Autor Wątek: Czy warto kupić PSP mając...  (Przeczytany 5272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Czy warto kupić PSP mając...
« dnia: Stycznia 20, 2007, 11:49:08 am »
Czy warto kupić PSP mając na uwadze PS3 !?
Borykam się właśnie z takim problemem..
Wszak te 800zł można przeznaczyć na PS3.

Podstawą jest tu Portable Ops i Loco Roco.
Ale czy dla tych dwóch gier jest sens kupować PSP ?
Nic innego na Portable narazie mnie nie interesuje.

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2007, 11:54:07 am »
Moim zdaniem tak. A jesteś pewien że nic cię nie interesuje poza MGSem i LocoRoco? Jakbyś zagrał w Lumines albo Killzone to bys pewnie zmienił zdanie ;)
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

mateo

  • Gość
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 20, 2007, 12:43:09 pm »
Bardzo mi odpowiadał klimat Killzone na PS2.
Ukończyłem go bez wachania , ale nie wiem czy spodoba mi się nowa odsłona na PSP.
WIEM warto sprubować.
Zapewne tak zrobie , kiedy będe posiadał konsolke Sony.
Lumines ...nie dla mnie.

Dzięki Off  :D

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 20, 2007, 13:13:29 pm »
Nie ma problemu ;) Killzone jak bedziesz juz mial PSP możesz spokojnie sprawdzić - w sieci jest demko (tak nawiasem mówiąc... przejście go zajmuje aż całą minutę :lol:). Mi też  klimat KZ  bardzo podpasował a Liberation nie wiele mu pod tym względem ustępuje, jeśli w ogóle. Kamera też bardzo fajna, zawsze to jakaś świeżość w strzelaninach. A samo PSP... jak napisałem - ja bym brał i się nie zastanawiał. Jak sam napisałeś warto spróbować ;)
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 20, 2007, 13:47:50 pm »
mateo wg mnie niema sie co zastanawiać :) na psp jest duzo gier wartych uwagi, napewno cos jeszcze dla siebie znajdziesz...cena konsolki jest atrakcyjna...a do tego dochodzi mozliwosc odpalenia gierek z psx'a (sam jeszcze nie probowałem bo mam ver 2.82).

Nie pisze tego jako zbuntowany 12 latek który kupił psp, załuje zakupu i probuje sie dowartościować wpedzajac kogoś w taki sam syf :wink:  psp to naprawde fajna sprawa...

A ps3 kupisz jak juz ceny troche spadną, gier bedzie wiecej no i awaryjnosc konsol zmaleje :P
We lack the motion to move to the new beat

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 20, 2007, 15:45:09 pm »
Cytuj
awaryjnosc konsol zmaleje

Awaryjnosc? ;p Jaka awaryjnosc?


Co do PSP i PS3, hmm jak wytrzymales juz tyle czasu to moze warto na ps3 poczekac? Albo kup teraz PSP, a PS3 np po wakacjach, bedziesz mial wieksza biblioteke gier do wyboru, ktore juz beda tansze i byc moze tansza konsole. Zdecydowac musisz niestety sam.

JAskier

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2007, 13:14:49 pm »
PSP i PS3 to dwie skrajnie różne konsole i nie ma co ich porównywać...
http://psp.p2u.pl - forum  toruńskich pspowców
PSP Value Pack (F:2.81) + Big Ben Case + GTA: VCS (31,8 %) + TDR (ok. 50%) + Ridge Racer

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 21, 2007, 13:19:58 pm »
Czy warto kupować PSP? Oczywiście, ze warto. LocoRoco to jeden z bardzo wielu argumentów za. Poczytaj oceny userów w odpowiednim temacie. Zobacz, które gry warto mieć, bo do tych 2óch nie warto się ograniczac.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 09, 2007, 01:56:32 am »
JA niestety sprzedałem moja czarnule i kupilem XO jestem super szczesliwy ale strasznie mi brakuje ace combat a ja kocham samoloty  :cry:

