Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1394633 razy)

0 użytkowników i 39 Gości przegląda ten wątek.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9040 dnia: Lipca 19, 2014, 22:54:21 pm »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9041 dnia: Lipca 20, 2014, 19:43:53 pm »
Ogrywania indie na pc ciąg dalszy.



The Stanley Parable. Świeży, nietuzinkowy, o ciekawej narracji i niespotykanych patentach tytuł pokazujący, że nawet ze stosunkowo oszczędnej mechaniki i zawartości developer jest w stanie wycisnąć grę z trzymającą gracza non stop w lekkim napięciu historią. Jeden z niewielu przypadków, gdy poważnie zaczynasz się obawiać o to, czy ta gra ma koniec, czy kiedyś się wydostaniesz i jak wiele oferuje ścieżek. Jest też na tyle specyficzna, że trzeba się do niej przekonać, ale zacnie się odwdzięcza.



Antichamber. To już kompletna rewelacja i gwarantowane zawroty głowy. Niecodzienna gra logiczno-platformowa przywodząca nieco na myśl Portal od Valve, jednak na tyle świeża, że nie można oskarżać deva o plagiat. Z The Stanley Parable ma o tyle wspólnego, że oferuje podobny mindfuck, choć na nieco innym, platformowym poziomie. W pozornie ciasnych, białych korytarzach i kolejnych sekcjach zręcznościowych dusiłem się bardziej, niż w jakimkolwiek ostatnio ogrywanym, czy oglądniętym horrorze :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9042 dnia: Lipca 20, 2014, 19:52:14 pm »
The Stanley Parable
Poczytałem chwilę o gierce i zapowiada się intrygująco. Grasz Kert z polskimi napisami?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9043 dnia: Lipca 20, 2014, 20:10:11 pm »
Grasz Kert z polskimi napisami?
Nie.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9044 dnia: Lipca 20, 2014, 21:29:24 pm »
PSN ID: WojtqGO

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9045 dnia: Lipca 20, 2014, 21:30:10 pm »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9046 dnia: Lipca 21, 2014, 03:35:30 am »


Dotarłem do momentu, gdzie drugi raz jestem w czasach współczesnych i mam się udać po antidotum. Powiem tak. Gra jest spoko, fanem jedynki jestem przeogromnym, jak dla mnie najlepsza przygoda na PS3. Dwójka jak do tej pory jest niezła. Wkurza mnie jedynie  uwolniona kamera. Przez to gra traci na klimacie i ukazywania świata przedstawionego, czuć definitywnie różnicę. Jeżeli chodzi o grafikę to na początku trochę dawało po oczach ząbkowanie, ale już się przyzwyczaiłem. Momenty skradankowe (nie wiem czy jeszcze jakieś przede mną-głównie chodzi o ten moment, przy którym płakali recenzenci) nawet mi się podobały, przynajmniej właśnie te, które widziałem przed panią ku2wą szatana xD. Ogólna otoczka spoko, ale autorzy zaryzykowali trochę z tym niezrozumiałym początkiem, po walce z Paladynem, gdzie mamy okazję poczłapać starym Draciem. Co chwila miałem minę WTF co się przed chwilą stało i o co kuwa w ogóle chodzi ? xD Także tego, podoba mi się bardzo! Grałbym dalej, ale trzeba spać :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2014, 03:38:12 am wysłana przez pachu »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9047 dnia: Lipca 21, 2014, 07:18:51 am »
(nie wiem czy jeszcze jakieś przede mną-głównie chodzi o ten moment, przy którym płakali recenzenci)
Jeszcze przed Tobą, ja tam jakichś wielkich problemów z tą sekcją nie miałem. Jak nie drażniła Cię do tej pory sekcja skradankowa, to będzie dobrze ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9048 dnia: Lipca 21, 2014, 08:19:20 am »
(nie wiem czy jeszcze jakieś przede mną-głównie chodzi o ten moment, przy którym płakali recenzenci)
Jeszcze przed Tobą, ja tam jakichś wielkich problemów z tą sekcją nie miałem. Jak nie drażniła Cię do tej pory sekcja skradankowa, to będzie dobrze ;)
Też nie miałem problemów, a jak grałem drugi raz i zaczaiłem, że
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
to już w ogóle beczunia.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9049 dnia: Lipca 21, 2014, 08:54:13 am »
To nie robiłeś tego za pierwszym razem? Chyba bym tego nie ogarnął bez tej umiejętności, za długo schodzi :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9050 dnia: Lipca 21, 2014, 08:57:12 am »
No właśnie za pierwszym grałem 'normalnie',
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9051 dnia: Lipca 21, 2014, 23:24:44 pm »
Jestem po tym fragmencie o którym wspomnieliście. Nie było łatwo, musiałem obczaić najpierw jakie błędy można popełnić i co ujdzie płazem. Bardzo efektowne okazało się to, że gdy Agreus już nas usłyszy, to gdy podbiega a my zamienimy się w mgłę to znowu traci orientacje naszego położenia. I muszę powiedzieć, że dawno w grze nie uświadczyłem tak dynamicznej i satysfakcjonującej walki z bossem  8) 8) 8)

