Autor Wątek: Naruto 2:Broken Bond  (Przeczytany 5234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Naruto 2:Broken Bond
« dnia: Lipca 04, 2008, 21:59:39 pm »
Jest Jest Jest w końcu :D Mam nadzieje że to będzie godna odpowiedź na Ninja Storm.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41809

Dattebayo :D

Czekam na jakiś screen lub teaser :D Na szczęscie E3 już niedlugo uff :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2008, 22:02:10 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2008, 22:29:09 pm »
Bardzo dobra wiadomość  8-)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2008, 01:13:35 am »
Widze nikłe zainteresowanie tą pozycją :D

Trailer:
http://www.pro-gamers.fr/index.php/News/E3-La-premier-trailer-de-Naruto-The-Broken-Bond.html

Hmmm dla mnie to wygląda tak samo jak Rise of a ninja(mi to nie przeszkadza), ale czy panowie są zamknięci 24 h na dobe,czy oni widzieli Naruto od BANDAI :/ To ma być gra bardziej nastawiona na walke a jedyne co jest a czego nie było w ROAN to zmiana w locie zawodników no i akcje zespołowe... Mam nadzieje że gra będzie o wiele bardziej rozbudowana,mnóstwo kombosów w końcu to ma być bijatyka... Walki w wielu płaszczyznach chyba nie będzie,a szkoda bo Naruto na ps3 jest strasznie widowiskowe,tylko cios pod jednym przyciskiem troche ssie i jest mało kombosow :/ Kupie i tak i tak ale panowie jeżeli to ma być bijatyka to jak narazie wiele nie różni się od przygodówki która nam sprezentowaliście rok temu...

W sumie to się im nie dziwie że tak szybko zrobili fabułe posuneli dalej ale mechanizmami ta gra tkwi w 1 części(po trailerze) równie dobrze mogli by dać DLC z postaciami z Broken Bond do ROAN i było by to samo,oby to się poprawiło premiera tuż tuż...

Trailer dużo nie pokazał ale to co pokazał narazie każe mi myśleć ze Naruto na ps3 będzie lepszy :/
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 01:16:11 am wysłana przez Soul hunter 16 »

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2008, 08:45:13 am »
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 08:48:27 am wysłana przez bebbop »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 18, 2008, 12:14:30 pm »
http://www.gamersyde.com/news_6871_en.html

Kiedy to ma mieć premierę?

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 18, 2008, 15:03:44 pm »
podobno listopad tego roku

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 03, 2008, 11:30:46 am »
Demko jak dla mnie to bardzo mila niespodzianka, bo sie go nie spodziewalem :D Czytalem gdzies zapowiedzi demka, ale zupelnie zapomnialem o nim i nie wiedzialem ze ma juz teraz wyjsc :)

Myslalem ze malo sie zmieni i bedzie to prawie to samo, ale demko sprawia bardzo pozytywne wrazenie i zastanawiam sie nad kupnem... zbyt duzo dobrych gier :P

Pozornie demo jest dosc krotkie, ale warto zauwazyc, ze mamy pare walk, w tym mozemy az 4 postacie zobaczyc w tym walki gdzie mamy do dyspozycji 3 fighterow, a nie tylko jednego :)

Do dyspozycji mamy Naruto, Shikimaru, Sakure i w drugiej czesci dema trzeciego Hokage walczecego z Orochim ;p

Naruto zyskuje nowe kombosy z wykorzystaniem klonow, co cieszy, szczegolnie fajne jest kombo gdzie na koncu mamy wybor czy chcemy by klon zaatakowal skaczac nam na plecy i pozniej uderzajac wroga czy z dolu slizgajac sie drugiemu naruto pomiedzy nogami (xD)

Shiki juz nie ma tylko jednego ataku, ale dodatkowo uzyskal mozliwosc przytrzymania cieniem ziomka z 'in-game jutsu', czyli takim ktore dziala podczas gry, a nie tylko w 'filmikowym ataku'

Ogolnie mi sie bardzo podoba :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 03, 2008, 12:07:45 pm »
Demko jak dla mnie to bardzo mila niespodzianka, bo sie go nie spodziewalem :D Czytalem gdzies zapowiedzi demka, ale zupelnie zapomnialem o nim i nie wiedzialem ze ma juz teraz wyjsc :)

Myslalem ze malo sie zmieni i bedzie to prawie to samo, ale demko sprawia bardzo pozytywne wrazenie i zastanawiam sie nad kupnem... zbyt duzo dobrych gier :P

Pozornie demo jest dosc krotkie, ale warto zauwazyc, ze mamy pare walk, w tym mozemy az 4 postacie zobaczyc w tym walki gdzie mamy do dyspozycji 3 fighterow, a nie tylko jednego :)

Do dyspozycji mamy Naruto, Shikimaru, Sakure i w drugiej czesci dema trzeciego Hokage walczecego z Orochim ;p

Naruto zyskuje nowe kombosy z wykorzystaniem klonow, co cieszy, szczegolnie fajne jest kombo gdzie na koncu mamy wybor czy chcemy by klon zaatakowal skaczac nam na plecy i pozniej uderzajac wroga czy z dolu slizgajac sie drugiemu naruto pomiedzy nogami (xD)

Shiki juz nie ma tylko jednego ataku, ale dodatkowo uzyskal mozliwosc przytrzymania cieniem ziomka z 'in-game jutsu', czyli takim ktore dziala podczas gry, a nie tylko w 'filmikowym ataku'

Ogolnie mi sie bardzo podoba :)

Mam podobne wrazenia z po tym demku, gra mie zachwycila... ostatnio obejrzalem 4 pelnometrazowe anime z Naruto i sie "zakochalem" w tym anime, genialne. Gra masakruje, wyglada jak "bajka" do tego swietna muzyka. Walki na poczatku dosc chaotyczne (jak dla mnie) ale z czasem da sie przyzwyczaic, no i po demku mozna stwierdzic, ze historia zpowiada sie ciekawie, szczegolnie po drugiej czesci dema...tez musze zastanowic sie nad kupnem :)

GenzoChan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-01-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 03, 2008, 12:33:07 pm »
E tam moim zdaniem nic nowego. Znowu dostaniemy grę na 5 godzin, z nudnymi questami tak jak w jedynce (szukanie rzeczy po lesie nie jest fajne).

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 03, 2008, 12:38:53 pm »
No oczywiscie jak sie rushuje to kazda gra jest krotka, ale jedynka dawala duzo rzeczy do roboty. Wyscigi, dostarczanie ramenu, szukanie konohamaru itp. Moze niektore rzeczy byly przynudnawe, ale ogolnie nie bylo zle + oczywiscie oprocz fabuly i free roamingowej gry mamy nawalanke i to jeszcze z online :)


PS: w grze jest 'poczatek' rasengana :] Trzymamy lt i krecimy jakos lewa galka (chyba obojetnie jak :P) Wtedy naruto przyzywa klona i on probuje zrobic rasengana, no ale jeszcze nie umie :D Fajny bajer. Chyba trza miec '3 paski jutsu' by to zrobic wiec nie flame'owac jak odrazu nie mozecie zrobic :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 13:17:30 pm wysłana przez Trufs »

GenzoChan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-01-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 03, 2008, 13:27:44 pm »
Ile można szukać jakiegoś dzieciaka, który chowa się przy płocie bądź w krzakach ? Ile można biegać z zupą ? Zabawa na 30 min  :-? No ale faktycznie jak ktoś ma 13 lat (bo do osób w takim wieku kierowana jest ta gra) to może być fajne.

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 03, 2008, 20:16:47 pm »
Oj bez przesady i generalizacji prosze :)

Nawet jak az tak bardzo nie lubisz tych wyscigow i szukania monet to zawsze zostaje multi online w ktore jak sie wciagnac mozna spedzic miliard godzin, no ale jak ci gra nie pasuje i jej system walki no to juz twoj problem, nie musisz kupowac ;]


Anyway: nowy trailer http://www.gametrailers.com/player/42253.html?type=
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 20:18:29 pm wysłana przez Trufs »

Diuk

  • Gość
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 03, 2008, 20:23:18 pm »
Fakin shit, na soniacza by to wypuścili, a nie jakieś nędzne bijatyki naruto.

Itadakimasu  8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 03, 2008, 23:09:24 pm »
Nie jestem fanem Naruto, właściwie to nic nie wiem o tym anime, ale po demku stwierdzam, że gra nawet całkiem fajna. Szczególnie walki są nieźle zrobione, a ostatnia nawet mnie wciągnęła :)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 03, 2008, 20:40:43 pm »
Wreszczie mam :)

Giera genialna, walki super, fabula tez, jedyne do czego mozna sie doczepic to duza ilosc pobocznych zadan/minigierek ktore sa obowiazkowe... no ale coz, trudno bylo zeby gra nie byla uber krotka bez tego, bo wkoncu mogli zrobic gre na godzine : "Idz tutaj, walcz z bossem, potem kolejny" i tak pare walk i bylby koniec... jakis kompromis :P



Anyway, jak ktos tez ma giere i moze grac online to niech da mi znac, mozemy pograc przeciwko sobie albo w teamie :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 04, 2008, 03:01:01 am »
Trufs, moglbys cos wiecej o tym napisac co i jak z ta gra, jaki to gatunek i takie tam, o co ogolnie w tym biega. Nigdy nie gralem w zadnego Naruto, nie ogladalem tez zadnego Anime (bo to chyba na podstawie anime jest nie?  :oops: ) nawet nie wiem kim jest ten caly Naruto. I czy biarac to wszystko pod uwage bede sie dobrze bawil przy tej gierce? mam na mysli fabule.

