Autor Wątek: Too Human  (Przeczytany 30320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 14, 2009, 21:29:04 pm »
To zmien defndera na comando, wybierz cybernetyka i masz taka maszyne do zabijania ze masakra :)
Wszystko w swoim czasie :)  Defenderem też nie narzekam i już mam cały zestaw blueprintów do serii dragon coś tam (wymagany 8 poziom). Obecnie mam chyba 11 poziom i jestem po walce z tym roboto-psem z filmiku (szkoda, że walka nie była najwyższych lotów).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 14, 2009, 22:20:48 pm »
Jak chcesz to mam zajebisty miecz dla defendera, wymagany lvl 50. To jest ten miecz z tego elitarnego zestwu. Ma cos kolo 3000dmg :)

lupinator

  • Gość
Odp: Too Human
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:16:47 pm »
Zabawna sytuacja - kiedy ukazało się demo zjechałem grę jak mogłem. Zupełnie nie przypadła mi do gustu. Teraz, dzięki odświeżeniu tego tematu postanowiłem sprawdzić je ponownie i strasznie mi się spodobało  :lol: Jutro sprawdzę po ile chodzi w miejscowych sklepach i będę szykował się do zakupu.  :cool:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 15, 2009, 00:30:22 am »
LUPI gierka raczej droga juz nie powinna byc, wszak swoje juz ma. Too Human ma to do siebie, ze czym dluzej w niego grasz, tym trudniej przestac. Ja w sumie biorac pod uwage wszystkie postacie mam juz 150H na zegarze i nadal nie mam dosc :)

POK jaka przynaleznosc wybrales, ludzi czy cybernetykow? Jesli chodzi o bossow to sa strasznie banalnie i to wszyscy, momentami zwykli kolesie sprawia ci wiecej problemow niz bossowie. Jesli chodzi o przedmioty to tak naprawde prawdziwe zabawki zdobywa sie dopiero po zdobyciu 50lvl, glownie dzieki mozliwosci zdobywania elitarnego ekwipunku (ponizej 50 levelu za ch#@nie wypadnie) do tego dojda jeszcze czerwone runy i charms, dzieki temu mozna tak dopakowac postac ze masakra.
Niestety czestotliwosc z jaka wypadaja czerwone przedmioty jest bardzo mizerna. Jak chcesz poznac prawdziwy power gierki to jak ja przejdziesz, zachostuj sobie co-opa, ustaw drugi slot na prywatny i graj sam, masakra :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 00:32:10 am wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:07:18 pm »
Zabawna sytuacja - kiedy ukazało się demo zjechałem grę jak mogłem. Zupełnie nie przypadła mi do gustu. Teraz, dzięki odświeżeniu tego tematu postanowiłem sprawdzić je ponownie i strasznie mi się spodobało  :lol: Jutro sprawdzę po ile chodzi w miejscowych sklepach i będę szykował się do zakupu.  :cool:
Ja z wysyłką na Allegro zapłaciłem 50zł :)

Jak chcesz to mam zajebisty miecz dla defendera, wymagany lvl 50. To jest ten miecz z tego elitarnego zestwu. Ma cos kolo 3000dmg :)
No nieźle, ale dzięki bo wolę sobie samemu pozdobywać :) Mój młot ma teraz obr 400+ ale jak na ten etap gry jest niezły.

POK jaka przynaleznosc wybrales, ludzi czy cybernetykow?
Do ludzi. Chyba różnica polega na obrażenia, a szybkość ciosów?

Jesli chodzi o bossow to sa strasznie banalnie i to wszyscy, momentami zwykli kolesie sprawia ci wiecej problemow niz bossowie. Jesli chodzi o przedmioty to tak naprawde prawdziwe zabawki zdobywa sie dopiero po zdobyciu 50lvl, glownie dzieki mozliwosci zdobywania elitarnego ekwipunku (ponizej 50 levelu za ch#@nie wypadnie) do tego dojda jeszcze czerwone runy i charms, dzieki temu mozna tak dopakowac postac ze masakra.
Niestety czestotliwosc z jaka wypadaja czerwone przedmioty jest bardzo mizerna. Jak chcesz poznac prawdziwy power gierki to jak ja przejdziesz, zachostuj sobie co-opa, ustaw drugi slot na prywatny i graj sam, masakra :)
Ja teraz mam pomarańczowy set (jeszcze nie cały bo nie starczyło mi kasy) i jak na 19 poziom jest bardzo dobry (każdy element ma 75 armora) i wygląda też nieźle :D Mam poziom 19 i set też jest od 19.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Too Human
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 15, 2009, 14:19:05 pm »
kuchnia coraz częściej czytam o tej grze i mam mieszane uczucia :( oceny kiepskie ale ...