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9052 dnia: Lipca 24, 2014, 12:03:19 pm »
Solider of Fortune 2 i ściągam darmowe The Sims 2 Ultimate z Origina :troll:

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9053 dnia: Lipca 24, 2014, 12:37:10 pm »


Solider of Fortune 2 i ściągam darmowe The Sims 2 Ultimate z Origina :troll:

Jak to darmowe?

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9054 dnia: Lipca 24, 2014, 12:41:13 pm »


Solider of Fortune 2 i ściągam darmowe The Sims 2 Ultimate z Origina :troll:

Jak to darmowe?

Wpisujesz w Orginie kod do aktywowania gry:  I-LOVE-THE-SIMS i masz Simsy 2 ze wszystkimi dodatkami za free. Oferta do końca lipca działa.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9055 dnia: Lipca 24, 2014, 13:02:48 pm »


Solider of Fortune 2 i ściągam darmowe The Sims 2 Ultimate z Origina :troll:

Jak to darmowe?

Wpisujesz w Orginie kod do aktywowania gry:  I-LOVE-THE-SIMS i masz Simsy 2 ze wszystkimi dodatkami za free. Oferta do końca lipca działa.
Najs. Dzieki.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9056 dnia: Lipca 24, 2014, 13:32:12 pm »
Do kińca miesiąca jest za darmo. Taka promocja na zakończenie wspierania.

BTW.

Skończyłem wczoraj AC4. Baaardzo fajna gierka, GDYBY nie typowo assasynowe śmiecie... Wypady w przyszłość
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
tak skutecznie psują klimat, że aż się odechciewa grać... Dlatego kolejnemu asasynowi pokazuję środkowy palec.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9057 dnia: Lipca 24, 2014, 13:57:23 pm »
Do kińca miesiąca jest za darmo. Taka promocja na zakończenie wspierania.

BTW.

Skończyłem wczoraj AC4. Baaardzo fajna gierka, GDYBY nie typowo assasynowe śmiecie... Wypady w przyszłość
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
tak skutecznie psują klimat, że aż się odechciewa grać... Dlatego kolejnemu asasynowi pokazuję środkowy palec.

Zgadzam się w pełni. Gra strasznie traci na tym szajsie z przyszłości.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9058 dnia: Lipca 24, 2014, 15:52:09 pm »


Solider of Fortune 2 i ściągam darmowe The Sims 2 Ultimate z Origina :troll:

Jak to darmowe?

Wpisujesz w Orginie kod do aktywowania gry:  I-LOVE-THE-SIMS i masz Simsy 2 ze wszystkimi dodatkami za free. Oferta do końca lipca działa.
Najs. Dzieki.
Ale wolno się od nich ściąga. :mad:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9059 dnia: Lipca 24, 2014, 16:09:58 pm »
BO ZA DARMO!!!

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9060 dnia: Lipca 24, 2014, 16:43:53 pm »
Przez godzinę nie poszedł nawet 1%. je**ć EA.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9061 dnia: Lipca 24, 2014, 16:46:12 pm »
Przez godzinę nie poszedł nawet 1%. je**ć EA.

Tak! je**ć EA! chu** dają za darmo gry! :troll:

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9062 dnia: Lipca 24, 2014, 16:48:21 pm »
No tak dają, że nie mogę pobrać. W ten sposób ja ci mogę dać milion zł - ale przeczołgaj się na plecach z Gdańska do Warszawy w 45 minut. Nie dasz rady? Ojej, ale ja rozdaję miliony.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9063 dnia: Lipca 24, 2014, 16:56:36 pm »
No tak dają, że nie mogę pobrać. W ten sposób ja ci mogę dać milion zł - ale przeczołgaj się na plecach z Gdańska do Warszawy w 45 minut. Nie dasz rady? Ojej, ale ja rozdaję miliony.

