Autor Wątek: Update Dashboarda  (Przeczytany 35070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Update Dashboarda
« Odpowiedź #320 dnia: Grudnia 17, 2008, 19:29:58 pm »
w nowym dashu pojawiła sie nowa zakładka dotycząca ustawień HDMI , jakie opcje macie tam ustawione , jaka jest najlepsza ?? (chodzi mi o te co jest do wyboru , RGB,automatycznie i RY.... 7xx i 6xxx) ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Update Dashboarda
« Odpowiedź #321 dnia: Grudnia 17, 2008, 20:41:12 pm »
Jaka grę musze kupić by mi się DASH zaktualizował? Bo to instalowanie gierek wydaje się zachęcające.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Update Dashboarda
« Odpowiedź #322 dnia: Grudnia 17, 2008, 20:52:44 pm »
Byle jaką, która miała premierę po NXE. Czyli np. Prince of Persia.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Update Dashboarda
« Odpowiedź #323 dnia: Grudnia 31, 2008, 08:58:57 am »
Cytuj
Kolejna środa rozpoczęta, więc w szafie z ubraniami dla Awatarów pojawiła się następna porcja różnych rzeczy do założenia swoim wirtualnym odpowiednikom. Przygotowano oczywiście coś zarówno dla panów, jak i pań: Pixel Art Hoodie, Rave Baseball Cap, Dark Purple Jeans, Green Skinny Fit Jeans, Pink Sweat Bands, Green Chunky Ring, Red Chunky Ring, Yellow Fingerless Gloves, Blue Fingerless Gloves, Chunky Beaded Bracelet, Day-glo Zebra Print Pumps, Rave Baseball Cap. Jeśli komuś coś z tej listy się spodobało, to wystarczy uruchomić kreator Awatarów - wszystko będzie tam już czekać.

Tak sie zastanawiam, dlaczego my plec meska jestesmy tak dyskryminowani, laski maja o wiele wiecej ubranek i rzeczy na swoje avatary niz panowie :( a ja nadal czekam na ta czapke policyjna i bacik :)

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Update Dashboarda
« Odpowiedź #324 dnia: Stycznia 06, 2009, 12:56:31 pm »
Ja natomiast mam odwrotnie. Posiadam wersje Arcade i na starym Dash'u wszystko śmigało gitarra. GTA IV zwisło raz na ponad 20 godzin grania. Po instalacji nowego Dash'a gra wieszała się średnio co 15 minut, co często całkowicie uniemożliwiało rozgrywkę. Na którymś z anglojęzycznych forów wyczytałem, że pomocnym jest dysk i instalacja gry. Zakupiłem dysk, zainstalowałem GTA, nie zwiesiło się ani razu.
Przykra sprawa, bo nie wydaje mi się, żeby tego typu działania były niecelowe. Sztuczne nabijanie ludzi w butelkę i zmuszanie do zakupu peryferiów.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Update Dashboarda
« Odpowiedź #325 dnia: Stycznia 07, 2009, 00:32:14 am »
Avatarki sa do d**y tak jak home na ps3.

Co do nowego dasha to jedynie podoba mi sie  to ze można siedzieć w kilka osób w grupie.