no właście jak ktoś lubi h&s to będzie mi się podobac? takie troche to podobne do diabełka?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 15, 2009, 15:07:17 pm »
Jesli lubisz h'n's to gra powinna ci sie spodobac. Mozesz obadac demko, jest dostepne na live. Mnie Too Human podoba sie bardzo i wciagnal mnie okropnie, ale ja ogolnie lubie bawic sie w zbieractwo w takich grach i czym wieksza ilosc przedmiotow w grze tym bardziej gra wciaga. Ostatnio zaczolem polowanie na elitarne przedmioty i runy, tak samo jak na specjalny ekwipunek Aesir, wciagnelo mnie bez reszty (sporo juz nazbieralem). Pod tym wzgledem Too Human jak najbardzie przypomina Diablo, masa przedmiotow, hordy przeciwnikow do wyciecia, skille itd.

Najlepiej jednak bedzie, jak najpierw sprawdzisz demko.



POK, nie dam sobie reki uciac, ale poza takimi drobnymi roznicami jak chociazby szybkosc levelowania ludzi a cybernetykow (tych drugich strasznie wolna sie leveluje) to sa takze roznice w skillach. Ludzie maja inne osobiste drzewka niz Cybernetycy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 15, 2009, 22:55:06 pm »
no właście jak ktoś lubi h&s to będzie mi się podobac?
Zależy co najbardziej lubisz w grach.  Największym minusem jest duża archaiczność i słabe animacje (widać, że gra była robiona na poprzednią generację). Do zdecydowanych plusów natomiast zaliczyłbym design, fabułę, duża ilość wrogów na ekranie (rzeźnia wtedy jest nie do opisania :)), pakowanie postaci i oczywiście wszelkie zbieractwo.

Cytuj
POK, nie dam sobie reki uciac, ale poza takimi drobnymi roznicami jak chociazby szybkosc levelowania ludzi a cybernetykow (tych drugich strasznie wolna sie leveluje) to sa takze roznice w skillach. Ludzie maja inne osobiste drzewka niz Cybernetycy.
Właśnie w dodatkowym drzewku skillów cybernetycy i ludzie mają inne umiejętności. Ci pierwsi bardziej nastawione na dodatkowe obrażenia, a drudzy na większą ilość ataków. Natomiast o szybkości levelowania nic mi nie wiadomo, że jest inna :eek:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:23:44 pm »
Jest inna, Cybernetycy znacznie wolniej sie leweluja, nie jest to jakas kolosalna roznica ale da sie zauwazyc.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:25:45 pm »
Jest inna, Cybernetycy znacznie wolniej sie leweluja, nie jest to jakas kolosalna roznica ale da sie zauwazyc.
A mają o tyle lepsze skille, że są w ogóle warci uwagi?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:43:20 pm »
Ciezko mi powiedziec bo do wszystkich klas jakimi gralem zawsze wybieralem ludzi z wyjatkiem comando, tu poszedlem w strone cybernetyki i powiem ci ze wcale nie zaluje. Kazda klasa bedzie miala inne drzewko, w przypadku comando bardziej odpowiada mi drzewko cybernetyczne. W tej chwili robie 5500+ dmg na sekunde, wiekszosc graczy dla comando wybiera przewaznie ludzi bo kazdy praktycznie gra albo na plazme albo na laser. Ja wybralem cybernetyka bo ma on dostep do miniguna, co prawda wolniej sie porusza ale za to pojemnosc magazynka wieksza i takze sila ognia. jesli chodzi o bron to urzywam tej na amunicje typu slug, glownie dlatego ze jest o wiele szybsza i moge wywalic z mojego miniguna 3-4 razy wiecej amunicji niz ktos kto gra przy uzyciu karabinow z plazma czy laserem.