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Nxtfun

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-07-2007
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 16, 2007, 17:27:05 pm »
ze wszystkimi się zgadzam a tak przy okazji to ps3 współpracuje z psp w pewnym stopniu więc jak brać to najpierw psp a później ps3 nie sprzedawając psp.

dałem następny argument

oscyp

  • Gość
Odp: Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 17, 2007, 10:19:48 am »
JA niestety sprzedałem moja czarnule i kupilem XO jestem super szczesliwy ale strasznie mi brakuje ace combat a ja kocham samoloty  :cry:

No to się wyśmienicie składa, bo mamy dla pana niespodziewajke - Ace Combat 6 to exclusive na XO. Pięknie czyż nie?
Jak miałeś PS2 ze spora biblioteką gier to pomyśl jeszcze nad kupnem psp - same sequele i konwersje poza boskim LocoRoco i "tą grą z E3 pt. Złudzenia Optyczne", moim zdaniem PSP to sprzęt dla ludzi, którzy wcześniej nie mieli PS2.
Oczywiście ma masę fajnych funkcji typu filmy, typu muzyk typ internet w centrum handlowym/domowym wucecie, emulacja psxa, emulacja prawie wszystkich stacjonarnych i przenośnych konsol. STOP! emulacja prawie WSZYSTKICH konsol? Kup jednak to psp ;] o PS3 pomyśli się później, jak wyjdzie KillZone Zwei na przykład.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 17, 2007, 14:01:14 pm »
Cytuj
"tą grą z E3 pt. Złudzenia Optyczne"
Cytuj
EchoChrome, dla mnie masakra rzeź rozpierdziel [tu wyciąłem bo post zajał by 100kb] Jak bedzie edytor leveli to ja nie mam pytan

Warto kupić PSP i ch**.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Odp: Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 09, 2007, 12:12:19 pm »
Ja osobiście nie mam za bardzo w co grać na moim PSP. Spodziewałem się trochę innego lineup-u gier na tą konsolkę, więc większość czasu spędza na półce. Gram na niej średnio godzine na tydzień - to bardzo mało, ale mimo to nie mam zamiaru sprzedawać PSP. Konsolka ma potencjał i na pewno zostanie już niedługo wykorzystany.

Cieszy fakt, że coraz więcej gier posiada tryb gry po sieci.

Wybór pomiędzy PSP a PS3? Szalone pytanie - sam musisz znaleźć na nie odpowiedź :D

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2007, 03:38:26 am »
O to jest pytanie: PSP czy PS3?

PSP:
Konsola która ma ogromny potencjał, jest kilka ciekawych tytułów.Granie.... i nie tylko :D mobilne centrum rozrywki.Dodatkowy plus to możliwość granie w tytuły z PS One.

PS3:
Konsola najbardziej rozwinięta technicznie ze wszystkich konsol jakie kiedykolwiek powstały.A przede wszytkim wielkie gry LAIR, HEAVENLY SWORD, TEKKEN 6, HAZE.Jednym słowem grać,grać,grać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A więc wybór należy do ciebie.Ja bym wolał poczekać i kupić PS3. (przepraszam że tak skrótowo opisałem te konsole ale nie będe pisał referatów) :D
NO BRAIN - NO GAIN


Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Czy warto kupić PSP mając...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 25, 2007, 16:17:21 pm »
Bierz mateo! Wiem, że lubisz RPG! A na PSP trochę tego jest - Legend of Heroes 1,2,3 (chwilowo grałem w pierwszą częśc i całkiem niezłe), Tales of..., FF nadchodzi, Dragoneers Aria, Joanna Dark - świetny tactics od Level 5. Oprócz RPG masz MGS, Loco Roco, Tekken DR, Daxter, Ratchet, Killzone i trochę innych popierdółek. Nadchodzi God of War, GT mobile. Ja kupiłem PSP w maju i jestem zadowolony :)