Autor Wątek: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?  (Przeczytany 253561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1760 dnia: Października 27, 2017, 12:19:39 pm »
:lol:

a co rozj**ało forum?
to nie pytanie do aktywnych, a tych których nie ma.

To najpierw możecie zapytać tego, który olał ten kurwidołek jako ostatni:

W takim razie emigruję. Miło było te kilka lat ale to co się tu odpierdala ostatni rok to szkoda strzępić ryja. Pa.

Marins

  • Gość
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1761 dnia: Października 27, 2017, 12:20:58 pm »
Jak do ściany.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1762 dnia: Października 27, 2017, 12:23:41 pm »
:lol:

a co rozj**ało forum?
to nie pytanie do aktywnych, a tych których nie ma.

To najpierw możecie zapytać tego, który olał ten kurwidołek jako ostatni:

W takim razie emigruję. Miło było te kilka lat ale to co się tu odpierdala ostatni rok to szkoda strzępić ryja. Pa.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie ośmieszaj się. Nikt się na to nabrać nie da.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1763 dnia: Października 27, 2017, 12:52:21 pm »


Ten co najgłośniej krzyczy o śmieceniu i rozwalaniu.

Marins

  • Gość
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1764 dnia: Października 27, 2017, 12:58:04 pm »
 :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1765 dnia: Października 27, 2017, 12:58:37 pm »
Hahaha  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dawaj więcej tych screenów. Na 10 lat mojej działaności tutaj to był chyba tylko jeden przypadek, w dodatku po dowaleniu się chyba do beceta czy Irka o manipulacje(bo przecież się wszyscy zlecieli w temacie zeldy łącznie z tobą i zaczęli jechać, że jak to 10/10  :lol: :lol: :lol:). Dostałem i nie widzę w tym nic złego, nie płakałem. Poza tym ładne porównanie z roku 2017 jak forum miało tylko przejawy moderacji. Moja działalność w porównaniu do twojej to nic, także możesz sobie grzebać dalej. Zresztą nie chce mi się dyskutować, ja napisałem swoje, każdy przeczyta i wyciągnie wnioski i twój płacz tutaj nic nie zmieni bo trochę za późno na refleksje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1766 dnia: Października 27, 2017, 13:12:11 pm »
:lol:

a co rozj**ało forum?
to nie pytanie do aktywnych, a tych których nie ma.

To najpierw możecie zapytać tego, który olał ten kurwidołek jako ostatni:

W takim razie emigruję. Miło było te kilka lat ale to co się tu odpierdala ostatni rok to szkoda strzępić ryja. Pa.
po co pytać, skoro jasno napisał?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1767 dnia: Października 27, 2017, 13:13:39 pm »
W sumie dałeś świetny przykład na potwierdzenie mojej tezy. Wszyscy jarają się zeldą, wpada becet którego tu irek wspomniał i nagle zaczyna się dopierdalać ze swoim klasycznym odwróceniem kota ogonem. Zwracam mu uwagę bo już mam dosyć tego waszego wpierdalania się wszędzie tam gdzie was nie chcą i po dyskusji dostaje bana. Idealne pole dla nowych użytkowników którzy chcą poczytać i wyrazić swoje opinie i słuchać tylko o pisie, odwracaniu kota ogonem i CYTACIK. A irek jeszcze wyskakuje żeby się go pytać. Ogólnie nie wiem czemu u lema się przyjęło, że jest psem, ale to zawsze wy w tematach gier n i ms się pultacie jak malutkie chiuaua.

I jeszcze Marins przyleciał ze swoim lewactwem. Dla ciebie proponuje szpital psychiatryczny w tworkach  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skiwtuje wasze próby iras-stylem

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1768 dnia: Października 27, 2017, 13:17:45 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie ośmieszaj się. Nikt się na to nabrać nie da.