Pokombinuj troche pograj czlowiekiem, jesli ci nie przypasi to przelacz sie na cybernetyka i zobacz jak sie gra. W Too Human trzeba wladowac sporo czasu, ale czas wlozony w postac na koniec naprawde widac.

Too Human pod wzgledem wolnosci kreowania wlasnej postaci jest fenomenalny. Praktycznie kazdy znajdzie wszystko co bedzie pasowalo do jego stylu gry. Pierwsze podejscie tez mialem takie lajtowe, zeby obczaic co i jak a z kazda nastepna postacia coraz wiecej sie uczylem. Berserkera mam na 50lvl, Defendera na 36, Championa na 20 a BE na 22. Wszystkie te postacie pomogly mi zbudowac niemal idealnego Comando. W tej chwili jedynie czego mi trzeba to wiecej czerwonych runow, dokladnie to szukam takich co daja po +3/+4 do wszystkich zdolnosci. Wazne jest aby obrac jakis kierunek dla naszej postaci i potem wszystko w to ladowac. Same zdolnosci, levelowanie, lepsze zbroje i bron nie dopakuja nam postaci, to co daje na koniec kopa to wlasnie czerwone runy (rzadkosc jak kur#@ mac).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:47:52 pm »
No ja drugą grę zagram na pewno Comando, bo po już demie ta postać mi się bardzo spodobała i właśnie zamierzałem być cybernetykiem (tak dla odmiany :)).

Pytanie: 50lvl to max?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:50:22 pm »
Tak 50 poziom to maximum, troszke szkoda mogli dac do 100 ale co tam ;). Od 40 do 50 poziomu bedziesz dostawal tylko po jednym punkcie na poziom  :cool: Najbardziej sie dluzy przeskoczyc z 45 poziomu na 50, ale jak to w tego typu grach , czym wyzszy poziom tym wiecej trzeba doswiadczenia na nastepny. Poziomy o wiele szybciej lapie sie grajac samemu w co-op ze wzgledu na mocniejszych przeciwnikow i wieksza ich ilosc, duzo wieksza ilosc :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 23:52:22 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:51:53 pm »
To bardzo niedobrze, bo umiejętności, które chce podpakować jest cała masa :???:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:54:03 pm »
Dlatego tez pisalem ze trzeba obrac jakis konkretny kierunek rozwoju postaci, niestety nie da sie zrobic postaci, ktora bedzie dobra we wszystkim, co w sumie jest bardzo dobre. Niby champion jest taka wysrodkowana postacia co ma byc dobry we wszystkim, ale jak wiadomo co do wszystkiego to do niczego i dlatego champion ssie na maxa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 16, 2009, 00:08:26 am »
a Bio jak się sprawuje?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 16, 2009, 00:13:01 am »
Bio jest nawet ok, widac ze ma nalecialosci z comando ale niestety nie jest tak mocny jak comando. Gra sie nim calkiem przyjemnie, chyba glownie przez zdolnosc regeneracji ;) Ma tez kilka ciekawych zdolnosci ale mimo wszystko nie szukal bym w Bio killera. Postac fajna, ciekawe zdolnosci ale jesli chodzi o walke to daleko w tyle za comando czy berserkerem.

Jesli mialbym wybrac jakas kolejnosc kim i jak sie gra to wygladalo by to tak:

- Comando
- Defender
- Berserker
- Bio
- Champion

Miej na uwadze ze jest to kwestia wlasnych preferencji, stylu gry i zdolnosci. Dla kazdego moze to wygladac inaczej, dla mnie wyglada to wlasnie tak.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 00:16:08 am wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 16, 2009, 00:15:36 am »
Właściwie to Champion mnie w ogóle nie grzeje, za to innych bym z chęcią wypróbował :) Nie wiem tylko czy będzie starczyć mi sił i zapału.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 16, 2009, 16:23:42 pm »
POK potrzebowal bym twojej pomocy jak bedziesz mial czas. Jak wroce z pracy to zapodam zdjecia CHARMS poziomu pierwszego jakich potrzebuje, ty na pewno masz ich pelno, bo przy 50 poziomie biale wogole nie wypadaja tylko niebieskie (lvl2) i czerwone (lvl3)

