Autor Wątek: Sytuacja polskiego futbolu  (Przeczytany 4130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Sytuacja polskiego futbolu
« dnia: Października 05, 2005, 09:48:23 am »
Jak oceniacie zpoiompolskiej pilki ?Czy polskie kluby sa w stanie  jest cos wskorac jak pare lat temu Legia czy Widzew w LM ?Czy mzoemy sie spodziewac czegos rewolucyjnego w polskim futbolu ?

Osobiscie nie wierze w jakies rewolucyjne zmiany w rodzimym futbolu .Polacy maja taka pfrztpadlosc  ze nie ucza sie na bledach.Jedyny pozytek  mamy w terj chwili z reprzentacjii.Ale to tez niedlugo .Spojrzcie na sredna wieku naszych zawodnikow.Mundial2006 bedzie z pewnoscia ostantia wilke impreza w ich karierze.A kto jest w nastepnym  szeregu ? Paruzdolnych pilkarzy .A eliminacje do Me2008 wcale nie sa tak daleko .Trzeba juz sie zatawnawiac co robic dalej .I z reprzentacja i z liga .Bo gorzej juz  chyba byc nie moze .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2005, 16:03:06 pm »
Jakby Wisła awansowała do Ligi Mistrzów i dobrze się zaprezentowała to by mogło polepszyć systuacje polskiej ligi , ale przez sędziego (i głupote) nie dostali się tam i jeszcze bardziej się rozpadli  :evil: Groclin w pucharze UEFA walczył dzielenie ale się nie udało a Wisła i Legia w PU brak słów..  :roll: Azerska liga jest wyżej od naszej to już jest ŻAŁOSNE  :|

Co do reprezentacji to od paru lat dzieje się coś ciekawego szczególnie w elimancjach do MŚ , mamy lepszy blians niż Anglicy  :roll: Ale masz racje dużo naszych graczy już nie długo będzie kończyć swoje kariery a na ich miejsce coś nie widać jakiś zdolnych piłkarzy no ale zobaczymy jak to będzie po MŚ mam nadzieje że dostaniemy się tam bez baranży  :wink:
When dreams become truth... Play Station 3

klacus

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-09-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 06, 2005, 11:26:45 am »
badzcie realistami w polskiej lidze nic sie niezmien
i to jeszcze dlugi czas  :idea:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #3 dnia: Października 06, 2005, 22:17:04 pm »
Polska liga jest slaba. Jesli jest jakis dobry polski pilkarzy, to zaraz go juz nie bedzie w polskiej lidze, bo by sie zmarnowal (vide Żuraw, Franek, Boruc, etc.). I tym sposobem polska liga IMO staje sie liga nudna i bez polotu  :|

klacus

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-09-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #4 dnia: Października 06, 2005, 23:04:40 pm »
Cytat: "Hubi"
Polska liga jest slaba. Jesli jest jakis dobry polski pilkarzy, to zaraz go juz nie bedzie w polskiej lidze, bo by sie zmarnowal (vide Żuraw, Franek, Boruc, etc.). I tym sposobem polska liga IMO staje sie liga nudna i bez polotu  :|


PRZYZNAJE CIE RACJE Hubi :)  
tak wlasnie jest z polska liga  :evil:

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #5 dnia: Października 06, 2005, 23:09:18 pm »
Cytuj
Ale masz racje dużo naszych graczy już nie długo będzie kończyć swoje kariery a na ich miejsce coś nie widać jakiś zdolnych piłkarzy no ale zobaczymy jak to będzie po MŚ mam nadzieje że dostaniemy się tam bez baranży


Jakos po mundialu w 2002 tez nikt sobie nie wyobrazal reprezentacji bez Świerczewskiego, Wałdocha itd a jednak zastępstwo sie znalazlo wiec spokojna głowa.

klacus

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-09-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #6 dnia: Października 06, 2005, 23:23:47 pm »
Cytat: "Bystry"
Cytuj
Ale masz racje dużo naszych graczy już nie długo będzie kończyć swoje kariery a na ich miejsce coś nie widać jakiś zdolnych piłkarzy no ale zobaczymy jak to będzie po MŚ mam nadzieje że dostaniemy się tam bez baranży


Jakos po mundialu w 2002 tez nikt sobie nie wyobrazal reprezentacji bez Świerczewskiego, Wałdocha itd a jednak zastępstwo sie znalazlo wiec spokojna głowa.


JA TEZ MAM NADZIEJE ALE
NIEMOZNA LICZYC NA INNYCH TRZEBA LICZYC TYLKO NA SIEBIE :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
BO INACZEJ NIC NIEOSIAGNIEMY   :mrgreen:

<Li$ek>

  • Gość
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 21, 2006, 17:28:07 pm »
Cytat: "Hubi"
Polska liga jest slaba. Jesli jest jakis dobry polski pilkarzy, to zaraz go juz nie bedzie w polskiej lidze, bo by sie zmarnowal (vide Żuraw, Franek, Boruc, etc.). I tym sposobem polska liga IMO staje sie liga nudna i bez polotu  :|


Żurawski sie jakos nie zmarnowal w Wisle i Lechu a w w polskiej lidze gral dlugo :? To samo z Frankiem,Boruc zawdziecza Legi wszystko.Jak widac nie wiesz co mowisz bo jak w Polsce wybije sie jakis zawodnik to wyjezdza za granice a potem grzeje lawe (oczywiscie sa wyjatki).Wg mnie Taki Blaszczykowski nie powinien jeszcze wyjezdzac bo nie ma duzego ogrania powinien poczekac do nastepnego sezonu :wink:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 19, 2007, 18:03:01 pm »
Cytuj
Minister sportu Tomasz Lipiec, zdecydował o natychmiastowym zawieszeniu władz Polskiego Związku Piłki Nożnej i wprowadzeniu kuratora.

Został nim Andrzej Rusko. Zamierza on doprowadzić do jak najszybszych wyborów nowych władz PZPN.

Taką decyzję minister podjął po tym, jak zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej odmówił podania się do dymisji.

Warto dodać, że sprawie afery korupcyjnej w polskim futbolu zatrzymano już 64 osoby. Wiadomo, iż 23 z nich są ze środowiska sędziowskiego, czyli arbitrzy z pierwszej i drugiej ligi, asystenci oraz byli sędziowie i obserwatorzy. Pozostali to piłkarze i działacze.

No to tylko patrzeć jak nam FIFA bana przywali  :?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 19, 2007, 19:58:55 pm »
Cytat: "Iras"

No to tylko patrzeć jak nam FIFA bana przywali  :?

Ponoć w lutym ma to zrobić...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 19, 2007, 20:12:22 pm »
Najbardziej szkoda mi reprezentacji - nie wiem czy Leo zostanie z zespołem, który będzie wyłączony z wszystkich rozgrywek  :?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 19, 2007, 20:37:26 pm »
Aha, no jasne. Jak FIFA grozi banem za zbyt duży udział polityków w polską piłke, to najlepiej zawiesić związek i dać własnych kuratorów. Genialne

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Sytuacja polskiego futbolu
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 21, 2007, 10:25:07 am »
patrząc na to z dłuższej prespektywy to ja jestem nawet za . Leo prędzej czy pózniej odejdzie a po nim znów trenerem repry zostanie jakis koleś prezesa , wiceprezesa , sekretarza , sekretarki . Bez kwalifikacji za to z najlepszą rekomendacją ze strony związku . Nie wspominając już nawet o polkiej piłce klubowej  , o przepraszam polskim bagienku . Także do boju Fifa  :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl