Autor Wątek: Policja  (Przeczytany 28952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Policja
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 25, 2010, 16:25:35 pm »
ej sorry, ale dzięki spisywaniu dwa razy byłem w sądzie na zeznaniach ( i uwaga, winny się znalazł ), nie mów wojteq o czymś czego sam nie doświadczyłeś i nie wiesz czy działa. To ma swój cel, inna sprawa że niektórzy policjanci nie potrafią tego zrobić w 5 minut, a trzymają ponad 20.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Policja
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 25, 2010, 16:47:30 pm »
Gnoje zdarzają się wszędzie w policji/warzywniaku czy też na poczcie, to nic nowego, ale
Cytuj
Ci którzy bronią policji że jest taka super to zapewne mają w rodzinie kogoś takiego albo sami w niebieskich ciuszkach śmigają na służbie.
no kur** litości.

Ostatnio stałem pół godziny w banku żeby wybrać pieniążki i z tego powodu mam nagrywać piosenki i chodzić w koszulkach "ch** w dupe WBK" ?
Wczoraj poszedłem kupić ziemniaki i znalazłem wśród zakupu kilka zgniłych egzemplarzy czyli rozumiem, że mam iść puścić z dymem warzywniak?
Kilka razy przez to, że byłem spisywany uciekł mi autobus czy też dostałem stówkę mandatu za rzucenie peta na ziemie, ale nie świadczy to o tym, że Policja to zło i powinno się ich tępić i generalizować jako największych prymitywów i buractwo tego świata.
Ludzie ile wy macie lat, że takie bzdury wypisujecie?
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2010, 16:55:13 pm wysłana przez Patosław »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Policja
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 25, 2010, 19:03:47 pm »
Nie rozumiesz o co chodzi.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Policja
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 26, 2010, 14:38:44 pm »



To wy ostro generalizujecie. Czy policja spisuje tylko małolatów? Policja jest potrzebna ale przydałoby się jej więcej kultury szczególnie na szczeblach podoficerskich. Na zachodzie jest inaczej lepiej. Ktoś tam pisał o hh no więc nie każdy słuchający hh siedzi w bluzie z kapturem pod klatką całymi dniami robiąc dymy. Tak samo nie każdy hh jest robiony pod jp i ma przekaz głębszy czasem nawet patriotyczny. Wiec to wy nie generalizujcie…







Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Policja
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 26, 2010, 15:29:47 pm »
No przecież logiczne że nie każda muzyka HH to zło nastawione na policje, nikt tutaj przecież nie chce tego wmówić. Ale ty też jesteś niezły pisząc że ci co bronią policję pewnie mają kogoś z rodziny w policji... no fuck sorry, nie mam nikogo... ale nie mam podstaw aby na nich najeżdżać. To że policji nie lubi wielu to jest tak wszędzie, to że przez piosenki niektórzy chcą jeszcze bardziej zbuntować młodzież i pokazać jacy to są oni uber zajebiści i policji sie nie boją i ile im krzywdy zrobiła, to jest tępe. Generalnie to i tak wszystko tylko dla publiki i kasy. Bo jak widzę jak mój 14 letni kuzynek ma w opisie gg " je**ć je**ć policję " to wiem że im się ta sztuka udała i cel osiągnęli....  Bo niech taki inteligent który ten tekst wymyśla, pomyśli pierw że w młode umysły to bardzo łatwo włazi w głowę.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2010, 15:35:29 pm wysłana przez Moldar »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Policja
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 26, 2010, 15:41:28 pm »
Nikt z nas nie  powiedział też że policja to jedno wielkie gówno którego być nie powinno. Policja jest bardzo potrzebna ale powinna być nie naganna i świecić przykładem. Często zachowują się po prostu tak jakby było im wszystko wolno. Byliście kiedyś spisani w biały dzień w centrum miasta? Ja byłem za uśmiech i nie był on wcale szyderczy.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Policja
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 26, 2010, 15:51:31 pm »
Świecić przykładem ofc nigdy nie będzie, jak mówiłem, sa policjanci i policjanci. Jedni wredni, drudzy normalni. Z tym się nic nie zrobi, aczkolwiek chciałbym aby na komendach bardziej przyglądali się skargom od ludzi, bo nie zły policjant jest problemem jak dla mnie, ale cały ten system broniący go ...

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 15, 2010, 21:57:19 pm »
Szedłem do domu to jakiegoś pijaka z parku targało 2 takich smerfów, hehe tak na oko po 60kg jeden.
Strach się bać. Ale pijak padł.