Dam ci za to jakies przedmioty, albo jesli wolisz to z 10 milionow kasiory :)
: Czerwiec 16, 2009, 09:02:54 am
Ewentualnie zaczne nowa gre jakas postacia,pozbieram sobie charms a ty bys mi tylko pomogl je przetransferowac?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Too Human
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 16, 2009, 16:58:06 pm »
Red grasz w SF 4 ? :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 16, 2009, 18:50:25 pm »
Soul gram, tylko chwilowo mam przerwe bo mi sie AS spierdzieli, czekam az nowy przyjdzie, bo na padzie to szkoda nerwow :)

POK mam juz wiekszosc charms do przetransferowania, jesli bedziesz mial kiedys wolny czas to daj znac, w koncu 10 baniek piechota nie chodzi :)


Nie wiem czy ktos oprocz mnie i POK'a gra w Too Human na tym forum ale jesli tak do mam troche Elitarnych rzeczy, na ktore moglbym sie wymienic.

- Rage Plate Skull-Helm - Human Berserker
- Howling Blades of the Glory Drinker - Dual sword for cybernetic berserker
- The Burning Blade at World's Edge - Two Handed sword for cybernatics
- Bane of the Jomsvikings - cybernatics (2 sztuki)
- Storm-Lance of the World Serpent - cybernetics
- Twin Tails of the Onyx Serpent - slug pistols for cybernetics
- Unerring Dreadmark of Skoll - Plasma rifle for cybernetic comando
- Immolating Wrath-Spear - Laser cannon for cybernetics
- Aesir Boots of The Killing Word - Aesir boots for the cybernatic


Ponizej sa rzeczy jakich szukam:

Czerwone runy z
- Slug Fire Rate
- Slug Damage
- Cannon Damage
- Total Armor
- Health
- Increased Ammo
- Cannon Range
- Dexterity

- Czesci Aesir Armor of Annihilation z przynajmniej trzema pustymi slotami na runy
- Czesci Elite Armor of Skoll for Cybernetic Commando (mam napiersnik, helm i karabin)
- Elite Slug Cannon for Cybernatic Commando
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 19:06:22 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 17, 2009, 12:45:48 pm »
Jutro o 23 pasuje?

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Too Human
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 18, 2009, 15:44:43 pm »
demka już nie ma  :-x :-x :-x
ale za miesiąc kupuję w ciemno :) bo na allego sssstrasznie to tanie :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 18, 2009, 16:47:09 pm »
Bierz, bo Too Human to fajna gra jest, jak cos to jestem chetny na co-opa :)


POK narazie dupa z tego bedzie bo zawalili mnie robota, takze wczescniej niz o 8 wieczorkiem w domu nie bede (mojego czasu). Tak bede miam do konca tygodnia z sobota wlacznie. Jak cos to w niedziele jestem wolny.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 18, 2009, 22:42:57 pm »
Oki to wstępna ustawka na niedzielę :)

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Too Human
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 19, 2009, 08:32:14 am »
i demko nie jes dostęne z mojej lokalizacji  :-x :-x
ale ta gra kosztuję takie grosze że za miesiąc i tak ją smyrgnę na allegro  :cool:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:10:23 pm »
Po 90 godzinach spedzonych z Commando i po 230 godzinach (juz nie pamietam kiedy ostatnio i z jaka gra spedzilem tyle czasu) w sumie wszystkimi postaciami, udalo mi sie zebrac caly Elite Armor Set dla Commando. Oczywiscie statsy i runy wsadzone w ten set kompletnie mi nie podchodza ale wyglada calkiem fajnie, pozniej zapodam fotke.

Teraz zbieram Aesir Armor Set of Anihilation, mam juz dwa kawalki, spodnie i buty :) Aesiry w sumie to najlepsze sety w calej grze, co prawda sa pomaranczowe ale za to maja wlozone po jednym czerwonym runie i trzy wolne miejsca na runy (kazda czesc) czyli idealne sety na dopakowanie postaci.