Nie no żartowałem z tym ;) Ale jak dodasz grę do swojego konta to nie musisz jej ściągnąć :) jest już twoja i możesz ją pobrać w późniejszym terminie jak transfer będzie lepszy :)

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9064 dnia: Lipca 24, 2014, 16:57:20 pm »
Ja ściągnąłem normalnie. Prędzej, czy później każdemu się ściągnie, nie ma limitu czasowego po aktywacji kodu.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9065 dnia: Lipca 24, 2014, 17:02:59 pm »
W takim razie czekam. Myślałem, że pobiorę do jutra i se dzieciaki pograją, ale trudno.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9066 dnia: Lipca 24, 2014, 17:36:38 pm »



Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9067 dnia: Lipca 24, 2014, 22:33:49 pm »
Angry Birds > Max Payne 3

Serio, większą frajdę mam grając we Wściekłe Ptoki na moim smarkfonie niż grając w ten drugi tytuł, który tylko udaje, że jest grą. Bo jak można mówić o grze, jeśli 50 % czasu spędzam na oglądaniu filmików? Czyszczę pomieszczenie - scenka - kolejne pomieszczenie - scenka. I tak w kółko. Filozofie rzucane przez Maxa w każdej chwili przeistaczają się w parodię. Gra prowadzi gracza za rękę (osłanianie gostka na stadionie to żart, podobnie jak ostrzeliwanie się na rzece - dlaczego takie sekwencje nadal powstają?), irytuje błyskającym filtrem i wyskakującymi napisami na ekranie. Iście dramatyczne scenki, gdy w krótkiej sekwencji musimy szybko ustrzelić grupę zbirów (np. z latającej motorówki) są śmieszne i sprowadzają grę do marnej jakości strzelanki na szynach. Nie wspominając o momentach, gdy Max jest ranny i my jako sterujący musimy cierpieć razem z nim, a wszystko na cześć taniego dramatyzmu, który gówno nikogo nie obchodzi. Poprzednie części jakoś potrafiły zapaść w pamięć, mimo iść gra nie miała tylu przerywników. Mniej scenek, mniej taniej sensacji, a więcej zabawy i klimatu. Fajnie, że MP3 używa Euphorii, ale ślamazarność jego ruchów nie bardzo mnie rajcuje.
To sobie ulżyłem. Jestem na etapie ogolenia glacy, może będzie lepiej. Jeszcze dodam na koniec, że bardzo zirytował mnie poziom, gdy zaczynamy z pistoletem z tłumikiem. Dał mi on fałszywą nadzieję na jakieś urozmaicenie rozgrywki. Niestety moje nadzieję szybko zostały rozwiane, bo po zastrzeleniu kilku bidoków poziom wrócił na standardowy tor. Gro, jeśli już masz być durną strzelaniną, to bądź nią w pełni, a nie graj w jakieś głupie podchody.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2014, 22:37:32 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9068 dnia: Lipca 24, 2014, 23:04:42 pm »
/summon Ryo

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9069 dnia: Lipca 24, 2014, 23:39:45 pm »
To jak w MGSie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9070 dnia: Lipca 25, 2014, 09:07:42 am »
Filozofie rzucane przez Maxa w każdej chwili przeistaczają się w parodię.
Przecież od zawsze cyniczne teksty są obecne. Nawet o najmniejszych bzdurach.

Gra prowadzi gracza za rękę
No w końcu to liniowa strzelanka.

irytuje błyskającym filtrem i wyskakującymi napisami na ekranie
Na początku też mnie to irytowało, ale później można się przyzwyczaić. Poza tym to dobry motyw na oddanie jazd Maxa w bani i bycia cały czas pod wpływem mieszanki alko + leki.

Iście dramatyczne scenki, gdy w krótkiej sekwencji musimy szybko ustrzelić grupę zbirów (np. z latającej motorówki) są śmieszne i sprowadzają grę do marnej jakości strzelanki na szynach.
Na moje dodają filmowości i urozmaicają grę, plus są idealnym przejściem ze scenki w grę.

Nie wspominając o momentach, gdy Max jest ranny i my jako sterujący musimy cierpieć razem z nim, a wszystko na cześć taniego dramatyzmu, który gówno nikogo nie obchodzi.
Dla mnie bomba. Inaczej by było, że głupia strzelanka bez fabuły.

ślamazarność jego ruchów nie bardzo mnie rajcuje.
Nie rozumiem, bo animacja jest zajebista i naturalna, od kręcenia się na glebie, po szybkie zmiany kierunków biegu. Tego oczekuję od innych gier. Plus genialny motyw z trzymaniem giwer.

Gro, jeśli już masz być durną strzelaniną, to bądź nią w pełni, a nie graj w jakieś głupie podchody.
Nie rozumiem.

Podsumuje kolejny raz - nie wiem czego ludzie oczekiwali po grze. Chyba RPG z motywami skradankowymi. Ja dostałem to, czego chciałem - intensywego strzelania, bullet time i ciekawego odświeżenia serii poprzez zupełnie odmienioną miejscówkę oraz wygląd bohatera.

Tyle ;)

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9071 dnia: Lipca 27, 2014, 21:15:49 pm »


Długo nie wytrzymałem bez WT.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9072 dnia: Lipca 28, 2014, 22:33:57 pm »
Właśnie skończyłem Wiedzmina 2. Dla mnie <3 i trójka na premierę.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9073 dnia: Lipca 29, 2014, 09:38:28 am »
Właśnie skończyłem Wiedzmina 2. Dla mnie <3 i trójka na premierę.

