a position of being able to make that call... That calling is already there - we feel it".

In addition, while Sigma 2 will definitely remain PS3 exclusive (no DLC update for 360 owners or anything), Ninja Gaiden 3 seems likely to be a dual-platform release, at least if current thinking is anything to go by.

Hayashi stated that after Sigma 2, rather than do a 360 version of it, "we're going to have to push ourselves to the next level, and we are better off giving both audiences an entirely new game.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2009, 18:25:29 pm »
Fajnie, ze Ryu powroci. Spoko z niego ziom.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

mateo

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 15, 2009, 18:26:43 pm »
Dobrze chociażby, że nie zabrali się za plażową piłkę. ;) NG3 yessss!!!

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 15, 2009, 19:04:28 pm »
Ciekawe jak im pójdzie bez Itagaki'ego...zresztą, wali mnie to, ta seria jakoś mnie nigdy nie jarała, może jestem za mało HC, ale przy wersji na pierwszego X'a wynudziłem się jak mops. Za dwójkę nawet się nie brałem, jeżeli trójka za wiele się nie zmieni to pewnie też oleje.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 16, 2009, 13:03:10 pm »
Dobrze że serja jest nadal żywa, już się bałem że ja uśmiercą :-)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 17, 2009, 17:38:47 pm »
Ciekawe jak im pójdzie bez Itagaki'ego...zresztą, wali mnie to, ta seria jakoś mnie nigdy nie jarała, może jestem za mało HC, ale przy wersji na pierwszego X'a wynudziłem się jak mops. Za dwójkę nawet się nie brałem, jeżeli trójka za wiele się nie zmieni to pewnie też oleje.
Wynudziłeś się jak mops? A dokąd doszedłeś?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 17, 2009, 17:41:37 pm »
dla mnie must have:P


grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden 3
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 17, 2009, 19:57:38 pm »
Ciekawe jak im pójdzie bez Itagaki'ego...zresztą, wali mnie to, ta seria jakoś mnie nigdy nie jarała, może jestem za mało HC, ale przy wersji na pierwszego X'a wynudziłem się jak mops. Za dwójkę nawet się nie brałem, jeżeli trójka za wiele się nie zmieni to pewnie też oleje.
Wynudziłeś się jak mops? A dokąd doszedłeś?
Gdzieś tak w połowie gry dałem sobie spokój, po prostu nie chciało mi się w to brnąć dalej, cała gra była jak dla mnie bez wyrazu. Wiem, że dla niektórych ta pozycja jest kultowa. Dla mnie nie była zła i nic ponad to, gameplay był naprawdę dobry, jednak całościowo mnie nie wciągnęła tak jak powinna. Inna sprawa, że grałem w nią jakiś dłuższy czas po premierze, więc i wrażenia takiego nie robiła, no i pewnie gdybym wtedy akurat nie sprzedawał X'a to kiedyś tam bym ją dokończył, a tak...pozostało mi takie a nie inne wrażenie.