Pogram jeszcze troche tym Commando co mam, postaram sie uzbierac ten set do konca a potem zaczne nowa gre Human Commando  :cool:

POK nadal chetny na ustawke jutro?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 22:19:25 pm wysłana przez _ReD_ »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Too Human
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:14:22 pm »
Tak mi sie nie podobala ta gra, ze szkoda slow, ale widze chlopaki sie oderwac nie mozecie :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:18:32 pm »
Cytuj
Pogram jeszcze troche tym Commando co mam, postaram sie uzbierac ten set do konca a potem zaczne nowa gre Human Commando
Mi by się nie chciało :P

Cytuj
POK nadal chetny na ustawke jutro?
Można by z godzinkę pyknąć, ale tak jakoś wieczorkiem (mojego czasu ;)). Jeszcze dam Ci znać na PW, albo przez Live.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:24:30 pm »
Ja to mam jobla na punkcie takiego zbieractwa i ogolnie kompletowania setow czy pakowania postaci, w sumie to nigdy sie nie nudzi  8-)

Jak cos to daj znac POK, bardzo chetie pogram co-opa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Too Human
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:30:08 pm »
Ja to mam jobla na punkcie takiego zbieractwa i ogolnie kompletowania setow czy pakowania postaci, w sumie to nigdy sie nie nudzi  8-)
To kup Sacred 2, tam słyszałem, że też jest dużo wszystkiego, a w najnowszym PSXE ją zachwalają (ocena 8-/10).

Jak cos to daj znac POK, bardzo chetie pogram co-opa.
Dam znać, bo też chętnie sprawdzę coopa. Poza tym jak gramy razem zawsze jest zabawnie :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 25, 2009, 01:13:40 am »
Sacred 2 tez mam na celowniku, ale najpierw chce jeszcze raz przejsc Two Worlds a potem Fallout 3, oczywiscie w miedzyczasie ciagle cisnac w Too Human. A potem to pewnie powrot do Mass Effect, bo cholernie brakuje mi tej gry :)
: Czerwiec 20, 2009, 15:35:36 pm
Ufff udalo sie zebrac caly set Aesir Armor of Annihilation :) do Killing Word i Master & Slave brakuje mi po jednej czesci, moze do konca tygodnia uda sie zebrac. Co potem? Prawdopodobnie bede polowal na Epic Set dla Cyber Berserkera. Tak sobie pomyslalem ze zbiore wszystkie Epic i Asier sety dla Cybernetykow, oczywiscie dla wszystkich klas :)
: Czerwiec 24, 2009, 17:25:01 pm
A oto obiecane zdjecia, oczywiscie zbroje na zywo wygladaja o wiele ladniej, na zdjeciach nie widac wszystkich szczegolow, zdobien i takich tam.

Aesir Armor of Annihilation




Epic Armor of Skoll




Jak tylko ukoncze nastepny set to na pewno dodam zdjecia. Ja wiem ze nikogo to nie interesuje ale co tam :P

lupinator

  • Gość
Odp: Too Human
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 25, 2009, 01:17:20 am »
Bardzo ładne pancerze, w demie najbardziej podobało mi się właśnie to zbieranie coraz to nowszego ekwipunku. Niestety sklep PE z którego zamówiłem przesłał mi wiadomość, że wbrew temu co podawali na swojej stronie, gry nie ma i dupa. Zagram w Too Human po Sacred 2.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Too Human
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 25, 2009, 03:44:18 am »
1 pancerz to  :shock: Super to wygląda. Po demie gra to żadna specjalność, ale może kiedyś sprawdze fulla bo widze, że chyba warto. Tylko najbardziej razi animacja walki jakie to wszystko sztywne ;/

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 25, 2009, 14:31:19 pm »
Nie jest to az takie sztywne jak sie na poczatku wydaje. Zanim podciagniemy poziom i dodam odpowiednie skille nasza postac bedzie raczej bardzo powolna, dlatego tez wszystko wydaje sie takie sztywne. Z czasem wszystko nabiera rumiencow. Jesli mimo wszystko razi kogos styl walki mieczem czy mlotem to proponuje zagrac albo Commando albo Bio Engineer przy uzyciu broni palnej, wtedy wszystko wyglada bardzo fajnie (osobiscie to walka wrecz tez mi sie podoba).