Ale o co chodzi? Jeden z ostatnich rozgarniętych użytkowników tego forum, który nie lizał po dupie ekipi, odszedł przez Jurasa i Irasa?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1769 dnia: Października 27, 2017, 13:20:29 pm »
Jak te lewaki kłamią  :lol:
Przecie Becet odszedł po wygłupach moderacji w tematach polityka i kilku jeszcze.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1770 dnia: Października 27, 2017, 13:20:59 pm »
Nie. Becet odszedł bo został zamknięty temat polityka w którym lubił robić gnój, tak jak ty. Nie odszedł przez was, on był z wami po jednych pieniądzach. Wielce urażony bo mu zamknęli pole do popisu przez które szambo wybijało. To był chyba jedyny osobnik który pasuje do twojej narracji. Zapytamy innych ?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1771 dnia: Października 27, 2017, 13:21:25 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie ośmieszaj się. Nikt się na to nabrać nie da.

Ale o co chodzi? Jeden z ostatnich rozgarniętych użytkowników tego forum, który nie lizał po dupie ekipi, odszedł przez Jurasa i Irasa?
oni serio tak myslą i jeden drugiego w tym utwierdza.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2017, 13:25:03 pm wysłana przez Leszke »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1772 dnia: Października 27, 2017, 13:23:41 pm »
Jak te lewaki kłamią  :lol:
Przecie Becet odszedł po wygłupach moderacji w tematach polityka i kilku jeszcze.
Nie. Becet odszedł bo został zamknięty temat polityka w którym lubił robić gnój, tak jak ty. Nie odszedł przez was, on był z wami po jednych pieniądzach. Wielce urażony bo mu zamknęli pole do popisu przez które szambo wybijało. To był chyba jedyny osobnik który pasuje do twojej narracji. Zapytamy innych ?
hmmm..ok :lol: :lol:
poziom smiesznosci wzrasta.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1773 dnia: Października 27, 2017, 13:25:49 pm »
Nie. Becet odszedł bo został zamknięty temat polityka w którym lubił robić gnój, tak jak ty. Nie odszedł przez was, on był z wami po jednych pieniądzach. Wielce urażony bo mu zamknęli pole do popisu przez które szambo wybijało. To był chyba jedyny osobnik który pasuje do twojej narracji. Zapytamy innych ?

A no tak, kolejny niewygodny :lol: Lepiej mieć w co drugim poście niebieskie zęby kyo i i narkotyczne brednie ameby zeldini, bo w otoczeniu kretynów własne deficyty intelektualne tak nie doskwierają, prawda?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1774 dnia: Października 27, 2017, 13:26:53 pm »
Punktem kulminacyjnym było zamknięcie tematu, wcześniej pewnie był kyo i inne. Może podkreśl pozostałą część wypowiedzi bo wtedy ta pierwsza nie ma za bardzo znaczenia dlaczego odszedł. I proponuje terapię "widzę wszędzie lewactwo-jak żyć żeby o tym nie wspominać?"

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1775 dnia: Października 27, 2017, 13:31:34 pm »
Z kim becet robił gnój po jednych pieniądzach to ja mam na screenie:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1776 dnia: Października 27, 2017, 13:32:37 pm »
Nie. Becet odszedł bo został zamknięty temat polityka w którym lubił robić gnój, tak jak ty. Nie odszedł przez was, on był z wami po jednych pieniądzach. Wielce urażony bo mu zamknęli pole do popisu przez które szambo wybijało. To był chyba jedyny osobnik który pasuje do twojej narracji. Zapytamy innych ?

A no tak, kolejny niewygodny :lol: Lepiej mieć w co drugim poście niebieskie zęby kyo i i narkotyczne brednie ameby zeldini, bo w otoczeniu kretynów własne deficyty intelektualne tak nie doskwierają, prawda?