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 04, 2008, 18:16:10 pm »
Wiec to jest taki troche 'mix' miedzy normalnym fighterem a platformowka (z elementami rpg :D)

W single robimy misje, zbierajac jakies rzeczy, albo walczac z danymi przeciwnikamiitp. W miescie biegamy, robimy jakies minimisje, jak np. wyscigi po miescie itp. Walki przenosza nas w normalny tryb walki jak w innych bijatykach :P

Mozna walczyc offline a takze online 1vs1 albo 2vs2, w kampani jest jeszcze tryb 3vs3 :)

Fabula... trudno powiedziec czy bys sie dobrze bawil :P W zaleznosci od gustu xd. Giera jest na podstawie anime, ktore jest na podstawie mangi :p

Mozesz sciagnac demko, bo jest drugiej czesci, ale mozesz tez looknac najpierw pierwsza czesc - rise of a ninja. Teraz pewno jest dosc tanio, a to od niej zaczyna sie fabula, bo broken bond jest kontynuacja, wiec mozesz nie kumac czesci fabuly w dwojce :P

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 04, 2008, 23:13:08 pm »
Trufs, moglbys cos wiecej o tym napisac co i jak z ta gra, jaki to gatunek i takie tam, o co ogolnie w tym biega. Nigdy nie gralem w zadnego Naruto, nie ogladalem tez zadnego Anime (bo to chyba na podstawie anime jest nie?  :oops: ) nawet nie wiem kim jest ten caly Naruto. I czy biarac to wszystko pod uwage bede sie dobrze bawil przy tej gierce? mam na mysli fabule.

Jeżeli nie oglądałeś Anime to szczerze nie polecam grać, bardzo wiele stracisz mam na myśli zarówno część pierwszą jak i drugą. :sad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 04, 2008, 23:23:00 pm »
Wiec to jest taki troche 'mix' miedzy normalnym fighterem a platformowka (z elementami rpg :D)

W single robimy misje, zbierajac jakies rzeczy, albo walczac z danymi przeciwnikamiitp. W miescie biegamy, robimy jakies minimisje, jak np. wyscigi po miescie itp. Walki przenosza nas w normalny tryb walki jak w innych bijatykach :P

Mozna walczyc offline a takze online 1vs1 albo 2vs2, w kampani jest jeszcze tryb 3vs3 :)

Fabula... trudno powiedziec czy bys sie dobrze bawil :P W zaleznosci od gustu xd. Giera jest na podstawie anime, ktore jest na podstawie mangi :p

Mozesz sciagnac demko, bo jest drugiej czesci, ale mozesz tez looknac najpierw pierwsza czesc - rise of a ninja. Teraz pewno jest dosc tanio, a to od niej zaczyna sie fabula, bo broken bond jest kontynuacja, wiec mozesz nie kumac czesci fabuly w dwojce :P

Fax napisał, że gorsza od 1, jak Ty sądzisz, ja chyba zakupię dopiero po świętach(kaska+XO powinien wrócić z serwisu :D)

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 05, 2008, 15:25:56 pm »
W jedynke dawno nie gralem, no ale ciezko mi sobie wyobrazic dlaczego jedynka miala by byc lepsza.

W dwojce nie grasz juz tylko naruto ale dobierasz sobie do zespolu 2 innych geninnow (i chuunina shiki :P), uzywasz roznych umiejetnosci danych postaci by np zrobic most klonami czy zobaczyc niewidzialne pulapki byakuganem neji'ego, sa walki 3-3, a 2-2 online, jest wiecej postaci, sa nowe jutsu, w tym 'ingame', swiat jest wiekszy, single chyba dluzszy, fajniejsze sekwencje biegania po drzewach, nowe minigierki i ... duzo jeszcze.... :D

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 05, 2008, 15:29:13 pm »
No ja właśnie wiem, fabularnie chyba też jest lepiej, dlatego nie wiem czemu Fax'owi podobała się bardziej jedynka :D To jest chyba tak jak GOW 2 bigger,better i coś tam jeszcze :D

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 05, 2008, 15:33:27 pm »
No ja właśnie wiem, fabularnie chyba też jest lepiej, dlatego nie wiem czemu Fax'owi podobała się bardziej jedynka :D To jest chyba tak jak GOW 2 bigger,better i coś tam jeszcze :D
...More badass

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 05, 2008, 18:08:45 pm »
Fabularnie jest gorzej, pocięte, pokręcone, mnie z pozycji fana to wkurzyło. Poza tym grałem w Naruto na PS3 i tamten system walki daje radę, choć bieganie po planszach lepsze na X0. Ech  :-P

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 05, 2008, 19:37:32 pm »
No faktycznie troche fabula nie do konca odwzorowana, czasem pominiete niektore rzeczy itp, ale w 1nce tez byly czasem takie 'niuanse', a duzo rzeczy poprawiono i dodano (w szczegolnosci granie druzyna, a nie samym naruto), wiec nie wiem jak jedynka moze byc lepsza :D

GenzoChan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-01-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Odp: Naruto 2:Broken Bond
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 17, 2009, 10:59:29 am »
Ale te "czasozapychacze" wkurzają  :x Latam po lesie szukając drewna (nie nie mogę wziąć drewna z drzewa obok, bo po co :) muszę lecieć na drugi koniec lasu po kawałek drewna), albo walczę z "potato chips ninja". Ehh...