Udalo mi sie jeszcze wczoraj zebrac helm, rekawice i ramienniki dla Cyber Berserkera, normalnie bylem w szoku ze trzy Epicy dostalem podczas jednego podejscia. Co prawda zebranie calego setu zajmie troche czasu, wiec zapodam jego zdjecie teraz, bo uwazam ze Cyber Zerker wyglada zajebiscie. Oczywiscie jak tylko znajde caly set to zamieszcze takze swoje zdjecia.

Cybernetic Berserker Epic Set




« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2009, 14:33:16 pm wysłana przez _ReD_ »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Too Human
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 25, 2009, 14:37:32 pm »
To w tej grze jest tak duzo przedmiotów ? Widze, że to coś na wzór Diablo 2 :D Prosta gra akacji ale w ch** zbieractwa :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 27, 2009, 21:21:22 pm »
Soul w tej grze jest od zajebania przedmiotow, caly ogrom, jesli chcialbys tak naprawde zebrac wszystkie sety dostepnew grze to nie wiem czy by ci zycia wystarczylo ;) Ja tu daje tylko i wylacznie zdjecia Epic czy Aesir Setow, zyli takich na maxa trudnych do zdobycia. Gra w sumie dzieli przedmioty na dwie grupy dla ludzi i cybernetykow. W obu przypadkach wygladaja inaczej (przynajmniej wiekszosc z nich) i w obu przypadkach jest ich cale mnostwo. Potem masz juz podzialy klasowe czyli cyber bio, commando, zerker, defender czy champion i kazda z tych klas ma tazke przedmioty, ktore moga byc uzywane tylko przez dana klase ( to samo tyczy sie ludzkich klas) i cagle we wszystkich przypadkach jest ich od groma.

Too Human jesli chodzi o zbieractwo to jest prawdziwy potwor, mozna spedzac dziesiatki godzin w pogodni za ekwipunkiem, co ja wlasnie robie i ciagle nie ma sie dosc. A jesli znajdziesz dobrego kompana do co-opa to juz jest prawdizwe mistrzostwo. Do tej pory cala masa ludzi gra w to online, szczegolnie w godzinach nocnych, wszyscy sie spotykaja, wymieniaja przedmioty sprzedaja, kupuja a potem na pole bitwy. Jak w wiekszosci gier online trafiaja sie idioci ale nie ma ich tak wielu :)

Moim zdaniem Too HUman jest jedna z tych gier, ktora abo sie kocha albo nienawidzi, nie ma nic pomiedzy. Sa ludzie, ktorzy uwarzaja ze gra to totalne dno ale tez sa ludzie, ktorzy dali by sie pociac za czesc druga :) Moim zdaniem najwieksza bolaczka w Too HUman jest czas, czas jaki nalezy grze poswiecic aby ja docenic.
: Czerwiec 25, 2009, 07:48:13 am
Udalo sie zebrac caly set dla ceber Championa, niestety na chwile obecna nie moge zapodac fotek bo zeby uzyc setu musze miec 50 poziom a cyber championem nigdy nie gralem. Jak tylko nabije 50 level to zapodam fotki :)
: Czerwiec 26, 2009, 20:06:28 pm

Wrzucilem na youtube bardzo fajny filmik, momentami nawet smieszny. Owy filmik moze przydac sie raczej osobom przymiezajacym sie do zagrania w Too Human, gdyz zawiera on podstawowe zasady przetrwania na polu walki. Jesli sa osoby, ktore graja w Too Human i gina za czesto lub do konca nie kumaja systemu, filmik rowniez moze przyjscz pomoca. Jesli ktos bedzie mial jakies pytania odnoscnie gry lub potrzebowal pomocy, niech wali smialo, na pewno pomoge  8)

10 Things You don't know about Too Human

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Too Human
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 29, 2009, 08:55:10 am »
panowie znajdę to gdzieś z napisami PL czy wszystkie wersjię to angliki??

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Too Human
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 30, 2009, 01:30:51 am »
Nie mam pojecia czy jest wersja PL too Human, ale takowa raczej nie jest ci potrzebna, zeby zrozumiec fabule wystarczy podstawowa znajomosc anglika, reszte juz rozkminisz sam :)

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Too Human
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 30, 2009, 09:30:41 am »
trochę się przeraziłem taj nordyckiej opowieści :) że nie pokapcze co i jak :)