Forum jest do wyrażania opinii, można się z nią nie zgadzać. Nie tobie należy oceniać kto może się wypowiadać, a kto nie. Jest różnica między normalną dyskusją, a chamstwem i buractwem. Oczywiście nie mówię, że tylko z waszej strony takie coś występowało. Mateo nie należy brać pod uwagę, xellowi też odpierdala, ale już chyba se poszedł. Kyo był specyficzny do tej pory nie wiadomo czy był ślepy czy miał coś ze wzrokiem. Niestety to wy ciągle robicie burdel.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1777 dnia: Października 27, 2017, 13:33:56 pm »
Z kim becet robił gnój po jednych pieniądzach to ja mam na screenie:


No przecież ci parę postów wyżej napisałem to samo. Nie dotarło ? Dalej chcesz brnąć w to ośmieszanie się ?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1778 dnia: Października 27, 2017, 13:37:03 pm »
Zresztą po co ja w ogóle tu piszę się tłumacząc nie wiem przed kim, jakby mi zależało. Widzę, że są obserwatorzy. Niech każdy napisze swoje spostrzeżenia i będzie wiadomo kto, w czym i dlaczego. Na tyle chyba was stać skoro i tak już mało kto tu pisze ? Chociaż ten temat się ożywi.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1779 dnia: Października 27, 2017, 13:40:02 pm »
Nie. Becet odszedł bo został zamknięty temat polityka w którym lubił robić gnój, tak jak ty. Nie odszedł przez was, on był z wami po jednych pieniądzach. Wielce urażony bo mu zamknęli pole do popisu przez które szambo wybijało. To był chyba jedyny osobnik który pasuje do twojej narracji. Zapytamy innych ?

A no tak, kolejny niewygodny :lol: Lepiej mieć w co drugim poście niebieskie zęby kyo i i narkotyczne brednie ameby zeldini, bo w otoczeniu kretynów własne deficyty intelektualne tak nie doskwierają, prawda?

Forum jest do wyrażania opinii, można się z nią nie zgadzać. Nie tobie należy oceniać kto może się wypowiadać, a kto nie. Jest różnica między normalną dyskusją, a chamstwem i buractwem. Oczywiście nie mówię, że tylko z waszej strony takie coś występowało. Mateo nie należy brać pod uwagę, xellowi też odpierdala, ale już chyba se poszedł. Kyo był specyficzny do tej pory nie wiadomo czy był ślepy czy miał coś ze wzrokiem. Niestety to wy ciągle robicie burdel.
czyli wolno pisać tylko opinie z którą elita sie zgadza bo jak nie to robimy burdel. Ciekawe, ciekawe.
skad ja to znam :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1780 dnia: Października 27, 2017, 13:40:35 pm »
Srającego po całym forum Mateo nie należy brać pod uwagę, xellowi po prostu odpierdala, kyo był specyficzny, ale to my robimy burdel :lol:

I ty piszesz coś o ośmieszaniu się duszyczko?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1781 dnia: Października 27, 2017, 13:48:16 pm »
Gwoli wyjaśnienia tylko i nie chce już mi się pisać z wami:

Mateo - obraża kogoś ? Coś hejtuje ?  Nie, po prostu ma specficzny styl wypowiedzi który raczej mało komu odpowiada, ale skoro wypowiada się bez złych intencji to niech se pisze. Chcesz mu zabronić ? To nie jest twoje forum.

Xell - wyzywaliście się nawzajem. Nie wiem kto pierwszy rzucił pierwszego głupka czy idiotę. Moderacji już nie było bo byście wszyscy polecieli. Z czego główne szambo było w temacie polityka gdzie często brałeś w tym udział. Ale wiadomo dzielni irek walczył o prawdę pis. Razem z leszkiem lewakiem.