Wiedziałem, że się przekonasz ;) Ta gra po prostu ma magię :D

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9074 dnia: Lipca 30, 2014, 10:20:43 am »
Odkurzyłem wczoraj Vitę i tak z ciekawości zarzuciłem sobie Lego Batman 2 DC Super Heroes. Lego LOTR splatynowałem i grało mi sie super przyjemnie i zaraz po odpaleniu batka od razu poczułem, że gram w dokłanie identyczną grę, tylko w innym settingu. Wkurza troche świadomość, że na Vite dali marny port z 3DSa, przez co gra jest okrojona z otwartego świata jaki jest na wersjach na duże konsole, ale żę lubie takie gierki to miło się będzie grało. Platyno nadchodze :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9075 dnia: Lipca 30, 2014, 13:09:15 pm »
W końcu wziąłem się za Skyrim na PC :troll: Pierwsze wrażenie całkiem dobre - świat w końcu nie ma tak chujowego designu jak w Morrowind czy Oblivion i mniej wieje nudą, jednak do Gothica/Risen mu daleko, przy czym nie chodzi mi o wielkość terenu. Niestety mało dungeonów widziałem, więc zobaczymy jak z wtórnością. Oblivion pod tym względem był tragiczny do 100 potęgi. Jak zwykle gra od Bethesdy kłamie, że jest open world bez loadingów, a tak naprawdę masa ich co bardzo szybko odbiera przyjemność z gry. Loadingi przy wchodzeniu do małej chatki jeszcze od biedy można przeżyć (chociaż żałosne to na maksa w RPG "open world") ale, że dalej są loadingi przy wchodzeniu do miast?! Kto to wymyślił, przecież to idiotyczne i chyba najbardziej wkurzająca rzecz jaka może być w grze "open-world". Pod tym względem stary Gothic 3 jest dwieście razy lepszy.

Ponieważ gram na PC zainstalowałem masę modów i z tej perspektywy na maksa mnie śmieszy np. płatna zbroja dla konia w obku. Nie wiem jak z tym było w Skyrim, ale na PC to jest masa świetnych zbroi od modderów, lepiej wykonanych niż te dziadostwa od producenta. Również mody z perkami itp. dają bardzo dużo, tą grę trzeba na poważnie odpalić na PC, bo na konsoli bez modów dużo się traci.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9076 dnia: Lipca 30, 2014, 13:18:57 pm »
Świetne zbroje, super perki, jeszcze mod na nieśmiertelność i przechodzenie przez ściany jeszcze sobie zainstaluj bo pewnie jeszcze za trudno. Ten poziom trudności na PC.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9077 dnia: Lipca 30, 2014, 13:41:56 pm »
Świetne zbroje, super perki, jeszcze mod na nieśmiertelność i przechodzenie przez ściany jeszcze sobie zainstaluj bo pewnie jeszcze za trudno. Ten poziom trudności na PC.


Widać, że nigdy modów nie miałeś :lol:

Zbroje niczego nie ułatwiają, a po prostu jest większy wybór. Zamiast żelaznej i szklanej zbroi masz dodatkowo 10 innych do wyboru o tych samych parametrach i tak samo trudnych do zdobycia, wieć nie pieprz o zmniejszaniu poziomu trudności. Rozumiem, że Ty wolisz mieć 5 zbroi na krzyż i 10 broni do wyboru :lol: Rozumiem, ze dodatkowe potwory to też ułątwianie gameplayu? Na konsoli pewnie byłoby to tylko w dlc dolar za potwora/zbroję/broń, a na pc jest za darmo 100 broni, które po prostu ładniej wyglądają i dodają różnorodności w świecie skyrim.

Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie. Taki balans gry w Oblivionie był totalnie zjebany i levelowanie potworów wraz z postacią. Na PC przynajmniej można coś z takim czymś zrobić.

Pogódź sie z tym, że skyrim to jedna z gier, w którą powinno się grać na pececie, bo na konsoli wiele traci.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9078 dnia: Lipca 30, 2014, 14:03:32 pm »
Świetne zbroje, super perki, jeszcze mod na nieśmiertelność i przechodzenie przez ściany jeszcze sobie zainstaluj bo pewnie jeszcze za trudno. Ten poziom trudności na PC.

Niektóre mody do Skyrima usuwają wkurzające "dopasowywanie levelu gry do levelu postaci" i balansuje rozgrywkę. Niektóre wręcz utrudniają ją.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9079 dnia: Lipca 30, 2014, 14:10:35 pm »
Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie.

 :lol:

Dzięki za potwierdzenie. Za trudno, za długo, ściągasz cheata moda i masz wszystko od ręki.