Autor Wątek: Głośniki pod konsole  (Przeczytany 3451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Głośniki pod konsole
« dnia: Lipca 02, 2009, 15:40:41 pm »
Planuję teraz 10-tego na wypłatę zakupić głośniki 5.1 pod konsole (głównie ps3 i xbox 360). Za bardzo na tym się nie znam więc prosiłbym o jakieś propozycje. Myślę nad zestawem Logitech Z 5500.
Ps. Jak już temat gdzieś był to scalcie moje wypociny do tamtego wątku.

Diuk

  • Gość
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 02, 2009, 16:09:46 pm »
Niczego lepszego niż te "zetki" Ci nie trzeba. Grają fenomenalnie, mają wszystkie niezbędne dekodery do zasmakowania prawdziwego dźwięku przestrzennego (dd, dts) no i jak zwiększysz głośność to sąsiedzi zwariują ;) Polecam z całych sił.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2009, 16:17:50 pm wysłana przez Diuk »

mateo

  • Gość
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 02, 2009, 16:32:02 pm »
ONLY DTS

Unlimited

  • Gość
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 02, 2009, 16:39:20 pm »
W cenie Z5500, można kupić grające o 2 klasy lepiej KEF'y np. takie:

http://allegro.pl/item622330140_kef_kht_1005_zwyciezca_eisy.html

lub niewiele dopłacając mieć nówki:

http://allegro.pl/item673613778_zestaw_kef_kht_1005_od_reki_wysylka_gratis.html

Na pewno będzie to zakup na dłuższy okres czasu niż wspomniane Logitechy. Wybór należy do Ciebie, ja podałem Ci tylko odmienny wariant, zresztą sporo lepszy.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 02, 2009, 16:57:35 pm »
W cenie Z5500, można kupić grające o 2 klasy lepiej KEF'y (...) Na pewno będzie to zakup na dłuższy okres czasu niż wspomniane Logitechy. Wybór należy do Ciebie, ja podałem Ci tylko odmienny wariant, zresztą sporo lepszy.
A te głośniki co podałeś posiadają dekodery dts, bo w tych linkach co podałeś nie pisze, a na tym mi najbardziej zależy.

Diuk

  • Gość
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 02, 2009, 17:03:10 pm »
W cenie Z5500, można kupić grające o 2 klasy lepiej KEF'y (...) Na pewno będzie to zakup na dłuższy okres czasu niż wspomniane Logitechy. Wybór należy do Ciebie, ja podałem Ci tylko odmienny wariant, zresztą sporo lepszy.
A te głośniki co podałeś posiadają dekodery dts, bo w tych linkach co podałeś nie pisze, a na tym mi najbardziej zależy.

To są same głośniki, potrzebny będzie Ci jeszcze amplituner za który (zakładam, że jakiś lepszy) zapłacisz podobnie jak za głośniki. Naprawdę będziesz mega zadowolony z zetek - wystarczy poczytać opinie na necie. Sam je posiadam i nigdy jeszcze mnie nie zawiodły, wręcz przeciwnie.

Seto

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-02-2008
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 02, 2009, 17:17:59 pm »
Też się zastanawiałem nad Z-5500. Po przeczytaniu opinii i rad kilku osób (min. Unlimited), postanowiłem się jeszcze wstrzymać z zakupem.
Postanowiłem dozbierać do czegoś lepszego i bardziej uniwersalnego. Ostatnio jednak wpadł mi w oko taki o to zestaw Onkyo.

Unlimited

  • Gość
Odp: Głośniki pod konsole
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 02, 2009, 18:15:44 pm »
Nie zrozumcie mnie źle, "Zetki" się sprawdzą podczas gier i filmów(tu trochę gorzej-dialogi..), najgorzej wypadają podczas słuchania muzyki. Dlatego jak mają służyć tylko do gier to jest to bardzo dobry wybór, jednak przerabiałem już kolumny "komputerowe" i wiem że z czasem oczekuję się czegoś bardziej uniwersalnego. Dlatego jeśli nie masz do wydania nic ponad to, to ciesz się z "Zetek". Jeśli jednak chcesz by był to zestaw na dłużej(i był jak najbardziej uniwersalny), warto moim zdaniem poczekać i dozbierać do czegoś lepszego. Co do tych Kefów, tak zgadza się, są to same kolumny, jednak ampli kupi się za 700-800zł bez problemu(nawet czasem za 600zł się dobry trafi). Więc za 2000-2400zł. Mamy zestaw który będzie służył sporo dłużej. Choć zdaje sobie sprawę że w tym momencie jest to już trochę wyższy wydatek. Jednak jakość jest też nieproporcjonalnie większa.