Kyo - to, że lubił tak ustawiać telewizor to jego sprawa. Później już zaczął irytować. Tak przez was wzywana do tablicy moderacja gdyby miała działać normalnie to nie było by nikogo z was tutaj. Ani leszka, ani marinsa, ani ciebie i jurasa. A wy chcieliście żeby tylko działała dla was. Tak to nie działa. Chociaż i tak koniec końców ktoś go zbanował.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1782 dnia: Października 27, 2017, 13:56:11 pm »
Ja, Juras, Becet, Marins, Leszke - kogo jeszcze dopiszesz do listy niewygodnych użytkowników? :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1783 dnia: Października 27, 2017, 14:03:08 pm »
Grubo, czarna lista  :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1784 dnia: Października 27, 2017, 14:26:01 pm »
Gwoli wyjaśnienia tylko i nie chce już mi się pisać z wami:

Mateo - obraża kogoś ? Coś hejtuje ?  Nie, po prostu ma specficzny styl wypowiedzi który raczej mało komu odpowiada, ale skoro wypowiada się bez złych intencji to niech se pisze. Chcesz mu zabronić ? To nie jest twoje forum.

Xell - wyzywaliście się nawzajem. Nie wiem kto pierwszy rzucił pierwszego głupka czy idiotę. Moderacji już nie było bo byście wszyscy polecieli. Z czego główne szambo było w temacie polityka gdzie często brałeś w tym udział. Ale wiadomo dzielni irek walczył o prawdę pis. Razem z leszkiem lewakiem.

Kyo - to, że lubił tak ustawiać telewizor to jego sprawa. Później już zaczął irytować. Tak przez was wzywana do tablicy moderacja gdyby miała działać normalnie to nie było by nikogo z was tutaj. Ani leszka, ani marinsa, ani ciebie i jurasa. A wy chcieliście żeby tylko działała dla was. Tak to nie działa. Chociaż i tak koniec końców ktoś go zbanował.
Nie ma czegoś takiego jak prawda PiS jest tylko Bóg honor i ojczyzna,  albo zjeby patentowe skażone lewacką ideologią.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1785 dnia: Października 27, 2017, 14:27:57 pm »
Czasy świetności forum:

I TEST OBU KONSOL!!

Ty fanboju w każdym zdaniu faworyzujesz konsole SONY takich tu nie chcemy hehehe.A tak całkiem na serio test zajeb...sty hehehe oczywiście że gdy masz liste przyjaciół nie liczy się ilość a jakość.SONY także dba o klijentów wydając 1 gre na 10 tytułów od Microsoftu :D W pełni się z tym zgadzam PS3 POWER :):):)

Obiektywne materiały filmowe zielonego guru i mdlenie fanek na jego widok.


Do tego mateo nie obraża, raptem w nocy nazwał mnie /jebniętym przez prąd/, o tym co o Windomearl wypisywał przed kasacja konta nie wspomnę.

Te rzędy lolków to jakiś kod morświna?
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2017, 14:31:37 pm wysłana przez Juras »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1786 dnia: Października 27, 2017, 15:27:46 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol:

O kod zapytaj swojego przyjaciela bo to on wrzuca w każdym poście lolki ja tylko dostosowuje przekaz.

Post sprzed 10 lat kiedy miałem 16/17 lat :D Nieźle. Nawet nie wiadomo czy to pisałem na serio, czy dla żartu. Fakt jest, że przez 10 lat mogło się trochę pozmieniać. Czasem się boje czytać co pisałem 3 lata temu, a co dopiero 10 lat. Niestety jeśli przyjmiemy, że ten post był na prawdę to ja już z tego wyrosłem, a wy dalej reprezentujecie ten poziom. Trochę smutno jak na takich starych chłopów. Późne dojrzewanie ?

Mateo od początku z tego co pamiętam zachowywał się dobrze. Fakt coś było, że powyzywał, ale ogólnie jego posty ograniczały się do spuszczania się nad recore i zeldą kiedy wszyscy go wyśmiewali. Raz mu się chyba zdarzyło i to po tym jak całe forum było przeciwko niemu. Naprawdę Jurka śmieszka "KIEDY W KOŃCU ZDECHNIESZ" uraziło, że jest jebnięty prądem ? Oj, jednak nie taki twardy jest ten nasz jureczek.

UWAGA JEŚLI MACIE COŚ NA SUMIENIU MOŻE BYĆ SPRZED 20 LAT POWIEDZCIE TO INACZEJ JUREK TO ZNAJDZIE I NIE BĘDZIE WAM DO ŚMIECHU.

kur**, jaka parodia. Jaka desperacja. WINCYJ SCREENÓW I CYTATÓW.

Dobra, nawet już mi się nie będzie chciało kolejnych waszych prób tłumaczyć. Kto tutaj jest, to jest już jakiś czas i sam wie jak jest.
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2017, 15:30:12 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1787 dnia: Października 27, 2017, 16:15:21 pm »
Jaka samoorka desperata. Wyciąga jakieś gówna jakieś gówno sprzed około pięciu lat i drąży w kółko, (dokładnie jeden tekst w kierunku Londka który notorycznie zalewał forum polityczną gejogandą i multikulti, czyli dokładnie tym co NORMALNI użytkownicy podają za powód rzekomego upadku forum, już wtedy walczyłem z tym politycznym szambem, może trochę za ostro, ale się nie wypieram i nie rżnę lolkującego durnia), a teraz się popłakał, że sprzed trzech lat nie można. Ciągle smęcenie o jakiś obrażaniach, kiedy sam zaczął coś o uchodźcach i alkaidzie pod moim adresem kompletnie z dupy. Do tego o śmieceniu na forum kiedy sam zgarnia za to całkiem świeże bany. Mało tego, pisanie w liczbie mnogiej, tworzenie wyimaginowanych, pokrzywdzonych rzez Jurasa tłumów, bo się samemu poza rżnięciem głupa i wklejaniem rzędów loli nic konkretnego do powiedzenia nie ma. Masakra, no.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1788 dnia: Października 27, 2017, 16:21:05 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1789 dnia: Października 27, 2017, 16:40:48 pm »
Juras nic smiesznego nie napisał.. :roll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1790 dnia: Października 27, 2017, 16:51:04 pm »
mnie śmieszy zaliczanie irasa do "normalnych" użytkowników xd

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1791 dnia: Października 27, 2017, 17:01:55 pm »
mnie śmieszy zaliczanie irasa do "normalnych" użytkowników xd
przecież jest na czarnej liscie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1792 dnia: Października 27, 2017, 17:14:27 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1793 dnia: Października 27, 2017, 17:27:13 pm »
O, moderacja od pojebów wyzywa, brawo.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1794 dnia: Października 27, 2017, 17:33:16 pm »
O, moderacja od poj**ów wyzywa, brawo.
Tak potrafisz pościki wyciągać sprzed kilku lat, a jakoś zapamiętać, że ja się w żadne moderowanie tutaj już nie bawię (a powtarzałem to wielokrotnie) zapamiętać nie możesz.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1795 dnia: Października 27, 2017, 20:25:28 pm »
O to jeszcze lepiej, bo administracja.

Marins

  • Gość
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1796 dnia: Października 27, 2017, 20:40:33 pm »
Zaraz napisze, że w admina też się nie bawi  :lol: admin wyzywa użytkowników od poj**anych  :angel: miej honor i bana na 3 dni sobie daj.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1797 dnia: Października 27, 2017, 20:45:03 pm »
Admin jest w kieszeni Sylvana. Nie wiecie o tym?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1798 dnia: Października 27, 2017, 20:48:50 pm »
sylvan to nawet klocków lego nie potrafi sobie kupic. juz nie przesadzajmy z jego mozliwosciami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #1799 dnia: Października 27, 2017, 22:36:47 pm »
No jeśli duszyczka 16 to jedna z groupies zeraciula, to ból dupy o mnie i Jurasa mamy wyjaśniony :lol: